PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات ( ایران - نیجریه )

ThundeR
2014/06/20, 15:14
روزنامه انگليسي گاردين بازي ايران و نيجريه را ضعيف خواند. http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00977815.jpg

پس از تساوي بدون گل تيم‌هاي ايران و نيجريه روزنامه گاردين انگليس با تيتر «بازي ايران و نيجريه نبض ضعيف جام جهاني» در خصوص اين ديدار نوشت: تساوي تيم‌هاي ايران و نيجريه يک نتيجه فراموش شدني در جام جهاني است.

در ادامه اين مطلب مي‌خوانيم: اين تساوي اتفاقي بود که بالاخره بايد مي‌افتاد اما حداقل مدت زيادي طول کشيد تا شاهد اولين تساوي بدون گل در جام جهاني 2014 باشيم. سيزدهمين بازي جام جهاني بالاخره مساوي شد که کيفيت چندان جالبي هم نداشت.

*

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و نیجریه در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را بی کیفیت و کسل کننده برای تماشاگران توصیف کرد. به گزارش نت شهر ، «مهمت شول» که به عنوان مفسر فوتبال، دیدارهای جام جهانی فوتبال در برزیل را برای شبکه تلویزیون ARD کارشناسی می کند، بعد از بازی دوشنبه شب ایران و نیجریه که با تساوی بدون گل به پایان رسید، گفت: بعد از بازی پرگل و جذاب آلمان و پرتغال، این بازی از کیفیت خوبی برخوردار نبود.
وی افزود: در این بازی در واقع از نظر فنی هیچ چیز زیادی شاهد نبودیم و فقط ۲۲ بازیکن دو تیم مرز نهایی توانایی خود را نشان دادند که در کیفیت بازی تاثیری نداشت.
ملی پوش سابق فوتبال آلمان افزود: بازیکنان دو تیم از روحیه جنگندگی خوبی برخودار بودند و به همین خاطر در دقایق پایانی بازی هم به رغم خستگی بازیکنان دو تیم، فرصت های گلزنی ایجاد می شد.
مهمت شول تاکید کرد: ایران و نیجریه در مقابل آرژانتین کار سختی پیش رو دارند و باید عملکرد بسیار بهتری در بازی بعدی از خود نشان دهند زیرا آرژانتینی ها از نظر بدنی، فنی و سرعت از این دو تیم برتر است. البته این احتمال را هم نمی توان منتفی دانست که این دو تیم بتوانند آرژانتین را غافلگیر کنند.
در همین زمینه خبرگزاری آلمان نیز در مطلبی از بازی تیم های ایران و نیجریه نوشت: برای اولین بار در جام جهانی برزیل شاهد یک بازی تساوی بدون گل بودیم اما عملکرد ایران و نیجریه برای صعود به مرحله بعدی کافی به نظر نمی رسد.
خبرگزاری آلمان با بیان اینکه بویژه نیجریه در اولین مسابقه خود انتظارات را برآورده نکرده است، نوشت: در مورد تیم ایران نیز بیرون ماندن دانیل داوری از بازی و قرار گرفتن علیرضا حقیقی درون دروازه، کمی عجیب به نظر می رسید.
این رسانه آلمانی در ادامه نوشت: دیدار دو تیم ایران و نیجریه تا امروز ضعیف ترین بازی در جام جهانی بوده و ایرانی ها در بازی بعدی خود باید با آرژانتین رو به رو شوند که کار به مراتب سخت تری خواهند داشت.
شبکه اسپورت وان آلمان نیز در گزارشی از بازی ایران و نیجریه، این مسابقه را ضعیف ترین بازی جام جهانی و کسل کننده برای تماشاگران توصیف کرد.
این سایت نوشت: به رغم ارایه یک بازی کسل کننده، مربی تیم ملی ایران از عملکرد بازیکنانش راضی بوده و با تمجید از آنان از نتیجه ابراز رضایت کرده است!
این مطلب می افزاید: ایران که تاکنون سه بار قهرمان آسیا شده در بازی بسیار فعال بود و از نظر فنی نیز در سطح قابل قبولی قرار داشت اما در خط حمله بی تاثیر بود.
به گزارش این شبکه ورزشی آلمان، جمع بندی از شرایط دو تیم در بازی اول نشان دهنده این است صعود هر کدام از این دو تیم به دور بعدی، غافلگیر کننده خواهد بود.
این مطلب با اشاره به اینکه هر دو تیم از مدت ها قبل از رقابت های جام جهانی موفق به کسب پیروزی نشده اند، نوشت: آخرین پیروزی ایران در جام جهانی ۱۶ سال قبل بود و نیجریه نیز از ۲۰۰۲ تاکنون تیمی را شکست نداده است.
این رسانه آلمانی از اشکان دژاگه به عنوان یکی از بازیکنان ضعیف ایران در دیدار مقابل نیجربه نام برد که به عنوان هافبک راست قادر نبود به تیم تحرک لازم را بدهد و به همین خاطر در دقیقه ۷۸ سرمربی تصمیم به تعویض وی گرفت.
در پایان این مطلب آمده است: بازیکنان تیم ایران پاس های اشتباه زیادی داشتند و این تیم به طور عمده روی دفاع متمرکز بود و علاقه زیادی به بازی سازنده و تهاجمی از خود نشان نداد.

