PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضعف هاى تيم ملى واليبال ايران

md1992
2014/07/20, 22:12
خب ليگ جهانى هم تموم شد با همه خاطرات خوب و بدش! مى دونم همتون بابت باخت در مقابل آمريكا بعدشم ايتاليا ناراحتيد ولى اگه باهوش باشيم به جاى ناراحت بودن بابت اين دو تا باخت يا خوشحالى به خاطر چهارم شدن توى اين ليگ به فكر اين بايد باشيم كه ضعف هامون رو پوشش بديم!
از نظر من ما سه تا مشكل عمده داشتيم كه بايد براى تبديل شدن به يك قدرت توى واليبال، آقاى كواچ بايد به اونا بپردازه:
١-نداشتن بازيكن جايگزين براى بازيكناى اصلى تيم
٢-پايين بودن سطح آمادگى جسمانى تيم كه اگر دقت كرده باشين (كه مى دونم كردين) نسبت به تيم هاى ديگه زودتر كم مى آورديم!
٣-و در آخرهم كه سرويس هايي كه نسبت به سال پيش خيلى پسرفت كرده بوديم.
خب هر كى اشكال ديگه اى تو تيم ديد بياد اين جا بگه!

aghi20
2014/07/20, 23:39
واقعا از بچه هاي تيم ملي ممنونم چون عااالي عمل كردن
ولي چندتا نكته رو من ميگم قضاوتش با شما
خيلي جالبه ايران در مقابل آمريكايي بازي كرد كه 3-0 از ايتاليا خورده بود و با بازي هاي قبل هم ميشد گفت كه ايران و ايتاليا در يه سطح هستن بعد ايران در مقابل همچين تيمي چرا بايد 3-0 ببازه؟ حالا دليلش رو خستگي بچه ها اعلام كردن ولي مگه نه اين كه برزيل 4 روز پياپي بازي داشت روز دومش كه با ايران بود و از ايران باخت(!)‌ روز سومش با ايتاليا بود و ايتاليا رو زد روز چهارمش هم كه همين الان داره با آمريكا بازي ميكنه و انگار نه انگار كه 4 شبه متوالي دارن بازي ميكنن
پس خستگي چيز زياد جالبي نيست كه بخوايم با اون كار تيم مليمون رو ماس مالي كنيم
اميدوارم كه روزي بشه كه چه بازي هاي تيمي چه انفرادي مون تحت تاثير بعضي عوامل قرار نگيره

Dokhtare Ashoob
2014/07/21, 11:25
خب من فک میکنم دفاعمون خیلی ضعیف شده....قبلا شهرام محمودی و سید ی کاریش میکردن اما الان دیگ فقط خودشونو زدن به اون راهو دفاع بی دفاع
توپای برگشتی و دفاع شده هم کسی پوشش نمیده
خب سرویسم ک من حرفی برای گفتن ندارم....سرویسای میرزا جانپور و موسوی از همه بدتر و قادمی بهترین سرویسا ی امتیاز اورو میزنه
بین دفاع عقب و جلو هم فاصله زیاده طوری ک اگر یه متر جلوتر توپ بیفته هیشکدومشون زحمت بخودشون نمیدن برن جلو...عین ماست نگا میکنن (خو برادر من برو جلو حالا اگ نتونستی بگیری فدا سرت)
کلا پوشش دهیشون مسخره شده
من موندم اگ ظریف نبود دریافتا چی میشد؟
ولی خب بازم خداروشکر ابروی ایرانو خریدن دمشونم خیلی هم گــــــــــــــــــــــــ ـــــرم((201))((201))((201))((201))((201))( (201))((201))((201))((201))((201))((201))((201))(( 201))((201))

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

اها راستی باید بگم ک اقای کواچ برای باخت از امریکا دلیلشو گفت : بچه ها خسته نبودن...ما بد بازی کردیم :|

md1992
2014/07/21, 15:56
خب حرفى اصلى اينه كه ما هنوز نمى تونيم خودمونو با برزيل مقايسه كنيم قبول دارم كه ما تونستيم سه بار اين تيمو ببريم ولى بايد قبول كنيم كه از نظر بدنى خيلى از برزيل ، ايتاليا و حتى آمريكا عقبتريم، اگه دقت بكنيد جلوى آمريكا ما به سرعت يا تكنيكشون نباختيم به قدرتشون باختيم.
اينيم كه گفتيد قبلا محمودى بودش با سيد دفاع رو يه كاريش مى كردن هم بر مىگرده به همون كه گفتم متءسفانه بازيكن سازى نداريم بازيكن هاى جايگزين در حد بازيكناى اصلى نيستن و اگه به همين منوال پيش بره باز بايد همون واليبالى كه قبلا داشتيم رو ببينيم چون اين بازيكناى الان هم سنشون داره بالا مى ره!

trouble
2014/09/07, 09:28
اقایون خانوما....
بدترین ضعف والیبال ما.....
فقط مال والیبال نیس.....
مال همه ورزشاس...
وبه یکی از اخلاقای ماایرونیا مربوط میشه....

اقاجان مازود مغرور میشم....
حالااین تاپیک بد لیگ جهانیه و الان جام جهانیه....ولی دیدین ماامریکاروبردیم...ایتالیار بردیم.....
به فرانسه باختیم...
بخاطر چی؟
چون دست کم گرفتیمشون..
یاهمین دیروز بازی بابلژیک...
ست اولوکه من ندیدم(ینی هیشکی تودنیاندید بجزاونایی که توسالن بودن).. که بردیم..
ست دوم قشنگ بازی کردن...
ست سوم دیه خیلی شل گرفتن بااینکه میتونستن ببرن اون ستو ولی شل کردنوباختن!
ست چهارم بازشکرخدا تونستن بگیرن!

ولی خدایی دیشب عالی بود سرویسا...مخصوصاست دوم که کلی از سرویس گرفتن....
دفاعم خوب بود توست دوم!

ولی کلا بهنظرم دریافتا نسبت به زمان ولاسکو بهتر شده و دفاعابدتر...
من نمیدونم موسوی چجوری هنوز بهترین مدافعه بااین دفاع؟؟؟؟؟؟؟؟
دفاعامون خیلی بدشده نسبت به ولاسکو....

Niko
2014/09/09, 08:17
اقا راست میگی موسوی قبلا همچین مثل چراغ چشمک زن بود
الان یکم
نمیدونم
شاید دستشو خوندن نمیدونم ولی خب قبلا بیشتر تو چشم بود
اخ اخ هم غرور
هم فکر میکنم نا امید شدن
خداییش بعضی وقتا همچین نا امید نمیشن؟