PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیرینی ای که......بیخیال

trouble
2014/06/23, 20:55
سلااااااااامممممم.......بله پس از مدت ها ماقراره شیرینیو بدیم بره......
جهت اطلاع اون عزیزانی که از قضیه خبر ندارن بگم که.....
اقا ما رفته بودیم مسابقه....بد توسالن وقت ناهار بود فک کنم من به حانی یچی گفتم بد اینم گفت که لیلا گفته خدایا یه مقامی به فاطیما بده که به هممون شیرینی بده.......منم گفتم اگه اول بشم چشمممم....واز همون جا بود که بدبختی من اغاز شد......

خووووووووووووووب...
فاطیما خانم ما تصمیم خودمونو گرفتیم!
تنها در خواست ما اینه که: موارد زیر رو تمام و کمال انجام بدی!

1- یه عکس از خودت بزاری... عکسی که روش سیبیل کشده باشی...
بفرما: 7855
2- یه نامه ی عشقولانه به حمزه بنویسی! چه جوری؟اقا من شوور کردما......
الف) اول از همه تو نرم افزار وورد تایپ می کنی...
ب) باید 30 خط کامل با فونت سایز 18 بنویسی ^_^ (تازه دارم بهت تخفیف می دم!)
البته بگم با حمزه هماهنگ می شه و قرار نیست شما دو تا با هم زوج بشین :دی
3- یک داستان حداقل یک صفحه ای کره ای رو ترجمه کنی! (و لینکشو می زاری) لغو شد
4- پنج خط درباره هر کدوم از بچه هایی که این پایین می نویسم نظر بده:
(می دونم مثل کیبورد می مونه، پیشنهاد محسن بود. البته اولش ده خط بودا! اینم یه تخفیف دیگه...)
حانی:بچه خیلی باحالیه......به نظرم خیلی زود باادم صمیمی میشه......بدششششش....دیه.........ف کنم مدیر قابلیه.........درس نخون قهار(عاشق این اخلاقم)........بچه باهوشیه................(باباجون5خط ....زیاده بوخودا)یه ادم کاملا مذهبی که یه سری تعصبارو گذاشته کنار.........................دیه........... .................................................. ....همینا دیگه..........اهاااااااااااااا ااااااااااا.......خیلیم دوست داشتنیه......(شرمنده نمیتونم بیشترازین بنویسم)
زهرا (argotlam)والا ماکه شانس نداریم........هروخ زهرااومد من مجبور شدم برم هروخ من اومدم زهرا مجبور شده بره........پس تنها شناخت من ازش برمیگرده به اولین باری که اومدم چت باکس(لیلا خودتم بودی)خووووووووووب زهرا یک رمان خون قهااااااااااااااااااااار.. ........تولدش چن روز پیش بود........دیه............کیک مارونداد:(.........سرکلاسشون رمان میخونه........دیه............دختر خوبیه.............ازنظر مذهبی اینا به نظرم مذهبیه........دیگه نمیتونم بنویسم هیچی یادم نمیاد
فاطی:فاطی.....سردسته گروه مزدوج کردن زوری..........خیلییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی باحاله..........دیه.......قشنگ میدونه چجوری دهن یه سری پسرا رو ببنده(تواسپم سنتر......دوران جنگ بین جبهه من،فاطی وجبهه وحیدومجید)دیگه..........چیز دیگه ای نمیتونم بگم به خدا............نمیتونم بنویسممممممممم
آرام:آخ آخ آخ....این یکی دیه تخصص خودمه.......این ارام سر کلاس ازدور که نگاه میکنی یه بچه اروووووومومظلومه..........ولی.. .....خدانکنه که بشینی کنارش.........وباهاش رفیق جون جونی باشی........ینی نامه نگاری با سرعت نورو میتونین تجربه کنین..........یروز باید سالاد ماکارونی درس کنه بیاره مدرسه من بخورم........لامصب اوازه سالاد ماکارونیاش مارو گرفته...........طرفدار سرسخت رمانای عاشقونه مخصوصا گناهکار(عوووووووووووق:puke!)ش انس اورد اون نامه نگاری سر زنگ زمین شناسیو نزاشتم اینجا......وگرنه قشنگگگگگگگ.........یه زمانی به یکی از بچه های اینجا علاقه خیلی خاصی داش.......حالا کیو نمیگم..........به جون خودم الان میخواد منو خفم کنه.....دیه...........بعضی وختا میره توفاز بچه درسخون اصن بیرون نمیاد........سر امتحانای حرفه و امادگی دفاعی میتونین رو تغلباش حساب ویژهههههههههه وا کنین..........دیگه.........بسه تاالانشم منو خفم میکنه....
عطرین:عطرین.....زنداداش سابق بنده.....عشق والیبال........دیگه.....عشق جاستین(:puke!)منظورم جاستینش بود..........دیگه..................یادم نمیاد
لیلا:آخخخخخخ.....نقشه کش اعظم........متخصص در زمینه طلاق.............خیلی دوسش دارم.......ابجی بزرگ بنده............متخصص در زمینه بیچاره کردن من..........دیه.........همینا
بنیامین:بچه کوچولو سایت.....وبلاگش خوبه........فقط کنار کتابا بنویسه زبان اصلیه یا ترجمه..........بزرگتراز سنشه.........بعضی وختا رومخه.......تمام......
حمزه:عشق یادگیری سلاحسرد.....من نمیدونم اینارو از کجا یاد گرفته.........بدش.........تخس به تمام معنا...........عاشق دعواکردن...........نمیدونم تاحالا چنبار از مدرسه دررفته.........اینم تمام
محسن:پسر عاشق.........دشمن خونی اقای سا.......خیالی........تاپیک میزنه ازهمه چی از همه جا.......بعضی از تاپیکاش خوبن.............ینی بیشترشون
هوففففففففففففففففففففففف فففففففففف....خسته شدم
عماد:داداش کوچولو.........شاعر........فیلسوف. ...........فرانسوی.......
سپهر:واااااای........بعضی وختا عین چی میره رو اعصاب ادم.........این چجوری 3تا رشته رزمیو همزمان کارکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟توش موندم...........شوور دوس خیلی خوب منه........البته نمیدونم چرا احساس میکنم الان کل انستامیدونن که این شوور ارامه.......فک کنم بواسطه یکی دیه از دوستان ارام..........
وحید:داداش خودم گله........ولی یچیزی به ارام گف درمورد من که فقط دلم میخواس نابودش کنم..........بعضی وختا با کلنگ میوفته به جون اعصاب من............یکی از مرموز ترین اعضای سایت......
مجید:شوور گرامی منه........خیلی باحاله................
اینا کسایی بودن که فکر می کنم بشناسیشون...
به هر حال....
مورد آخر:
5- یه پست تو اسپمر سنتر یا یه تایپک تو انجمن اسپمرسنتر می زنی، این پ.خ رو کپی پیست می کنی، و زیرش تمام درخواست ها رو انجام می دی.
سؤالی نیست؟ :دی
هوففففففففففففففففففففففف فففففففففف......مردم.......