*

سایت فرانسوی lagrinta به تحلیل بازی ایران و نیجریه پرداخته و سبک این مسابقه را به سبک دیدار آتلتیکومادرید با بارسلونا در دیدار پایانی رقابتهای لالیگا مشابه دانسته است.
http://football.ir/media/1393/03/w4/football-3-535x311.jpgتیم فوتبال ایران در نخستین بازی خود در چارچوب رقابتهای جام جهانی در گروه F برابر نیجریه به تساوی یک بر یک رسید.
سایت فرانسوی lagrinta به تحلیل این مسابقه و سبک اتخاذ شده از سوی ایران در بازی با نیجریه پرداخته و با انتشار نمودار بازی، این مسابقه را با دیدار آتلتیکومادرید - بارسلونا مشابه دانسته است.
طبق اعلام این سایت، در بازی با کره جنوبی که یک سال قبل برگزار شد، ایران با تمرکز در خط دفاعی، موفق شد تیم حریف را از روی یک ضدحمله خطرناک شکست دهد.
lagrinta گزارش داده که ایران در این بازی با سیستم ۱-۴-۱-۴ بازی کرد. بدین ترتیب که نکونام را به عنوان نگهبان بازی به کار گرفت و تیموریان و حاج صفی حرکت‌های طولی انجام می‌دادند برای اینکه بتوانند مانع شکل گیری سازمان تیم نیجریه شوند.
دژآگه و حیدری هم موقعی که نیجریه در زمین ایران حضور پیدا می کرد، همین کار را انجام می‎دادند. این چهار بازیکن پشت سر رضا قوچان نژاد قرار داشتند که در هوا و میانه زمین تیم حریف را تحت فشار قرار می‌داد.

*

نحسی سیزده:
روزنامه انگلیسی دیلی‌میل مدعی شد سیزدهمین دیدار جام جهانی کم حادثه‌ترین و کسل‌کننده ترین دیدار جام بیستم بوده است.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی برزیل برابر نیجریه به تساوی بدون گل رسید. در این دیدار شاگردان کی‌روش بازی تدافعی را به نمایش گذاشتند و توانستند یک امتیاز حساس را از این دیدار بگیرند.

روزنامه دیلی‌میل در گزارشی اعلام کرد: بازی ایران و نیجریه کم‌حادثه‌ترین دیدار جام بیستم بوده است که اتفاقات خطرناک خیلی کمی داشت و کسل کننده بود و به عبارت دیگر با توجه به اینکه این دیدار سیزدهمین دیدار جام بیستم بوده است نحسی عدد 13 جام بیستم را گرفت! و در حالی که تا به این جا همه دیدارهای جام زیبا و تماشاگرپسند بود، دیدار ایران و نیجریه کم حادثه و بدون گل به پایان رسید.

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/408720/11159/resized/resized_386351_693.jpg (http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1393/3/27/386351_693.jpg)

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/408720/11159/resized/resized_386350_577.jpg (http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1393/3/27/386350_577.jpg)

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/408720/11159/resized/resized_386349_555.jpg (http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1393/3/27/386349_555.jpg)

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/408720/11159/resized/resized_386356_462.jpg (http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1393/3/27/386356_462.jpg)

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/408720/11159/resized/resized_386355_247.jpg (http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1393/3/27/386355_247.jpg)

نظر خودم:

