PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت پیر شدن خود را محاسبه کنید!

ELENOOR
2014/06/19, 00:26
وب سايت http://www.biological-age.com/ با پرسيدن سئوالاتي از شما، سن واقعي بدن شما را مي گويد.

در واقع اين وب سايت سرعت پير شدن شما را محاسبه مي کند. بر اين اساس نتيجه اي که پس از پرسيدن سئوال به شما مي گويد هر چه از سن شما کمتر باشد طبيعتاً بهتر است زيرا سرعت پير شدن و يا همان کهولت سن شما کمتر خواهد شد.

پس از پايان اين وب سايت در صورتي که در معرض خطر هستيد راه حل هايي پيشنهاد مي کند و شما را براي دوري از خطر راهنمايي مي کند در مقابل اگر شرايط ايده آلي داشته باشيد شما را تشويق مي کند و پيشنهادهايي براي باقي ماندن در اين شرايط برايتان بازگو مي کند.

سئوالاتي که از شما خواهد پرسيد:

?- When were you born = سال تولدتون به ميلادي

?- Where do you live = کجا زندگي ميکنيد

?- Are you Male or Female = جنسيت ؟ آقا يا خانم هستيد

?- What is the most education you have = آخرين تحصيلاتون چيه ؟

که شامل Primary= ابتدايي، High School= دبيرستان، Trade= شاغل، University= دانشگاه ميشه.

?- What is your body shape= شکل بدنتون (همون توپر بودن خودمون . . . )

که شامل اين گزينه ها ميشه:

Smaller than average= کمتر از متوسط، Average= متوسط، Larger than average= بيشتر از متوسط، Well above average= خيلي بيشتر از متوسط.

?- How many hours sleep do you get each night= خواب شبانتون چقدره؟؟

?- How may units of alcohol do you consume a day= روزي چقدر الکل مصرف مي کنيد؟(که به ما کاري نداره)

?- How often do you feel stressed or anxious= هر چند وقت احساس استرس يا اضطراب داريد؟

که شامل اين گزينه ها ميشه: Never= هرگز، Occasionally= بعضي وقت ها، Frequently= زود به زود، Constantly= پيوسته و هميشه.

?- How much physical activity do you do each week = فعاليت بدنيتون توي يک هفته؟

که شامل اين گزينه ها ميشه: Sedentary= بي تحرک، Light activity most days= بيشتر روزها فعاليت کم دارم، Moderate activity most days= بيشتر روزها فعاليت متعادلي دارم، Intense activity most days= بيشتر روزها فعاليت زيادي دارم

??- How much strength training do you do each week= توانايي تمرينتون در هفته چقدره؟

??- How often do you get medical check ups at the doctors= هر چند وقت براي چک آپ پيش دکتر ميرين؟

که شامل اين گزينه ها ميشه: Aually= سالانه، Every 2-5 years= دو الي پنج سال، Only when I am sick= وقتي مريض ميشم!،I never go= اصلاً نميرم !

??- How often do you get check ups at the dentists= هر چند وقت براي چک آپ پيش دندون پزشک ميرين؟

??- How happy are you generally= به طور کلي چقدر شاد و خوشحالي؟

??- How many friends do you have that you can rely on= چند تا دوست براي اعتماد و تکيه کردن به اونا داري؟

که شامل اين گزينه ها ميشه: Not many= خيلي کم، A handful= تعداد انگشت شماري، Plenty= زياد، So many= خيـــــــــــــــــــــــ لي زيــــــاد !

??- Do you eat breakfast= صبحانه ميخورين؟

??- How many glasses of water do you drink each day= روزي چند ليوان آب ميخورين؟

??- How many servings of fruit and vegetables do you eat each day= مصرف ميوه و سبزيجاتتون چقدره؟

??- How often do you eat deep fried/highly refined foods= مصرف غذاي سرخ کردنيتون چقدره؟

??- What is your blood pressure= فشار خونتون چقدره؟

??- What best describes your diet= کدوم يکي عادت غذايي شمارو بهتر توصيف ميکنه؟

??- What is your cholesterol level= ميزان کلسترولتون چقدره؟

??- How many push ups can you do= چند تا دراز-نشست مي توننين بريد؟ (نوع دراز نشست آقايان با خانوما فرق ميکنه!!! به عکس توجه کنين!)

??- Describe your relationship= نوع ارتباطتونو شرح بدين؟

که شامل اين گزينه ها ميشه: happy partnership= زندگي شاد مشترک، partnership= زندگي مشترک، solo= مجرد، separated= طلاق (شکست عشقي)

??- Do you enjoy your vocation= از شغل و حرفه لذت ميبرين؟

??- How often do you smoke= هر چند وقت يکبار سيگار مي کشين؟

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

برای من زد بین 13 تا 15 سال.خخخخخخخخخخخخ گفت سالهای زیادی را در پیش رو برای زندگی داری!!!!!

Prince-of-Persia
2014/06/19, 00:42
برای من زد بین 13 تا 15 سال.خخخخخخخخخخخخ گفت سالهای زیادی را در پیش رو برای زندگی داری!!!!!
پس خالی بندیه
.......................

کجا زندگی می کنید..اسیا نداشت

Hermion
2014/06/19, 00:50
برا من 12 سال زده
ولی محل زندگیاش اشتباه بود آسیا نداشت

Prince-of-Persia
2014/06/19, 00:55
Well done your Biological Age is 2

Congratulations! You knocked 11 years off your age! Here are the key things you should do to live even longer: (?subject=What%27s%20your%20Biological%20Age%3F&body=I%20am%20younger%20than%20I%20thought%20I%20w as%21%0D%0A%0D%0ACheck%20out%20http://www.biological-age.com%20to%20find%20out%20yours.)

