PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتابهای " اسپایدرویک "

abramz
2014/07/29, 18:34
*~ ماجراهای اسپایدرویک ~*

http://up.dragon-age.ir/images/3e7790e995c9dc97731f7a27eb5f8952.jpg

اسپایدرویک نام مجموعه ای با همین نام، و با نویسندگی هالی بلک و تونی دیتر لیزی است.

این دو فرد تنها با علاقه داشتن به داستان های جن و پری شروع به نوشتن این کتاب روی آورده اند.

داستان به سبک فانتزی است؛ اما علمی معمایی هم به طور اندک در آنها وجود دارد.

این مجموعه، مجموعه ای شش جلدی هستند که هر کدام از آنها در عین پیوستگی اثری مستقل به شما می روند.

داستان و سبک نوشتاری آن هم زیبا و ساده است.

همان طور که من خوانده ام، پیشنهاد میکنم به طور حتم این مجموعه را تهیه و بخوانید.

داستان

هلن گریس که به تازگی از شوهرش جدا شده، به همراه پسران دوقلویش جرد و سایمون و دختر بزرگش مالوری به خانه ای قدیمی در املاک اسپایدرویک متعلق به عمه لوسیندا اثاث کشی می کنند.

در شب اول اقامت شان در خانه جدید، مالوری پشت دیواری کاذب یک آسانسورکوچک و یک کلید عجیب پیدا می کند. جرد با استفاده از آسانسور و کلید به اتاقی مخفی راه پیدا می کند که متعلق به صاحب قدیمی خانه آرتور اسپایدرویک است.

جرد با استفاده از کلید صندوقی را باز کرده و نوشته های اسپایدرویک را می یابد. کتابچه ای که حاوی اسرار سرزمین پریان است و اسپایدرویک طی یاداشتی از یابنده خواسته تا محتویات خطرناک کتاب را نخواند.

اما جرد اخطار را نادیده گرفته و مهر از کتاب برمی گیرد. مدتی بعد جرد با موجود کوتوله ای به نام تیمبلتاک برخورد می کند که از موجوداتی کوچک و معمولاً نامرئی با وی سخن می گوید و اینکه موجودی پلید به نام مولگارت در صدد دستیابی به کتابچه

اسپایدرویک است تا بر تمامی سرزمین پریان حکمرانی کند.

اسپایدرویک سال ها قبل ناپدید شده، اما قبل از رفتن حصاری جادویی پیرامون خانه برای حفاظت از دخترش تعبیه کرده است.

جرد موضوع را با برادر و خواهرش در میان می گذارد، اما آنها حرف های جرد را جدی نمی*گیرند. تا اینکه سیمون توسط گابلین های شرور مولگارت دزدیده و به اسارت گرفته می شود.

همزمان جرد با گابلینی خوش قلب و دشمن مولگارت به نام هاگسکوئل آشنا می شنود. مولگارت سایمون را رها می کند تا کتابچه را برای وی بیاورد.

اما جرد و مالوری او را از کار برحذر می کنند و در نتیجه با حمله گسترده گابلین ها به خانه روبرو می شوند. به نظر می رسد تنها کسی که می تواند به آنها کمک کند وارث خانه، یعنی لوسیندا دختر سالخورده اسپایدرویک است. اما عمه لوسیندا به آنها می گوید

تنها راه نجات آنها یافتن آرتور اسپایدرویک است...

پیشنهاد می کنم حتما حتما حتما بخونید!((221))((58))

MaRs
2014/07/29, 19:51
داستانش که جالب بودمرسی
امیدوارم کتابشم خوب باشه

Ajam
2014/07/30, 00:03
من فیلم جلد یکشو دیدم! قشنگه!

sir m.h.e
2014/07/30, 00:05
من کامل خوندم
داستان کوتاهیه تقریبا
میشه پنج جلدش رو تو یه روز خوند
بد نیست
ولی یکم به نظر کودکانس
اما در مجموع جالبه

M.Mahdi
2014/07/30, 00:58
کتاب قشنگیه ولی فک کنم برای سنین زیر یازده سال خوب باشه

بعدشم این داستان اصن از سوار کردن کلیشه ها درست شده ........ خیلی المانای کلیشه ای داره ..... عمارت قدیمی و اسرار .. یه کتاب اسرار آمیز و چیزای دیگه ای که تو خیلی داستانای دیگه هست !

در کل اگه کتاب دیگه ای برای خوندن ندارید ارزش امتحان کردن داره ((200))