من خودم مثل همه عاشق بازی هجومی و سیستم 4-3-3 ام اما بیاید واقع بین باشیم چونکه ایران هر طور دیگه ای که بازی می کرد 100% می باخت.
ما ایرانیا قدر نمی دونیم، تا دیروز می گفتیم بدجور از نیجریه می خوریم اما حالا که مساوی کردیم برید تو سایت های ورزشی رو نگاه کنید، انتقاد می کنن و کامنت می ذارن که چرا اتوبوسی دفاع کردیم. مگه کاردیگه ای هم می تونستیم بکنیم؟ مثلاً مثل عربستان و کره ی جنوبی تو جام های قبلی حمله می کردیم که 6، 7 تا بخوریم؟؟؟ ما حیاط خلوت بشیم که این روزنامه های بالا و آفایون تحلیل گر از بازی لذت ببرن؟؟!! می خوام نبرن. اینا می گن که ای نبازی کسل کننده بودن، اما از وضع ما که خبر ندارن. نمی دونن برای برگزار کردن همین چندتا بازی تدارکاتی با اون تیمای آشغالی و سطح پایین چه زجری کشیدیم!!! نمی دونن که ایران به خاطر تحریم پدرش در میاد تا بخواد بازی تدارکاتی انجام بده!!!
در هر صورت شاید کمی کسل کننده اما نتیجه ی بازی راضی کننده بود.
من که بازی رو دوست داشتم.

اینم نقل قول از سایت تابناک:
برای کاربران ایرانی، فضای مجازی حاشیه‌های بازی جذابیت بیشتری داشت؛ تصاویری که در قاب تلویزیون جایی نداشت در فضای مجازی دست به دست می‌گشت. از هم‌وطنانی که با نماد یوز ایرانی و با صورت‌هایی رنگ کرده، بازی نگاه می‌کردند تا یک تماشاگر بامزه که «چلوکباب ایرانی» را به عنوان نماد ایران روی کاغذی نوشته ‌و رو به دوربین‌ها گرفته بود.

اما هرچه تصاویر تماشاگران ایرانی حاضر در برزیل برای کاربران ایرانی فضای مجازی جذابیت داشت، تیپ و قیافه بازیکنان ایرانی مورد توجه کاربران خارجی این شبکه‌ها قرار گرفت. علیرضا حقیقی، دروازه‌بان ایران که شب سختی را در برزیل برابر نیجریه گذرانده بود مرد شماره یک توئیت‌هایی بود که او را با ستاره‌های هالیوودی مقایسه می‌‎کردند. محبوبیت عجیب حقیقی در میان کاربران خارجی توئیتر و فیس‌بوک حتی او را به یکی از خبرهای یاهوی امروز هم بدل کرد. کافی است، هشتگ Haghighi یا Iranian goalkeeper را جستجو کنید تا با نتیجه جالبی روبه‌رو شوید. حتی برخی از کاربران توئیتر عکس یا تصویر نمایه خود را به حقیقی تغییر داده‌اند.

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1393/3/27/386516_218.jpg

اما نخستین تساوی جام بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهانی هم داشت. دیلی میل و ایندیپندنت نوشتند ‌نحسی سیزده بازی ایران و نیجریه را گرفت تا این بازی تنها بازی جام باشد که گلی نداشته است.

AS اسپانیا که این روزها از شکست تحقیر‌آمیز تیم کشورش در نخستین بازی برابر هلند زخم خورده است با مقایسه خطایی که دیشب روی حقیقی صورت گرفت و داوران را تشخیص داد و صحنه مشابهی در بازی اسپانیا با هلند که منجر به گل هلند شد از داوری در جام انتقاد کرد.

روزنامه آ. اس اسپانیا با مقایسه این دو صحنه اعلام کرد داور مسابقه خطایی را روی حقیقی تشخیص داد که چند روز قبل روی کاسیاس به وضوح دیده شد و داور مسابقه آن صحنه را گل تشخیص داد، در حالی که در بازی ایران و نیجریه، این صحنه گل تشخیص داده نشد. در هر دو صحنه مهاجمان حریف با آرنج به دست دروازه‌بان زدند.

اما در حالی که رسانه‌‌های عربی، نخستین امتیاز کسب شده تیم‌های آسیایی در جام‌جهانی را حاصل «ضعیف‌ترین» بازی جام جهانی دانستند، گری لینه‌کر و ریو فردیناندف کارشناسان شبکه‌های‌‌ ورزشی از کارلوس کی‌روش و تیمش تمجید کردند. ریو فردیناند که یکی از کارشناسان اختصاصی بی‌بی‌سی برای جام جهانی 2014 است، پس از پایان این دیدار گفت: کارلوس کی‌روش توانست از تیم ایران، تیم قدرتمندی بسازد و همه جزئیات بازی را به دقت ‌بررسی کرده بود. به جرأت می‌توانم بگویم کی‌روش برای هر دقیقه از بازی برنامه داشته است. کی‌روش مربی بسیار خوبی است و در سال‌های گذشته، توانسته تیم ملی ایران را دچار تحول کند.

