PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این مطلب به هیچ وجه جالب نیست

m_ali
2014/07/09, 11:57
همونطور که میدونید قوانین به زندگی انسان ها کمک میکنن و نظم و برقرار میکنن ولی هیچ چیزی نیست که بی نقص باشه قانونم نقص های خودش رو داره نقص هایی که واقعن وحشتناکه

به این فکر کنید که یه نفر یه مریض داره که معالجه ی سریع نیاز داره مادر یا پدرش همسرش یا بچش.
حالا این شخص دوبله پارک میکنه که میرضش رو برداره بزاره تو ی ماشین و ببیره بیمارستان.
وقت یبرمیگرده ماشینش نیست چون با جر ثقیل بردنش و دیگه خیلی دیر شده اون فرد بیگناهی میمیره.........................
آیا این درسته؟
شما چی فکر میکنید؟

Angel of Death
2014/07/09, 12:33
نقض قوانین باعث جریمه شدن میشه.
اینجام جریمه این کار همینه.

m_ali
2014/07/09, 12:49
آقا من همین امروز این و شنیدم و واقعیه
واقعا منقلب شدم
فرض کن خودت بچت از جای میفته و سر کاری(مثلا) بعد آمبولانس نمیاد تو خودتو میرسونی خونه بعد جای پارک نیست دوبله پارک میکنی وقتی بچتو میاری ماشینو بردن و هیچکس وای نمیسه تا سوارت کنه بچه هم میمیره آیا این مجازات توه؟
چطور میتونی اینو بگی؟

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

مطمئن باش اگه فروم دیسلایک داشت حتما بهت دیسلایک میدادم

smhmma
2014/07/09, 13:44
همونطور که میدونید قوانین به زندگی انسان ها کمک میکنن و نظم و برقرار میکنن ولی هیچ چیزی نیست که بی نقص باشه قانونم نقص های خودش رو داره نقص هایی که واقعن وحشتناکه

به این فکر کنید که یه نفر یه مریض داره که معالجه ی سریع نیاز داره مادر یا پدرش همسرش یا بچش.
حالا این شخص دوبله پارک میکنه که میرضش رو برداره بزاره تو ی ماشین و ببیره بیمارستان.
وقت یبرمیگرده ماشینش نیست چون با جر ثقیل بردنش و دیگه خیلی دیر شده اون فرد بیگناهی میمیره.........................
آیا این درسته؟
شما چی فکر میکنید؟

والا یکی از فامیلای ما که باهامون رفت و امد نزدیک داره قاضیه(یکی از این قاضی های زن که تعدادشون خیلی کمه)یادمه دقیقا وقتی ماشین ما رو با جرثقیل دزدیده بودن گفت که اصلا این که چرثقیل میاد و ماشین ها رو ور می داره می بره حتی وقتی پلیس داخل ماشین جرثقیل نشسته غیرقانونیه
این چیزی بود که اون قاضی گفت و من به سوادش ابدا شک ندارم
پس در نتیجه در کل اینکه با جرثقیل ماشینش رو بردن خلاف قوانینه
می دونم این عزیزشو بهش برنمیگردونه اما فک کنم می تونه شکایت کنه

و مطمئن باش خیلی مطلب منقلب کننده ای بود اما خودت فک کن که مثلا قانون پارک دوبل نبود
به نظرت چن نفر داخل ایران و بقیه جهان به خاطر پارک دوبل کشته می شدن؟؟؟
خیلی بیشتر از یک نفری که این اتفاق براش افتاده
این یه واقعیته که انسان و قوانینش بی نقص نیستن
برای همین باید سعی کنن با قوانین جون یک جامعه رو به یه فرد ترجیح بدن
می فهمی چی می گم؟؟

احمدرضا01
2014/07/09, 15:03

آیا این درسته؟
شما چی فکر میکنید؟
برادرم به این فک کن که پارک دوبل باعث ترافیک میشه و این باعث مرگ خیلی های دیگ میشه ....

Angel of Death
2014/07/09, 17:57
آقا من همین امروز این و شنیدم و واقعیه
واقعا منقلب شدم
فرض کن خودت بچت از جای میفته و سر کاری(مثلا) بعد آمبولانس نمیاد تو خودتو میرسونی خونه بعد جای پارک نیست دوبله پارک میکنی وقتی بچتو میاری ماشینو بردن و هیچکس وای نمیسه تا سوارت کنه بچه هم میمیره آیا این مجازات توه؟
چطور میتونی اینو بگی؟

مطمئن باش اگه فروم دیسلایک داشت حتما بهت دیسلایک میدادم

جواب رو دوست عزیز دادن :

برادرم به این فک کن که پارک دوبل باعث ترافیک میشه و این باعث مرگ خیلی های دیگ میشه ....

pmirzad
2014/07/09, 18:13
دوست عزیز قانون قانونه بدون قانون هرج و مرج میاد تو دنیا اره از نظر انسانی این کار درست نیست ولی از نظر قانونی یه قانون هستش و قانون باید رعایت بشه این فک کن که پارک دوبل باعث ترافیک میشه و این باعث مرگ خیلی های دیگ میشه .. همونطور که حسین عزیز گفتن هر قانون خوب و بدی های خودشو داره ولی این کار کاملا درسته جون طرف قانونو رعایت نکرده حتی اگه نیاز بوده این کارو بکنه

m_ali
2014/07/09, 18:22
وقتی یه نفر پنج دقیقه پارک میکنه باید صبر کنن تا بیاد یا حد اقل مدتی منتظر وایسن تا خودشم حضور داشته باشه من نمیدونستم غیر قانونیه با جرثقیل بردن

