PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درد و دل زندگی پیشتازی

JuPiTeR
2014/07/16, 19:32
امروز یه حسی بهم دست داد
و کلی فکر کردم
یادم اومد از وقتی توی پرسی3 فعال شدم بعدش هم توی پایونیر گروپ
بعد انجمن زدیم و بعد هم با لایف گیت ادغام شدیم و شدیم چیزی که الآن هستیم
چقدر از اون موقع اینجا یه گوشه از ذهن، یه قسمت از قلب رو به خودش و افرادش اختصاص داده
شاید بعضی‌ها بفهمن چی میگم بعضی‌ها هم بگن چ فکرایی میکنه و چ چیزایی میگه‌ها
نمیدونم اگه زندگی پیشتاز(از قبل تا اونچه که الآن هستیم)نبود چ اتفاقی تو زندگیم می‌افتاد؟ چیکار میکردم یا شاید بهتر باشه بگم چی کار نمیکردم!
لحظه‌های خوش که کلا شارژ میشی و لحظه‌های تلخ...
پر از اتفاق خوب، بد و خنثی
آدمای جورواجور سفید، خاکستری، سیاه-و شاید بشه گفت-و رنگی!
آدمای رنگی بنظرم اونایی ان که یادت میمونه اونایی که همیشه هر جور شده حضور داشتن و نمیتونستن برن و کمک حال زندگی پیشتاز بودن
سفیدا آدمای فعال هستن و خوبه که هستن
آدمای سیاه اونایی‌ان که چشم دیدن بعضی چیزا رو ندارن و تحمل نمیکنن و جوی که هست رو بهم میزنن
آدمای خاکستری خنثی‌ان نه سفیدن نه سیاه نه رنگی

همیشه دوستی‌ها، شادی‌ها پر رنگ‌تر هستن گاهی هم دشمنی‌ها و تلخی‌ها پر رنگ میشن ولی همیشه دوستی‌ها و شادی‌ها به یاد میمونن و بقیه فراموش میشن

آدمایی بودن که رفتن، اونایی بودن که اومدن و اونایی هستن که بودن
بعضی از آدمایی که رفتن تو قاب قلبمون میمونن و بعضی‌هاشون فراموش میشث خیلی راحت
اونایی که تو قاب میمونن ممکنه یادی ازشون نشه ولی حتی اگه قاب رو برداری بازم جاش میمونه
اتفاقایی، خاطره‌هایی، یاد‌هایی
تندی‌هایی، زور گفتن‌هایی
سوال‌هایی، جواب‌هایی
سپاس‌هایی، ناسپاس‌هایی
همه و همه در دست هم دادن و به نظر من یه خانواده رو بوجود آوردن
اول و دوم و سومش رو کاری ندارم ولی خانواده بوده و هست و ان شاء الله خواهد بود

لحظاتی بوده بعضی‌ها برای فرار از مشکلاتشون(فرقی نداره چی باشه)میومدن اینجا به آغوش زندگی پیشتاز تا شاید چن سبایی مشکلاتشون رو فراموش کنن و بشن یه آدمی که مشکل نداره

غمگین‌هایی که خندون میشن فقط بخاطر بقیه و دوری از مشکلاتشون
شوخی‌ها، خنده‌ها گاهی بی غل و غش
خالی از هیچ کینه‌ای
خالی از هیچ دشمنی‌ای
خنده ای که نه از ته دله بلکه خنده ای که دوس داری از ته دل باشه

برای بعضی‌ها یادبود میزارن برای بعضی‌ها تف میندازن و بعضی‌ها هم بی تفاوت
هممون دوس داریم یادبود برامون بزارن نه تو میدون بلکه تو قلب عزیزانمون
خیلی حرف دارم بزنم ولی مخم یاری نمیکنه
جالبه بعضی از حرفا که زدم بغضم گرفته! شایدم دوس دارم بغض باشه
اشکایی که ریخت، اشکایی که موند پشت حصار
بی‌خوابی‌ها، خواب‌های بلند
شبی که روز میشه، روی که شب
هر روز تکرار تکرار
گاهی تنوع داره، گاهی هیجان
چرا تکرار ها رو عوض نکنیم؟
مگه آینده از آن ما نیست؟
همیشه میگم و خواهم گفت شاد و پیشتاز باشید
یعنی چی؟
تا حالا شده با خودتون بگید منظورش چیه؟
ولی باورتون میشه خودمم جوابی براش ندارم که توی این پست بیارمش؟

دیدید باهم شوخی میکنیم؟ سر به سر هم میزاریم؟ اذیت میکنیم(البته بدوث قصد بدی)
چرا اینکار رو میکنیم؟
بنظر من چون دوس داریم هم خودمون شاد باشیم هم دیگران
ممکنه بعضی ها وقتایی ناراحت بشن ولی ته ته دلشون میدونن که اگه همین شوخی‌ها و حرص در آوردن‌ها نباشه چی میشه! شایدم چی نمیشه!
شدیم چوپان دروغگو، شدیم پترس فداکار، شدیم پسر شجاع، شدیم عمو نوروز و حاجی فیروز
ولی تهش خودمون بودیم و هستیم
خدا کنه این خوده به یه دردی بخوره
یکاری بکنه و زندگیش رو بهتر از قبل بکنه نه بدتر

شیعه، سنی، یهودی، مسیحی و... سیاه، سفید، سبزه و...
چاغ، لاغر، کودک، نوجوون، جوون، زشت، زیبا و...
همیشه باهم بودن توی این سایت
ولی تو دنیای بیرون بعضی‌ها فرق میزارن بین هم
چرا فرق میزارن؟ دلیلش رو تو خودتون جستجو کنید و حتما میفهمید
‌‌‌‌‌‌‌‌
اخم نکن، تندی نکن
با پدر و مادرت درست برخورد کن خیلی‌ها هستن پشیمونن از رفتارایی که کردن ولی واسه جبران دیر شده
خواهر، بردار ،دوست، دشمن همه و همه فک کن اگه یه روزی نباشن، آیا اون موقع پشیمون میشی از رفتارت یا فقط حسرت روزای گزشته رو میخوری؟

فک کن خودت نباشی، بهتربن لحظاتی رو که با بقیه داشتی رو هیچ وقت خراب نکن

نمیدونم اینا از کجام در اومدن ولی قضاوت از کجا در اومدنش با شما
فقط میخواستم هم درد و دل کنم
هم درد و دل بعضی‌ها دیگه رو بگم
هم شما رو بفکر وا دارم

زندگی پیشتاز شد برای ما خانواده
بنظر من تک شاخ بالدارش یه نماده از اعضای خانواده‌اش
میدونید دیگه خوده تکشاخ نماد پاکی و زندگی نوست
بال‌هاش هم نماد پیشتازی و موفقیته
پس بیاید یه زندگی پاک و نو رو شروع کنیم و سعی کنیم توش پیشتاز باشیم

دوس دارم هرکدومتون این پست رو خوند بیاد چند خط حرف بزنه
و اگه دوس داشتید درد و دل کنید
دوس داشتید چند حرف قشنگ بزنید
یا امید بدید
ولی حرف الکی و نسنجیده نزنید
بیشتر وقتا با حرفایی که میزنیم خیلی روی بقيه تاثیر میزاریم پس تاثیر درستی باشه نه غلط

چندتا سوال هم داشتم که جواف بدید و ذهن منو و بقیه رو وادار به تفکر کنید!
1-زندگی پیشتاز(از پرسی3 تا حالا) اگه نبود اتفاق خاصی تو زندگیتون عوض میشد؟ بهتر میشد یا بدتر؟
2- فک میکنید اینجا شما رو از کار و زندگی میندازه و اگه نبود بهتر بود؟
3- زندگی پیشتاز یه اتفاق خوبه یا بد؟ یا خنثی؟
4- دوستی‌ها واقعین؟ در موردشون چی فکر می‌کنید؟
5- چرا بعضی‌ها دوس دارند جو رو بهم بزنن؟
6- چرا بعضی‌ها طلبکارن؟ چرا انگار بقیه نوکرشونن؟ یا چرا بعضی‌ها فک میکنن عقل کلن ولی هیچی نیستن؟
7- یه سوال قشنگ هم خودتون از خودتون بپرسید و جواب بدید(وگرنه این شماره رو بیخی)

