PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وسایل شکنجه در قرون وسطی....18+

trouble
2014/07/10, 17:09
اهم اهم....بله همون طور که از اسم تاپیک معلومه اینجا18+هه....البته میدونم همتون میاین تو و به این توجه نمیکنین..پس...
هشدااااااااااااااار:کسایی که از صحنه های دلخراش خوششون نمیاد....اونایی که قوه تخیلشون خوبه(مث خودم)و همین طور دخترای لوس نرن پایین که شبا کابوس میبینن....بچه ها ببینین دیه من دارم بهتون هشدار میدم...اگه ازین دسته افرادین خواهشا نرین پایین...بهتون قول میدم شبا کابوس میبینین....
وحالا وسایل شکنجه:
دوشیزه اهنی:
این سر جیغ کش و این تن خاردار،انقدر رعب انگیز بود که که قربانی بیچاره شاید قبل از این که داخل فضای خالی تابوت ایستاده- که احتمالادر همان دوره قرون وسطی ساخته شده بود-گذاشته شود قلبش از کارمی افتاد.برای همین هم خیلی از انان تا داخل تابوت میرفتن به حرف میومدن سرنیزه های فولادین و تیزطوری روی درب تابوت کار گذاشته شده بودند که در حساسترین نقاط بدن قربانی بدبخ نفوذ کنند و در عین حال به اعضای اصلی بدن اسیب نرسانند.بنابراین قربانی درهمان لحظه اول نمی مرد و مرگ او سخت و طولانی می شد.به خصوص اینکه در های تابوت هم به اهستگی بسته میشدند گاهی چند روز طول میکشید تااین مقبره شیطانی جان قربانی اش را به لب برساند انقدر که بشود ازاو اعتراف گرفت....
شلاق خاردار
بعضی ها میگویند این دردناک ترین شکنجه ای است که جلادان قرون وسطایی نثارجان زندانیان بخت برگشته میکردند.برای اینکار شخص را برهنه کرده و زیر افتاب داغ روی یک تخت طوری میخواباندندکه دستو پایاو در جهت مخالف کشیده شود و بعد باتسمه های چرمی که بر پره های ان تیغ ها و خار های اهنی چسبیده بود بدن اورا مینواختند.بعضی از قربانیان انقدر کتک میخوردند که تکه های بدنشان کم کم ازهم جدا شده و از هم گسیخته میشدند اما بعضی هم لنگ و ناقص زنده میماندند.
چرخ مرگ
این چرخ کشنده هم به شیوه ای کاملا مبتکرانه(!)توسط شکنجه گران خلاق قرون وسطی طراحی شده است کارکرد اصلی این چرخ مغز پخت کردن قربانی بود.یعنی ارام ارام و مرحله به مرحله جلادان بی رحم بدن فرد را رو چرخ به پشت و صلیب مانند میبستند و زیرچرخ ذغال گداخته میگذاشتند.درهمان ابتدای کار چند عضو از زندانی بیچاره میشکست و بعد چند روزی رادر بالای چرخ مهمان بود.درصورت نیاز هرازچند گاهی چند دور اورا می چرخاندند تاکمی پخته شود و مقربیاید یااینکه اصلا بمیرد.
چنگال المفسدین
این ابزار کریه برای مفسدین به کار برده میشد.بعداز اینکه از زندانی باروش های مختلف اقرار گرفته میشدتسمه این وسیله را مانند گردنبند به گردن مجرم میبستند جوری که سر تیزچنگال ها از یک سمت روی سینه و از سمت دیگر روی زنخدان قرار گرفته و کم کم به داخل بدن فرو میرود.مفسد مورد نظر بعد به زندان انداخته میشد ودر همین حال میماند تا چنگال ها راه خودرا پیدا کنند و بادرد فراوان جانش رابستانند
کنیزک لاشخورها
تخصص ای وسیلهخرد کردن استخوان ها،تکه تکه کردن بدن،جابه جا کردن مهره های ستون فقرات و بیرون کشاندن خون از سوراخ بینی و گوش بود.گردن ،کمر،ران ها،دست ها و زانوها هرکدام باید درجای درست خود داخل این دستگاه بسته میشدند.باتاباندن پیچ روی وسیله ،انگارکه قطعات ان بهم گره بخورند،جمع میشدند و خوب معلوم است که چه بلایی به سر قربانی مادرمرده می امد...دستگاه چون کنیزکی کاردان بهترین غذارابرای لاشورها مهیا میکرد
گاو برنزی
گرچه این روش درزمان یونان باستان ابداع و به کار برده میشد،اما تا مدت ها کسی انرا بکار نمیبست.تااینکه شکنجه گران بی رحم و نامحترم قرون وسطی بار دیگر به ان رونق بخشیدند.مجرمی که به این بلا محکوم میشد در میان گاو فلزی توخالی بزرگی قرار میگرفت و زیر گاو اتش می افروختندازسویی چون درب فلزی گاو برنزی همبسته میشد صدای فریادهای مجرم نگون بخت هم مانند صدای گاو میشد وتکان ها وبه درودیوار خوردن های اوهم باعث تکان خوردن گاو ،مثل یک گاو وحشی بود!روی دماغ گاوسوراخ بود.جوری که دود مجرم درحال پخت از ان بیرون می امدو گاو فلزی به گاو خشمگین وحشی بیشتر شبیه میشد.
کله خورد کن
حدس زده میشود که استفاده ازین وسیله روش محبوب کاتولیک های تندروی اسپانیایی برای استنطاق و تفتیش عقاید بوده است.این اختراع دقیقا همان کاری را میکند که اسمش میگوید.در حالیکه چانه زندانی در قسمت پایین قرار میگرفت بخش مضرس دستگاه روی سراو قرار گرفته و بعد با پیچاندن پیچ بالا رفته رفته فشار روی سراو زیاد تر میشد.اعتراف نکردن یا افشای خیانت برای بالا بردن فشارکافی بود...انقدر که استخوان های فک،دندان ها و جمجه و صورتله و لورده شوند و چشمها از حدقه....
جلاد اهنی
اگر به زنی بدگمان میشدند که بچه اش راسقط کرده یا مرتکب فسادی شده،سروکار او با این جلاد اهنی بود.بعدازینکه سر تیز چنگال هارا-که قبلا روی اتش سرخ شده اند-به بدن زن بخت برگشته وارد میکرد جلاد انهارا بسته و به شدت میکشید و بلایی به سر زن بیچاره می امد که کاش هیچ وقت نبینیدو نشنوید...ازهرصدتا،یکی هم که از جراحتو خونریزی شدید جان سالمبدر میبرد باقی زندگی راباید ناقص میگزراند.
عذاب اره
ساده اما موثر.عذاب اره کار پیچیده ای نبود.اما همیشه برای جلادان جواب میداد.یعنی یا میکشت یا انقدر ترسناک بود که هرکس می فهمید عذابش چه خواهد بود مقر می امد.این عذاب البته برای همه نبود جادوگران و سردسته سارقان به این بلا مبتلا میشدند.تعدادانها هم زیاد نبود شاید درسال چند مورد این اتفاق می افتاد اما خبر همان چند مورد مورا برتن همه راست میکرد.قربانی دراین عذاب سروته اویزان میشد و بعد دونفربایک اره دوطرفه می افتادند به جان او
چهارپایه ژوداس
استفاده ازین چارپایه نوک تیز،اگرچه مستقیماموجب مرگ او نمیشد اما وقتی روزهااورا درین وضعیت نگاه میداشتندزخم و عفونت به جز رنج و عذابی که در پی داشت رفته رفته اورا به سمت مرگ پیش میبرد....