خوووووووب...فاطیما خانم...
جای اون درخواست کنسل شده...
دو درخواست جدید داریم.
اما این دو درخواست یه ماجرایی دارن که باید ذکر بشه...
ایده ی اصلی اونا رو آرام خانم تو مغز من انداخت. :دی
یعنی اولش داشتیم از هر دری غیبت می کردیم که منم از فرصت استفاده کردم و کمی پژوهش انجام دادم...
بعدش بهش گفتم قضیه از چه قراره...
نری باهاش قهر کنی! کچلم می کنه!
از اونجایی که هدف اصلی من برای این دوتا شیرینی و شیرینی های دیگه فقط شاد بودن و شاد کردنه ممکنه کارای بیخودی به نظر بیان، ولی باور کن از خیلی پیشنهادات بهتره... (مثل پرسیدن 5 سؤال 21+ و بد و بیراه گفتن به گروهی از افراد... خودشون داوطلب شده بودن ((119)))

1- این نقل قولی از آرامه (با کمی ویرایش):

ی کلیپی هس یکی از اعضای دابل اس هیون میاد ی جایزه این چیزا بگیره بعد ی بچه هه ک جایزه هه رو بهش داده ب هیون میگه منو بوس کن. هیون گونه بچه هه رو میبوسه بعد بچه هه میگه ن لبمو بوس کن. هیونم لبشو میبوسه و...

حالا باید به این سؤال جواب بدی... اسم طراحشو نمی گم! ^_^

دلت می خواد جای اون بچه باشی؟ چرا؟
نه به دودلیل:
مگه من عاشق سینه چاکشم؟؟؟؟؟؟2:من ازین لوس بازیا اصن خوشم نمیاد

(گفتم که... این یکی از سؤالای دیگه خیلی بهتر بود... :|)

2- یکی از مکاتبات سر کلاست رو بنویس
خب اول یه توضیح بدم:این مکاتبه بین 4نفر به نام های:من.....نرگس(پاسورتیم والیبال مدرسه....بازیش حرف نداره)...مریم..(ارام سرویس بن تنیشویادته؟؟؟؟) و کیانا ست.......سر زنگ فیزیک.....بازی ایرانو امریکا فتاده بود تو این زنگ....مام میدونستیم که ست اولو ایران برده
من:واااای خدا....بچه ها به نظرتون بازی چن چن میشه؟؟؟؟ست شماریام بنویسین...منکه نیگم3-2به نفع ایران....ست شماری:ما-اونا-اونا-ما-خدا به دادشون برسه.....یااین یا3-0به نفع ایران...اولی احتمالش بیشتره.....
نرگس:نه بابا 3-0میبره ایران...اگه بگیم 3-2توهین کردیم......
مریم:نه دیه بابا نه اونقد امریکاس باباجان ژاپن که نیس مابگیم3به0...من میگم3به1میبره ایران.....ست سومو میبازه.....
دراین زمان من درگوش مریم:مریم بدش میخوام ازونوریام نظر بخوام
کیانا:نه بابا من میگم بازی 3به2میشه.....ولی نمیدونم کی میبره..اینم ست شماری:ما-اونا-ما-اونا-خدا به دادمون برسه.....
در این هنگام زنگ میخوره....وما تو زمین والیبال مدرسه جم میشیم......ودربه در دنبال نتیجه میگردیم که از بروبچ دبیرستان خبر میرسه ایارن3به2برده.......
از اونایی که وقتی معلم مشغول درس دادنه به جای گوش کردن بهش برای هم می نویسین...
(اینجا رو در ملأعام کپی پیست نکن: می تونی از خودت دربیاری... ببینم خلاقیتت در چه حده...)

و درخواست پنجم در پ.خ "شیرینی ^_^" فراموش نشه... اینا رو هم پایینش اضافه کن...
خب........اینم ازین........فقط به خاطر دیرکرد.......به 10تا سوال جواب میدم.....به شرطی که خیلی شخصی نباشه.....+21یا+18م نباشه.......توهمین تاپیک سوالارو بگین

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

اقا چجوری میشه عکس گذاش؟؟؟؟نخندین بابا نمیدونم

_c_l_o_s_e_d
2014/06/23, 20:57
فاطیماااااااااا!!!!بالأخره که دستم بهت میرسه

M.Mahdi
2014/06/23, 21:07
اقا چجوری میشه عکس گذاش؟؟؟؟نخندین بابا نمیدونم

دو تا سمت راست علامت نقل قول !

1-سوال اول ، این داستان ترجمش به کره ای میشه چی ؟؟؟

دانشجویان از حکیم پرسیدند:
زندگی بیشتر آدمیان را چگونه دیدید ؟
حکیم بزرگ پاسخ داد :
بیشتر مردم در خواب و رویا هستند و اندک بیدارانی هم که دیده ام ، در تمام دوران زندگی غم عوام را خورده و بدنبال بیدار کردن آنها بوده اند در این بین زندگی به کام هیچ کدام از این دو نبوده و نیست .
باز از حکیم پرسیدند :
راه چاره چیست ؟
حکیم ارد بزرگ پاسخ داد :
اینترنت ، اینترنت و باز هم اینترنت ... بیداری با آگاهی بدست می آید و اینترنت بهترین ابزار رشد آگاهی هاست ، کسانی که از خورشید این دستاورد بزرگ بشری گریزان هستند در حقیقت به تاریکی و خواب دلبسته اند ...