Fateme
2014/06/20, 15:57
خيلي علاقه مندم به اين منتقد و روزنامه يك سري حرفا بزنم!!!!!
بازي ايران و نيجريه ضعيف بود؟ بس يكي بهم لطف كنه بگه بازي المان و پرتقال با چهار گل يا اسپانيا و هلند با پنج گل چيه؟؟؟؟ تازه اونم اسپانيايي كه سري قبل قهرمان شده بود!((228))
در يك كلام، برو بينم باو!!! واسه حفظ ابروي انگليس و گلي كه از اراگوييه خورد كه نبايد بقيه رو كوبيد!!! حمله كم بود قبول اما بازي به هيچ عنوان كسل كننده نبود!
حداقل بهتر از بازي نميدونم ساحل عاج بود يا مكزيك و برزيل كه تو زمين قدم ميزدن!!!!
((66))

ThundeR
2014/06/20, 18:00
فقط میتونم بگم بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــو ق ((9))((9))((9))((9))((9))

زیاد حرص نخورید.. خب این طبیعیه که در نظر اونا بازی ما خسته کننده باشه... وقتی کل سال رو بازی های هیجان انگیز و تهاجمی می بینی و بازی های قبلی هم همگی تهاجمی بودن معلومه فکر می کنن بازیمون ضعیفه.
فاطمه جان بازی انگلیس و اروگوئه تازه برگزار شده .. این اخبار مال فردای بازی ایران/نیجریه بوده..

درضمن محمد مهدی، فک کنم بوقت بوی اسپم می ده :دی

Paneer
2014/06/20, 19:01
ههه چه باحال حقیقی و ستارگان هالیوود ؟ لابد می خوان بگن تام کروزه ؟

اما به نظر من فقط می تونیم بالبخند یه چند تا ..... و ..... و..... و .... و.... نصیبشون کنیم

M.A.S.K
2014/06/20, 20:01
والا شما همه مخالفین..ولی من میگ راست میگه..واقعا خسته کننده بود..ولی خب از حرفای شما هم نمیشه انتقادیکرد

Dokhtare Ashoob
2014/06/20, 20:42
انقد خسته کننده بود من نیم ساعت آخرشو خوابیدم....هی هیجانی توش نداشت......ایران فقط دفاع میکردو فقط دو سه بار حمله کرد..واقعا بازی مسخره ای بود ........کسل کننده

ThundeR
2014/06/20, 20:55
انقد خسته کننده بود من نیم ساعت آخرشو خوابیدم....هی هیجانی توش نداشت......ایران فقط دفاع میکردو فقط دو سه بار حمله کرد..واقعا بازی مسخره ای بود ........کسل کننده

انتظار داشتی همش حمله کنیم؟؟؟ پس حتماً تیممون رو خیلی دسته بالا گرفتی..
تیمی که تو لیگ خودش مشکل داره.. رئیس فدراسیونش لنگ در هوائه(معلوم نیسن می مونه یا می ره ) به خاطر تحریم نمی تونه با تیمای بزرگ بازی کنه و بودجه ش واسه تدارک دیدن این بازیا نمی رسه می خواد حمله ای بازی کنه و با این پتانسیل کم هجومی باشه؟؟؟ تا وقتی بین مسئولین عزیز اختلاف هس تیم ملی ما رشد نمی کنه....

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

تیمی که تو لیگ خودش مشکل داره.. رئیس فدراسیونش لنگ در هوائه(معلوم نیسن می مونه یا می ره ) به خاطر تحریم نمی تونه با تیمای بزرگ بازی کنه و بودجه ش واسه تدارک دیدن این بازیا نمی رسه می خواد حمله ای بازی کنه و با این پتانسیل کم هجومی باشه؟؟؟ تا وقتی بین مسئولین عزیز اختلاف هس تیم ملی ما رشد نمی کنه....