trouble
2014/07/10, 19:37
اخ اخ اخ....یادم رف بگم....
منبعش مجله دانستنیهاس...
همین شمارش که الان رودکس.....
باعرض معذرت همینا بودن دیه....
اخه مگه چنتا وسیله شکنجه میخوان درس کنن؟؟؟؟

درضمن من وقتی داشتم میخوندم تیتروندیده بودم(نه اینکه اگه میدیدمم بهش توجه میکردم)بدشم من گفتم دخترای لوس مگه من لوسم؟؟؟؟

برم ببینم اگه تکراری باشه به یکی میگم ورش داره....

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

امممممم تکراری نبود که....
یچیزایی رو من نگفتم یچیزاییو اون نگفته بود....
تکراری نیس فک کنم باید ادغام شه...مدیر اینجا کیه؟؟

سورن
2014/07/10, 21:03
من که به قول خودت تخیل بودم کابوس ندیدم تو هم با این هشدارت ولی مطلب جالب بود میشه ازش داخل بعضی از داستانا استفاده کرد مفیده

smhmma
2014/07/10, 21:53
فاطمه بهم ادرسی که باید باهاش ادغامش کنم بده تا این پستو با اون پست ادغام کنم
درضمن لطفا درمورد اینگونه پست ها همیشه قبل زدنشون حتما با من هماهنگ بود
اگر این پست عکس داشت مطمئن باش پاکش می کردم
حتما این چیزا رو باهام هماهنگ کنید باشه؟؟
تا اجازه بدم

Prince-of-Persia
2014/07/11, 01:45
تا اجازه بدم
و چرا اگه عکس داشت پاکش میکردی؟
و من عکساشو دیده بودم و چیز وهشتناکی نبود.....

smhmma
2014/07/11, 02:01
و چرا اگه عکس داشت پاکش میکردی؟
و من عکساشو دیده بودم و چیز وهشتناکی نبود.....
منظورم عکس وحشتناک بود
عکس شکنجه ای چیزی
یا نقاشی شکنجه
درکل چیز وحشتناکی داشت
تازه بعضی وسابل شکنجه به تنهای هم اینقدر زشت و بد هستن که بازم حداقل اونا رو پاک می کردم