بازم مثه همیشه: شاد و پیشتاز باشید

پ.ن: شبه قدره یه تصمیم برای زندگی خودتون بگیرید توی این شبا..خدا کنه تصمیم مفیدی باشه

sir m.h.e
2014/07/16, 20:05
ای بابا امیر خان چرا احساساتی میکنی ملت رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
من نخوام گریه کنم باید کی رو ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
میگن حرفی که از دل برآید بر دل میشیند
نمیدونم واقعا اینطوریه یا نه ولی حرفات به دلم نشست
من یه عضو تازه واردم(آقا از اوایل سایت عضو بودم فقط فعال نبودم میتونید تاریخ عضویت رو نگاه کنید)
افراد کمی رو میشناسم ولی از همین جا میتونم بگم همین افراد کم همین راحتی اینجا همین خانواده بودن اینجا منو به خودش جذب کرد
اهل شعار نیستم اتفاقا خیلی رکم و اگه مشکلی باشه میگم ولی الان میخوام بگم خوب سایتی به هم زدید نه بهتره بگم خوب خانواده ای
امیدوارم دوستی های اینجا برای بچه ها واقعی باشه برای من که هست
من خودم رو یه عضو جدید این خانواده می دونم(یه عضو جدید و پر رو خخخخخخخخخخخخ) خانواده ای که پاش وایمیستم با تمام مشکلاتی که شاید یه روز براش پیش بیاد
شاید بگید خلم ولی همین مدت کوتاه منو عاشق اینجا کرده ( چیه خیلی ها اینجا از من خل ترن ولی اسم نمی برم خخخخخخخخخخخخ)
آقا از همین جا میگم دوستون دارم
جواب یکی دوتا از سوالا
زندگی پیشتاز سایت فوق العاده ایه
به نظر مامانم اینجا منو از کارو زندگی انداخته ( اما اگه نبود من خیلی داغون میشدم امیدوارم تا ابد اینجا باز بمونه)
همین دو تا جوابا برای سوالای 3 و2
آقا ما مخلیصیم
امیر خان خودت هم همیشه شاد و پیشتاز باشی

FATAN
2014/07/16, 20:12
من به شخصه اینجا خیلی راحت بودم... چون احساس میکنم همه یه علایق مشترکی داریم که اینجا دور هم جمع شدیم و همدیگه رو درک میکنیم.. مثلاً خیلی ها شاید اگه تو مدرسه یا خانواده راجع به یک کتابی که تازه خوندن و کلی بابتش ذوق زده شدن حرف بزنن بقیه زیاد درک نکنن و بگن حالا انقد خوش حالی داره؟؟... اما اینجا درک می کنن.. وقتی دور هم جمع میشیم میبینیم که وای خدایا چقد آدمایی هستن که مثل من فکر میکنن، واقعا لذت بخشه! و خب احساس میکنم اینجا جاییه که واسه استعداد و توانایی های آدم ارزش قائلن.. من خودم از بچگی دوس داشتم هی داستان بنویسم واسه خودم .. درد و دله دیگه.. و مینوشتم .. چند تا دفتر صد برگ پرشده از بچگیم دارم که راجع به هرچی توش نوشتم.. خاطره، داستان کوتاه، احساسم تو اون لحظه و... اما هیچکس نخوندشون و اهمیتی بهشون نداد.. من درسته اینجا کلا 3 تا فصل از داستانم رو گذاشتم (حالا اینا رو کار ندارم...) اما شما بگو 5 خط! همونو وقتی بقیه راجع بهش نظر میدن 5 سال جوون میشی به خدا.. یا چیزای مشابهی از بقیه می بینی.. میگی این بچه ها هم مث من فک میکنن.. این بچه ها هم تو تخیلشون غرق میشن.. من خیلی خوش حال شدم که اینجارو پیدا کردم.. شاید بعضی ها بگن که اینجوریم نیس ولی حتی من بعد مقدمه ای که اینجا گذاشتم تو درسم هم پیشرفت کردم.. خخ .. والله .. الآن هم بعضی هارو میبینم که اینجا داستان میذارن و چقد ذوق زده ان خوش حالن که بعضی افراد به کارهاشون اهمیتت میدن.. حتی اگه نقد کنن.. نمیدونم خوب منظورم رو رسوندم یا نه (آخه الآنم قند خونم پایینه ..) ولی همین جوری یه چیز نوشتم دیگه.. ای بابا.. بعد چیزایی هم که گفتم راجع به هر کاریه اینجا صورت میگیره.. مثلا کسی که توانایی داره که یک کتاب رو عالی ترجمه کنه و اینجا مطرح میشه و ازش تشکر میکنن و .. چقد براش شیرینه.. خود امیر حسین عزیز که این تاپیک رو گذاشتن، آخه چند جای دیگه میتونست انقدر پر جذبه باشه و همه به پاش بلند شن؟!! (البته داداش منظور خاصی ندارما یک موقع ناراحت نشی.. مثاله دیگه.. قصدم تعریفه.. شاید تو خونه هم جذبه داری! ) الآن که فک میکنم می بینم چقد بی سر وته نوشتم اینارو.. در کل میخوام بگم همه ی دوستان زندگی پیشتازی، ازتون ممنونم که بودید تو شرایطی که خیلی ها نبودن..

Cyrus-The-Great
2014/07/16, 20:25
چندتا سوال هم داشتم که جواف بدید و ذهن منو و بقیه رو وادار به تفکر کنید!
1-زندگی پیشتاز(از پرسی3 تا حالا) اگه نبود اتفاق خاصی تو زندگیتون عوض میشد؟ بهتر میشد یا بدتر؟
معلومه که عوض میشد. احساس میکنم اتفاقات کوچیک زندگی و بزرگ زندگی رو دست کم گرفتی.
اتفاقاتی که باعث میشن زندگی ما غیر قابل پیش بینی باشه.
اتفاقاتی که باعث میشن هیچ وقت نتونی بگی اگه اون طوری میشد چی میشید.
از کوچک ترین اتفاق که خوردن پای آدم به یه سنگ ریزه باشه تا چیزای بزرگتری مثل زندگی پیشتاز.
خود زندگی پیشتاز مثل هر اتفاق دیگه ای تاثیرات مثبتو منفی رو زندگی هممون داشته. کوچکترین تغییر مثبتش دوستاییه که پیدا کردیم. (منفیشم این که از درس و زندگی میندازه آدمو.. اونم بس که جذابه)
از کار زندگی انداختنش دلیلی بر این نمیشه که آرزوی نبودش رو بکنم. شاید لحظاتی بود که نباید اینجا بلکه سر درسم میبودم. اما نه. هیچ وقت و نه حتی در اون لحظاتی که خودمو سرزنش میکردم هیچ تقصیری رو متوجه اینجا ندونستم.
به نظر من اتفاقا جواب آره بهاین سوال باید خوشحالت کنه. چون نشون میده که چیزی که با نام "زندگی پیشتاز" خلق شده، چقدر کاربر پسند و جذابه که همه میتونن باهم دوست باشن. به نظرم جواب آره خودش یه جور موفقیته.
مطمئن باش که خوبه. شک نکن.
نمیشه صد درصد گفت. چون هر روز آدمای جدید وارد میشن و با بقیه ارتباط برقرار میکنن. اما به نظرم ارتباطات قدیمی، دوستیای واقعین. اونایی که بیش از یکسال پیش عمر دارن.

