PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شروع بد بختیامون....هی خدا

lanaZzZ
2014/09/01, 02:02
خب میبینم که کم کم داریم به دوران بد بختی وفلاکت و بی خوابی نزدیک میشیم((84))

دیگه نت تعطیل

تفریح تعطیل

شب زنده داری تعطیل(ساعت 9 جیش. بوس.لالا)

حالا بشین زار بزن که اجازه بدن 1ساعت بری پیش دوستت ولی.....بشین سر جات ار بچه ی مردم یاد بگیر 24ساعت درس میخونه(ای بترکی بچه مردم که همیشه تورو زدن تو سر ما حالا واقعا24 ساعت درس میخونی؟خخخ)((85))

تو این 9ماه تو حق داری بری پای لب تاپ؟دستت قلم میشه اگه بری

حالا منه احمق مغر خر خورده ی روانی رفتم ریاضی((106))یکی نیس بگه نونت کم بود ابت کم بود ریاضی خوندنت دیگه چه صیغه ایه((39))((39))

خلاصه ما که بد بخت شدیم رفت .....شماها چی؟؟؟؟؟((77))

الهی که این درسا نباشن راحت شیم((127))((9))

ابن قیافه ی من قبل شروع مدرسه ها((9))

قیافم در طول سال تحصیلی((66))((66))((66))

موقع امتحانا((14))((14))((84))

موقع گرفتن کارنامه((127))((9))((210))................. .................................................. ......((220))

شروع تعطیلات(عاشق این قسمتم بخداخخخخ)((217))((217))((27))((46))((46))( (215))((226)):65682_(26)::18672_bandari::puriyaa:: 24812_gholi_jaz::ufo::74662_avizon_az_set:43272_gh oli_gitar_k:3122_(14)::3122_(14)::55342_(69):

این اخریه با این که مدتش کمه ولی حالش بیشترهههههههههههههههههههه ههههههه

MaRs
2014/09/01, 02:05
منم از تو خیلی وضعم بهتر نیست احتمالا بدترم باشه

Cyrus-The-Great
2014/09/01, 02:11
این دورانم به سر میاد. بعدش به یه جایی میرسی که براش دلت یه ذره میشه. الان تا میتونی از این دوران لذت ببر.

موفق باشی

ThundeR
2014/09/01, 03:13
علیرضا راس می گه. دوران مدرسه رفتنم شاید یک ساله که تموم شده اما باور کنی یا نکنی دلم برای همه چی مدرسه تنگ شده. معلماش(ای دروغگو)... شوخی های دوستانه..هعییییی... دلم دبیرستان می خواااااااااد

johnsnow
2014/09/01, 07:41
خخخخخخخخ یادش بخیر منکه همیشه پای کامپیوتر بودم دوران تحصیلمم تازه هیچکی هم نمگفت چرا میری پشت کامپیوتر چون رشته ام کامپیوتر بود همه میگفتن داره درس میخونه((102))((102))((102))ولی همش بازی میکردم. ههههههههههههییییییییییییی کاشکی الانم میشد برگردم به همون دوران مدرسه یادش بخیر خیلی خوش گذشت بهم از دورانی که داری نهایت استفاده رو بکن و لذت ببر که دیگه هیچوقت تکرار نمیشه الان توی شیرین ترین دوره زندگیتی((114))

Paneer
2014/09/01, 07:41
من هم به نوبه ی خودم فرا رسیدن این دوران فلاکت بار رو به همه دوستان از جمله خودم تبری .... نه شرمنده تسلیت عرض می کنم . ((221))

پ.ن : نگاه کنید از شدت عزا داری ریش هم گذااشتم :79812_1rish:

abramz
2014/09/01, 08:50
خوش به حال شما ها.:|

من مگه از همه تون کوچیک تر نیستم؟:|

پس فکر کنم نباید به جای اینکه تابستون می اومدم نت، می رفتم مدرسه:|

آخه چراااااااااااااااا؟((210))((210 ))((210))

خب درواقع این هم بدی هایی داشت هم خوبی هایی:|

اینکه الان دلتنگ نیستم.((66))

بقیه ی بدی هاش رو هم که می دونید دیگه.

واسه چی یک سایعت تایپ کنم؟((228))((228))

ولی الان نشستم دیگه پای نت!!:دی

بالاخهر تا اول مهر تعطیـــــــــــــــــــــ ـــــــل شدم!((46))

یادم باشه سال بعدی توی تولدم یه آرزویی بکنم که خودتون هم خوب می دونید چیه!:دی ((56)) :دی

براتون طلب آمرزش خدا را می جویم تا عذاب تان کم تر شود:دی((42))

خب من هم برم دیگه به بدبختی هام برسم.