Dokhtare Ashoob
2014/06/20, 21:20

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

انقد میگن بچه های ما بدون امکانات به این جا رسیدن بدون حامیو اینجور چیزا پس چرا خودشونو نشون نمیدن؟

ThundeR
2014/06/20, 21:27
انقد میگن بچه های ما بدون امکانات به این جا رسیدن بدون حامیو اینجور چیزا پس چرا خودشونو نشون نمیدن؟

حرف مفت می زنن... درسته پیشرفت داشتن.. اما هنوز هم در سطح جهانی نیستن...
می دونی چجوری میزان دوندگی مون زیاد شده؟؟ کیروش رو بدنشون وزنه می بسته مجبورشون می کرده بدوئن... الکی که دفاعشون خوب نشده!! اما حمله مزخرفه.. اصلاً وقت نداشتن خودشون رو هماهنگ کنن... فقط تونستن دفاع رو محکم کنن. اما خط میانی رو نگاه، نه می تونن بازی رو اداره کنن، نه توپ رو به خوبی به خط حمله بفرستن.
تو بازی ایران / نیجریه هافبکا دفاعی ایران نقش هویج رو داشتن. فقط بکش زیرش و ضد فوتبال!
دیگه خودت حساب کن... اگه صعود کنیم شاهکار کردیم.

vsp
2014/06/21, 08:56
خب بازی ایران خیلی خوب بود ولی واقعا خسته کننده بود یعنی کل بازی تو حمله‌ی نیجریه و دفاع ایران خلاصه شده بود

sir m.h.e
2014/06/21, 09:04
بازی خوبی بود من که قبل از بازی معتقد بودم که میبازیم
مشکل اصلی بازی هم این بود که 70 در صد پاس ها مون رو اشتباه میدادیم

ThundeR
2014/06/21, 13:16
اگه دقت کنین ایران با این یک امتیاز شانس صعود داره.... حالا فرض کنید هجومی بازی می کردیم و سر بازی اول می باختیم. اون وقت کی این وسط می تونست از آرژانتین امتیاز بگیره؟؟؟ اون موقع اگر بوسنی هم می بردیم بازم صعود نمی کردیم.. اما حداقل الان شانس صعود داریم.. من فکر می کنم که این برنامه ی کیروش بوده و مساوی می خواسته.
چون تو مصاحبه ای که داشت، نزدیک بود از خوشحالی بترکه.
+
یه مورد دیگه: کیروش بعد از جام جهانی سرمربی یه تیم دیگه می شه!!! (اینم از دست گل مسئولین )

Sadegh Harador
2014/06/21, 13:38
منم موافقم که بازی کلا ضعیف بود، اما بازی ایران نسبت به شرایطش خوب بود
به امید اینکه کی روش به قولش عمل کنه و تو بازی با آرژانتین ما رو سورپرایز کنه...((123))

M.Mahdi
2014/06/21, 22:28
خوب اینم از این ! یعنی میخواستم مسیو خفه کنم ! :| نظرتون درباره بازی چی بود ؟؟؟

Dokhtare Ashoob
2014/06/21, 22:34
بچه ها عالی بازی کردن عاااااااااااااااااااااااا ااااالی
خدا نشون بده به اون داور که اون پنالتی لعنتیو نگرفت
خدا نشون بده به اون داوری ک هی توپو منحرف میکرد
واقعا جای گریه داره
واقعا حیف شد
از بهترین بازیا بود
بازم مرسی از همشونم خسته نباشن............................ غیرتشون تو حلقومم
اورین جای تشکر داره از جون مایه گذاشتن
به مسیو اون ملتشون نشون دادن ایران کیه مرد ایرانی ینی چی
باریکلا

AVENJER
2014/06/21, 22:37
خدا.......................
این داوره واقعا خیلی کور بود
خدا خفش کنه
بچه های ایران عالی بازی کردن
یه چند جا هم بدشانسی اوردن
واقعا باید گفت باریک به همشون

sir m.h.e
2014/06/21, 22:45
تو رو ح داور
داور رو باید .................................................. .... کرد
بچه هامون فوق العاده بازی کردن آفرین بهشون

JuPiTeR
2014/06/21, 22:51
بازی عالی‌ای بود
نود دیقه نتوستن کاری بکنن
با کمک کوری داور و تو دست و پا بودنش تونستن دقه نود گل بزنن

ولی خیلی به بچه‌ها افتخار میکنم که اینقدر خوب تلاش کردن
اینقدر خوب تلاش کردن که منتظر بودم بازی رو ببریم
خیلی بازی خوبی بود

sina
2014/06/21, 22:52
اونم داور بود یا هی توپ های ما رو می بست
یا جلو بچه ها میرفت نتونن پاس بدن
اونم از پنالتی که نگرفت پا میشد
پیرهن آرژانتین رو میپوشید راحتمون میکرد
ولی درکل بچه ها عالی بودن دم همشون گرم
خسته نباشند

M.A.S.K
2014/06/21, 22:53
عالی بود ..عالی بازی کردن..هرچند گل خوردیم..ولی خب..مهم نیس..مهم اینه ما کاری کردیم آرژآنتین حالت دفاعی بگیره و از ما بترسه

ThundeR
2014/06/21, 23:31
ای تو روح داور...
خدا بگم چی کارش نکنه...
داوری ها تو این تورنومنت افتضاح بودن... خدا بگم فیفا رو چه کار نکنه با این داوراش!!!