هر جامعهی موفق و خوبی دوستان و مخصوصا دشمان خودشو داره. این دشمنان میتونن رقبا باشن. رقبایی که به رقابت سالم اعتقاد ندارن.
خطرناک ترین دشمنانم اونایی هستن که کمبود دارن یا نمیتونن خودشونو تو دل بقیه جا کنن. اینا خطرناک ترن چون عضوی از این جامعه هستن و از درون زهر خودشونو میریزن.

6- چرا بعضی‌ها طلبکارن؟ چرا انگار بقیه نوکرشونن؟ یا چرا بعضی‌ها فک میکنن عقل کلن ولی هیچی نیستن؟
واضحه. چون دستشون تو کار نیست و توانایی انجام کار و اینکه خودشون آستین بالا بزنن و وارد کار بشن - در هر زمینه ای. نه فقط کتاب - ندارن. بهانه های مختلفیهم پیوست عدم تواناییشون میکنن و به عنوان دلیل تحویل میدن.

اینو برای کسایی میگم که مورد خطاب سوال بالا هستن.
چرا این همه آدم باید خودشونوزحمت بندازن، بدون هیچ انتظاری جز یه تشکر خشک و خالی یا یه خدا قوت خالی که دلشون رو شاد کنه، که باعث بشه فکر کنن کار بیهوده ای انجام ندادن، از علایقشون بزنن تا برای شما امکاناتی - در هر زمینه ای - فراهم بشه که بیاین و وقت بگذرونین؟
جوابش اینه. چون عاشق کار خودشونن و عاشق شما هستن. احساس میکنن که "من چقدر اینو دوت دارمو بزارم بقیه هم ببینن تا بتون تجربش کنن. چون تقریبا مطمئنم خوششون میاد!"
فقط و فقط به خاطر خودشون در درجه اول، و بعد به خاطر شماست.
بازم مثه همیشه: شاد و پیشتاز باشید

پ.ن: شبه قدره یه تصمیم برای زندگی خودتون بگیرید توی این شبا..خدا کنه تصمیم مفیدی باشه

از جوابام ناراحت نشو. کاملا رک و بی پرده حرف زدم. کاری که معمولا نمی کنم. اما فکر کردم از هر مفدمه چینی و به کار بردن هر مثل و کنایه ایه بهتره.

بازم ممنون.

شاد و پیشتاز باشی!

:megusta:

shery
2014/07/16, 20:29
(ببخشید شما کی هستید اکانت امیر و هک کردید ؟ همه امیرو میشناسن یک عمرا اینقد احساساتی باشه دو تنبل تر از این حرفاست که همچین چیزی تایپ کنه .....
بابا لامصب قشنگ تا ده دقیقه فکم رو زمین چسبیده بود ......
جدی جدی یه چیزیت شده ...امیر نمیر تروخدا نمیر ینی جدی جدی داری میمیری اینا وصیتت بود ؟ امیر نرووووو نررووو نه حتی اگه قرار بود بریم اینقد زحمت نمیکشیدی .....قشنگ سکوت انجنو فرا گرفته حس میکنم صربان قلب همرو این شوک بزرگی بوده میدونم احتمالا یه چیزی به سرش خرده .... )

اوهوم اوهوم به قول معروف چرت نگو ...نه جدی میگم اخه مرد حسابی اگه اینجا وقت ادمو میگرفت خل بودیم یه سره ان باشیم ؟
دوم خوبی عزیزم ؟ دستمال بدم خدمتتون اشکاتونو پاک کنید ؟ پیشتاز نبود وقتمونو کجا پر میکردیم ؟
سه پیشتازو به همه جا ترجیح میدم تو هیچ انجمنی دیگه نمیتونم پامو بزارم ...
چهار بله بله پیشتاز مثل یه دستمال کاغذیه قهوه ای سفیده که وقتی میای اشکاتو اب بینیتو پاک میکنه و بعد اینقد قل قلکت میده تا خنده ات در بیاد .....
درباره عقل کله والا من خودمم فک میکنم عقل کلم مخصوصا موقعی روبه رو تو قرار میگرم کلا اعتماد به نفسم میره بالا ولی نمدونم هر دففه چیکار میکنی کلااااا خودمم یادم میره ( از بس ازیت میکنی ادمو خخخخ)
ولی بعضیا که فک میکنن عقل کنن فقط به فکرشون بسند نمیکنن بلکه با بازی دادن بقیه و حرف الکی زدن همه رو ازیت میکنن اما میدونی چی مهمه ؟ مهم اینه که وقتی یکی و اینطوری میبینی به خودت افتخار میکنی که کاملا خالی نیست مخت یه زره ای گچ توش ریختی ...پس بیخیال این یکیم میشیم ..
از چیزی که یا بده یا خوب باید ترسید ..زندگی تکراری نیست که پر از اتفاقه ...چیز خنسی ام اتفاقا بر عکس اسمش مجموعه از اتفاقات بدو خوبه ... زندگی پیشتاز دوتاشه مثلا اگه دعوا نشه یا گاهی اوقات فیلا نیاد چرت و پرت بگه که خیلی دنیایه خوب و جزابی میشه اون وقت پلیسا کیو هی بلاک کنن ؟ حاظری بگی پیشتاز تمااا خوبه حاظرین این لذت زیبایه دنیویو از پلیساو خود امیر محروم کنید ؟ (اخه نمیدونید که حتی فکر بن کردنشم جزابه )

به خاطر همینه که میگم باید بری از این جور ادم های جو بهم زن تشکر کنی و گرنه کی اوقات زیبایه کل کل و بن کردنو برا ما ها فراهم میکنه ؟ این ادم ها ستودنین مایع خنده و تفریح ما هستن بزار بهم بریزن
مهم شمایین که با این اتفاقات فقط تفریح میکنید کیه که به این جور ادم ها اهمیت بده یا بزاره باعث ناراحتیشون بشن ؟

اما در مورد دوست های واقعی دوست های وافعی اروز های قشنگ دعا های خوب انرژی های مثبت ...باور کنید وسایل الکترونیکی نه احساس دارن و نه هیچ قدرتی این انرژی مثبتی که ما از وجود خودمون واردشون میکنیم
تونستیم دنیایی خیالی وغیر واقعی به این زیبایی خلق کنیم ؟ زندگی پیشتاز پر از انرژی مثبته ..
این سایت یه موجود زنده است که نفس میکشه ...
هیچ وقت نشده که از اینجا برمو حالم خوب نباشه ....در مورد همه ام همینطوره ...حتی اون موجودات کوچک کرم مانند که قستد نفوز دارن ...
در نتیجه امیر هک شده ..خودش نیست خخخخ

نه جدی جدی نتیجه میگیریم که همه باهم باید بگیم امیرررررر چرت نگوووو خل شدی ؟

نتیجه اخرم اینه اسم بگو جنازه تحویل بگیر

اخر اخر اخرش نمیدونم چرا نمیتونم دل بکنم لامصب برم از بس فک میزنم ....

