PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کورالین

abramz
2014/08/15, 16:23
11073
نام کتاب: کورالاین
نام نویسنده: نیل گیمن
نام مترجم: پریا آریا
کورالاین ماجرای دختری با نام کورالاین را نقل می*کند که همسایه*ها کارولاین صدایش می*زنند و او هر دفعه در پاسخ می*گوید:«کورالاین. درستش کورالاین است.» دختری حدوداً ۹ یا ۱۰ ساله، باهوش و شجاع و دوست*داشتنی که با پدر مادر همیشه پر مشغله*اش -که هر دو در خانه کار می*کنند- در آپارتمانی بزرگ زندگی می*کند. داستان احوال کورالاین را در اواخر تابستان و در نزدیکی*های بازگشایی مدارس شرح می*دهد. موقعی که به تازگی به خانه*ی جدیدشان اثاث*کشی کرده*اند. خانه*ی بزرگی که جستجو یا به قول خود کورالاین «کاوش» در آن سرگرمی خوبی به شما می*آید. در این خانه درهای متعددی وجود دارد و در همیشه قفل شماره*ی ۱۴ نیز یکی از همین درها است. به نظر می*رسد کورالاین از تنهایی و تعطیلات تابستانی خسته شده و کاوش در گوشه و کنار خانه و سربه*سر همسایه*های پایینی گذاشتن یا کلافه کردن همسایه*ی بالایی هم مشکلی سر رفتن حوسله*ی او را بر طرف نمی*کند. پدر و مادرش هم همیشه مشغول کارهای خودشان هستند و به نوعی او را از سر وا می*کنند. در این بهبهه، یک روز بالاخره کورالاین در اتاق شماره ۱۴ را باز می*کند و بدون اجازه*ی والدینش پا به آن می*گذارد...
قسمتی از متن کتاب:
کورالاین قلّک پولش را باز کرد و به سوپرمارکت رفت. دوتا بطری بزرگ، شربت آبلیمو خرید، یک کیک شکلات و یک بسته*ی جدید سیب و به خانه برگشت و آن*ها را برای شام خورد.
مسواک زد و به اتاق مطالعه*ی پدرش رفت. کامپیوترش را روش کرد و یک داستان نوشت.

داستان کورلاین
یک دختر بود به اسم سیب. او خیلی می*رقصید. آن*قدر رقصید و رقصید که پاهایش تبدیل به سوسیس شد. پایان

از داستان یک پرینت گرفت و کامپیوتر را خاموش کرد. بعد زیر جمله*ها عکس دختر کوچک را در حالی که می*رقصید، کشید.
برای خودش حمام را پر آب کرد و آن*قدر در آن حباب حمام ریخت که حباب*ها از وان بیرون زدند و کفِ زمین را پوشاندند. بعد از آب*تنی، اول خودش را و بعد هم زمین را تا آن*جا که می*توانست خشک کرد و به تختش رفت.
کورالاین شب بیدار شد. به اتاق پدر و مادرش رفت ولی تخت مرتب و خالی بود. اعداد درخشان و سبزرنگ ساعت دیجیتالی ۳:۱۲ صبح را نشان می*دادند.
کورالاین، تنها، در نصفه*شب، شروع به گریه کرد. هیچ صدای دیگری در آپارتمان خالی نبود.
رفت روی تخت پدر و مادرش دراز کشید و بعد از مدتی خوابش برد.
نترس! دوختن دکمه ها روی چشم هایت اصلا درد ندارد!

دانلود این کتاب با فرمت پی دی اف از سایت فورشیر (http://www.4shared.com/document/cak_zega/Neil_Gaiman_-_Coraline.html)

tars15
2014/08/15, 16:37
من این کتاب رو هم خودنم وهم کارتونش رو دیدم فوق العادس اما به نظر خودم بهترین کتا نیل گیمن کتاب گورستانه که به زودی تایپش می کنم

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

اینم عکسش8911

sir m.h.e
2014/08/15, 16:43
کورالین
یه دو سه سال پیش(شایدم بیشتر یادم نیست) که انیمیشنش اومد دیدم
جالب بود
کتابش رو بخونید ولی من که حالش رو ندارم چون کارتونش رو دیدم

haniyeh
2014/08/15, 16:48
من نتونستم دانلودش کنم. لینکش خراب بود.
کارتونش رو دیدم. راستش اون موقع که دیدمش برای اولین بار بود ترسیدم.((42)) یکی این کارتون یکی هم اون یکی کارتونه پارانورمن.
راستی گورستان رو هم خوندم. کمی کودکانه ست اما ماجراش به هیچ وجه تکراری نیست. نثر خوبی هم داره نویسنده. تنها مشکلش اینه که کودکانه ست.
ممنون.

abramz
2014/08/15, 16:48
کورالین
یه دو سه سال پیش(شایدم بیشتر یادم نیست) که انیمیشنش اومد دیدم
جالب بود
کتابش رو بخونید ولی من که حالش رو ندارم چون کارتونش رو دیدم

توصیه می کنم بخونی.

وگرنه نصف عمرت تباه شده!!

واقعا ارزشش رو داره.

BOOKBL
2014/08/15, 19:57
لینک دانلود این رمان خرابه. تنها لینک از این کتابه که خرابه.

abramz
2014/08/15, 20:23
لینک دانلود این رمان خرابه. تنها لینک از این کتابه که خرابه.

درسته.

این کتاب تو اینترنت لینک دیگه ای به هیچ عنوان نداره و

تنها لینکی هم که داره خرابه.

:|:|:|:|:|:|:|

**frida**
2014/08/15, 21:44
من این کتاب رو با ترجمه یه مترجم دیگه خوندم.
کتابش خوبه ولی انیمیشنش فوق العاده است... به نظر من بیشتر برای بزرگسالان ساخته شده تا بچه ها... البته تمام کارهای تیم برتون همینجوری هستن.

sigyn
2015/07/13, 16:18
This file is no longer available because of a claim by Attributor Inc..
لینک رو درست کنین((73))

.AvA.
2015/07/13, 18:09
کتاب فوق العاده ایه
توصیه می کنم کتابشو هم نخوندین فیلمشو حنممممممممممممما ببینین
خیییییییییلی قشنگه
شخصا من واقعا دوستش داشتم

sigyn
2015/09/07, 19:38
چه جوری بخونیم وقتی دان نمیشه?
پیشنهاد میکنم اونی که الام دارتش دوباره آپلود کنه البته نه توی فورشیرد

A.S.B
2017/03/10, 18:35
سلام.
کسی نتونسته قبل از خراب شده لینک دانلودش کنه؟ جان من آپلود کنید. حوصله ندارم انگیلیسیشو بخونم :|

atous
2017/03/14, 21:36
راستش من کارتونشو دیدم وچون کارتونشو دیدم دیگه حوصله خوندن کتابشو ندارم😆

.AvA.
2017/03/20, 15:48
عللیییه این کتاب
فیلمش هم خیلی خوبه ((72))((216))((72))

sahar756
2018/07/06, 20:24
سلام کسی کتاب رو نداره که بزاره خیلی دوست دارم بخونمش اما پیدا نمیکنم