درمورد چاک کردنم اینجا انواع سنین بچه ها هست
بعضیاشون هم دخترن
خوب اونا هم توی این سایت حق حقوقی دار
جدای از اینکه خیلی از پسرا هم شاید بترسن
ولی اون دخترا هم اندازه پسرا حق دارن توی این سایت و به خاطر اینکه اونا اذیت نشن و اینکه پستای شکنجه و ...در شان این سایت نیست پاک می کردم
ولی این تاپیک فعلا فقط جنبه اموزشی داره و مشکل خاصی نداره

mixed-nut
2014/07/11, 05:10
به نظر من اگه ابتدای پستهای وحشتناک گفته بشه که ترسناکه، مثل همین پست، گذاشتنش بلامانعه
هرکی دلش نازکه میتونه نخونه

پ.ن: دیگه نسلی هستیم که با جن و روح و خوناشام و گرگینه و زامبی نمیترسیم
وسایل شکنجه قرون وسطا که جای خود دارد

smhmma
2014/07/11, 06:08
به نظر من اگه ابتدای پستهای وحشتناک گفته بشه که ترسناکه، مثل همین پست، گذاشتنش بلامانعه
هرکی دلش نازکه میتونه نخونه

پ.ن: دیگه نسلی هستیم که با جن و روح و خوناشام و گرگینه و زامبی نمیترسیم
وسایل شکنجه قرون وسطا که جای خود دارد

موضوع فقط این نیست
اونجا هم گفتم
به نظر خودت توضیح درمورد وسایل شکنجه و عکس های شکنجه و... در شان و منلت یه سایتی مثل اینجا هست؟؟
یه سایت فرهنگی کتابخوانی؟؟
یکی از دوستان می خواست درمورد گروه داعش مطلب بنویسه چون کار خوبی بود که اطلاع رسانی بشه قبول کردم ولی عکس نزاشتم بزاره
چون به نظرت درست بود که عکس بدن بدون سر یا سر بی بدن یا ... توی همچین سایتی باشه؟؟
بعدم ما یه سایت زرد نیستیم یه سایت کتابخوان هستیم

جز اینا خیلی از بچه ها شاید حماقت کنن و بیان ببینن ولی بعد خیلی بترسن یا شب کابوس ببینن اگر عکسی چیزی باشه(منظورم به این پست نیست چون این چیزی که فاطمه زده مشکلی نداره در کل می گم)
اون وقت ما مسئول هستیم
وجدانی مسئولیم
درواقع دقیق تر بگم من مسئولم چون من وظیفه حفاظت از سایت و کاربراشو دارم
من نباید بزارم کسی از اینجا به این وسیله ها اسیب ببینه
درک می کنی منظورمو؟؟

Percy Jackson
2014/07/11, 09:34
فاطیما ترس نداشت ولی مطالب تاریخی خیلی جالبی بود...دستت درد نکنه...بازم از این دسته مطالب بزار...
بازم ممنون

پ.ن:موضوع این نیست که اینجا اسپمر سنتر نیست و بحث داره خارج از جو تاپیک میشه؟؟؟
دقت شود لطفا!!!!!

amirhbi77
2014/07/11, 12:56
جالب بود ولی +18 نمی فهمم باید می زدی +3

shiny
2014/07/11, 15:17
ایششش دیوونه ها!
براچی اینقد خشونت به خرج میدادن خو؟! مرض داشتن به خدا!
دستت طلا فاطیما دهن روزه حالم زیر و رو شد!

shery
2014/07/11, 18:24
تایپیت فوق العاده ای بود ینی کمتر مطلبی پیدا میشه اینطوری کامل جزبم کنههههه واقعا عالی بود ممنون به نظرم میتونه ایده دهنده ی عالیی باشه ...
امید وارم همه با دید مثبت و هدفدار بهش نگاه کنن چون فقط اینطوری میشه حسابی ازش استفاده کرد
ممممنووون

trouble
2014/07/13, 10:49
تا اجازه بدم
چشم امیر سرتیپ.....نمیدونستم باید هماهنگ کنم معذرت میخوام....اگه بازم خواستم ازینا بزارم قبلش بهت میگم....
لینکش:http://forum.pioneer-life.ir/thread850.html
بدشم مگه من نگفتم این مطلب مال مجله دانستنیهاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه پست دادم گفتم مال دانستنیهاس...بله.....

smhmma
2014/07/13, 15:02
چشم امیر سرتیپ.....نمیدونستم باید هماهنگ کنم معذرت میخوام....اگه بازم خواستم ازینا بزارم قبلش بهت میگم....
لینکش:http://forum.pioneer-life.ir/thread850.html
بدشم مگه من نگفتم این مطلب مال مجله دانستنیهاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه پست دادم گفتم مال دانستنیهاس...بله.....
خخخخخخ
خواهش می کنم دخترم
وای چه تاپیک بدی بود
پاکش کردم ممنون که اطلاع دادی
چرا گفتی و منم شنیدم دخترم
خخخخخخخخخخ