و در اخر ((206))( وای خدا جون امیر خیلی خنده دار شدی ) میشه یه عکس از خودت با اشک و لبو لوچه اویزون بزاری تروخدا میخوام بدونم اگه تصورش اینقد باحاله خودش چه پروژه عظیمی میتونه باشه خخخخخ

یه سوال قشنگ از خودم بپرسم ؟ یه سوال خیلی قشنگ هست که هر روز از خودم میپرسم ؟ چرا نشریه نمیاد نه جدی چدی چراا این لنتی نمیاد ؟

Leyla
2014/07/16, 20:37
من بگم؟ ^_^
اهم... بله...
به نام خدا... :دی
خوب من فقط می خوام تشکر کنم.
نه یه تشکر معمولی، یه تشکر از ته دل.
می دونم خیلی شاعرانه و ادبی و اینا نیست، شما به بزرگی خودتون ببخشین ^_^
تشکر از کسایی که تعدادشون اونقدر زیاده که نمی تونم نام ببرم...
ویژه‌ترین تشکرم برای کساییه که بدون هیچ چشم‌داشتی زحمت می‌کشن...
تیم مدریت، مترجما، ویراستارا و بقیه (لیست کاملش تو صفحه‌ی آشنایی با درجه‌های کاربری هست دیگه :|)...
کسایی که خیلی باحالن...
کسایی خیلی بامزن...
کسایی که خیلی عاقلن...
کسایی که خیلی شنگول و پر انرژین...
کسایی که بی خود وتو می کنن... :دی
کسایی که از وتو درت میارن... :دی
کسایی که گیر سی و سه‌پیچ می دن 8-|
کسایی که تهدید می کنن جدی بشن و... :|
کسایی که تو هر موقعیتی پیشتن و بهت روحیه می دن...
کسایی که می کشوننت به بازی جرئت و حقیقت و سؤالای... ام... یه جوریه سؤالاشون... :((
کسایی که تک تک لحظه ی آدم رو جوری می سازن که آدم نمی فهمه کی ساعت پنج صبح شد... یه وقتاییم شیش صبح...
روزایی بودن که فقط باید تموم می شدن... ولی نمی شدن :|
یعد می اومدم اینجا و به خوبی و خوشی تموم می شدن ^_^ (کسی ترجمه خواست پ.ب بده :دی)
اینجا کسی ازت سوءاستفاده نمی کنه، سر لج‌و‌لج‌بازی بی‌مورد باهات دشمنی نمی‌کنه، درموردت قضاوت بی‌مورد نمی‌کنه...
هیچ‌کس شعار بی‌خود نمی‌ده، هیچ‌کس بی‌دلیل روی چیزی تعصب نداره...
اگه مشکلی داشته باشی کمکت می کنن، بهت دلداری می‌دن، و اگه درد و دل نکنی بدبختت می کنن :|
البته یه استثناء اون تست بی‌جواب بردار :| (اولی نه، دومی :دی)
خیلیم به بنیاد خانواده اهمیت می‌دن :دی (نمی ذارن آدم به طلاق دادنش برسه :دی)
بیشتر بچه‌ها همفکرن، تو بحثا دنبال یه نتیجه خوب می‌گردن.
و بازهم ممنونم برای کساییه که بدون هیچ انتظاری زحمت می‌کشن... ((70)) ((70)) ((70)) ((70))
یک جورایی انگار همه چیز دست به دست هم داده که اینجا با تموم آدماش یه جای خاصی تو دل آدما باز کنه...
اینم سؤالا ^_^
1-زندگی پیشتاز(از پرسی3 تا حالا) اگه نبود اتفاق خاصی تو زندگیتون عوض میشد؟بهتر میشد یا بدتر؟ ام... من که تو پرسی 3 نبودم ولی آره، زندگیم با الآن فرق داشت. نمی تونستم قدر خیلی چیزه رو بدونم.
2- فک میکنید اینجا شما رو از کار و زندگی میندازه؟ نههههههههههههههههههه
و اگه نبود بهتر بود؟ نه خیررررررررررررررررررر
3- زندگی پیشتاز یه اتفاق خوبه یا بد؟ یا خنثی؟ هیچ کدوم. عالی و متعالی (با روغن هایلی)
این دوستان دنبال سوءاستفاده‌ن؟ نع
تو هر شرایطی پیشتن؟ احتمالا
با نامردی تمام اذیت می کنن؟ بعله
پس دوستای واقعین ^_^
5- چرا بعضی‌ها دوس دارند جو رو بهم بزنن؟ ام... جوابی ندارم :|
6- چرا بعضی‌ها طلبکارن؟ چرا انگار بقیه نوکرشونن؟ یا چرا بعضی‌ها فک میکنن عقل کلن ولی هیچی نیستن؟ چون آدمای خوب و بد تو دنیا زیادن و نمی‌شه واسه خوب یا بد بودن همه‌شون دلیل آورد.
7- یه سوال قشنگ هم خودتون از خودتون بپرسید و جواب بدید(وگرنه این شماره رو بیخی) این شماره رو بیخی ^_^

Hermion
2014/07/16, 20:55
امیر:دی
رییس:دی دایی جان:دی
راستشو بگو تسخیر شدی؟؟:دی
یا فشار کاراس؟
الهی بمیرم برا دایی جانم:دی
خیلی زحمت می کشه خو...صبح تا شب عرق می ریزه نون حلال تحویل ما می ده:دی
ولی جدا امیر خیلی خسته نباشی....بی چشم داشت کار می کنی....واقعا ممنون((221))((221))((221))
فاطمه جون((221))((79))((202))
سمیه جون((70))((70))((31))
مترجما((70))((70))((70))
ویراستارا((87))((87))((87))
تایپیستا((202))((202))((202))
دوستان گل و گلاب((132))((58))((58))

آجی خوشملا((98))((98))
داداشیا((201))((201))((201))
طلبکاران گرامی((104))
کلا همگی((100))((100))

جدی جدی واقعا واقعا همگیتون رو دوست دارم....امیدوارم همیشه همین جوری کنار هم باشیم((221))
جواب سوالا:
1.مطمئنا فرق می کرد...ولی نمی دونم چی اتفاقی می افتاد...اما اگه الان یهو از زندگیم حذف می بشه....اوه اوه کلا بهم می ریزه زندگیم
2.از کار و زندگی که آره می اندازه ولی دمش گرم خوب کاری می کنه:دی دل کندن ازش سخته خو
3.از خوب گذشته...عااااااااااالیه
4.صددرصددددددد از دوستای دنیای واقعی هم بهترن:دی
5.کوش؟؟؟؟؟؟؟ بگین خودم بکشمش((68))
6.همه جا همه جور آدمی پیدا می شه دیگه....حتی دنیای مجازی

امیر مرسی برای تاپیک:)

Niko
2014/07/16, 21:02
مطمئن نیستم بتونم به عنوان یه تازه وارد اینجا حرفی بزنم
اما من خودم برای این اومدم اینجا که هم تنهایی هامو پر کنم هم ناراحتی هامو فراموش کنم
اینجا ادما خیلی خوبن
میشه گفت اینجا یه جورایی هواش صافه
اگه یه سری ها یکم دلاشونو صاف تر کنن و ذهنشونو قشنگ تر دیگه فوق العاده میشه
هیچ جا مثل اینجا نمیشه
اگه ادم تنها نباشه

Angel of Death
2014/07/16, 21:10
من عضو تازم ، به واسطه یکی دیگم آمدم که البته می خوام الان سر به تنش نباشه چون سیستممو ویروسی کرده ((68)) :D (خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ )
به نظرم سایت خوبی با بچه های خیلی بهتری ! جمع کردین دوره هم و این رو باید به خوده موسس سایت تبریک گفت که تونسته همچین کاری بکنه.
من خودم کتاب رو می خرم و می خونم چون عاشق بوی کاغذ نو و لمس کاغذ و عوض کردن ورق و ... هستم ! تا حالام هیچوقت کتاب اینترنتی یا به اصطلاح e-book نخوندم ! به جز چند مورد کوچیک ، ولی از همه کسایی که اینجا زحمت کشیدن و می کشن و خواهند کشید تشکر می کنم :D

!1-زندگی پیشتاز(از پرسی3 تا حالا) اگه نبود اتفاق خاصی تو زندگیتون عوض میشد؟ بهتر میشد یا بدتر؟
من تازه آمدم ، خنثی برای من ! ولی تونستم چندتا دوست خوب پیدا کنم.
خیر نمیندازه ، شایدم بعضیارو بندازه ! به جنبه آدم بستگی داره.
100% اتفاق بد و خنثی نیست.
شاید فقط دو نفر تو این سایت باشن که بتونم بهشون بگم دوست واقعه ای ، بقیرو خیلی نمیشناسم.
چون عقده این ! از این واضحتر ؟
تو هر محیطی همه نوع آدمی پیدا میشه.
چرا آدما اینقدر بدی های هم یادشون می مونه ، اینقدر زود از هم دلخور میشن ؟ ولی خوبی های طرف مقابل رو یادشون میره و زودم خوبی هاشو فراموش می کنن ؟
اگر جوابشو می دونستم که نمی پرسیدم عق کل :D

