PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما....حق عراق هس که این بلا ها بیاد سرش؟؟؟

trouble
2014/06/25, 09:49
سو تفاهم نشه من هیچ پدر کشگی با عراقیا ندارم...
ولی...
بهنظرم این اه اهل بیته که الان داره این بلا هارو سرشون میاره.....
این ازون کارایی که با امام علی کردنو ماجرای حکمیتو خوارج....
اونماز ماجرای صحرای کربلا که به امام حسین پشت کردنوایشونو شهیدشون کردن....
واگه یادتون باشه حضرت زینب وقتی به کوفه وارد شد اونارو نفرین کرد.....حالا من دقیق سخنانشونو یادم نمیاد ولی یادمه محتواش این بود:ایشاا... اب خوش از گلوتون پایین نره....
حالا نظر شما چیه؟؟؟
به نظرتون اونا الان دارن تاوان کارایی روکه با ائمه کردن پس میدن؟؟؟
یا فقط یه اتفاقه وحل میشه؟؟؟
پ.ن:ایده این بحثو دیشب بابام تو کلم انداخت.....داشتیم اخبار میدیدیم که داش اوضاع عراقو نشون میداد بدش بابام گف همشون دارن تاوان کاری روکه با امام حسین کردن پس میدن...عراق تا هس همین جوریه....
حالا بفرمایین نظر بدین....
نکته:درسته که اینجا اسپم سنتره ولی خواهشا اسپم ندین....نمیدونستم کجا بزنم اینو

Fateme
2014/06/25, 10:57
نه از نظر من حقش نیست...

اگه اینجوری باشه پس عدالت معنایی نداره...یعنی خدا میاد هزار سال بعد ادمایی که دخالتی تو اون ماجراها نداشتن رو مجازت میکنه به جرم اجدادشون؟ چرا؟؟؟؟((37))
مگه گناه این ادما به جز اینکه توی این خاک متولد شدن چیه؟؟؟
مث این میمونه که بگیم این بلاهایی که داره سر ایران میاد به خاطر اینه که یه روایتی از شهادت حضرت معصومه اینه که ایشونو ایرانیای نامسلمون کشتن حالا واسه همین این بلاها داره سرمون میاد...
به نظر من که با عقل و عدالت جور در نمیاد...
حق هیچ ادمی هم نیست که اینطوری مورد ظلم قرار بگیره...اون تاپیکی که بچه ها زده بودن رو خوندی؟ روی صندلی نشستن برای زن ممنوعه...چمیدونم فلان کار برای همه ممنوع...خب خداییش حق مردمی که گناه نکردن چیه؟ خدا مگه تر و خشکو باهم میسوزونه؟ نه!
پس جمع بندیش اینه که نه، حقشون نیست.

sir m.h.e
2014/06/25, 11:23
من قبول ندارم
خدا هیچ کس رو به جای دیگری مجازات نمکنه و به قول معروف هر کس رو تو قبر خودش میزارن
اگه توی تاریخ ببیند فرزند بعضی از کسی که با امام حسین جنگیدن شدن از یاران مورد اعتماد امام های دیگه
پس ن این رو قبوا ندارم

Leyla
2014/06/25, 11:30
بچه ها ما ایرانیا هم کلی بدبختی کشیدیم... ماام جنگای خودمونو داشتیم...
همین الآنشم داریم بدبختی می کشیم... منتها به چشم نمیاد...
این حقمونه؟
اون دختر بچه ی بی گناه چه گناهی کرده که باید تاوان شمر رو بده؟ چه ربطی داره؟
اینه عدالت خدا؟

Hermion
2014/06/25, 12:29
نعععععععععععع
مگه مردم عراق چ بدی ای به ما کردن؟؟؟؟؟؟
اون زمان قدیم بوده الان مردمش چ گناهی دارن؟
بچه هاش چ گناهی دارن؟
اصلا داشته باشنم بازم حقشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که این جور فکر نمی کنم

