PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سریال مرلین

آرمیتا37
2012/10/24, 14:31
ATTACH]619

618

درمورد مرلین جادوگر معروف افسانه ها هست.و ادوارد و12 شوالیه های کاملوت .درضمن در این سریال مرلین با چشمهاش جادو میکنه.((72))
و جنگ شاه کاملوت پدر آرتور با چادوگرها که دووریت نامیده می شوند.

خلاصه داستان:
سريال درزمان قدیم پادشاهی بود که از جادو و جادوگری متنفربود او بچه دار نمی شد یکی ازجادوگرها به او پیشنهاد داد که من می توانم باجادو تورا بچه دار کنم. پادشاه با این که از جادو متنفر بود برای این که جانشینی داشته باشد پیش نهاد جادوگر را پذیرفت. وقتی می خواست بچه به دنیا بیاید همسر پادشاه مرد. پادشاه اسم بچه را آرتورگذاشت ولی به خاطر مرگ همسرش تمام هم دستان آن جادوگر را کشت و حتی نسل اژدها هارانابود کرد ولی برای عبرت یکی از آن هارادر زیرزمین قصر خود زندانی کرد ولی نتوانست جادوگر اصلی را بکشد. ازآن وقت به بعد پادشاه همه ی جادوگرها را می کشت و اعتقاد داشت که همه ی جادوگرها هم دست آن جادوگر هستند تاوقتی که شخصی به نام مرلین که پسری ۱۷-۱۸ ساله بود و غریزی وخدادادی دارای استعداد جادویی و جادوگری بود به شهر آن ها آمد. یک روزدر سراسر شهر آن ها که کاملوت نام داشت جشنی برپابود یک جادوگر پیرکه پادشاه پسرش را کشته بود ولی به علت حرفه ی جادوگر درجادوگری نتوانسته بود خودجادوگرپیر رابکشد .جادوگر خود رابه شکل خواننده ی مخصوص دستگاه سلطنتی درآورد و رفت که پسر پادشاه را بکشدولی مرلین اورا نجات داد و پادشاه اورا به خاطراین کارش خدمتکار آرتور کرد ! چون مرلین استعداد جادویی داشت انگارکه یک صدایی می گفت: مرلین مرلین و مرلین صدا می کرد. مرلین از اژدها یی که زیر قصر زندانی شده بود یک چیزهایی می دانست. پیش اژدها رفت و آن صدا صدای اژدها بود. اژدها به مرلین می گفت سرنوشت تو و آرتور به هم گره خورده واین طور هم بود. روزی همان جادوگری که باجادو پادشاه را بچه دار کرده بود ازمعبد شوالیه ها قوی ترین شوالیه را زنده کرد تا آرتور را بکشد. هیچ صلاحی که دست ساز بشر بود او را از بین نمی برد. درافسانه ها نقل شده بود که همچین شوالیه ای رافقط صلاحی که از دم اژدها ساخته شده باشداز بین می برد. مرین به سراغ اژدها رفت اژدها همچین شمشیری به اوداد وبه او گفت : شمشیر به دست هرکس به جز آرتورباشد کار های شیطانی می کند شمشیر به دست پادشاه افتاد و پادشاه مرده را کشت ولی اژدهاگفت حتی شمشیر در دستان پادشاه هم کارها ی شیطانی می کند وبه مرلین گفت برود وشمشیر را جایی مخفی کند که دست هیچ بنی بشری به او نرسد. مرلین رفت و شمشیر رادر سنگی فرو کرد. هیچ کس نمی توانست شمشیر را از سنگ بیرون بکشد به جز آرتور وشرط این که آرتور پادشاه شود این است که شمشیر رابکشد بیرون آرتور و مرلین ازطرف دشمنان زیادی تهدید می شوند ولی درنهایت آرتور شمشیر را بیرون می کشد وشاهی بزرگ برای کاملوت می شود .

بیوگرافی مرگانا در سریال مرلین

نام و نام خانوادگی:katie mcgrath

محل زندگی و تولد:ارلند

شغل:بازیگر و مدل

مدت کار:از سال 2007 تا الان

قد:168cm

ّبیوگرافی آرتور در سریال مرلین

621

نام ونام خانوادگی:bradley james

محل تولد و زندگی:اینگلند

شغل:بازیگر

مدت کار:از سال 2008 تا الان

گوئن در سریال مرلین بیوگرافی

نام و نام خانوادگی:angel coulby

محل تولد و زندگی:لندن

مدت کار:از سال2001 تا الان

ببوگرافی مرلین(colin morgan)

نام و نام خانوادگی:colin morgan

محل تولد و زندگی:armagh-northern ireland

مدت کار:از سال 2007 مشغول به کار است

قد:180cm
کلا ادم زشتی ولی بازیش فوق العاده هستش

[[/ATTACH]620

آرمیتا37
2012/11/27, 00:31
1122

طبق گفته یاهو نیوز اخر کریسمس سیزن جدید مرلین از راه می رسد

Mr.Sohrab
2012/11/28, 03:18
ارمیتا جان این فیلم را سریال را ندیدم . ( چی دیدم نمی دونم ) به نظرت قشنگه ؟؟؟

من زیاد جذب داستانش نشدم .

آرمیتا37
2012/11/28, 11:21
ارمیتا جان این فیلم را سریال را ندیدم . ( چی دیدم نمی دونم ) به نظرت قشنگه ؟؟؟

من زیاد جذب داستانش نشدم .

آره من عاشق نقش مرلین هستم یه از خود گذشته به تمام معنا هستش با اینکه تو این سری عاشق مورگانا هم هست
هر چقدر سعی میکنه مورگانا رو به راه راست هدایت کنه نمیشه

تاک
2012/11/28, 16:08
اگر کسی لینک دانلود داره لطفا مرحمت کنه

sigyn
2012/11/29, 16:38
من بعضی وقت ها نگاه می کنم. سریال قشنگیه.
عاشق مورگاناست؟ نمی دونستم. فکر می کردم عاشق گوئن (همون دختر خدمتکار) ست . همون که تیره پوست و زشته. همون که آرتور و لنس لات هم عاشقش هستن.
مورگانا با این که آدم بده ی داستانه، اما عجیب خوشگله! به نظرم باید بازیگر نقش گوئن و مورگانا رو عوض می کردن.

http://images.persianblog.ir/485275_41TFArZK.jpg

این تیره پوسته گوئنه. توروخدا بگین به پای مورگانا می رسه؟

http://images.persianblog.ir/431632_yN0Xavuk.jpg

Adora
2013/09/23, 00:44
نمی دونم من سریال رو خیلی پراکنده دیدم اما به نظرم خیلی باید جالب باشه !!!!
اخه تو هری پاتر هی میگفتن به ذیش مرلین و این حرفا قبلان هم یه چند تایی فیلم بود اما سریالش باحاله
آرتور خیلی با نمکه تو فیلم هر چند جلوه ها ی ویژه اش خیلی خوب نیست اما قشنگه !
چند فصله دقیقا ؟؟؟؟
کسی می دونه عایا ؟؟؟
((54))