یعنی یه کور مادر زاد رو می ذاشتی به جای اون از فاصله 20 متری پنالتی رو تشخیص می داد... هویج می ذاشتی حداقل انقدر جلو دست و پا نبود....
خدا بگم چچی کارش نکنه!!
خب انتقاد بسه...
باید بگم که از بازی اسپانیا هلند انقدر لذت نبردم که از بازی ایران لذت بردم... عشق است بچه های ایران...
خدایی هر لحظه منتظر گل بودم... اشکال نداره، سر بازی سوم فرصت داریم. اونم نشد، فدا سرشون. جام جهانی بعدی هم هست.
از نیمه دوم تا آخر بازی باور کنید میخکوب پا تلویزیون بودم. گل رو که خوردیم از حالت ایستا خارج شدم..خخخخخخ.....
نمی شه به مسی هم فحش داد... به هر حال اونم داره واسه تیمش زحمت می کشه اما... تو روحش :دی
ولی خودمونیم عجب گل کات داری زد.. حقیقی رو تصور کنید در حال شیرجه.. آآآآآآآآآآ... توففففففففففففف...توپ چسبید به دروازه...
دم بچه ها گرم.. حال کردم. خیلی از بازی اول قشنگ تر بود..

BOOKBL
2014/06/21, 23:38
مشاهده مقاومت سپاه ایمان با لشکر کفر بودیم که در طی 90 دقیقه به استقال عمه آرژانتین رفتیم. اما در دقیقه ی 91 متاسفانه یکی از دشمنان اسلام که در میدان به سختی دیده میشد از کج بودن میدان به سمت ایران سوء استفاده کرد.این بازی کن که کمتر از یک متر قد داردو پارتی در بساط دارد بصورت کاملاً آبکی ،شانسی و !@$$#^#)$**%^%** گلی بسیار *** به ثمر رساند. و البته دروازبان ایران چون ماستی که از کاسه پرتاب شده بود به سمت توپ روانه شد که به دلیل آمدن باد توپ وارد دروازه شد. علاوه بر این د !@#$@%$& این بازی یک پنالتی بحق و سالم را به نفع ایران نگرفت.

Hermion
2014/06/21, 23:47
عالی بازی کردن
چیز دیگه ای نمی تونم بگم
نامردی از داور بود
هیچکی فکرشم نمی کرد اینقدر خوب باشیم
دمشون گرم

abramz
2014/06/22, 00:12
به نظر من که از همون اول میدونستم نتیجه ی تیم مون باخته.((66))

خیلی هم وقت کشی کردن .((228))

smhmma
2014/06/22, 00:50
از همین تریبون استفاده می کنم تا بگم من دیگه از امروز توی ظرف های مسی غذا نمی خورم

جدی خیلی خوب بازی کردن
من برام تیم ملی فوتبال تا ین زمان هیچ ارزش خاصی نداشت
امروز برای اولین بار بهشون افتخار کردم و از دید من احترام کسب کردن
واقعا افرین

یه چیز دیگه هم که خیلی حال کردم اینه که دروازبان ما شد قشنگ ترین بازی کن این جام جهانی

لرد ولدمورت
2014/06/22, 10:24
مشکل از فیفا بود. این داور توی بازی آلمان 4 بار جلوی توپ موند. پپه رو هم الکی اخراج کرد. لعنت به فیفا و لعنت به داور.

Hermion
2014/06/22, 12:28
بچه ها واقعا برام سواله
الان که همه ی دنیا دارن می گن اون صحنه پنالتی بوده امتیازی به ایران نمی دن؟؟؟؟؟
هیچی؟؟؟؟؟
کاری نمی شه کرد؟؟؟

پ.ن:خدا لعنت کنه اون داورو!!!!!!!!