فردا می خوایم با یک کفت توی یه وجب کلاس درس بخونیم!

برم تا مورد آمرزش الهی قرار بگیرم!((42))((73)):دی

sir m.h.e
2014/09/01, 09:15
اومدم ضد حال بزنم
مدرسه هرچقدر هم بد باشه بودن با رفقای صمیمی به طور مداوم رو داره
این تابستون خدایی افسرده شدم رفت
خیلی با رفقام جورم اصن حال نمیده
شیطنت ها کرم ریختن ها اذیت کردن ها اینا خوبیای مدرسن
من که مشکلی ندارم سال تحصیلی هم نت میام البته اگه نتم از تحریم دربیاد :|

tars15
2014/09/01, 09:57
دوست عزیز منم ریاضیم تازه امسال نهایی هم هستم اما بودن با دوستان مدرسه چیزیه که باید قدرشو دونست و ازش لذت برد اتفاقا خیلی خوشحالم کهرودتر مدرسه بیاد موفق باشید

kianaz
2014/09/01, 10:56
وای من تازه دارم میرم سال دوم هر چند عشقم و زندگیم ریاضیه
ولی تو همین کلاسای اامپیادشم دارم میمیرم آدم بعد یه مدت از لحاظ روحی خسته میشه ولی بازم فکر میکنم مدرسه رو دوس دارم تنها مشکلم ساعت ۶ صبحشه
وای خدا....شون کنه
آخه ۶
خوروسای بد بخت فوشم میدن میگن بابا مگه الان موقع بیدار شدنه آخه.... به روحشون اه
ولی دلم واسه دوستام تنگیده
واسه ناهار خوردنامون تو مدرسه خخخخخخخ واسه لجبازی با ناظممون خخخخخ
واسه پایین اومدن معدلم فقط به خاطر نمره انظباط خخخخخخ همش حال میده بوخودا خخخخخخخخخ پارسال همه درسامو بیست شدم انظباطم ۱۸ خخخخخخخخخخخخخ

Hermion
2014/09/01, 10:56
همممم من كه امسال ميخوام وارد دبيرستان شم....و خوب يكم ترس داره مدرسه جديد....از طرفى هم مى دونم دوران دبيرستان دورانيه كه هميشه تو ذهن آدم مى مونه...از بعضى دوستام...تقريبا صميمى ترين دوستام جدا شدم و دلم براشون تنگ ميشه...ولى آدم تو هيچ مدرسه اى تنها نمى مونه...دوستا بازم پيدا ميشن
در كل از شروع شدن مدرسه ها خيلى ناراحت نيستم...هميشه در طول سال تحصيلى دلم تابستون ميخواد تابستون كه ميشه دلم مدرسه ميخواد:|
هر كدوم عالمى داره خوب
ولى علافى زياد آدم رو خسته ميكنه
پس پيش به سوى مدرسسسسسه يوهوووووو

M.A.S.K
2014/09/01, 11:55
برین پی کارتون جوجه مدرسه ایا...مگه شما میدونین مدرسه چیه..آغا به شخصه مدرسه برا من عین گلوله میزگره...با اینکه یه ساعتش دو ساعته ولی چش باز میکنم میبینم تموم شده..چرا زود میزگره..چون تا میام گنداییی که زدمو پاک کنم سال تموم میشه منم با نمرات درخشان جلو ننه بابا

argotlam
2014/09/01, 12:51
هووووم
نسبت به شروع مدرسه ها یه احساس مبهم دارم
هم بده هم خوب
باز باید کله صبح از خواب ناز پاشیم شال و کلاه کنیم بریم مدرسه
زنگ تفریحا بدو بدو کارای زنگ بدمون رو بکنیم
با کلی دنگ و فنگ سر کلاس تکلیفای زنگ بعدمونو انجام بدیم
کلی فسفر بسوزونیم
روی نیمکتا خشک بشیم
هر لحظه چشمون به پنکه سقفی باشه که نیفته و بزنه همه رو لت و پار کنه
با معلما و ناظمای گل و بلبل سرو کله بزنیم
ولی با همه ی اینا
دور هم جمع بشیم
کلاسو بزاریم رو سرمون
جلوی معلما و ناظما سوتی بدیم
دعوا کنیم
بخندیم
خداییش با همه ی بدیای مدرسه
اگه نبود، من یکی که افسردگی می گرفتم
ولی من تو دوران مدرسه هم همی طوری علافم
شب زنده داریا و
فیلم نگاه کردنا و
کتاب خوندنا و
نت اومدنا و
همه ی اینا رو دارم
یکم کارم سخت می شه چون باید بپیچونم
ولی بازم همه چی سر جاشه!!!!!!!
در هر صورت خوبه، دلم براش تنگیده!!!!!!!!!!!

shery
2014/09/01, 18:18
من تنهااا حسی که دارم اییییییینههههه وای لنتیییییییییییی پس چرا انتخاب واحدااا نمیاد ....از یه طرفی برعکس همه مدرسه ای هاا خوشحالم چون دو هفته اول مهر تعطیلم بابا تازه ترم تابستونم تموم شد راحت اه اه ....

دومین دلیل خوشحالیم اینه که مدارس شروع شه میتونم برم مدرسه قبلیم سر بزنم و دوباره معمامو ببینم ......

دلیل سومم اینه که خوب بلاخره میفهم کار اموزیمو چند شدم خیلی استرس نمره اشو دارم

اما در باره مدرسه چون من عاشق لوازم تحریر بودم همیشه اول مهر بهترین روزای دوره ی تحصیلیم حساب میشد و البته از اونجایی که همیشه خواب الوو بودم وقتی خوابم میومد حتی معلمم نمیتونست من وبیرون کنه
همه میدون من وقتی خوابم بیاد باید بخوابم یادمه حتی موقعی که کنکور داشتم ۷ شب میخوابیدم نریمان و بقیه بچه ها که بودن یادشونه ۷ میخوابیدم که صبح ۵ بتونم بیدار شم ......

در هر از من گفتن در هر شرایطی که هست سعی کنید توش حسابی حال بکنید هزار تا شرایط مختلف تو زندگی ادم پیش میاد که ۹۰ درصدشونم زوره ادمی حسابی بهش خوش میگزره که تمام اون ۹۰ درصدو با شادی وخوش زرونی مال خودش بکنه ....

خوش بگزره و اگه بگم دلم برا اون روزا تنگ شده مثل سگ دروغ گفتم حتی اصلااا نمیتونم تصور کنم خودمو دوباره با لباس مدرسه .....حتی نمیتونم تصور کنم هر روز ساعت ۶ واقعااااا وحشتناااکه .....
خخخخخخ

در نتیجه فقط با ارزوی دانشگاه سر کنید بعد که اومدید دانشگاه همش با اروزی نمره و خواب نمره سر میکنید میگید نه نگاه کنید ....

MaRs
2014/09/01, 19:37
باور کنین همه ی شما برعکس من هستین
شماها گریه می کنید چرا دارید میرید مدرسه
ولی برای من معلما گریه می کنن که چرا من دارم میرم مدرسه

Dokhtare Ashoob
2014/09/01, 21:05
باور کنین همه ی شما برعکس من هستین
شماها گریه می کنید چرا دارید میرید مدرسه
ولی برای من معلما گریه می کنن که چرا من دارم میرم مدرسه
ینی من رسما عاشق این شوخیااااااااااتمااااااااا ااااا نمیدونی الان قیافم چجوری شد از خنده ترکیدم فقط

خب من خیلی خوشالم ک میخوام برم مدرسه
دوباره زنگ تفریحیا و شیطونیا و رو میز کوبیدنا و جیغ زدنا شرو میشه
تو یه کلاس 10 نفره با کلی جیغو داد
کل کل با بروبچ تجربی مدرسه و کلاس گذاشتن با اینکه بچه سمپادی هستیم
دوباره ریاضیو شوقمون واسه دبیر فیزیکو امتحاناش ک بطرز وحشتناکی گاهی اوقات سخت میشن
بازم دستبندای رنگی رنگی و ست کردنشون با بند کفشو ساعتمون
بازم بافته شدن موهای جلوی سر و راه مدرسه
سروکله زدن با بچه ها و دوستای صمیمیمون ک عاشقشونیمونو پایه ی کارامونن......بازم خندیدنای زیادو ریسه رفتن از خنده و پهن شدن رو صندلیامون argotlam shiny
خانوما اماده ی حملهههههههههههههههه بووووووووووم بریم بترکونیم اون لامصبوووووووووووو...سه تفنگدار وارد میشوند....
من به این میگم مدرسه((201))((201))
9176

NaRiMaN
2014/09/01, 21:21
درود و خسته نباشید خدمت همه بچز گل پیشتاز بخصوص امیر حسین و اونایی که این نظرو میخونن (امیر که معلومه چرا :دی شماهام چون تا این نظرم رو بخونید تموم شه پیر میشید دیگه مشکل مدرسه هم حل شده)اقا سوز به دلتون ما که رشتمون کامپیوتره یه سره پشته دستگاهیم ولی جدا از این حرفا من امسال سال کنکورمه و باید با کاردک ز رو کتابا جمعن کنن امسال از همین الان نشستم پیش خوانی میکنم تمام تخصصیامو تموم کردم بعلاوه ریاضی کلیم رو برنامه نویسیم کار کردم دیگه عرض کنم به خدممتون که ما که کل تابستونمون تو اموزشگاه سایبر تک گذشت . (یکی نیست بگه پس عمه مرحوم رابین ویلیامز بود یه سره تو نت و خیابونا ول میگشت؟؟؟)
ولی خیلیم ناراحت نیستم من من بیشتر خوشحالم چون یه امسالو بخونم بعدش خدافظ مدرسه سلام دانشگاه سلام صفا سیتی و سلام تابستون بی نهایت :دی(میدونم یونی اینقدرام اسون نیست ولی خداییش دو روز سه روز در هفته کجا و هر روز هفته کجا و درس خوندن مختلت کجا و درس خوندن تو دبیرستان کجا :دی بخواطر دختر بازیش نمیگم مسله اینه که بخواطر کلکل و تحت تاثیر گزاشتن دخترا عین چی میشینی در میخونی خوب دیگه زیاد حرف زدم سر همه درد گرفت(مثل همیشه) امیدوارم یه روز برسه که همه ما از شر مدرسه راحت شده و به جهنم(منظورم همون بهشت) دانشگاه مشرف بشیم و در همانجا بمانیم(اخه استادی یونی هم خودش عالمی دارهه) اقا تا درودی دیگر بدرود

Ara
2014/09/01, 22:07
من خیلی دلم برای مدرسه تنگ شده!
واسه معلما که از عصبانیت منفجر میشدن!
واسه تقلبای بغل دستیام و من بیچاره که بلد نیستم تقلب کنم!
واسه بعد امتحان سمپاد که دوستم کل زنگ تفریح منو نگه میداره پیشش که گریه کنه و سوالا رو چک کنه!
واسه بی خیالی قبل امتحان و استرس بعد امتحان (کلا برعکسم )
واسه آواز خوندنا و رقصیدنای وسط کلاس (رقصیدن انواع داره از انواع شمالی، ترکی، لری، کره ای، رقص عروسی، باباکرم حتی)
واسه ادای معلما رو در اوردن و ولو شدن روی میزای کلاس!
واسه وقتی که ناظم اومد تو بهمون گفت بیشعورا و داشتیم از خنده میترکیدیم!
واسه وقتی که یکی از بچه های هفتم گفت کدوم کلاسین گفتم 3b گفت همون کلاسی که همش ازش دامبال و دیمبول میاد؟
واسه اینکه تو دفتر همه میگفتن چه راهنمایی چه دبیرستان ما شلوغ ترین کلاسیم!
واسه وقتی که یکی از 3a به یکی از بچه ها زیر پنجره دفتر از امتحان شیمی که زنگ قبل اونا داده بودن تقلب داد(خودش داد کلاس ما نگرفته بود) بعد معلم سوالای دوبرابر سخت رو گفت بنویسین.....
هعععععععععععععععععععععععع ععععععععععععععععععی!
اینا خیلی وقت بود تو دلم مونده بودن......

R★Star
2014/09/01, 23:36
خب خداروشکر من مشکل این ک بهم بگن درس بخون و نیا نت رو موقع مدرسه ها ندارم!
قبلا عاشق مدرسه بودم ولی الان..........ی دسته گواهی امضا شده و مهرخورده سفید دارم واس وختایی حس مدرسه نی:)))))((102))
ولی بازم دلم برای شیطونیای مدرسه و تقلبا و حرف زدنا و سکل کردن معلما تنگ شده!
بااینحال دلم نمیخاد 1مهر برسه!!!!!:|

ARTEMIS 76
2014/09/02, 00:26
من که هیچ حسی ندارم چون در طول سال میرم مدرسه.تازه این هفته کلی امتحان داریم،البته هفته ی اخره.
من که از راهنمایی نفهمیدم تابستون با بقیه ی فصلا چه فرقی میکنه!!!((225))

Jina
2014/09/02, 00:27
سلام!
باور کنید این شروع بدبختی یه روزی تبدیل میشه ب روزای آرزوها!! پرخاطره ترین دوران زندگیه!! روزای پر شیطنت!
وای ک چه ب روز این معلما میاوردیم ما! چه سوتی هایی ک نمیدادیم! چقد میخندیدیم! خنده های شاد از ته دل! اکثرا هم بی دلیل!!
خیلی خیلی روزای خوبیه...قدرش رو بدونید و تا میتونید ازش لذت ببرید و بخندید!
دانشگاه هم خوبه، عالمی داره واسه خودش. آدم یه جورایی بزرگ میشه تو دانشگاه! خیلی از خل بازیا تعطیل میشه اونم ناخودآگاه بدون اینکه بفهمی! ب خودت میای میبینی چقد تغییر کردی!
ولی دبیرستانو حروم نکنید فقط واسه رسیدن ب دانشگاه. یه جمله معروف هست ک میگه: « لحظه ها رو گذراندیم تا ب خوشبختی برسیم، غافل از اینکه خوشبختی همان لحظاتی بودند ک گذشت». از جایی ک هستین لذت ببرین، ب موقع اش دانشگاهم میرین! :d
خیلی خیلی تصور غلطیه ک « میریم دانشگاه صفا سیتی! » همین قدر بگم ک سال کنکور همه میگن: یه سال بخور نون و تره چهار سال بخور نون و کره!! ولی به شخصه همچنان دارم نون و تره امو میخورم!! :d اگه سخت تر و پرکار تر نباشه (ک 100% هست!) کمترم نیست!

تاپیک خوبی بود! کلی تجدید خاطرات شد! :d
شاد باشین :)

M.Mahdi
2014/09/02, 00:30
سمر ببین میتونی این 20 روزی که مونده رو کوفتمون بکنی یا نه :| :| ((200))

Ginny
2014/09/02, 00:34
فقط 20 روز؟؟؟
من دو هفته ی آخر دیگه معافم از درس :-p
بعدش همون آش و همون کاسه:|
عاقا مدرسه رو ول کنین این چن روز رو زهر نکنین گناه داریم خو:دی

Prince-of-Persia
2014/09/02, 10:34
از این روزهایی که مونده بهینه استفاده کنید

trouble
2014/09/06, 15:52
اقاشماهامیگین دوست؟؟؟؟؟؟؟
من بدبخ چی که دارم میرم یه استان دیه دیگم دوستامونمیبینم؟؟؟؟؟؟:((
اونا که هیچی ازشرمن راحتن ولی خودم...دلم واسشون تنگ میشه.....
امسال اول سال تحصیلی باید بگردم دنبال دوست که فک نکنم واسم کارسختی باشه...چنتا دوست ازون شرا....
فقط شانس بیارم بچه های اونجا خرخون نباشن وگرنه قشنگ افسردگی خواهم گرف

AVENJER
2014/09/06, 17:15
انصافا ادم الان توی دوراهی گیر میکنه
راه اول اینه که از این سالا اوج لذت رو ببره و کلا سر کلاس حال کنه
راه دوم اینه که اینسالا رو بنه تو فاز خر خونی و بعدش دانشگاه خوب و بعدشم زندگی خوب
بدیش اینه که تا ادم میخواد بیاد از این دوتا یکی رو انتخاب کنه میبینه مدرسه تموم شد و همون آش و همون کاسه
خداییش انتخاب سختیه
نیست؟
نه واقعا نیست؟
بی وجدان چرا میگی نیست؟
تو خودت روح نداری؟ روان نداری؟

- -
هعی - - هعی
هعی هعی - - هعی هعی
هعی هعی هعی - - هعی هعی هعی

هعی
هعی هعی
هعی هعی هعی

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

انصافا ادم الان توی دوراهی گیر میکنه
راه اول اینه که از این سالا اوج لذت رو ببره و کلا سر کلاس حال کنه
راه دوم اینه که اینسالا رو بنه تو فاز خر خونی و بعدش دانشگاه خوب و بعدشم زندگی خوب
بدیش اینه که تا ادم میخواد بیاد از این دوتا یکی رو انتخاب کنه میبینه مدرسه تموم شد و همون آش و همون کاسه
خداییش انتخاب سختیه
نیست؟
نه واقعا نیست؟
بی وجدان چرا میگی نیست؟
تو خودت روح نداری؟ روان نداری؟

- -
هعی - - هعی
هعی هعی - - هعی هعی
هعی هعی هعی - - هعی هعی هعی

هعی
هعی هعی
هعی هعی هعی