هوم فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه بقیشو بعدا میگم !

خخخخ عین کیبورد داغ شدا !

_c_l_o_s_e_d
2014/06/23, 21:37
اولا کل اینستا نمیدونن...اون شوخی بود؛بنابراین شما بی جنبه این
دوما قضاوت بیجا تنها کاری ه ک مردم بدون اینکه حقوقی بگیرن اضافه کاری میکنن....از جمله شما

Prince-of-Persia
2014/06/23, 21:59
ممنون فاطیما
........................

smhmma
2014/06/23, 22:01
سلام ارام خانوم
سلام فاطی و بقیه

لیلا بهتره دمتو بزاری روی کولت و در بری
اومدم بکشمت

خخخخخ
اقا کیبورد داغیش نکنید
هرکس یک یا دو سری بیشتر سوال نزاره
حالا فاطیما برای اعضای تیم مدیریت پنج خط بنویس بدون اینکه نقطه چین بزاری بینش
هرچی از همشون می دونی بگو
استثنا قائل می شم برای مدیرکل لاینهارت(مهدی)و سهراب وبمستر و مرتضی نیازی نیست پنج خط بنویسی دو خط بسه
تو اولین برخوردات با ادمای سایت کدوماشون از همه صمیمی تر بودن؟؟
کدوم ها جالب تر و عجیب تر بودن؟؟
به همه بچه ها از 100 نمره بده برای مذهبی بودنشون
برای وطن پرستیشون
برای قدرت بدنیشون
هرکدوم رو با استفاده از تصورت نسبت به اونا توصیف کن
هم شکل و قیافه هم قد و هیکل و اینا
برای هرکدوم از بچه ها یه ترین انتخاب کن
مثلا مهروبن ترین
عاقل ترین
باهووش ترین
و...
می تونی برای یک نفر چنتا انتخاب کنی
اگر برای چنتا دونه ادم کم اوردی و ترین نداشتن اشکال نداره ننویس

توی چه مسابقه ای اول شدی؟؟

دیدید بهتون گفتم شما دخترا با هم شماره رد و بدل کنید خیلی خوبه؟؟
اینم نتیجش که صمیمیت هرچه بیشتره
افرین

Ajam
2014/06/23, 22:05
من تنها یه سوال دارم منه بیچاره چرا تخسم؟؟
دعوا رو هم گذاشتم کنار!!!!
خخخخخخخخخخخخخخخ
خندیدم!!!

Leyla
2014/06/23, 22:07
دوستان من یه متمم به توضیحات فاطیما اضافه می کنم:
خودش گفته بود (مدرکش اینجا نیست تو موبایلمه...) می تونیم واسه شیرینی کیبورد داغشو راه بندازیم به شرطی که بابابزرگ راضی شه اما دیگه دیر شده بود و تاپیک کیبورد جدید زده شده بود.... پس ما هم به همین 6 درخواست قانع شدیم...

و اما بازجویی...

فاطیما پوستتو می کنم!
نامه کوش؟ فکر کردی مهم ترین درخواستمون کدوم بود؟ من از خودم از مجید اجازتو می گیرم...
"..................." چیه؟ هان؟
چرا اون جمله رو در ملأ عام کپی پیست کردی؟ بدو ویرایش :((
اصن تخفیف بهت نیومده... :((
همینا فعلا! ^_^

پ.ن: خسته نباشید! :دی

اومدم بکشمت

اوا چرا من بی نوا؟؟؟؟؟ :((
این همه آدم تو این پروژه شرکت داشتن...
نام ببرم؟ یکیش دختر خودته ها!

Hermion
2014/06/23, 22:08
اممممممممممممممم دوست دارم سوال سخت بپرسم
خیلیم شخصی باشه باید جواب بدی:دی
کی تو عمرت بیشتر از همیشه خجالت کشیدی کامل بتوضیح
سخت ترین کاری که تو عمرت انجام دادی؟
و بدترین کاری که تا حالا انجام دادی؟(بی سانسور)
(همه رو کامل بگی هاااااااا)

حیییف دلم نمی یاد از دوست جونم سوال سخت بپرسم
وگرنه از خجالتت در میومدم:)

خودش گفته بود (مدرکش اینجا نیست تو موبایلمه...) می تونیم واسه شیرینی کیبورد داغشو راه بندازیم به شرطی که بابابزرگ راضی شه اما دیگه دیر شده بود و تاپیک کیبورد جدید زده شده بود.... پس ما هم به همین 6 درخواست قانع شدیم...

و اما بازجویی...

فاطیما پوستتو می کنم!
نامه کوش؟ فکر کردی مهم ترین درخواستمون کدوم بود؟ من از خودم از مجید اجازتو می گیرم...
"..................." چیه؟ هان؟
چرا اون جمله رو در ملأ عام کپی پیست کردی؟ بدو ویرایش :((
اصن تخفیف بهت نیومده... :((
همینا فعلا! ^_^

پ.ن: خسته نباشید! :دی

این همه بودن تو این پروژه شرکت داشتن...

لیلااااا نامرد از پشت خنجر زننننننن
چرا منو لو می دی حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M.Mahdi
2014/06/23, 22:09
به 10تا سوال جواب میدم

چیزه .... امممم ... دوستان فک کنم منظور فاطمه این بود که کلا به ده تا جواب میده .... نه هرکس ده تا ((200))

Hermion
2014/06/23, 22:29
چیزه .... امممم ... دوستان فک کنم منظور فاطمه این بود که کلا به ده تا جواب میده .... نه هرکس ده تا ((200))

مهم نیست ما هر کدوم 10 تا می پرسیم:دی

Dokhtare Ashoob
2014/06/24, 00:01
جاستینممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممم

smhmma
2014/06/24, 00:16
این همه آدم تو این پروژه شرکت داشتن...
چشمم روشن
حالا دیگه دختر منو هم ل می دی؟؟
دیگه پیدات نشه این طرف ها
درضمن
ان لیست اسم هایی که دادی بودی برای توصیف چرا اینقدر کم بود
کلی ادم بودن که ناراحت شدن که اسمشون اون جا نبوده(خودمو منظورم نیست(جدی دارم می گم))
خوب راسم می گفتن
ناراحت می شن دیگه
شما باید اگر لیستی می دی برای همه بدی