M.Mahdi
2014/06/22, 12:31
الان که همه ی دنیا دارن می گن اون صحنه پنالتی بوده امتیازی به ایران نمی دن؟؟؟؟؟

نه نمیشه که یه بازی دیگه برگزار کنن ! پیش بینی اینکه اگه اون پنالتی گل میشد بعدش چی میشد هم سخته ! :( :|

در نتیجه فقط باید دعا کنیم یه چند هزار دلاری داور رو جریمه کنن ! همه باهم ....... آمیــــــــــــن

Hermion
2014/06/22, 12:57
نه نمیشه که یه بازی دیگه برگزار کنن ! پیش بینی اینکه اگه اون پنالتی گل میشد بعدش چی میشد هم سخته ! :( :|

در نتیجه فقط باید دعا کنیم یه چند هزار دلاری داور رو جریمه کنن ! همه باهم ....... آمیــــــــــــن

من یکی هیچ وقت از این داور بووووووووووووق نمی گذرم
#%^%$^*^()&)&()$%$&%*(^

smhmma
2014/06/22, 14:11
من یکی هیچ وقت از این داور بووووووووووووق نمی گذرم
#%^%$^*^()&)&()$%$&%*(^
خخخخ
منم همین طور
اشکال نداره کاملا امکان داره این داوره اخراج بشه
مثل اینکه تا همین الانم دوتا داور اخراج شدن

trouble
2014/06/22, 14:14
ینی حرص خوردما....حتی بابامم که از مخالفای سرسخت فوتباله داش اشکش درمیومد.......
فقط باید به اون داور@>*)&^%$گفت که اه 75 میلیون نفر پشتته......مطمئن باش که یه روزی میگیرتت...
اخه اون صحنه تابلو بودکه پنالتی بود....
توی یه بازی 5بار تو مسیر توپ قرار بگیره...اونم همش توپای ایران؟؟؟؟؟؟؟حتی داور بازی ایتالیاو کاستاریکام اینقد تابلو بازی درنیاورد......
بعد بازی که اشک بچه ها درومده بود.....
حق ایران کم کمش مساوی بود....
به جرئت میگم تیم ما لیاقت بردو داشت....
عالی بازی کردن بچه ها......
باید بزنن بوسنیو داغون کنن..
که برن مرحله بعد....
ایشاا....

Prince-of-Persia
2014/06/22, 20:50
ايران - آرژانتين؛ هجومي‌ترين ديدار جام جهاني
ديدار شب گذشته تيم‌ ملي با حريف آمريکاي جنوبي خود، هجومي‌ترين ديدار جام جهاني بود.
http://www5.varzesh3.com/files/Picture/00988482.jpg

تيم ملي ايران فوتبال ايران در حالي شب گذشته مقابل آرژانتين کار را با شکست يک بر صفر به پايان رساند که هرگز شاگردان کي‌روش مستحق اين شکست نبودند، اما نکته قابل توجه در پايان اين ديدار آماري بود که از سوي فيفا ارائه شد.

بر همين اساس تا پايان 29 بازي برگزار شده جام جهاني 2014 برزيل که آخرين آن بامداد امروز بين بوسني و نيجريه برگزار شد، ديدار تيم ملي ايران و آرژانتين با وجود اينکه تنها يک گل در آن رد و بدل شد، به عنوان هجومي‌ترين ديدار جام جهاني از سوي فيفا معرفي شده است.

با اعلام فيفا در اين ديدار بازيکنان دو تيم 107 بار به سمت دروازه‌هاي يکديگر حمله کردند که در بين اين تعداد، 4 حمله انفرادي به سمت دروازه‌ها صورت گرفت. همچنين در اين مسابقه بازيکنان دو تيم تنها يک بار در موقعيت آفسايد قرار گرفتند.

پس از اين ديدار، مسابقه تيم‌‌هاي نيجريه و بوسني در رده دوم هجومي‌ترين ديدارهاي جام قرار گرفت و ديدار ايتاليا و انگليس نيز در جايگاه سوم.

در بين 29 بازي برگزار شده، همچنين ديدار ايران و نيجريه در جايگاه بيست و چهارم اين جدول قرار گرفت و بازي دو تيم بلژيک و الجزار در رده آخر ايستاد.

پيش از اين ديدار ايران و نيجريه در پايان دور اول گروهي به عنوان دفاعي‌ترين ديدار جام جهاني معرفي شده بود.

.
.
...........................................
بازی خوبی بود
افرین به بازیکنانمون
ارژانتین با اون خط حمله 4 شگفت انگیزشون نتونست در 90 دقیقه کاری از پیش ببره
بقول کی روش 2 نفر تاثیر گذار بودن توی بازی.داور و مسی

انشاالله ایران بوسنی رو می بره
و از اونور نیجریه 2 بر 0 باخت می ده

smhmma
2014/06/22, 21:06
اقا توجه کردید قشنگ ترین بازیکن این جام جهانی حقیقی دروازبان ایرانه
تهاجمی ترین بازی بازی ایران و ارژانتینه
دفاعی ترین بازی ایران و نیجریه هست
ایران در ترین ها خودشو به خوبی نشون داده ها

خخخخخخخخخ

M.Mahdi
2014/06/22, 21:14
دستت درد نکنه محسن

اصلا ایران باید پدیده جام بشه نه کاستاریکا !

