PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خلاء تصادفی

abramz
2014/07/05, 16:49
http://www.dementor.ir/wp-content/uploads/2013/09/IMG_20130909_221709.jpg

به گزارش خبرگزاری هنر«آرت نا»، جی کی رولینگ، نویسنده کتاب*های هری پاتر، اعلام کرد که عنوان نخستین رمان بزرگسالانه اش «خلأ موقت» است.
نویسنده رمان های هری پاتر در ماه فوریه فاش کرده بود که در حال نوشتن یک کتاب است که با نوشته های پیشینش خیلی متفاوت است.
رمان «خلأ موقت» (Casual Vacancy) روز ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۲ به صورت کتاب، کتاب الکترونیکی (ای بوک)، سی دی و فایل دیجیتالی صوتی منتشر خواهد شد.
رولینگ گفت: آزادی برای کشف سرزمین های جدید، موهبتی است که نوشتن هری پاتر برای من آورد.

داستان رمان رولینگ به ماجرای مرگ شخصیتی به نام بری فیرودر مربوط می شود که درگذشت ناگهانی اش اهالی دهکده پگفورد را شوکه می کند.
«لیتل براون اند و شرکا» که ناشر این کتاب است، گفت: پگفورد ظاهرا یک روستای انگلیسی است با میدان اصلی سنگفرش و یک کلیسای باستانی ولی آنچه زیر این ظاهر زیبا نهفته، درگیری است.
این ناشر، رمان رولینگ را یک «کمدی سیاه، تامل برانگیز و لحظه به لحظه شگفتی آور» توصیف کرده است.

رولینگ در مراسم اکران آخرین قسمت فیلم هری پاتر گفته بود: همیشه حس می کردم که دلم نمی خواهد که تا وقتی آخرین فیلم هری پاتر پخش نشده، چیز دیگری چاپ کنم، چون پاتر چیز عظیمی در زندگی من بود.

اما کتاب جدید جی*کی.رولینگ از بیم انتشار غیرقانونی با تاخیر وارد بازار چند کشور خواهد شد.
به گزارش The Sun و ایسنا، کارگزار ادبی رولینگ ـ خالق مجموعه رمان*های هری پاتر ـ اعلام کرد، رمان جدید این نویسنده با عنوان خلاء موقت تا زمان چاپ رسمی نسخه*ی انگلیسی آن در برخی کشورها منتشر نخواهد شد.

این تصمیم برای جلوگیری از کپی غیرقانونی این اثر گرفته شد که اولین کتاب رولینگ پس از پایان هفت*گانه* هری پاتر است.بر این اساس، انتشار نسخه* ترجمه*ی خلاء موقت توسط ناشران ایتالیایی، فنلاندی و اسلوونیایی ممنوع اعلام شد، زیرا خطر کپی غیرقانونی این اثر در این کشورها بسیار بالاست.
بنابراین خلاء موقت در روز انتشارش ، در انگلستان* و آمریکا با ۲ میلیون نسخه منتشر می*شود و تنها ترجمه*های فرانسوی و* آلمانی این کتاب به صورت همزمان روی پیشخوان کتابفروشی*ها قرار می*گیرند.

ناشران دیگر کشورها برای چاپ ترجمه این رمان باید تا آن زمان صبر کنند و همین امر موجب شده ناشران کشورهای اسلوونی، فنلاند و ایتالیا برای ترجمه*ی هرچه سریع*تر این کتاب پس از تاریخ ۲۷ سپتامبر تلاش کنند تا نسخه*ی ترجمه*ی خلاء موقت برای تعطیلات کریسمس آماده چاپ باشد.
این امر مطمئنا بر کیفیت نسخه*های ترجمه*ی اولین کتاب ویژه*ی بزرگسال رولینگ تاثیرگذار خواهد بود.

لیتل براون، ناشر این کتاب در مورد اولین کتاب غیر پاتری نویسنده ی آن این طور گفته است:
“انتظار دارم دنیا از این سطح بالای قوه تخیل رولینگ به وجد بیاید.” او یکی از معدود کسانی است که کتاب را خوانده و به رولینگ لقب “یک نابغه، یکی از بزرگترین نویسنده های تاریخ” را داده است. او بعد از خواندن این رمان ۵۱۲ صفحه ای گفت: “من رو یاد کتاب های “دیکنز” انداخت، به خاطر اون سطح انسانیت، شوخی هاش، دغدغه های اجتماعیش و شخصیت های به شدت واقعی داستان.”

علاوه بر برنامه عمومی که در نیویورک برگزار خواهد شد رولینگ قرار است در برنامه های تلویزیونی متعددی از جمله در شبکه ABC و برنامه Nightline، World News و صبح بخیر امریکا، همچنین The Daily Show با جان استوارت در کمدی سنترال هم شرکت کند. علاوه بر همه ی این ها، دو مصاحبه ی چاپی هم از او قرار است منتشر شود که یکی از آنها در همین USA Today خواهد آمد.

در ادامه مقاله، در مورد تفاوت برنامه های تبلیغاتی این کتاب نسبت به مجموعه هری پاتر هم این طور گفته شده است:
کترین فابیانی، یکی از کتاب فروش های معروف گفت: “از هیچی خبر ندارم. هیچ پوستری بهمون ندادن… واقعا کار آسونی نیست. مردم کنجکاو هستن، اما اصلا نمیدونن کتاب قراره در مورد چی باشه. اصلا انگار همه چیز نامرئی هست.”
“چند تا پیش فروش داشتیم و یه سری فعالیت ها هم انجام شده، ولی اصلا شبیه هری پاتر نیست. اصلا!” او در ادامه گفت که ۳۰۰ نسخه پیش فروش کرده و حدس میزند که بقیه آن هم فروش نرود.

به گفته ی لیتل براون، مدیر برنامه های تبلیغاتی کتاب جدید رولینگ، این تصمیم ها با دقت زیاد و حساب شده برای مخاطب های متفاوت رولینگ اتخاذ شده است.
بارنز و نوبل، مسئول برنامه های تبلیغاتی در مورد لیتل براون گفت که تصمیم های آنها براساس خواست نویسنده است. او گفت: “ظاهرا همه این جریان ها به خاطر درخواست های خود رولینگ هست. رولینگ ایده های سفت و سختی در مورد نحوه انتشار کتابش داره و میخواد تحت تاثیر هری پاتر قرار نگیره و بصورت مستقل و براساس پتانسیل خودش عرضه بشه. درست مثل نویسنده ای که فقط یه کتاب دیگه منتشر کرده.

M.Mahdi
2014/07/05, 21:19
اهم ببخشید نادر جان بخ جان خودم من اصن ضدحال و قانونمند و اینا نیستم ولی

قوانین کافه کتاب

قانون دوم)

هرکس که کتابی را معرفی می کند موظف است که لینک دانلود کتاب را نیز در تاپیک خود قرار دهد.

لینک تاپیک قوانین کافه کتاب : http://forum.pioneer-life.ir/thread2914.html

الان من دیدم این کتاب توی کافه کتابه کلی ذوق کردم که کی این کتابه اومده رو نت کل صفحه رو گشتم واسه لینک .... اینم باید توی تاپیک معرفی ها میبود :)
@JuPiTeR (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=106)