PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Mark of the Moon

آرمیتا37
2014/08/06, 14:56
8729

Mark of the Moon (http://www.pioneer-life.ir/library/upload.html)

My first mistake had been re-noticing people in my classes, if I hadn’t done that; I wouldn’t have re-noticed Tristan Everdeen. I should have known that the moment I had become entranced in those eyes of his—silver, deep, contemplative—that things never would be the same. But of course, I didn’t. Because since when does life let you off the hook and just allow you to know those kind of things?

MaRs
2014/08/06, 15:05
نشانه ی ماه؟
کاش بیشتر توضیح می دادی!!!
به هر حال مرسی

جلب توجه دوباره مردم به کلاس های من اولین اشتباه من بود که تا به حال انجام داده بودم....

BOOKBL
2014/08/06, 20:13
اگه برات مشکلی نداره میتونی خلاصه هاشو خودت ترجمه کنی ؟

آرمیتا37
2014/08/07, 23:45
خلاصه نوشته شده بر داستان نشان ماه

همیشه اولین اشتباه من در جلب توجه مردم اطرافم اونهم کجا صاف تو کلاس های درسیم اتفاق می افتاد. اگه این اشکال بزرگ رو نداشتم هرگز نظر تریستین اوردین رو متوجه خودم نمی کردم . باید می دونستم دقیقه ای که مورد توجه نگاه عمیق و نقره ای این پسر که همیشه در فکر بود ،شدم - زندگیم زیر و رو شد – اما اینم بگم که به این شکل هم اتفاق نیافتاد . بلکه کسیکه نکته ای رو درباره این چشمهای نقره ای مثل یه ماهیگیر گرفت من بودم پس اینبار من به زندگی پیروز شدم .