ThundeR
2014/06/22, 21:17
ایران پدیده ی جام هست..
دمت گرم محسن

M.Mahdi
2014/06/22, 21:28
ایران پدیده ی جام هست..

نه گفتن کاستاریکا هست :|

ThundeR
2014/06/22, 21:33
می دونم گفتن کاستاریکائه((228))

گفتم در نظر ما یه پدیدستhttp://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%28156%29.gif

Ajam
2014/06/22, 21:52
برد تیم ملی آرژانتین رو به عمه داور تبریک میگم!!
همه به عمه خانوم سلام کنین!!
سلام عمه خانوم!!

amirhbi77
2014/06/22, 22:04
دم همشون گرم ((216))((216))((216))((216))((216))((216))واقع ا بیشتر از انتظار بازی کردند((58))((58))((46))((46))

Prince-of-Persia
2014/06/22, 22:35
برد تیم ملی آرژانتین رو به عمه داور تبریک میگم!!
همه به عمه خانوم سلام کنین!!
سلام عمه خانوم!!
ای داور *)&^%$%%^&*%@#$%^&
..
.
وقتی ارژانتین گل رو زد انگار اسمون روی سرم خراب شده بود
انقدر ناراحت بودم که نتونستم شام بخورم
اینشاالله ایران بازی بعد رو می بره

sir m.h.e
2014/06/23, 09:02
بعد از گل مسی نزدیک بود گریم بگیره
آخه تا حالا ایرانی ها همچین بازی خوبی نکرده بودن بازی شون فوق العاده بود
من اگه اون داور و گیر بیارم .................................

khas
2014/06/23, 10:02
ایران بهترین بازی رو ارائه داد...تیم آرژانتین بعد از این دیگه تا عمر دارن ایران توی خاطرشون می مونه ایشا الله صعود هم می کنیم

Dokhtare Ashoob
2014/06/23, 15:59
عاااااااااااااااااااااااا الیه
فقط جای افتخار داره
مسی خودش بجای 11 نفر بازی میکنه ولی بچه های ما ایستادگی کردن

Dokhtare Ashoob
2014/06/23, 16:05
حرف مفت می زنن... درسته پیشرفت داشتن.. اما هنوز هم در سطح جهانی نیستن...
می دونی چجوری میزان دوندگی مون زیاد شده؟؟ کیروش رو بدنشون وزنه می بسته مجبورشون می کرده بدوئن... الکی که دفاعشون خوب نشده!! اما حمله مزخرفه.. اصلاً وقت نداشتن خودشون رو هماهنگ کنن... فقط تونستن دفاع رو محکم کنن. اما خط میانی رو نگاه، نه می تونن بازی رو اداره کنن، نه توپ رو به خوبی به خط حمله بفرستن.
تو بازی ایران / نیجریه هافبکا دفاعی ایران نقش هویج رو داشتن. فقط بکش زیرش و ضد فوتبال!
دیگه خودت حساب کن... اگه صعود کنیم شاهکار کردیم.
خب من حرفمو پس میگیرم......با دیدن بازی ایران آرژانتین فهمیدم اونا کم چیزی نیستن....واقعا تیم ایران ترس داره واقعا دمشون گرم ایولا

trouble
2014/06/23, 17:05
من اگه اون داور @#$%&*)^رو گیر بیارما........
اصن ما به ارژانتین نباختیم......
به داور باختیم......
اون پنالتی که نگرف یه طرف....
اخه 5بار تو مسیر توپای ایران؟؟؟؟؟
داور ایتالیا و کاستاریکام اینقد تابلو نبود بابا......
برن به سر همون داور دعا کنن......
ولی بچه ها عالی بازی کردن......
باعث افتخارمونن....
ایشاا... صعود میکنیم.....
وقتی گل خوردیم ینی انگار سقف رو منو بابام خراب شد......
همین جوری مونده بودیم(قابل توجه:بابام از مخالفای سرسخت فوتباله....ببین چیکار کردن اینا)
بعد بازیم کلی به داور بدوبیراه گفت......
ومنم یاد بازی مهدی بیباک با اون یارو قطریه افتادم.....(به فوتبال ربطی نداره ولی به ناداوری چرا)
هعیییییییی