در ضمن امیر عاشق شده ، کسی هکش نکرده :D

nepton
2014/07/16, 21:19
من توی اینجو مسایل نویسنده ی خوبی نیستم سخته برام احساسموبیان کنم اما نتونستم جلوی خودم بر بگیرم فروم پایونیر برای من یه زندگی جید رو به وجود آورد اون زمان ها من تا حدی افسرده بودم تمام زندگیم شده بود کتاب دوستای زیادی نداشتم تا توی فروم پایونیر عضو شدم از اون بعد زندگیم تغییر کرد بعد از سال ها دوباره توانستم بنویسم دوستایی پیدا کردم که تک تکشون برام مثل خواهر و برادر می مونن و جدای ازشون سخت و دردناکه سخته بخوام احساسمو توصیف کنم ولی عضو شدن توی اسن سایت بهترین اتفاق زندگیم بوده در واقع جایی که منو به زندگی برگردوند جای که همیشه می شه توش آرامش گرفت جایی که هیچ کس به دیگری بی احترامی نمی کنه همه همدگه رو دوست دارن و به همدیگه عشق می ورزن زندگی پیشتاز برای من خونه ی دوممه مطمئنم شما هم هعمین احساس رو نسبت بهش دارید.

Fateme
2014/07/16, 21:30
[quote]1-زندگی پیشتاز(از پرسی3 تا حالا) اگه نبود اتفاق خاصی تو زندگیتون عوض میشد؟ بهتر میشد یا بدتر؟/quote]اگه نبود چيزي عوض ميشد؟؟؟؟ خداي من معلومه كه عوض ميشد!!! تمام زندگي من كن فيكون ميشد!!! اصلن فاطمه اي كه امروز ميبينيد هرگز وجود خارجي پيدا نميكرد. شايد فكر كنيد اغراقه، مغلطه است ولي ايني كه ميگم حتي ذره اي از حقيقت و تاثير زندگي پيشتاز رو نشون نميده! يك حقيقت هايي هست كه هرگز نميتوني اعلامشون كني ولي هستن و تو ميدونيشون! اگه نبود زندگيم عوض ميشد...خيليم عوض ميشد! اونقدر زياد كه فقط ميتونم بگم نه تنها من، بلكه دوستام و خانواده ام هم به اينجا مديونن...مديون به معني واقعي كلمه، خلاصه ميكنم اينجا براي من مث طلوع خورشيد توي يه دشت سراسر سياهه كه راهو بهم نشون ميده و پشتم بهش گرمه!
2- فک میکنید اینجا شما رو از کار و زندگی میندازه و اگه نبود بهتر بود؟ اسم اينجا روشه زندگي پيشتاز، پيشتازو يعني جلو بودن از بقيه... زندگي پيشتازم از زندگي واقعي جلوتره... در واقع زندگي واقعي من زندگي پيشتازه. فكر نبودش به هيچ وجه من الوجه جالب نيس.

[quote3- زندگی پیشتاز یه اتفاق خوبه یا بد؟ یا خنثی؟ بدون شك از بهترين اتفاقاي زندگيمه.
4- دوستی‌ها واقعین؟ در موردشون چی فکر می‌کنید؟اره دوستيا تا جايي كه من ديدم واقعين. شايد حتي واقعي تر از باقي دوستيا.
5- چرا بعضی‌ها دوس دارند جو رو بهم بزنن؟بعضياشون دست خودشون نيست، همونطور كه ادمي كه پيش فعاله تمركز نكردنش دست خودش نيست. اما باقيشون مريضن. مشكل دارن.
6- چرا بعضی‌ها طلبکارن؟ چرا انگار بقیه نوکرشونن؟ یا چرا بعضی‌ها فک میکنن عقل کلن ولی هیچی نیستن؟اينا هم مشكل دارن. فقط بايد با ارامش تحملشون كرد. زندگي واقعي روشون تاثير گذاشته اما اين اصلن دليلي بر رفتارشون نيست.
7- یه سوال قشنگ هم خودتون از خودتون بپرسید و جواب بدید(وگرنه این شماره رو بيخي)

ThundeR
2014/07/16, 21:39
بعضی وقتا به خودم می گم پسر چی شد که شدی معتاد نت، تو که نمی دونستی نت چی بود و سرت همش تو درس بود!!! همون لحظه به خودم جواب می دادم که دلیلش زندگی پیشتاز بود. همون لحظه ای گرفتار شدم که ثبت نام کردم... می دونید تنها چیزی که توش مهارت ندارم قشنگ حرف زدنه؛ پس بادا باد.. هر چی می گم چیزیه که دلم می گه. بچه ها می گن امیر احساساتی شده اما این یه واقعیته بعضی اوقات ادم می خواد حرف دلشو به بقیه بزنه و من به امیر حق می دم و ازش تشکر می کنم که این تاپیک رو زده... فرق نمی کنه چطوری باشین! چه شکلی باشین! هر چی باشین عضوی از این خانواده این... دوستانی که حتی یه روز هم نمی تونم بدون حرف زدن باهاشون بگذرونم... هر وقت دلم می گیره میام اینجا، خوشحالم میام اینجا، هر چی دلم می خواد رو اینجا بدست میارم.. من اصولاً آدم بیرون برویی نیستم و تقریباً 24 ساعت خدا به جز زمانی که دانشگاه می رم تو خونه ام و این وقتمو تو سایت می گذرونم... سایتی که با مدیریت خوب و همت کاربراش یه سایت دوستانه شده... اینو یه عضو ناچیز این خانواده داره می گه... حرف زیاد ندارم بزنم، فقط می گم وقتی ناراحت بودم حرف زدن با دوستان شادم کرد، هر وقت شاد بودم با بقیه شادیمو تقسیم کردم(نمی گم که از خودم تعریف کنم... اینو می گم که بدونید بعدش ذوق مرگ شدم :دی ) ... اما خیلی کم پیش اومده که غمگین باشم... کاربرای صمیمی سایت بودن که سرپام نگه داشتن... هه... کی می دونه؟! شاید افسردگی می گرفتم از بس نشسته بودم گوشه خونه، اما با شماها و در کنارتون بودن بود که سرپا نگهم داشت... از وقتی که سایت پایونیر رو شناختم، خودمو شناختم. آئینه ی درونم بود و خودمو توش دیدم(خیلی دارم چرت و پرت می گم نه؟؟ ) ... لذتی که از گشت و گذار تو انجمن می برم تو هیچ چیز دیگه ای برام وجود نداره... همیشه تنها چیزی که می خواستم این بوده که دوستانم رو شاد کنم... بچه ها می گن من شوخم...من ؟ باور نمی کنید اگه بگم تو واقعیت یه آدم کاملاً نرمالم و خیلی هم اهل شوخی و این حرفا نیستم... اما خو وقتی میام اینجا گل می کنه:دی ... هی... قبل از اینکه بیام بنویسم یه متن گنده آماده کرده بودم اما ذهنه دیگه...گوگولی بابا سیم کشیش قاطی داره:دی یادم رفت... بعضی اوقات فکر می کنم خیلی کم احساساتیم اینطوریه؟؟؟ ... به نظر خودم خوبم و عاشق همه داداشا و آجیا گلمم... دمتون گرم که انقدر خون گرم، با جنبه و پایه این.. ایول به مرامتون.. که مرام لوتی وار تو این دور و زمونه کم پیدا می شه... مرسی امیر حسین..مرسی دوستان... زنده باد زندگی پیشتاز... شاد و خرم باشید!

