PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبریییییییییییییییییییییی یک بخاطر بسکتبال

trouble
2014/07/13, 16:45
اهم اهم....سلام بر بروبچ زندگی پیشتاز.....
بله باشماییم با یهافتخار دیه از تیم ملی بسکتبال ایران...(کلا من نباشم مث اینکه همه میرن سمت فوتبال و والیبال...اینام ورزشن بوخودا)
بله همونطور که میدونین(یا شایدم نمیدونین)الان تیم ملی بسکتبال کشورمون داره تو مسابقات کاپ اسیا که توی کشور چین برگزار میشه بازی میکنه و قهرماناین مسابقات جواز مستقیم حضور تو جام ملت های اسیا رو پیدا میکنه...تیم ایرانم برای دفاع از عنوان قهرمانی دوره پیشش تواین مسابقات شرکت کرده....اولین بازیشم روز جمعه بود با کشور ژاپن که یجورایی فینال زود رس بود(ینی تکرار فینال دوره قبل...دقیق یادمه روز اول مدرسه ها ساعت11صب...من مدرسه بودم ندیدم)
نتیجشم66به56به نفع ایران تموم شد...بازی بعدیش شمبه بود منم ندیدمش....
سومین بازیش امروز بود باتیم اندونزی(اخه اینم تیمه؟؟؟؟؟)که بانتیجه77به47(درسه؟؟؟دقیق یادم نمیاد)به نفع ایران تموم شد.......
بله.......
بد ایران داره خودشو واس بازیای جام جهانی بسکتبال که توی اسپانیاس اماده میکنه(بازی افتتاحیه بازی ایران اسپانیاس)...بدشم بازیای اسیاییه........
بنده فلن وخت ندارم بقیه خواهشا تبلارو بیارن بیرون......

ThundeR
2014/07/13, 17:41
عالی..دمشون گرم...فکر کنم ورزش ایران داره یه تکونی می خوره..
مرسی از اطلاع رسانی.. من خودم خبر نداشتم!!!

amirhbi77
2014/07/13, 22:13
تیم بسکتبال ما حرفه ای هستند
قهرمانی کاپ اسیا حق ما است

Niko
2014/07/13, 23:59
هیپ هیپ هوراااااااااااااااااااااا ااااااا
من عاشق بسکتبالم

trouble
2014/07/14, 18:06
تیم ما لیاقت قهرمانیو دارههههههههههههههههههههه.. ....
کاپ اسیا مال مااااااااااااااااااااااس.. ...
حرفم نباشه......
تازه 3تاازاعضای اصصلی نبودن...
اگه اونا بودن حریفامون کتلت میشدن به تمام معنا

md1992
2014/07/17, 13:24
همين الانم كتلتن! اردنم برديم رفتيم نيمه نهايي با يكى از دو تيم هند يا فيليپين كه هند روتو دوره گروهى برديم يه بار !

trouble
2014/07/17, 14:03
اهم.....
تو اخبار ورزشی دیدم ایران تو دور گروهی به چین باخته.....
اشکال نداره جوونن...چینم میزبانه حتما جو سالن گرفته بودتشون....
یکی برنامه بازیاروبده اینجا....
مردم بسکه گفتم امروز بازی داریم؟؟؟؟نداریم؟؟؟؟ساعت چنده؟؟؟؟این شکه3م که کلا بیخیال...