به من بگید پس جایی که جای پارک نیست کجا باید وایسه تا بره مریض و بیاره؟ وایسه نگا کنه که بمیره؟

M.Mahdi
2014/07/09, 18:39

پسرم اولا که تاکسی رو برا چی گذاشتن ؟؟ لابد الان میخوای بگی که به تاکسی هم دسترسی نداره :|

smhmma
2014/07/09, 18:47
وقتی یه نفر پنج دقیقه پارک میکنه باید صبر کنن تا بیاد یا حد اقل مدتی منتظر وایسن تا خودشم حضور داشته باشه من نمیدونستم غیر قانونیه با جرثقیل بردن

به من بگید پس جایی که جای پارک نیست کجا باید وایسه تا بره مریض و بیاره؟ وایسه نگا کنه که بمیره؟

خوب اول که اگر بردن با جرثقیل غیرقانونی باشه دیگه اینکه کمی باید صبر کنن معنی نداره
و واقعا هم باید غیرقانونی باشه
چون خیلی قانون بدی هست
درمورد اون موضوع واقعا نمیشه درست نظر داد

پارکور جدیدا ممنوع شده چون چند نفر بی حتیاطی کردن و باعث مرگشون شد
ولی برای یه همچین قانون هایی (همین با جرثقیل ماشین رو بردن) هیچ کاری انجام نمیشه هیچ
پلیسم میشینه توی جرثقیل که ظاهرش موجه بشه

احمدرضا01
2014/07/09, 18:49

به من بگید پس جایی که جای پارک نیست کجا باید وایسه تا بره مریض و بیاره؟ وایسه نگا کنه که بمیره؟ برادرم خیلی سادس اگه بچه داره میمره هر کاره میتونه بکنه ولی هر کاره بکنه یه عاقبتی داره دیگه . فرض کن شما ماشینو وسط خیابون ول کنی خوب پلیس میاد ماشینو میبره..... بعدش هم با پارک دوبل شما ممکنه یکی دیگه جونشو از دست بده..... شما همه ی جوانب رو در نظر بگیر . قانون کاریو میکنه که جون های بیشتری نجات پیدا کنه.

shery
2014/07/09, 18:49
هوم از هر نظر که نگاه کنید این مسله یه جاش کلا میلنگه چند دقیقه بعد از اینکه یارو رسیده پایین فهمیده ماشینش نیست بچه اش مرده ؟ این مهم ترین وسالیه که باید پرسید ؟ چون اگه بچه اش مثلا ۱۵ ربع تا ۱۰ دقیقه بعد فوت کرده باشه پس تقصیر اونایی که ماشینو بردن نیست ...بچه رفتنی بوده ....
یه نکته دیگه اینه که ۱۸۸۶ همیشه در عرض ۱۵ ربع بیشترین زمانشه که ماشین سریع میفرسته ... طرف تلفن نداشته ؟ طرف همسایه نداشته ؟ یه متوری رد نشده ؟
پس همه اینا نشون میده که بچه زمانی که تازه فهمیدن ماشین نیست شاید ۱۰ تا ۵ دقیقه بعدش فوت کرده ...وگرنه مطمعناا طرف پدر خانواده یه را دیگه سریع پیدا میکرد ولی با اوضاع بچه حتی وقت نکرده فکر کنه یا کاری انجام بده به همین دلیل اینجور مواقع ادم دنبا مقصره چه مقصیرم بهتر از اینا ؟ ....

سوم اینکه میگن اژرژانس نیومده خیلی عجیب نیست ...همیشه سر همین اورژانس نیومدن افراد میمیرن ولی این همه باز اورژانس ...ینی هیچ کدوم نیومدن ؟ ...
کلا داستان ارزش فکر کردن نداره چون گویااا فکریم پشتش نبوده ...

M.Mahdi
2014/07/09, 18:54
حالا این شخص دوبله پارک میکنه که میرضش رو برداره بزاره تو ی ماشین و ببیره بیمارستان. وقت یبرمیگرده ماشینش نیست چون با جر ثقیل بردنش و دیگه خیلی دیر شده اون فرد بیگناهی میمیره......................... آیا این درسته؟

عاقا اصلا یه چیزی دیه ...... آوردن مریض از تو خونه مگه چقدر طول میشکه ؟؟؟ چطوری پلیس تو این فاصله میاد ماشینو میبره ؟؟؟؟ پلیسا اینقدر سریعا واقعن ؟؟

m_ali
2014/07/09, 18:57
رفتن توی خونه خودش یه دیقه طول میکشه برداشتن مریض و حملش تا پایین 2 دیقه ی دیگه طول میکشه اگه پلیس اونجا باشه ماشینو بر میداره و میبره
در ضمن مریض بخاطر اینکه وسیله ی نقلیه ای در دسترس نیست میمیره

M.Mahdi
2014/07/09, 19:00
رفتن توی خونه خودش یه دیقه طول میکشه برداشتن مریض و حملش تا پایین 2 دیقه ی دیگه طول میکشه اگه پلیس اونجا باشه ماشینو بر میداره و میبره در ضمن مریض بخاطر اینکه وسیله ی نقلیه ای در دسترس نیست میمیره

ببین پسرم پلیسه خنگ که نیستش ! اگه اونجا باشه و ببینه که مرده با چه حالی و چه سرعتی از ماشین میره پایین خو صبر میکنه ... یا همون موقع بهش میگه خلاف وایسادی !

Angel of Death
2014/07/10, 02:09
مطلب می تونه واقعه ای باشه ، ولی در هر صورت اینو مطمینم که جرثقیل نمیتونه تویه 5 دقیقه بیاد بار بزنه و بره !