M.Mahdi
2014/06/24, 00:22
چشمم روشن
درضمن
کلی ادم بودن که ناراحت شدن که اسمشون اون جا نبوده(خودمو منظورم نیست(جدی دارم می گم))
خوب راسم می گفتن
ناراحت می شن دیگه

اوهوم من خیلی ناراحت شدم :( :( :(

هیچ وقت نمیبخشمت لیلا :52952_(12):

Leyla
2014/06/24, 00:32
چشمم روشن

نه دیگه واقعا باید آقای سا... رو صدا کنم! :دی
زورت به زن مردم می رسه؟ :دی:دی

درضمن
خوب راسم می گفتن
ناراحت می شن دیگه

حرفت درست، ولی همونطور که گفتم مطمئن نیستم فاطیما همه ی بچه ها رو بشناسه... پس چه جوری می خواد درموردشون 5 خط بحرفه؟
(هرچند نامرد واسه هموناییم که می شناخت به زور 5 خط نوشت :|)

اوهوم من خیلی ناراحت شدم :( :( :(

هیچ وقت نمیبخشمت لیلا :52952_(12):

خخخخخخ شلغم بهت لطف کردم!
اگه اسمتو می نوستم می گفت: .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...............................................
:|

فاطیما خودت بگو کسی بود که شناختی از شخصیتش داشتی و من از قلم انداختم؟
دقیقا کیا؟
خوب فکر کن و جواب بده وگرنه کله ی خودت و خودم کنده می شه...
و توضیحات هم یادت نره ^_^
دیگه خودت درک کن هرچی کمتر بنویسی بعدا بیشتر پدرت درمیاد! :دی

Prince-of-Persia
2014/06/24, 00:47

حرفت درست، ولی همونطور که گفتم مطمئن نیستم فاطیما همه ی بچه ها رو بشناسه... پس چه جوری می خواد درموردشون 5 خط بحرفه؟

اگه اسمتو می نوستم می گفت: .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...............................................

دقیقا کیا؟
عکس با سیبیل پس چی شد:|

Leyla
2014/06/24, 01:03
عکس با سیبیل پس چی شد:|

پیگیری می شه ^_^

Prince-of-Persia
2014/06/24, 01:13
پیگیری می شه ^_^
یادت نره
پیگیری کن

Hermion
2014/06/24, 01:29
مجرم فعلا متوارى شده(5)

smhmma
2014/06/24, 01:53

:|

دقیقا کیا؟

دخترم بهانه نیار
اول که دختر منو لو دادی
دوم اقای سا...رو خبر کن
رفیق خودمه
خودشم بهم کمک می کنه

درضمن بهانه الکیه
خوب تو می گفتی اسم ها رو اون ته تهش می گفت واقعا نمی شناسم
تموم می شد می رفت
ولی اینطوری بدتر بود
درضمن فاطیا خیلی های دیگرو هم میشناسه
بنده بوغم؟؟
منو نمیشناسه؟؟
یا خیلی های دیگه رو؟؟

Leyla
2014/06/24, 02:13
دخترم بهانه نیار
اول که دختر منو لو دادی
دوم اقای سا...رو خبر کن
رفیق خودمه
خودشم بهم کمک می کنه

بابابزرگ دخترت حقش بود که لوش دادم... خودش می دونه چرا...
اوا آقای سا... که می گه تو رو نمیشناسه! :دی

درضمن بهانه الکیه
خوب تو می گفتی اسم ها رو اون ته تهش می گفت واقعا نمی شناسم
تموم می شد می رفت
ولی اینطوری بدتر بود
درضمن فاطیا خیلی های دیگرو هم میشناسه
بنده بوغم؟؟
منو نمیشناسه؟؟
یا خیلی های دیگه رو؟؟

بهانه ی الکی نمیارم واقعا دلیلم همین بود.
من که با بقیه پدرکشتگی ندارم! مگه مرض دارم بی خودی اسم بچه هارو نیارم؟ :|
خواستم سؤالی بدم که مطمئنم از پسش برمیاد. نمی خواستم سؤال بی جواب بدم.
خوب پس...
قابل توجه تمام دوستانی که فکر میکنن بهشون بی محلی شده و از دست من ناراحتن...
باور کنید تنها دلیلم همونی بوده که گفتم...
اگه باعث ناراحتی کسی شدم معذرت می خوام.
(الآن قشنگ رسمی شد! ببخشید مخم نمی کشه ترجمه کنم!)
از همین لحظه به بعد حتی اگه خود فاطیما هم بخواد این "5 خط توضیح" رو بپیچونه اول بره فاتحه شو بخونه...
من خودم این مسئولیت خطیر رو به عهده می گیرم ^_^

Hermion
2014/06/24, 03:03
بابابزرگ دخترت حقش بود که لوش دادم... خودش می دونه چرا...
اوا آقای سا... که می گه تو رو نمیشناسه! :دی

بهانه ی الکی نمیارم واقعا دلیلم همین بود.
من که با بقیه پدرکشتگی ندارم! مگه مرض دارم بی خودی اسم بچه هارو نیارم؟ :|
خواستم سؤالی بدم که مطمئنم از پسش برمیاد. نمی خواستم سؤال بی جواب بدم.
خوب پس...
قابل توجه تمام دوستانی که فکر میکنن بهشون بی محلی شده و از دست من ناراحتن...
باور کنید تنها دلیلم همونی بوده که گفتم...
اگه باعث ناراحتی کسی شدم معذرت می خوام.
(الآن قشنگ رسمی شد! ببخشید مخم نمی کشه ترجمه کنم!)
از همین لحظه به بعد حتی اگه خود فاطیما هم بخواد این "5 خط توضیح" رو بپیچونه اول بره فاتحه شو بخونه...
من خودم این مسئولیت خطیر رو به عهده می گیرم ^_^
من طفلك چى كار كردم؟؟((121))

Leyla
2014/06/24, 03:10
من طفلك چى كار كردم؟؟((121))

من چیزی نمی گم.... به نفع خودته... :دی:دی:دی

Hermion
2014/06/24, 03:34
من چیزی نمی گم.... به نفع خودته... :دی:دی:دی
دمت جيز آبجى پ.خ بده:61312_Dr_._marya:

trouble
2014/06/24, 07:40
دو تا سمت راست علامت نقل قول !

