PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : naruto ozumaki

pmirzad
2014/08/08, 01:55
سلام دوستانی از این ببعد هر روز در مورد یکی از انیمه های پرطرفدار براتون مطلب میزارم
انیمه ناروتو
داستان:

ناروتو (به ژاپنی:ナルト، به انگلیسی: Naruto) نام یک مجموعه مانگای پرطرفدار است از ماساشی کیشیموتو که از روی آن یک مجموعه انیمه هم ساخته شده است.
نخستین قسمت مانگای ناروتو در شمارهٔ ۴۳ام هفته نامهٔ شونن جامپ در سال ۱۹۹۹ به چاپ رسید و چاپ آن تاکنون ادامه دارد. مجموعه انیمهٔ ناروتو توسط استودیو پیروت تهیه می گردد. اولین قسمت انیمهٔ ناروتو به تاریخ ۳ اکتبر ۲۰۰۲ از شبکهٔ تلویزیونی تیوی توکیو پخش شد. سری اول انیمهٔ ناروتو شامل ۲۲۰ قسمت است. سری دوم این مجموعه با نام ناروتو: شیپودن از تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۰۷ به این طرف در حال پخش است.
درونمایهٔ داستان ناروتو بیشتر دربارهٔ نینجاهای دارای قدرت های مافوق طبیعی و استفادهٔ آنها از چاکرا برای جنگیدن است.
شخصیت اصلی این ماجرا نینجایی نوجوان و پر شر و شور به نام ناروتو اوزوماکی است که تلاش دارد توجه و احترام اطرافیانش را نسبت به خود جلب کند. بزرگترین آرزوی وی این است که روزی هوکاگه (بالاترین مقامی که یک نینجا میتواند در کونوها، وطن ناروتو بهدست آورد) شود.

سال پیش از شروع داستان، موجودی شرور و افسانهای به نام کیوبی (روباهی با ۹ دم) به کونوها حمله میکند. چهارمین هوکاگه با استفاده از یک طلسم و قربانی کردن خود موفق میشود کیوبی را داخل بدن ناروتوی تازه بهدنیا آمده زندانی کند. ناروتو پسری یتیم است و اکثر مردم (بزرگسالان) کونوها او را همان کیوبی میبینند و از او تنفر دارند. بنا به فرمان هوکاگهٔ سوم هیچکس حق ندارد در مورد وقایع رخداده مرتبط با حملهٔ کیوبی حرفی بزند؛ برای همین همسالان ناروتو چیزی در این مورد نمیدانند. با این وجود بهعلت دیدگاه و رفتار بزرگسالان و تأثیر این رفتار بر روی فرزندانشان، ناروتو دوران کودکی خود را بدون هرگونه رابطهٔ صمیمانه و دوستی سپری میکند. نتیجه این که ناروتو برای جلب توجه دست به انواع و اقسام شیطنت و خرابکاری میزند.
در آغاز ناروتو بدترین شاگرد مدرسهٔ نینجاها است؛ اما با تلاش فراوان قدرتهای خودش را افزایش میدهد و بالاخره فارغالتحصیل میشود. پس از فارغالتحصیلی، نینجاهای مبتدی به گروههای سه نفره تقسیم میشوند. ناروتو نیز به همراه ساسوکه اوچیها (بهترین شاگرد مدرسه) و ساکورا هارونو (که ناروتو به او علاقهمند است) در یک گروه قرار میگیرند. تربیت آنها را هم کاکاشی هاتاکه یکی از بهترین نینجاهای کونوها (که همیشه ماسکی بر صورت دارد) به عهده میگیرد.
یکی از زیباترین انیمه های ساخته شده هستش همه جی داره از رومنس و اکشن گرفته تا جیزای دیگه

roronoa zoro
2014/08/08, 10:51
بابت پستی که دادی ممنون.
من خودم طرفداره دو اتیشه اش هستم.
بابت اطلاع کسایی که نمیدونن ناروتو شیپودن ادامه سریالب 220 قسمتی ناروتو هستش که هنوز داره پخش میشه.
و یکی از مهمتریم خبر هایی که میخواستم بهتون بگم اینه که پروژه اخرین فیلم ناروتو استارت خورده.
تو این فیلم یجورایی قیامت میشه و تمام دنیا کن فیکون خواهد شد.
بهتون پیشنهاد میکنم این انیمه رو ببینید.
این انیمه و دو انیمه دیگر (وان پیس،بلیچ) مثلث محبوبترین انیمه ها رو تشکیل میدن.
وان پیس از سال 1999 داره پخش میشه و حتی تو خود ژاپن از ناروتو هم پر طرفدارتره.
بلیچ هم 366 قسمته که پخشش متوقف شده ولی به احتمال زیاد دوباره از سر گرفته شه.
با تشکر