Scarlet
2014/07/16, 21:48
سلام ژوپی جان
من اون سوال هفتم اینه چجوری تونستی اون همه را فی البداهه بنویسی؟ :دی
خب درباره بودن فعلا حرفی ندارم چون نبودم خیلی وقته ولی تازه دارم آشنا میشم با این محیط جدید شاید باورتون نشه ولی هرچیز جدیدی که کشف میکنم کلی ذوقشو میکنم به نظر من که زندگی پیشتاز فوق العادس از ته اعماق وجودم از همگیتون متشکرم بخاطر زحمتایی که میکشین بخاطر حضور فعالتون اصلا بخاطر اینکه هستید ازتون ممنونم خیلی زیاد
من دیگه حرفی ندارم

Sent from my C1605 using Tapatalk

Ara
2014/07/16, 23:09
منم تازه اومدم و نمیدونم چیزی که میگم مهمه یا نه.......ولی هیچوقت فکر نمیکردم که جایی باشه که انقدر قشنگ باشه.......ینی همه علایق تو رو یا داشته باشن یا اگه ندارن بهت احترام بذارن......معمولا فقط این درک رو توی افرادی میبینی که باهاشون ارتباط داری و درست تورو میشناسن.....الان زندگی پیشتاز برای منم یه خانواده است......اما هنوز نفهمیدم که منم جزوی از شما شدم یا نه.....

من که نبودم و نمیدونم((3))

نع بهتر نبود ولی واقعا از کار و زندگی میندازه موافقم......

3- زندگی پیشتاز (http://www.pioneer-life.ir/)
یه اتفاق خوبه یا بد؟ یا خنثی؟
خووووووووووب

اوهوم واقعین ولی من دوست دارم که منم بیام تو گروه دوستیشون ولی نمیشه (غریبه نیستین دیگه! درد و دله خو)

مرض دارن توجه نکن!!!

ایشالا خدا به راه راست هدایتشون کنه......من اول اومده بودم اینجوری بودم یه فصل ترجمه کردم پدرم دراومد دیگه اینجوری نیستم...((78))

به قشنگی و غیر قشنگیش کار ندارم فقط از خودم میپرسم آیا شما اسپم دوست میداری؟؟؟
خودم در کمال پررویی میگه بععععععله!!!!!! (دوست میدارم ولی نمیگذارم چون میترسم)((81))

خب همین دیگه.......تموم شد.....

Prince-of-Persia
2014/07/17, 02:06
-زندگی پیشتاز(از پرسی3 تا حالا) اگه نبود اتفاق خاصی تو زندگیتون عوض میشد؟ بهتر میشد یا بدتر؟
اتفاق که زیاد میافتاد اگه پرسی3.. نبود میفتاد....اگه نبود من دوستای خوب رو از کجا پیدا میکردم........
بعضی موقع ها بله...وقت ادم رو میگیره ولی نه همه موقع
3- زندگی پیشتاز (http://www.pioneer-life.ir) یه اتفاق خوبه یا بد؟ یا خنثی؟
خوب..عالی ...چی بگم اخه
دوستی های بعضی ها اره و بعضی ها نه ...صمیمیت بین بعضی اعضا زیاده که نشونه ی خوبیه...و بعضی دوستی ها الکی ان و فراموش میشن
بگم بگم .... چون &^$%# دارن
از روی نفهمی..........بازم نفهمی.................چون نفهمن
7:نظر کلی
سایت عالیه...تیم مدیریت عالیه.... همه کاربران اعم از مدیر ..پلیس..تا کاربران انجمن همه عااااللیییییییییییییییی.... ...............

.................................................. .................................................. .......
. و شرمنده از همه اونایی که با حرفام.... با پست هام...با نوشته هام با کارام اذیتشون کردم..منو ببخشید

smajids
2014/07/17, 03:35
خب دوستان همه گفتنی ها رو گفتن مخصوصا علیرضا که صد در صد با نظراتش موافقم

اما در مورد اون سوالی که باید خودمون بپرسیم : سوالم اینه: من (مجید ) چقدر واسه سایت زندگی پیشتاز و ارتقا اون وقت گذاشتم چقدر کمک کردم واسه نقد دادن داستان ها کلا تاثیر دارم اگه نباشم چی میشه ؟ پاسخی ندارم فکر نکنم اونقدر ها کار کرده باشم شاید 1 درصد تاثیر داشتم اما ژوپی مطمئنم اگه نباشه ( خدا نکنه) با احترام به مدیران دیگه سایت چپ میشه

M.A.S.K
2014/07/17, 11:24
بزارین منم دو جمله ای بگم....این جا برای من مظهر مکانی برای فرار از درد و رنجا و غمام بود..جایی که راحت باشم...شوخ باشم...مردم آزار باشم...جایی که توش مثل خونه ی خودم احساس راحتی کنم...اصلا نمی تونم توصیف کنم..دارم چرت و پرت میگم...واقعا جایی که هیچوقت از قلبم بیرون ...واقعا از ته دلم میگم ...همتونو به اضافه ی این سایت خیلی خیلی خیلی دوس دارم...امیدوارم مثل نمادمون پیشتاز و پاک و مقدس و خوب باشین...((221))((221))((221))((221))

trouble
2014/07/17, 11:49
هعیییییییییی.......
من که یکی از کارایی که بلد نیسم عین بچه ادم حرف زدنه...اصن نمیتونم خوب حرف بزنم...ولی به زبون خودم میگم هرچی تو دلمه......از ته ته قلبم:
خوب من اینجا یه عضو تازه محسوب میشم...
ولی همون اول که اومدم یجوری باهام برخورد کردن که انگار صد ساله منو میشناسن....
واقعا تعجب کردم.....اخه باینکه وسط حرفاشون پریده بودم باهام گرم گرفتن بدجوووووور.....
بدشم همین جوری نرم نرمک با بقیه اشناشدم.....از شنیدن موفقیتاشون خوشحال شدم....از فهمیدن مشکلاتشون غصه خوردم....کلا باهاشون اخت شدم....
من یه عادتی دارم....تا یه نفرو دوس نداشته باشم باهاش صمیمی نمیشم(دوست میشم ولی درحد یه اشنا)
ولی وقتی به یه نفر میگم ابجی....ینی دیه ببین چقد من اینو دوسش دارم......خودتون ببینین من به نصف دخترای اینجا میگم ابجی....ینی عین خواهر نداشتم میمونن.....
واقعا اگه زندگی پیشتاز نبود.....
احتمالا من الان یک عدد دختر خیلی جدی میشدم(کلا تا قبل اینکه بیام اینجا استعدادم شکوفا نشده بود)
کلا بچه های اینجارو عین خونواده خودم دوس دارم.....اونارو نمیدونم ولی خودم خیلی دوسشون دارم.....
(اهم....احیانا کسی اکانت رییسوهک نکرده؟؟؟؟بهش نمیخوره این همه احساساتی باشه..خخخخخخ)

azam
2014/07/17, 14:29
جلل الخالــــق.... امیر واقعا خودتی؟؟؟؟؟؟ :-o:-o:-o:-o
منکه قشنگ فکم افتاااااااد :-o
ولی خیلی خوووووووووب نوشتی... خیلی قشنگ نوشتی... رفتم تو حس.... ((121))
من بیشتر از یه سال و نیمه که عضوم.... و این سایت تنها و اولین سایتیه که من توش فعالم
عاشق دوستای فروم قبلی ام و بچه های اینجارو خیلی خیلی دوست دارم (واقعا خیلی خوشحالم که همچین دوستایی پیدا کردم و عاشق همه تونم((123)))
بهترین خاطرات و لحظات من با همین دوستان گذشت

1-
زندگی پیشتاز(از پرسی3 تا حالا) اگه نبود اتفاق خاصی تو زندگیتون عوض میشد؟ بهتر میشد یا بدتر؟
نمیدونم چه اتفاقی میوفتاد اگه نبود ولی مطمئنم که زندگی خیلی کسل کننده میشد

اینجا هم یه قسمتی از زندگیمونه... شاید بهترین قسمتش... اینجا خونواده ی دوم منه... مگه میشه یه خونواده مارو از کار و زندگی بندازه؟؟؟!!!!