Prince-of-Persia
2014/06/25, 12:40
اصلا امامان مظهر لطف ن .....یه نظرت امامان میان مردم رو نفرن کننن؟ نه

M.A.S.K
2014/06/25, 13:14
میدونین..این حرفم نه منطقیه..نه درسته..نه انسانی...ولی از وقتی دیدم عراق از کلاه 5000 شهید ایرانی دوتا دروازه درست کرده...متنفرم ازشون..اگه موافقم باشم بهشون کمک بشه فقط به خاطر اماما هستش

Prince-of-Persia
2014/06/25, 13:25
میدونین..این حرفم نه منطقیه..نه درسته..نه انسانی...ولی از وقتی دیدم عراق از کلاه 5000 شهید ایرانی دوتا دروازه درست کرده...متنفرم ازشون..اگه موافقم باشم بهشون کمک بشه فقط به خاطر اماما هستش
یه جانباز ازاده داشت تعریف می کرد
که وقتی مارو گرفتن به اسیری گرفتن بردن شهرشون ..و مارو روی زمین انداختن و مردم هم جمع کرده بودند براشون سخنرانی کردن و وقتی که تموم شد مردم به طرف ما حمله ور شدند و تعدادی از دوستام هم زیر لگد و ضربه های مردم به شهادت رسیدند

M.A.S.K
2014/06/25, 13:29
من متنفرم ازشون..اینا بودن که امامم رو کشتن..این احمقا بودن که امام حسین و کشتن...الانم هرچی به سرشون بیاد از بی لیاقتی خودشونه..حقشونه..

Percy Jackson
2014/06/25, 16:00
به شدت مخالفم...عدل الهی بر پایه نیکی و خالی از ظلم ریخته شده... برای همینه که میگن خدا بخشندس... و مطمئنا پیامبرا و امامان که ما رو با خدا و عدلش اشنا میکردند جز چیزی که خدا میخواد نمیخوان!! مگه ما بدبختی نداریم؟؟؟ما تو اقتصادیم اونا تو جنگ...مگه افریقایی ها بدبختی ندارن؟؟؟اونا تو فقر... مگه کشورهای عربی مث مصر و بحرین بدبختی ندارن؟؟؟اونا بخاطر ظلم... در ضمن این مردم خود اون کشوره که داخلش فعالیت میکنه!!اگه اینجوری شده شاید برای اینه که تلاش برای جلوگیری یا اقدام سریعی نشده...باور کنین ما وهابی تو ایران زیاد داریم و اگه به زودی در موردشون اقدام نکنیم شاید ما هم به سرنوشت عراق دچار بشیم!!

hamidsoltani
2014/06/25, 18:32
من با این موافق نیستم که این بدبختی ها سر چشمه اش از کار هایی که اجدادشون در حق امام علی یا امام حسین و..... کردن.به نظر من این اتفاق ها افتاده چون خودشون این بلا رو سر خودشون اوردن و اتحاد نداشتن.زمانی که ارتشی های ترسوشون در میرن یعنی نباید انتظار این ها رو هم داشته باشن؟البته افرادی هم هستن که بی تقصیرن و با این همه این اتفاق حق هیچ کس نیست و به قول یکی از دوستان تر و خشکو با هم نمیسوزونن.ولی اگر بخوایم درست به قضیه نگاه کنیم میبینیم که اونها مردم مظلومن که سپر بلای دولتشون و امریکا قدرت طلبی دولت های زورگو مثل امریکا شدن بدون اینکه بدونن یا اینکه بخوان و تنها تقصیر عراقی ها حماقتشونه.((228))

سازش
2014/06/26, 00:57
به نظر منم حق هیچ انسانی نیست این بلاها سرش بیاد ولی متاسفانه در جنگ نقل و نبات پخش نمیشه و تا بوده انسانها به هر بهانه ای هم دیگر را سلاخی کردند این برای زمان گذشته و حال نیست در آینده هم اینچنین هست ولی بازم به امید آینده ای بدون جنگ و خونریزی برای تمامی بشریت آرزوی رسیدن به انسانیت برای انسانها