PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ++ خبــر های جـــدید از ساخت سری جدید فیلم های هـــری پــاتر ++

morteza
2014/07/09, 22:44
کمپانی برادران وارنــر سری جدید فیلم های هری پــاتر " اژدهای خارق العاده و نحوه ی یافتن ــشان " را در استودیوی Leavesden لندن در سه قسمت فیلمبرداری خواهد کرد .

استودیوی مذکور محل فیلمبرداری تمامی قسمت های فیلمهــای هری پاتر بوده و کمپانی برادران وارنــر چند سال پیش مالکیت این استودیو را بدست آورده بود .داستان این فیلم بر محوریت شخصیتی به نام Newt Scamander است که کــاوشگری های وی هسته ی اصلی داستان را تشکیل می دهد .

http://dleraimg-up.in/images/64341421355937626428_thumb.jpg (http://dleraimg-up.in/viewer.php?file=64341421355937626428.jpg)
در کتاب هــای هــری پاتر به شخصیت Newt اشاراتی شده بود و او را نویسنده یکی از کتب درسی که جادوگران ( هــاگوارتــز) باید حتما آن را مطالعه کنند ، معرفی شده بود .

لازم به ذکر است که " اژدهــای خارق العاده و نحوه ی یافتن ــشان " از جمله کتاب هایی است که جی کی رولینگ در کنار مجموعه داستان های هــری پاتر آن را به نگارش در آورده است .

اطلاعات و جزئیات زیادی از این فیلم در انتشار عموم قرار نگرفته است اما داستان این فیلم در سال 1920 میلادی در شهر نیویورک اتفاق می افتد جائیکه جادوگران بریتانیایی و آمریکایی در آن هستند .

جی کی رولینگ سناریوی اولیه ی این فیلم را به نگارش در آورده است و بنظر می رسد که اولین قسمت از سه گانه ی " اژدهای خارق العاده و نحوه ی یافتن ــشان " در 25 آبان ماه 1395 (نوامبر 2015) اکران می شود .

تا به اکنون اطلاعاتی راجع به کارگردان و بازیگران این مجموعه انتشار نیافته است .

کمپانی براداران وارنر جدیدا اعلام کردند که قصد دارند سه استیج جدید به مساحت صد هزار متر مکعب را به استودیوی Leavesden برای این فیلم اضافه کند .

Ara
2014/07/10, 02:41
چرا فیلم جیمز پاتر رو نمیسازن؟؟؟؟؟؟عکس کتاب یا فیلمش هست ولی نتونستم چیزی پیدا کنم که دانلود کنم........

m_ali
2014/07/10, 07:33
ممنون خیلی خوبه من که خیلی یه فیلم خوب دلم میخواد مخصوصا اینکه حوصلم بد جوری سر رفته

miss-infinite
2014/07/10, 18:26
کی از فیلم هایی که واسه هری پاتر ساختن راضیه!من که شخصا راضی نیستم.این همه تحریف اصلا دقت نکردن بازیگرا باید چجوری باشن و بقیه چیزای ریز ریز دیگه

M.Mahdi
2014/07/10, 18:56
کی از فیلم هایی که واسه هری پاتر ساختن راضیه!من که شخصا راضی نیستم.این همه تحریف اصلا دقت نکردن بازیگرا باید چجوری باشن و بقیه چیزای ریز ریز دیگه

خانوم بینهایت ( ((200)) ) منم با شما موافقم اقتباسای تقریبا خیلی بدی کرده بود کمپانی برادران وانر از روی هری پاتر .... ولی به نظرم بازیگرا خیلی خوب انتخاب شده بودن .... مخصوصا اسنیپ و مک گونگال و دامبلدور ...

در کل نمیتونیم مطمئن باشیم این چجوری میشه ... اما اینکه فیلمنامش رو رولینگ مینویسه میتونه یه جای امیدی بذاره ((54))

miss-infinite
2014/07/11, 00:38
واسه اینفنیت معنی جاودان رو بگیر!؛(
خود رولینگ گفته تنها کسی که تو فیلم به تصورات خودش نزدیک بوده لونالاوگوده.ولی اینایی که گفتی خوب انتهاب شده ن.ولی ریتا اسکیتر و مادام ماکسیم مثلا،شبیه نیستن.
یکی از چیزای ریز ریز که منظورم ود صاف بودن موهای هری تو پنجشه!قراره نامرتن باشه حسابی!:|