[*=left]Highly refined and deep fried foods are a 'sometimes' treat and should only be eaten occasionally.
[*=left]Try to stick to a mainly plant based diet with occasional lean meat, fish or chicken.
[*=left]It is hard to find true love. Join a club or group to widen your circle of acquaintances.
[*=left]Look around for other job opportunities that might interest you. Speak to a career councilor, research different jobs or talk to people that have jobs they enjoy. You might need to embark on more study to get the job you want, but it will be worth it when you are happily heading off to work each day.
[*=left].
[*=left].

خخخخخخخخخخخخخخ.من 11 سالمه و سن بیولوژیکی 2 خخخخخ
خوب انجام می شود شما سن بیولوژیکی 2 است

تبریک می گویم! شما 11 سال زدم خاموش سن شما! در اینجا چیزهایی که شما کلیدی را باید انجام دهید تا زندگی طولانی تر هم می باشد:

غذاهای بسیار تصفیه شده و سرخ شده با یک "گاهی اوقات" درمان و تنها باید گاهی اوقات خورده است.
سعی کنید به چوب به یک رژیم غذایی عمدتا گیاهی بر اساس با گاه به گاه گوشت بدون چربی، ماهی و یا مرغ.
این سخت است برای پیدا کردن عشق واقعی. تاریخ یک باشگاه یا گروه را به گسترش دایره خود را از آشنایان.
به اطراف نگاه کنید برای فرصت های شغلی دیگر است که ممکن است به شما علاقه. با یک مشاور حرفه ای، تحقیق شغل های مختلف و یا صحبت کردن با کسانی که شغل آنها لذت ببرید. شما ممکن است نیاز به شروع مطالعه بیشتر به کار شما می خواهید، اما از آن خواهد شد که ارزش آن را هنگامی که شما با خوشحالی عنوان کردن کار هر روز.
.
.
خدایی

برا من 12 سال زده
ولی محل زندگیاش اشتباه بود آسیا نداشت
حانی پیر شدی رفته
مامان بزرگ خخخخخخخخخخخخ

Nari
2014/06/19, 00:56
خیلی چرت بود :

Well done your Biological Age is 3
Congratulations! You knocked 9 years off your age! Here are the key things you should do to live even longer:
Click here to share with a friend (?subject=What%27s%20your%20Biological%20Age%3F&body=I%20am%20younger%20than%20I%20thought%20I%20w as%21%0D%0A%0D%0ACheck%20out%20http://www.biological-age.com%20to%20find%20out%20yours.)

Try to sleep regular hours and regular times. Too little sleep is not good for your mind or your body.
Highly refined and deep fried foods are a 'sometimes' treat and should only be eaten occasionally.

Leyla
2014/06/19, 01:00
من چین رو زدم 9 سالم شد!
8 سال از عمرم به هدر رفته! :))

M.Mahdi
2014/06/19, 01:11
منم چینو زدم !

خیلی نامردید من از همتون کوچیک تر شدم ! 8 سال !! :| :| :|

ELENOOR
2014/06/19, 01:15
هر چی سن کم تر بشه بهتره.یعنی بدنتون جوان تره.

Percy Jackson
2014/06/19, 01:23
من شدم هشت سال....بععععله
برین بسوووزین چ جوونم من!!!
البته بین خودمون بماند داره تق تق استخونام صداش در میاد کم کم....ارتروز هم تو خونواده ما ارثیه..مامانم سی و شش سالشه دیسک کمرش مشکل داره!!!

vanted
2014/06/19, 02:02
من 4 سالم شد واقعا برام جالبه((225))((225))((225))

احمدرضا01
2014/06/19, 02:05
برا من شد 5 زیادی کمه؟؟((225))((225))

vsp
2014/06/19, 02:21
خخخخخ برید بسوزید من 7 سالمه

Well done your Biological Age is 7
Congratulations! You knocked 4 years off your age! Here are the key things you should do to live even longer

Percy Jackson
2014/06/19, 04:23
البته بچه ها ایراد نگیرید...میدونید برای این یدونه سایت کوچولو چقد برنامه نویسی شده؟؟؟ساخت بلاگ که نیست اسون!!! خطاها در یک چنین سایتی قابل پذیرشه!!احمد اینا دیتابیسیه دیگه نه؟؟ elenoor

Dokhtare Ashoob
2014/06/19, 09:06
واااااااااااااا واسه من زد ده سال
من با اعتماد بنفس کامل انگلستانو زدم
بابا چین مشکلات زیادههههههههه حسن زیااااااااااااااد
گفتم حداقل واسه سایته کلاس بزارم!!

sir m.h.e
2014/06/19, 09:36
Well done your Biological Age is 8

Congratulations! You knocked 4 years off your age! :
اینم شد واسه من الان این یعنی چی؟ خوبه؟ بده؟چیه؟

Fateme
2014/06/19, 12:09
((206))((206))((206))((42))((42))((42))((42))((42) )((42))

سوز به دل همتون عاقا!!!!! بسوززززززید!!!!!!((223))((223))((223))
من هنوز سه سال مونده تا متولد بشم!!!!!!!!!!((42))((42))((42))

Well done your Biological Age is -3
Congratulations! You knocked 15 years off your age!
((42))((42))

Rojsaf
2014/06/19, 15:34
مال منو زده 7 ((62))

Cyrus-The-Great
2014/06/19, 16:22
من 9 سالمه :megusta: