PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجموعه ی ماورائیان

abramz
2014/08/28, 12:41
جلد اول: دنیایی بدون قهرمانان
نوشته ی برندون مول

سال انتشار2011 و تعداد صفحات 457 صفحه.

خلاصه به نقل از گودریدز:جیسون واکر همواره آرزو داشته است تا زندگی اش کمی از حالت خطی که به آن دچار شده است خارج شود.این روال تا روزی معمولی در باغ وحش ادامه داشت.روزی که در آن جیسون به دنیایی منتقل میشود که هیچ چیز آشنایی در آن یافت نمیشود.در گذشته مردم لیری از مهمانان که از وای آنجا می آمدند خوش آمد میگویند ولی حالا از زمان به حکومت رسیدن جادوگر مالدار تغییر کرده است.مبارزان شجاعی نیز که در مقابل امپراطورخواستند شکست خوردند و یا کشته شدند یا با خفت طرد شدند.
در جست و جوی راه رفتن به خانه جیسون با ریچل روبرو میشود که او هم به طرز مرموزی از دنیای ما به آن جا رفته.با کمک چندین شورشی جیسون و ریچل سعی در دستیابی به کلمه ی قدرت دارند تا بتوانند با آن امپراطور را شکست دهند.در این راه درخواهند یافت که تنها راه برگشت به خانه نجات این سرزمین بدون قهرمانان است.

نیمه شب
2015/07/08, 23:44
ترجمه شده اگه شده کجا میتونم پیداش کنم اگه نشده لطفا ترجمش کنید

Banoo.Shamash
2015/07/09, 00:17
راست میگه!
تورور خدا ترجمش کنید.
ینی شده ولی چاپیه بدرد نمیخوره!

Mina.r
2015/07/09, 03:22
اممم جلد دومم داره مگه نه؟
اسمش بذرهای شورش بود؟

Banoo.Shamash
2015/07/09, 13:35
اممم جلد دومم داره مگه نه؟
اسمش بذرهای شورش بود؟

یادمه یه جا خوندم که این کتاب سه جلده.
نویسندش یه مجموعه ی دیگه هم نوشته به اسمthe five kingdom

Nicolas Brown
2015/07/09, 16:04
یه مجموعه دیگه هم داره جنگ در شکلات فروشی که توسط افسانه ها ترجمه میشه یه چند فصلی هم اومده
خیلی نیوسنده خوبیه این five kingdoms رو خیلی منتظرم ترجمش بیاد

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

یه مجموعه دیگه هم داره جنگ در شکلات فروشی که توسط افسانه ها ترجمه میشه یه چند فصلی هم اومده

Banoo.Shamash
2015/07/09, 21:23
[QUOTE=mahdi.rafiei;87505]یه مجموعه دیگه هم داره جنگ در شکلات فروشی که توسط افسانه ها ترجمه میشه یه چند فصلی هم اومده

نمیدونم پنجگانه افسانه رو خوندی یا نه.ولی همین پنج پادشاهی،یه عکسی داشت که یه پسر با شمشیر درخشان و یه دختر مو طلایی توش بود.
فکر کردم دو شخصیت اصلی آشیانه افسانست ولی رفتم توی وبسایتای خارجی،مطلب مربوط بهشون رو خوندم فهمیدم که اینطور نیست.
اعصابم خورد شد! یه جورایی امیدوار بودم آشیانه افسانه ادامه داشته باشه
اینم عکسای پنج پادشاهی:
1125111252112531125411255

Nicolas Brown
2015/07/09, 21:59
[QUOTE=mahdi.rafiei;87505]یه مجموعه دیگه هم داره جنگ در شکلات فروشی که توسط افسانه ها ترجمه میشه یه چند فصلی هم اومده

نمیدونم پنجگانه افسانه رو خوندی یا نه.ولی همین پنج پادشاهی،یه عکسی داشت که یه پسر با شمشیر درخشان و یه دختر مو طلایی توش بود.
فکر کردم دو شخصیت اصلی آشیانه افسانست ولی رفتم توی وبسایتای خارجی،مطلب مربوط بهشون رو خوندم فهمیدم که اینطور نیست.
اعصابم خورد شد! یه جورایی امیدوار بودم آشیانه افسانه ادامه داشته باشه
اینم عکسای پنج پادشاهی:
1125111252112531125411255

اره خوندم برندون مول یکی از نیوسنده های محبوب من هست خیلی خشوم میاد کاراش حرف نداره