1-سوال اول ، این داستان ترجمش به کره ای میشه چی ؟؟؟

هوم فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه بقیشو بعدا میگم !

خخخخ عین کیبورد داغ شدا !
محمد مهدی....من چنبار بگم ترجمه با حرف زدن فرق داره؟؟؟؟
توترجمه باید کلماتوبلد باشی......ولی برا حرف زدن میشه خود جمله هارو یاد گرف.
این درخواست همون اولم لغو شد بابا

trouble
2014/06/24, 09:20
سلام ارام خانوم
سلام فاطی و بقیه

اومدم بکشمت

خخخخخ
اقا کیبورد داغیش نکنید
هرکس یک یا دو سری بیشتر سوال نزاره
حالا فاطیما برای اعضای تیم مدیریت پنج خط بنویس بدون اینکه نقطه چین بزاری بینش
باباجان به جون خودم من نمیتونم5خط بنویسم......حالا سعیمو میکنم....بدشم مگه تووقتیتو کیبردت نوشته بودم تو5خط قیافتو بتوصیف 5خط نوشتی؟؟؟؟؟
ژوپیتر:اقا من اول ازین عین چی میترسیدم(ارام قبل اینکه بهت بگم اینجا عضوم)ولی خوب دیه مث اینکه معلوم شد این بیچاره نه شاخ داره نه دم(محمد حسین جونم تضمینه؟؟؟؟؟؟)بدش که بیشتر تو سایت پلاس شدمو بابچه ها بیشتر گرم گرفتم کلا ترسم ریخت بدش چن وخت پیش یه اشتباهی شدومااینو بایکی دیه اشتباه گرفتیم ینی اونجا فک میکردم میزنه لهم میکنه(محمد و حمزه نامردین اگه بگین)ولی خوب میبینین که هنوز زندم.خیلی خوبه بابچه ها قشنگ گرم میگیره ولی خواهشا یه کاری کنه حالا نمیدونم چیکار که تازه واردا نترسن ازش. بد برداشت نکنین منظورم اینکه تازه واردا کلا از تیم مدیریت میترسن حالا یه کاری کنه که نترسن والا کار شاقیه به خدا(تیکه نبود)بد دیه مدیر واقعا خوبیه دیه نمیتونم چیزی بگم هیچی به فکرم نمیرسه
فاطمه معاون:بااینکه افتخار نداشتم باهاشون صحبت کنم(منظورم تو چت باکسو اسپم سنتره)ولی ازتو همون پستاش و کیبرد محمد حسین یه چیزایی فهمیدم خوووووب این خانوم گرام یه ادم خیلی باحال اصن جوری نیس که خودشو بگیره(یکی نیس بگه اخه کدوم یکی از بچه های سایت خودشو گرفته؟؟؟؟؟؟)بدش یه ادم وطن پرست(ازتو تاپیک شما میرین جنگ فهمیدم)بعد علاقمند به ورزش حالا والیبالو فوتبالشو فهمیدیم جام جهانی بسکتبال و مسابقات اسیاییم توراهه بقیشم میفهمیم بعدش بروبچ زندگی پیشتازو خعلی دوس داره بدم پایان دیه نمتونم بنویسم
سمیه(پایونیر):خوب الان پایونیر عضو تیم مدیریته دیه پس باید برااونم بنویسم بله امممممممم یه مترجم خیلی خوب کسی که یه زمانی من به طرز فجیعی دنبال این بودم ببینم کیه(اینکه توکتابا اسمش هس که شکی نیس منظورم اینکه بیشتر بشناسمش)بدش یادمه یه بار تویه سایت گفته بودن که رفته تو کما حالا نمیدونم کی بود ولی اون موقع خیلی ناراحت شدم هونجا پا کامپیوتر یه دعا مفصل واسش کردم واقعا ازین که برگشت خوشحال شدم خوب یه مترجم خوب که اسمشم روسایته برگشته بود دیه همه خوشحال شدن خوب اینم پایان
لاین هارت:اخه 2خط واسه کسایی که کلا تو چنتا پست بیشتر باهاشون اشنایی ندارم؟؟؟؟؟درمورد ایشون فقط میدونم مدیر کله اسمش مهدیه یوزرشم لاین هارته شاید به ریچارد(جنگ سوم صلیبی اگه اشتباه نکنم که اخرشم با صلاح الدین صلح کردن)علاقه داره(فقط ازرویوزرش گفتم به عبارتی هرگردی گردو نیس به احتمال99درصد حدسم اشتباهه)
وبمستر گرامی سایت(مستر سهراب):این اقا نسبت به لاین هارت بیشتر بابچه ها میجوشه درمورد این اقای محترمم فقط میتونم بگم خیلی براسایت زحمت میکشه دستش درد نگیره خیلی ازش ممنونیم.
مرتضی:ازینم چیز خاصی نمیدونم فقط میدونم مدیر ترجمس(باباجان زحمت کشیدم خخخخخخ)بدشم الان داره فک کنم ائون رو ترجمه میکنه(اینم خیلی زحمت کشیدم والا)فک کنم وبمسترم هس نه؟؟؟؟؟؟
توام جز تیم مدیریتی؟؟؟؟نمیدونم رئس که هستی ولی خوب اگه بودی بگوبراتوام بنویسم
هرچی از همشون می دونی بگو
استثنا قائل می شم برای مدیرکل لاینهارت(مهدی)و سهراب وبمستر و مرتضی نیازی نیست پنج خط بنویسی دو خط بسه
تو اولین برخوردات با ادمای سایت کدوماشون از همه صمیمی تر بودن؟؟
اولین برخورد.....زهرا و لیلا چون اون موقع کلا من تازه اومدم بدن عین چی پریدم وسط بحثشون....(خخخخخخ سمپاد مخفف چیه)
کدوم ها جالب تر و عجیب تر بودن؟؟
ینی چی؟؟؟کدوم یکی از اولین برخوردام جالبو عجیب بودن؟؟؟اممممم همون اولیه چون اصن فک نمکردم که باهام یه جوری رفتار کنن که انگار منو ازقبل میشناسن
به همه بچه ها از 100 نمره بده برای مذهبی بودنشونبه همشون؟؟؟میخوای ازم انتقام کیبردتو بگیری؟؟؟؟منکه بچه خوبی بودم...تازه تو هنوجواب اون پستمو ندادی تازه من بخاطر اینکه دستت درد میکرد یه چن وخته سوال ننوشتم خیلی بدی(خخخخ شوخی بود ناراحت نشی)
خوب....من اونایی رو میگم که کمی تا قسمتی درمورد بعد مذهبیشون شناخت دارم که یه وخ قضاوت بیجا نشه پس اونایی که نگفتم ناراحت نشن خواهشا
اول از همه خودت:فک کنم99خوب باشه
حانیه:92
زهرا(تو کیبردت گفته بودی تقریبا مث خودمه برهمین اساس دارم میگما):90
بقیه بچه هارو نمدونم
برای وطن پرستیشون به نظرم همه بچه های یه تعصب خاصی دارن رو ایران ولی خوب دیه
بازم خودت100
فاطمه(معاون):98
حانیه:95
پوریا(چن وخته پیداش نیس؟):100
برای قدرت بدنی اخه قدرت بدنی؟؟؟؟مگه من دیدمشون؟؟؟؟؟ولی خوب براساس تصورات خودم میگم اونم فقط دویاسه نفر
خودت:100(خوب به نظرم باید قدرت بدنی خوبی داشته باشی که به اون بیماری غلبه کنی.....ببخشید یادت انداختم)
محمد...حمزه یا هرکی که هس:90
سپهر95
هرکدوم رو با استفاده از تصورت نسبت به اونا توصیف کن
هم شکل و قیافه هم قد و هیکل و اینا
اممممم رحم کنین بابا....یادم باشه همین سوالارو تو کیبردت بپرسم به خدا اینو دیه اصن نمیتونم
برای هرکدوم از بچه ها یه ترین انتخاب کن
مثلا مهروبن ترین فاطمه معاون
عاقل ترین خودت
باهووش ترین فاطی
بدجنس ترینا:لیلا و حانی به طور مشترک به این مقام نائل اومدن
رواعصاب ترین:داداشم
اروم ترین:کاملا میتونین رو مرجان حساب وا کنین
صمیمی ترین دوستم:ارام.....واقعا حق خواهری داره به گردنم.....امیدوارم ناراحت نشده باشه بیشترشون شوخی بود
عاشق ترین:محسن(خخخخخخخخ)
فوتبالی ترین:لرد ولدمورت
ورزشی ترین:شک نکنین خودم تواین زمینه هیشکی به پام نمیرسه خخخخخ
باحال ترین:حانی لیلا فاطی
صمیمی ترین دوستام فقط تو سایت:موارد بالا
می تونی برای یک نفر چنتا انتخاب کنی
اگر برای چنتا دونه ادم کم اوردی و ترین نداشتن اشکال نداره ننویس