بهترین اتفاق زندگیم...

امیدوارم که دوستی هامون واقعی باشن، امیدوارم که بتونم یه دوست خوب برای دوستای خوبم باشم...

نظری ندارم...

بازم نظری ندارم....

smhmma
2014/07/19, 02:29
امیر عاشق شده
بعدم شکست عشقی خورده

خاک تو مخت
صد بار بهت گفتم عشق کشکه باور نکردی و گفتی نخیر دوغه

یاد قدیم افتادم
حدود دو سال پیش که اولین بار اومدم توی پایونیر گروپ
مطمئنا توی روز های بعدش خیلی تجربه ها کسب کردم
خیلی چیزا رو فهمیدم خیلی اشتباه ها و خیلی کار های درست
خیلی چیزا رو تونستم قشنگ لمس و کنم و به خوب یدرک کنم که شاید اگر نمی یومدم توی اون سات هیچوقت درک نمی کردم
نمی تونم بگم برام طناب نجات بود یا زندگیمو متحول کرد یا بهترین اتفاق زندگیم بود
اما مطئنا خیلی توی زندگیم تغییر ایجاد کرد
درمورد اینکه اگر نبود بهتر بود یا بدتر هیچکس نمی تونه دقیق بگه مگر یه دانای مطلق به گذشته و اینده و حال
شاید اگر من توی این سات فعالیت نم کردم از خونه می رفتم بیرون تصادف می کردم و می مردم
شایدم اگر توی این سایت نمی یومدم زندگیم سر سامون می گرفت
می شدم یه پسر خرخونی که تقریبا ارزوش رو دارم
هر اتفاقا کوچک می تونه تاثیر بزرگی داشته باشه
بال کوچک یک پروانه شاد بسان طوفان بزرگ نوح باشه
اما حدس می زنم یه اتفاق عالی بوده و نبودش خیلی بدتر می شد
نمی تونم بگم بی ضرر بود
خیلی وقتا برای وابستگیم به سایت مشکلاتی برام پیش اومد
ولی همیشه جبران شد
خیلی بهتر و بیشتر

خب مطمئنا خیلی وقتا وقتم رو می گیره ولی اول بهم یاد داد یه وظیفه و مسئولیت رو داشته باشم
دوم که اینم شده قسمتی از زندگیم
توی این تقریبا دو سال هیچوقت از سایت جدا نشدم
نه برای بیشتر از دو سه روز
این دیگه شده برام جزئی از زندگی که بیام و سر بزنم
اگر نبود فک نمی کنم بهتر بود
درهرصورت من اون پسر خرخون نمیشدم(اینطوری فک می کنم ولی شایدم می شدم)
تنها کم از مشکلاتم با مامان و بابام کاسته می شد که اون مشکلات هم طبیعیه و برای همه هست

فک می کنم یه افتاق عالی بود اما نظر دقیق نمی شه داد
خیلی وقتا باعث شادیم شد خیلی وقتا عصبانیت،نگرانی،شادی،حقارت ،مهربانی و...

موضو اینه که من با خود ادمای این سایت دوست نشدم
من فقط با ظاهرشون دوستم
با چیزی که از خودشون به نمایش می زارن دوستم
برام چندان اهمیتی نداره که پشت این چهره ای که اینجا به نمایش گذاشتن چی هست
مهم برام چیزیه که اینجا هستن پس برام همه این دوستی ها واقعیتن تا زمانی که توی همین ظاهر خلافش ثابت بشه
اینجا دنیای مجازیه
یه دنیا با پتانسیل خیلی خوب بودن یا خیلی بد بودن
بسته به دید ما به اینجا و رفتارمون و جایگاهی که درش قرار داریم
من سعی می کنم با دیدی نگاه کنم که فقط ازش سود ببرم
هرچند اگر شخصیت یه ادمی خیلی نزدیک به همونی باشه که اینجا ازش دیدم پس من با خود اون ادمم دوستم
اگر کسی هم اینطوری نباشه چندان فرقی نمی کنه من با ظاهرش دوستم
ه دوست واقعی

دلایل مختلفی هست
نمشه با قاطعیت گفت فلان دلیل
چون من یا بقیه که همه این ادما رو نمیشناسیم که بدونیم دلیلش چیه که
اما سادیس و مردم ازاری
درک پایین و خودخواهی
کوته فکری و نفهمی
خود بزرگ پنداری و خشونت
به نظرم یه تعداد از این عوامیل هستن

بازم مثل جواب بالا به نظرم یه تعدادی از عوامل اینا هتسن
خودبزرگ پنداری و خودخواهی
شعور و درک پایین
خشونت ذاتی یا تربیتی
غرور کاذب

والا هیچ سوالی ندارم از خودم ولی به جاش هرکی دوس داشت می تونه ازم بپرسه(سر یه سوال دیگه شرط می بندم هیچک چیز نمی پرسه)

M.Mahdi
2014/07/22, 23:22
هعییی میدونم دیر اومدم ... ولی من یه هفته نبودم بنابرین الان حرفمو میگم

امیر وقتی احساساتش فوران میکنه چقدر مظلوم میشه ((200))

البته .... شاید اگه نبود خیلی تنها تر میشدم ..... پرسی سه رو که من نبودم ولی از پایونیر گروپ به بعد زندگی منو خیلی عوض کرد ... اگه دوستایی که الان دارم نبودن مطمئنا یه جای خالی داشتم تو قلبم که نمیدونستم با چی پرش کنم .... دوستای اینجا منو یاد دوستای شخصیتا توی کتابا میندازه ... تا آخر باهاتن ... مثل بعضی دوستای مدرسه ای نیستن که منتظر فرصتن تا مسخرت کنن یا به شکستت میخندن و هر لحظه ممکنه باهات قهر کنن ! مسلما شاید زندگیم بد تر نمیشد .... ولی بهتر هم نمیشد ...... همون طوری ساکن و راکد میموند !

این که البته ((200)) ولی این ضعف برنامه ریزی خودمه ... میتونم جوری فعالیت کنم که به بقیه کارام هیچی لطمه ای نخوره ولی خودم دوست دارم که فروم منو از کارو زندگی بندازه ((200))

اتفاق خوب ... مراجعه بشه به جواب همون سوال اول

بله ... واقعین ... هرچند اشخاص مجازین ...... اینجا همه به خاطر هم دیگه دوستن نه برای چیزای دیگه ..... ولی خوب شاعر عزیز یه بار یه چیزی گفت که من یادمه هنوز ... مهم نیست که بقیه اسم واقعیشونو بهم گفتن یا نه و واقعا پسرن یا دخترن .... یا مهم نیست که در دنیای واقعی رفتارشون چجوریه ...... من به خاطر رفتاری که توی سایت دارن دوستشون دارم ... گرچه اگه یه سال و بیشتر با یه نفر باشی و ثبات رفتارشو ببینی میتونی نتیجه بگیری که واقعن هم همونجورین یا نه

امممم نمیدونم ... ولی به نظرم حسودی میتونی یکی از عللش باشه ..... اونا نمیتوننن این فضای صمیمی و دوستانه رو ببینن !

