PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی جدیدترین سریال های ژاپنی

youra
2012/11/05, 18:17
اسم سریال: nobuta wo produce

سال پخش: ۲۰۰۵ – ۲۰۰۶

ژانر: کمدی، درام
807
این سریال ، یه سریال ژاپنیه که از طرف منتقدا خیلی مورد توجه قرار گرفت. داستان این سریال در مورد یه دختره ست که خیلی خجالتیه و همیشه از طرف بقیه مورد آزار و اذیت قرار میگیره، بعد از یه مدت، دو نفر از شاگردای معروف مدرسه تصمیم میگیرن اونو تبدیل به معروف ترین دختر مدرسه کنن …
808

youra
2012/11/05, 18:22
سریال ژاپنی تو عشق منی - Kimi wa petto
809
نام سریال: KIMI wa petto
سال پخش: 2003
ژانر: Romance

داستان
داستان این سریال در مورد یه زن خیلی پرکار و موفق، ولی تنهاست(اوخیییییییی) که تو بچگی سگشو که خیلی دوست داشته از دست داده(خدا بیامرزه) اون خانوم یه روز بعد از کار یه پسر جوون که تمام بدنش زخمی شده رو پیدا میکنه و از روی خوش قلبی میارتش خونه و زخماشو میبنده و بهش غذا میده(دست گلش درد نکنه) ولی پسره که یه جای گرم و نرم پیدا کرده حاضر نمیشه دیگه از اون خونه بره(سریش پاشو بیا برو بیرون بینم) برای همین اون زنه برای اینکه از شر پسره خلاص بشه بهش میگه که اگه قراره اینجا بمونی باید مثل یه حیوون خونگی بشی(منظورت سگه نه؟) که هر چی صاحبش میگه انجام میده(لطف دارن ایشون)، پسره قبول میکنه(ای خاک) و ....

توصیه من: این سریال، واقعا یه سریال خنده داره که موقعیت های باحال خیلی توش پیش میاد، من توصیه میکنم که اگه به سریال های کمدی علاقه دارید حتما اینو ببینید

youra
2012/11/05, 18:24
معرفی سريال ژاپنی کلاه بردار سیاه - Kurosagi
810
قسمت 45 دقيقه اي

و اما داستان: کوروساگی پسری يه که سر کلاه بردار ها کلاه ميزاره! در واقع نقش رابين هود قرن 21 رو داره بازی ميکنه! حالا اينکه چرا اين کارو ميکنه و اينکه دليلش چيه رو خودتون ببينين چون اگه بگم spoil شديدی کردم!

جزابيت سريال به اينه که کوروساگی هر قسمت از سريال خودش رو در نقش يه نفر ديگه جا ميزنه! و شخصيت بسيار متنوعی از خودش نشون ميده! کم کم شخصيت خودش رو بين اين همه شخصيت گم ميکنين! انواع و اقسام کلاه برداری ها رو يا ميگيرين! (سريال بسيار آموزندس!!!)

فقط ديدن قيافه های متفاوتی که yamashita tomohisa از خودش در ميآره سريال رو ديدنی ميکنه! بعضی جاها تشخيص اينکه اين همون پسره سخته!

ماجرای عشق ی ملايمی هم که تو سريال هست جذاب ترش ميکنه! دختری که مستجر کوراساگی ميشه، هميشه در حال پند اخلاقی دادن هست! و البته عاشق هم ميشه! ولی عاشق بد کسی ميشه!
811

youra
2012/11/05, 18:26
سریال ژاپنی دختر کاری - mop girl
812

نام ها : モップガール / Mopgirl

نام سریال : دختر کاری

کشور : ژاپن

سال : 2007

ژانر: عاشقانه / کمدی

اپیزود : 10 قسمت

خلاصه داستان سریال زبیای دختر کاری

کیتاگاوا بازیکن نیمه وقت بوده اما موموکو سخت کوش کسیه که توی یه سالن مراسم ختم به صورت نیمه وقت کار میکنه به هر حال موموکو متوجه این موضوع میشه که هرگاه به یکی از وسائل درگذشتگان دست میزنه به گذشته سفر میکنه و در حقیقت درزمان معلق میشه
و این موضوع باعث میشه که اون به فکر این بیافته که با این اتفاق بتونه کمکی به حال درگذشتگان بکنه و بتونه نجاتشون بده یک سریال جذاب و دیدنی از سری سریالهای ژاپنیست.
813

آرمیتا37
2012/11/05, 18:53
این سریال رو دیدم جالبه.