توی چه مسابقه ای اول شدی؟اانتخابی کشوری تکواندو

دیدید بهتون گفتم شما دخترا با هم شماره رد و بدل کنید خیلی خوبه؟؟
اینم نتیجش که صمیمیت هرچه بیشتره
افرین
.....................................

من تنها یه سوال دارم منه بیچاره چرا تخسم؟؟
دعوا رو هم گذاشتم کنار!!!!تو گفتیو منم باور کردم.......اصن به گروه خونیت میخوره دعوا نکنی؟
خخخخخخخخخخخخخخخ
خندیدم!!!
.................................

خودش گفته بود (مدرکش اینجا نیست تو موبایلمه...) می تونیم واسه شیرینی کیبورد داغشو راه بندازیم به شرطی که بابابزرگ راضی شه اما دیگه دیر شده بود و تاپیک کیبورد جدید زده شده بود.... پس ما هم به همین 6 درخواست قانع شدیم..!
من کی گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟والا من اسمسام یادم میمونه من هیچ وخ نگفتم کیبد داغ.......ولی خوب........درخواستاتون به جز دوتا باحال بودن.....ایول خوشم اومد

M.A.S.K
2014/06/24, 09:21
من اینارو نمی فهمم..فاطیما...دوسطر کامل منو تو صیف کن...امممم. 15 تا از قشنگ ترین و باحال ترین اخلاقای بد و چرتم بگو..یادت نیومد چاخان کن

trouble
2014/06/24, 10:33
من اینارو نمی فهمم..فاطیما...دوسطر کامل منو تو صیف کن...امممم. 15 تا از قشنگ ترین و باحال ترین اخلاقای بد و چرتم بگو..یادت نیومد چاخان کن
چیو نمیفهمی؟؟؟؟؟
همون اول توصیفت کردم....
خصوصیتا:خیلی رو اعصاب میری
مرموز میزنی
اخه 15 تا؟؟؟؟مگه کیبرد داغه؟؟؟؟ملت من گفتم سرجم 10تاسوال نه نفری 10تا......
بی رحم(همین الان فهمیدم اینو)
دیه چیزی یادم نمیاد....
درمورد کسیم چاخان نمیزنم

اممممممممممممممم دوست دارم سوال سخت بپرسم
خیلیم شخصی باشه باید جواب بدی:دی
کی تو عمرت بیشتر از همیشه خجالت کشیدی کامل بتوضیح
سخت ترین کاری که تو عمرت انجام دادی؟
و بدترین کاری که تا حالا انجام دادی؟(بی سانسور)
(همه رو کامل بگی هاااااااا)
بیشتر از همه خجالت کشیدم؟
امممم واسا....
اها.....من عادتمه که وختی میرم مجله میگرم(دانستنیها)همون تو خیابون شرو میکنم به خوندن اصن حواسم به جلوم نیس....
پارسال بود فک کنم همین جوری دانستنیها گرفته بودم موقع امتحانای نوبت اولمم بود امتحانمو داده بودم داشتم همزمان با دانستنیها خوندن میرفتم خونمون....
بد منم حواسم به جلوم نبود.......
با کله رفتم تو یه پسره دبیرستانی........
ینی اب شدم همون جا......
پسره بدبخ همون جوری داش نیگام میکرد...
منم دیه گازو گرفتم رفتم خونه......
البته همراه با خوندن دانستنیها.....
سخت ترین کار......
جواب دادن به سوالای شما......خخخخخخخ
بدترین کار:یه بار اینقد عصبانی شده بودم نزدیک بود رو مامانم دس بلن کنم.......ینی نزدیک بود.....ولی خوب به خودم اومدم دیه.......
اونجا خیلی از خودم بدم اومد.....
ولی جالب اینه که تنها واکنشی که مامانم از من دید(همونجا میخواستم....)این بود که دستام مشت شد تاحد ویبره میلرزیدن.......