نمیدونم ... من جای اونا نبودم ...... تا اونجا که تونستمن سعی کردم طلبکار نباشم ... لا اقل مطمئنم که توی ارائه فصلا هیچ وقت گله نکردم ...... بقیه وجوه رو نمیدونم ........ نمیدونم چقدر تونستم موفق باشم تو طلبکار نبودن ..... همینجا هم اگه بی مورد از کسی طلبکار بودم ازش معذرت میخوام .. از کارد مدیریت سایت ..... مترجمین . و همه بچه ها

میشه از یکی دیه بپرسیم ؟ ( با اعتماد به نفس کامل منتظر جواب نمیمونم و میپرسم ((200)) )
امیر نظر خودت دربراه ما کاربرا چیه ؟

vsp
2014/07/23, 05:09
نمیدونم چی بگم شاید یه معرفی بد نباشه من اول توی پایونیر بعدشم توی لایف گیت عضو بودم اما از شدت فعالیت زیادم هیچکس منو نمیشناخت!یخورده بعدم که توی زندگی پیشتاز عضو شدم ولی منم تا همین اواخر فعال نبودم.
راستش عضویت توی این سایت اگه نگم بهترین یکی از بهترین اتفاقایی بود که برام افتاده.توی این سایت هیچکس براش مهم نبود که کی هستی یا تو زندگی واقعی چکار میکنی،چون اینجا هرکسی میتونه بدون ترسی از آسیب دیدن یا مسخره شدن خود واقعیش رو نشون بده و دوستایی پیدا کنه که یادشون همیشه میتونه خوشحالش کنه وقتایی که توی سایتم(یعنی تقریبا همیشه) احساس میکنم توی یه محیط آشنا هستم مثل اینکه توی خونه ی خودم باشم با اعضای خانوادم اینکه بتونم هرکمکی به اعضای این خانواده بکنم بائث افتخارم میشه.
درمورد سوال ها که بگم سوال1: البته که باعث تغییر شده درواقع این سایتا بخش مهمی از زندگی بچه هاست
سوال2: خب اینجا خودش یه زندگی جداگونست
سوال3:بدون شک خوب
سوال4:بنظرمن دوستی ها تا اونجایی که توی فضای مجازی امکان داره واقعی هستن
سوال5و6:خب اینا به شخصیت خودشون برمیگرده
سوال7:تا حالا دوست داشتین قیافه و عکس بچه ها رو ببینین؟آره بعضی ها رو هم دیدم ولی چهره ایی که توی ذهنم از بچه ها دارم چهره توی سایتشونه

Pioneer
2014/07/23, 20:07
گاهی به خودم حق می دم که نیاز داری جواب سوالایی رو بدونی که خیلی برات با اهمیتن.
من به سوالا جواب نمی دم چون جواب تک تکشون رو می دونین. اما سایتای پرسی 3 و فروم گروپ و بعد اینجا برای تمامی ماها خاطرات زیادی رو داره و البته منم خودم به شخصه احساس می کنم چی می شد اگه اینها نبودن؟ واقعاً چی می شد؟ و جوابی ندارم براش. چون این انتخاب من بود که اینجا باشم. چون این انتخاب من بود که این طوری مسیر رو توی نت طی کنم. و انتخاب ها به زندگی آدما شکل می دن. باید بدونی که توی زندگی هرگز نمی تونی برگردی و باید بدونی وقتی انتخاب می کنی که مسیری رو طی کنی دیگه نمی تونی زمان رو برگردونی و از نو شروع کنی. پس باید انتخابات خیلی دقیق باشن. انتخاب من برای بودن در این سه سایت چیزیه که همیشه بهش افتخار می کنم. به دوستی ها یی که رخ داد. به با هم بودن هایی که رخ داد و به تمام اون چیزایی که خوب و بد در کنار دوستانمون گذروندیم.
حالا با گذشت چهار سال از شروع پرسی 3 یه سایت داریم. سایتی که رشد و پویایی اون به طبع نیاز داره که خیلی ها کمکش کنن. خیلی ها حمایتش کنن. خیلی ها براش زحمت بکشن. و توی این بین این خیلی ها با هم دوست می شن و بعدش برای هم حقیقت پیدا می کنن. امیدوارم که هر روز به این جمع دوستای بیشتری اضافه بشن و هر کسی هر هنری توی حیطه کتاب داره بیا جلو و کتاب رو از غربت نت نجات بده. به امید پویایی هر چه بیشتر سایتای کتابخونی و به امید موفقیت اونایی که برای این پویایی زحمت زیادی می کشن.

AVENJER
2014/07/25, 06:42
سلام من سلام من یکس دو هفته نبودم تازه این تایپیکو دیدم و نشستم درد و دلای بچه ها رو خوندم
حالا هرچند دیر ولی من هم دوست دارم یه دو کلام بحرفم چرت و پرت ببافم

من توی پرسی سه نبودم ولی پایونیر گروپ بودم و بعدشم که اینجا و از نظرم اگر با همچین جایی اشنا نمیشدم شایدبرای پر کردن وقت خالیم به خیلی کار های اشتباه رو بیارم و معتقدم اشنایی با این سایت و بچه های گلش یکی از نعمت هاییه که خدا به من بخشیده و من واقعا به این خواطر ازش ممنونم چون الان هم کلی دوست دارم که از خیلی جهات با من هم سلیقن و هم خیلی مهربون و صمیمی اند و من میتونم ساعت ها رو با حرف زدن باهاشون وقت بگذرونم
برای من که اینطور نیست چون من سعی میکنم برنامم جوری باشه که برای اینجا هم همیشه وقت داشته باشم
3- زندگی پیشتاز (http://www.pioneer-life.ir/) یه اتفاق خوبه یا بد؟ یا خنثی؟
اونقدر خوب بود که اگر نبود من معلوم نبود وقتام رو به چه کارایی اختصاص میدادم
همونطور که محمد حسین گفت ما الان با شخصیت مجازی بقیه دوستیم و از نظر من تا حدی که اون شخصیت ها واقعین دوستی ها هم واقعین
شاید دوست نداشته باشن ولی حواسشون نباشه کجا جای کدوم حرفا و کدوم رفتار هاس و اشتباهی باعث رنجیده شدن بقیه میشن
شاید هم اینجوری نباشه
کی جز خودشون میدونه؟
اعتماد به سقف کاذب میتونه یکی از عواملش باشه و اطلاع نداشتن از مشکلات و سختی کار ها شاید یکی از علل طلبکار بودنشونه
زندگی پیشتاز چقدر برات مهمه؟
اونقدری که حتی وقتی توی سایت نیستم گاهی بهش فکر میکنم

BOOKBL
2014/08/09, 10:05
من امیر قبلی رو دوس دارمممممممممم ( شوخی کردم همین عالیه )

1-زندگی پیشتاز(از پرسی3 تا حالا) اگه نبود اتفاق خاصی تو زندگیتون عوض میشد؟ بهتر میشد یا بدتر؟ بدتر میشد((227)) 1- خیلی ازکتابرو نمی خوندم 2- با خیلی از نویسنده ها کتاب ها و ...... آشنا نمی شدم. و اینکه خیلی دوستای خوبی پیدا کردم اینجا. پرسی 3 خیلی اتفاق خوبی بود. کلا پایه همه اینا بود. پایونییر گروپ فوق العاده بود. دقیقا نزدیکای ترکیب بود که باش آشنا شدم. ترکیب هم بهترین اتفاقی بود که می تونست بیفته.
2- فک میکنید اینجا شما رو از کار و زندگی میندازه و اگه نبود بهتر بود؟ از کار و زندگی افتادم ولی با این حال می خوام باشه.
3- زندگی پیشتاز (http://www.pioneer-life.ir) یه اتفاق خوبه یا بد؟ یا خنثی؟ چون من قبل از ترکیب نبودم و نمب تونستم عضو شم می گم که اتفاق خوبیه.
4- دوستی‌ها واقعین؟ در موردشون چی فکر می‌کنید؟ بعضیاشون واقعیا. اون کاربرای قدیمی که تاحالا تو سایت بودن. میشه گفت واقعیا.
5- چرا بعضی‌ها دوس دارند جو رو بهم بزنن؟ حسادت یا یه همچین چیزایی. خود بزرگ بینی.
6- چرا بعضی‌ها طلبکارن؟ چرا انگار بقیه نوکرشونن؟ یا چرا بعضی‌ها فک میکنن عقل کلن ولی هیچی نیستن؟ اونام مطمئنن یه چیزی هستن. اینطوری نگو هیچی نیستن. فکر کنم دلیلای بالا و یا ذهنشون اینطوریه
7- یه سوال قشنگ هم خودتون از خودتون بپرسید و جواب بدید(وگرنه این شماره رو بیخی) بی خی.