PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آيفون شما را به روياهايتان ميرساند-آگهي جديد اپل براي آيفون 5s

Sherlock Holmes 221b
2014/08/04, 15:55
اپل یک تبلیغ ویدیویی جدید به نام Dreams (رویاها) را از سری تیبیغات "Powerful" این کمپانی منتشر نموده است. این سری تبلیغات به این که چگونه آیفون زندگی مردم در سراسر جهان را متحول ساخته می‌پردازند.اگهی ویدیویی جدید که با قطعه موزیک زیبای When I Grow Up از جنیفر اُکانر همراه شده مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های ویژه‌ای که توسط افراد مختلف در سراسر جهان استفاده می‌شوند را نشان می‌دهد که به وسیله آنها می‌توانند به رویاهای خود دست یابند. نمونه‌هایی از این کاربردها عبارتند از خدمات آتش‌نشانی، صنعت هواشناسی و ترجمه همزمان به زبان‌های دیگر.در ادامه این ویدیوی زیبا را که جدا از بعد تبلیغاتی، بسیار خوش‌ساخت و دلنشین نیز هست را ميتوانيد دانلود کنيد. http://hn14.asset.aparat.com/aparat-video/b95656ce2ea66c42899faac5b2aa51541441108.mp4 منبع:زوميت

Sepehr.Dejavou
2014/08/04, 18:23
من دارم ((221))

Paneer
2014/08/04, 22:19
چیزی راجب آیپد نگفتن ؟ ((225))

M.Mahdi
2014/08/04, 22:40
هعییییی ما از اپل فقط سیبشو خوردیم ((200))

راستش آیپد و آیفون خوبه ولی به هبچ وجه حاضر نیستم یه مک بوک داشته باشم ! البته اگه مفتکی باشه چرا که نه ؟ ((200))

Paneer
2014/08/04, 22:46

راستش آیپد و آیفون خوبه ولی به هبچ وجه حاضر نیستم یه مک بوک داشته باشم ! البته اگه مفتکی باشه چرا که نه ؟ ((200))

کی از مک بوک مفتکی می گذره اونم مدل پرو ؟

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

کی از مک بوک مفتکی می گذره اونم مدل پرو ؟

M.A.S.K
2014/08/05, 20:28
من به عنوان کسی که هم با نسل اپل کار کردم هم با گلکسی...بهتون میگم بین این همه موبایلایی که درست شده....فقط با گلکسیا حال کردم...مخصوصا اس تو...همن کالکشن موبایل دارم...رک بگم...واس ابهت و فلان اپل...ولی واس کارای خودم گلکسی...

Paneer
2014/08/05, 22:11
من به عنوان کسی که هم با نسل اپل کار کردم هم با گلکسی...بهتون میگم بین این همه موبایلایی که درست شده....فقط با گلکسیا حال کردم...مخصوصا اس تو...همن کالکشن موبایل دارم...رک بگم...واس ابهت و فلان اپل...ولی واس کارای خودم گلکسی...

چیزه اگ احیانا اسپم حساب نمی شه می گم و اگ می شه هم بازم می گم

وحید جان نگاه کن الان اپل خیلی چیز های سر تری داره ... مثلا بخش های مخصوص اپل ( گیم سنتر، آپ استور و ... ) خیلی امکانات بی نظیری نسبت به سامسونگ و بقیه ی مارک ها ارائه می کند ( البته که این شرکت ها سعی کردن چیزی در سطح اپ استور درست کنند و گوگل هم یه استور داره اما دقت کن وحید جان خدایی هیچ جا مثل اپ استور برنامه ها رو کنترل نمی کنه )

در ضمن تا حالا پرسیدی اپل ابهت خودش رو از کجا بدست آورده ؟ ( همینطوری الکی که ابهت پخش نکردن )

باز هم شرمنده از بابت اسپم ( اگ حساب می شه )

و در ضمن این ها نظر شخصی خودم هستش ((221))