خوب بچه ها به درخواست یکی از کاربرا یه عکس با لباس شخصی میزارم
فقط من اونجا مثلا در نقش داور بودم منتهی یه صحنه تو زمین بود بد خندم گرف این دوست خدا بگم چیکارش نکنه منم دقیقا از همین عکس گرف....7857
خدا بگم چیکارت نکنه فیروزه(دوستمه)

M.Mahdi
2014/06/24, 12:32
عاقا حالا که سوالمو حساب نکردی یکی دیه میپرسم ! باید جواب بدیا !

خوب چرا زبان کره ای رو دوست داری ؟ چجوری با زبان کره ای آشنا شدی ...... اصن چرا کره ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

trouble
2014/06/24, 12:36
واااااااییییییی......من قبلا گفتم حوصله ندارم الان بگم....بباشه بدا...فقط اینوبدون که من خوشم میاد زبون دیه بلد باشم....

Prince-of-Persia
2014/06/24, 13:09
واااااااییییییی......من قبلا گفتم حوصله ندارم الان بگم....بباشه بدا...فقط اینوبدون که من خوشم میاد زبون دیه بلد باشم....
پاسخ امروز رو به فردا ننداز
((92))

smhmma
2014/06/24, 13:21
فقط من اونجا مثلا در نقش داور بودم منتهی یه صحنه تو زمین بود بد خندم گرف این دوست خدا بگم چیکارش نکنه منم دقیقا از همین عکس گرف....7857
خدا بگم چیکارت نکنه فیروزه(دوستمه)
خخخخخخخخخخخ ایول بابا اصلا بهت نمی خوره راهنمایی باشی
ماشالا قد و هیکل
می خوره سوم دبیرستان و اینا باشی
خخخخ خوبه ایول

فاطیما بزنم لهت کنم؟؟؟
نه جدی بزنم؟؟
یعنی تو تا به حال نمی دونستی منم تیم مدیریتیم؟؟
به نظرم تا الان زیادی با همه صمیمی شدم دیگه فک کردید من ترسناک نیستم
خیلیه خوب از این به بعد من ترسناک می شم که دیگه همه یادتون بمونه هم جز تیم مدیریتیم هم می تونم ترسناک باشم

لرد ولدمورت
2014/06/24, 14:10
당신은 괜찮아؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

trouble
2014/06/25, 08:16
عاقا حالا که سوالمو حساب نکردی یکی دیه میپرسم ! باید جواب بدیا !

خوب چرا زبان کره ای رو دوست داری ؟ چجوری با زبان کره ای آشنا شدی ...... اصن چرا کره ای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب....بهتره بگم چجوری باکره اشنا شدم....دقیق از تابستون سالی که میخواستم برم دوم راهنمایی...بدش اون موقع دونگ یی و نشون میدادمام علاقمند شدیم به کره(البته اون موقع خیلی کم بود)بدکه رفتیم مدرسه توکلاسمون با یه دختره اسمش مریم بود که سال اول باهمین مرجان(امبر)دوست صمیمی بودن دوس شدیم(منظورم دوس صمیمیه وگرنه بچه های کلاس ما همون اول سال باهم دوستن)بدش همین جوری داشتیم حرف میزدیم که قضیه کشیده شد به کره معلوم شد که این خانومم از کره خوشش میاد...حالا من این قسمتو نمیدونم باید از مرجان بپرسین که چجوری سریال پسران برتر از گل رسید دس اینودوتا دیه از بچه ها...البته یکی ازون دوتا امسال به کره علاقمند شد...بدش مریمواوندوتا و مرجان باهم شدن یه گروه به اسم f4حالا گذشت ویکی به اسم نرگس(همون پاسور تیم والیبال)وارد ماجرا شد....اون که اومد گروه دابل اسوبه اینا معرفی کردبدم گروه تغییر اسم داد به دابل اس501 نرگسم توش بود... که فلش بیار ببر...تاااااا امسال(البته تواین یه سال گروهای زیادی به دابل اس اضافه شدن)که باز گروه تغییر نام داد به دابل اس1+5که اون یک منم.....خخخخ...بد نرگس جان به ما کره ای یاد میداد....ولی منو مریم رفتیم دنبال خوندن نوشتن....بله....اینم ازین.....راضی شدی؟

Leyla
2014/06/25, 09:27
من کی گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟والا من اسمسام یادم میمونه من هیچ وخ نگفتم کیبرد داغ.......

می خواستم از موبایلم عکس بندازم بی خیال شدم... :|
دیگه مجبوریم به بخشی از متن اصلی پیامک قانع بشیم :دی

ببینم چجوری منو بیچاره می کنین... اگه می تونین محمدحسینو راضی کنین کیبوردم حاضرم.

