PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در این تاپیک منهوای محبوب و بسیار زیبای موج شکن (The Breaker) قرار میگیره

youra
2012/10/30, 20:20
719
نام فارسی موج شکن
نام انگلیسی The Breaker
نام کره ای 브레이커
سال انتشار 2007
وضعیت تکمیل شده
تعداد چپترها 72
نویسنده Jeon Geuk-jin
آرتیست Park Jin-hwan
نوع منهوای کره ای
طریقه خواندن راست به چپ
ژانر سنین، اکشن، کمدی، هنرهای رزمی،
زندگی مدرسه ای، رمانتیک، ماورای طبیعی
معلم انگلیسی جدید، چوون-وو، یه معلم معمولی نیست. شیون یکی از قربانی های قلدرهای مدرسه س. چوون-وو یه طرز غیرمنتظره ای قدرت مبارزشو نشون میده و از شیون حمایت میکنه. چوون-وو ادعا میکنه که اگه شیون واقعاً مصمم باشه، میتونه آموزشش بده... شیون باید از روی یه پل به اعماق رودخونه شیرجه بزنه تا بتونه ارادشو ثابت کنه.
هرچند، معلوم میشه که چوون-وو و قدرتهاش بیشتر از اونی هستن که به چشم میان. شیون ورود بزرگی به دنیای مخفی هنرهای رزمی داره و اونجا میتونه بهتر آموزش ببینه....

لازم به ذکره که این منهوا، سری اول منهوای The Breaker : New Waves (موج شکن : امواج جدید) هستش .
لینک دانلود : بریکر (http://www.mangapanda.com/530/the-breaker.html)

sina
2013/08/30, 18:14
آفرین واقعا منهوای on going توپی را معرفی کردی.
حیف تا یه ماه دیگه چپتری بیرون نمیدن.
34143415341634173418

Nicolas Brown
2013/09/01, 21:22
کسی لینک ترجمه شدشو نداره انیمه ووردم خو عضو نمی پذیره انیمه پارک هم خوب نمیدونم از ظهر تا حالا چش شده من الان خمار خوندن وان پیس هستم نمیدونم چیکار کنم

Nicolas Brown
2013/09/01, 21:24
شما اگه ترجمه شدشو داری عکساشو برا من بفرست تا بخونم چون انیمه وورد عضو نمی پذیره

youra
2013/09/28, 21:21
متاسفانه انیمه ورلد کارهاشو اختصاصی کرده ، اگه من اینجا بزارم پیگرد قانونی داره،شما یه مدت صبر کن انیم ورلد داره سایت دومش رو راه می اندازه اون موقع می تونی ثبت نام کنی

mohammad.zav
2013/09/28, 23:49
قشنگ ولی قدیمی
اوف 20تا پست تو دو روز تازه مدرسه هم دارم

Nicolas Brown
2013/09/29, 16:13
یه خبر خیلی وقته من خیلی وقت بود می دونستم ولی حوصله نداشتم بیام بگم قسمت دو مانهوا موج شکن توی اینم ورد وجود داره بریت حالشو ببرید هر کی مانگا یا مانهوا خونه