این چیه؟ هان؟

trouble
2014/06/25, 09:34
خخخخخخ....اینو یادمنبود.....حالا یادم اومد.....5شمبه تو راه بجنورد بودیم اگه اشتتباه نکنم که این بلا سرم اومد....باشه......قبول

BOOKBL
2014/06/25, 10:23
خب.
من از هزچیزی که دربارم گفت خوشم اومد.
آورین به خودم. ((200))((132))
آواتارم خیلی به رنک تایپیست میاد. تا عمر دارم عوضش نمیکنم.

trouble
2014/06/25, 10:33
خخخخخخخخخخخ ایول بابا اصلا بهت نمی خوره راهنمایی باشی
ماشالا قد و هیکل
می خوره سوم دبیرستان و اینا باشی
خخخخ خوبه ایول

فاطیما بزنم لهت کنم؟؟؟
نه جدی بزنم؟؟
یعنی تو تا به حال نمی دونستی منم تیم مدیریتیم؟؟
به نظرم تا الان زیادی با همه صمیمی شدم دیگه فک کردید من ترسناک نیستم
خیلیه خوب از این به بعد من ترسناک می شم که دیگه همه یادتون بمونه هم جز تیم مدیریتیم هم می تونم ترسناک باشم
خخخخخخخ....مرسی ولی من قدم متوسطه...یکی از دوستام قدش 173ه........اونو چی میگی؟؟؟؟یه سال ازم بزرگتره ولی همکلاسی منه(نیمه دومیه)
خونمیدونسم دیه چیه مگه؟؟؟؟؟؟؟؟حالام که فهمیدم کارازکار گذشته بدا مینویسم.......
جوال پستمو تو کیبردت بده.....

smhmma
2014/06/25, 16:47
خخخخخخخ....مرسی ولی من قدم متوسطه...یکی از دوستام قدش 173ه........اونو چی میگی؟؟؟؟یه سال ازم بزرگتره ولی همکلاسی منه(نیمه دومیه)
خخخخخخخ
اره می دونم می گی مگه قد تو چقدره؟؟
بهت می خوره 170 اینا باشی
تازه هنوزم خیلی جاداری رشد کنی
ژله بخور
تا 175 - 178 هم می ری
خو اثر این رفتار های صمیمی منه دیگه
حالا دیگه اون روی من رو هم خواهید دید
نخیر کار از کار نگذشته شما باید بری برای من 7 خطر بنویسی بدون جا انداختن و چرت و پرت نوشتن
هرچی به ذهنت میاد
باشه جواب می دم

smhmma
2014/06/25, 18:19
خخخخخخخ
ژله بخور
تا 175 - 178 هم می ری
نخیر کار از کار نگذشته شما باید بری برای من 7 خطر بنویسی بدون جا انداختن و چرت و پرت نوشتن
هرچی به ذهنت میاد
باشه جواب می دم

trouble
2014/06/26, 11:11
خخخخخخخ
ژله بخور
تا 175 - 178 هم می ری
هرچی به ذهنت میاد
باشه جواب می دم
163هستم....ولی توکه جواب پستمو ندادی؟؟؟پست اول صفحه8.....اخه چرا؟؟؟؟؟
تو:امیرسرتیپ سایت کاملا منطقی و با دلیلایی که میاری قشنگ میزنی طرفو نابوووووود میکنی به نسبت بقیه بیشتر بابچه ها میجوشی دیه چی بگم وطن پرستیت واوووووو مذهبی به تمام عیار قبلا فک میکردم چپ دستی(چون منطقو استدلال تو نیم کره راست مغزه)تااون جایی که دیدم نقاشیتیم خوبه (هنرای تجسمیم مال نیم کره راست مغزه....توچرا چپ دست نشدی؟؟؟)عکس امضات قشنگه.تمام...خلاصه و مفید.....حال کن ینی.....

smhmma
2014/06/26, 14:40
163هستم....ولی توکه جواب پستمو ندادی؟؟؟پست اول صفحه8.....اخه چرا؟؟؟؟؟
تو:امیرسرتیپ سایت کاملا منطقی و با دلیلایی که میاری قشنگ میزنی طرفو نابوووووود میکنی به نسبت بقیه بیشتر بابچه ها میجوشی دیه چی بگم وطن پرستیت واوووووو مذهبی به تمام عیار قبلا فک میکردم چپ دستی(چون منطقو استدلال تو نیم کره راست مغزه)تااون جایی که دیدم نقاشیتیم خوبه (هنرای تجسمیم مال نیم کره راست مغزه....توچرا چپ دست نشدی؟؟؟)عکس امضات قشنگه.تمام...خلاصه و مفید.....حال کن ینی.....
خیلی کوتاه بود
اصلا قبول نیست
7 خظر تمام
تو سه خطر کمتر نوشتی
ولی برات سه خطر حساب می کنم
نقاشیمو از کجا دیدی؟؟
من؟؟
من مذهبیم؟؟؟
عمرا این وصله ها به من نمیچسبه
من به خودم اصن نمره مذهبی بودن ندادم چون کلا درمورد مذهبی بودنم نمیشه قضاوت کرد

trouble
2014/06/26, 14:46
خخخخخخخخ...تو کیبردت گذاشته بودی الزایمری.....
تازه خطتم توش بود...
خطت قشنگه ولی (ریا کاری نباشه)به مال من نمیرسه....
ولی نقاشیت بیسته امیرسرتیپ......

smhmma
2014/06/26, 16:13
خخخخخخخخ...تو کیبردت گذاشته بودی الزایمری.....
تازه خطتم توش بود...
خطت قشنگه ولی (ریا کاری نباشه)به مال من نمیرسه....
ولی نقاشیت بیسته امیرسرتیپ......

کوووووو اون چهار خطی که ننوشتی؟؟؟

اها اها
اره
خوب من همیشه خط ریزم ضعیف بوده
به جاش توی خط درشت قوی ترم
خط درشت راحت تره بابا
خخخخخخخخخ
قربونت
خیلی عکس بد افتاده بود
زوووووود تند سریع چهار خط بهش اضافه کن

trouble
2014/06/26, 16:17
کوووووو اون چهار خطی که ننوشتی؟؟؟

اها اها
اره
خوب من همیشه خط ریزم ضعیف بوده
به جاش توی خط درشت قوی ترم
خط درشت راحت تره بابا
خخخخخخخخخ
قربونت
خیلی عکس بد افتاده بود
زوووووود تند سریع چهار خط بهش اضافه کن
نمیتوانم برادر......هرچی میتونستم نوشتم....بدتو اون پست منو جواب ندادی برادر گرامی......پست اول صفحه8...بد عمادپلیس شده؟؟؟؟احیانا دستت نخورده به دکمه ای چیزی؟؟؟؟
خخخخخخ