PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران.vs نیجریه

vsp
2014/06/16, 21:49
خب امشب اولین بازیه تیم ملیه کشورمون تو جام جهانی هستش نیجریه هم تیم بسیار قوی و مطرحی حساب میشه حالا به نظرتون ایران شانسش برای برد چقدره؟نتیجه بازی چی میشه؟اصن بازی رو میبینید؟

Prince-of-Persia
2014/06/16, 22:56
ایران 1 نیجریه3
..................

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

عليرضا حقيقي، سيدجلال حسيني، اميرحسين صادقي، مهرداد پولادي، پژمان منتظري، جواد نکونام،‌ آندرانيک تيموريان، اشکان دژاگه، خسرو حيدري، احسان حاج‌صفي و رضا قوچان‌نژاد 11 بازيکن ايران براي بازي با نيجريه هستند.

ترکيب تيم ملي فوتبال نيجريه براي اين ديدار به شرح زير است:

انياما، آمبروسه، اوشانيوا، اوبوابونا، اومرو، جان اوبي ميکل، اونازي، عزيز، موسي، موزز، امنيکه

ThundeR
2014/06/17, 02:43
0-0 مساوی ارزشمند رو تبریک می گم...خخخخخخخ...

لرد ولدمورت
2014/06/17, 10:51
خدایی خوب بازی کردن

Fateme
2014/06/17, 13:08
عاقا بچه ها خدایی خوب بازی کردن دمشون گرم!((114))

البته اگه نظر منو بخواین داور یا کور بود یا خودشو میزد به کوری!!!!!!((68))((68))((68)) بچه ها نابود شدن زیر دست تیم وحشی نیجریه!!!!
یعنی اونطوری که بازیکن نیجریه تمام وزن رفت روی کمر رضا قوچان من گفتم کمر بیچاره شکست!!!! بعد داور اصلا انگار نه انگار!!
یک جای دیگه هم بود حدود دقیقه 65 بازی جلوی دروازه ایران...بازیکن نیجریه پیرهن بازیکنو گرفته بود!!!!
از همه باحال ترش نیمه اول بود(اگه اشتباه نکنم نیمه رو) بازیکن نیجریه اول دست اشکان دژآگه رو گرفته بود میکشید، دژآگه همچنان داشت میرفت جلو...بازیکن نیجریه دید فایده نداره چنگ انداخت لباسو هم داشت میکشید!!!! بعد دژآگه همچنان میرفت جلو داورم که کور بود به سلامتی!((68)) نیم ساعت طول داد تا خطا بگیره! بعد اونوقت به این کار یارو کارت زرد نداد به بازیکن ما که همش دوتا خطا داشت کارت زرد داد!((9))

چقد ایرانی تو سالن بود! یعنی من که اصلن هیچ تشویقی برای نیجریه نمیشنیدم بس که صدای ایران ایران میومد!

بازی ایرانیا دقیقا عینهو جنگ بود! با مخ میفتادن زمین درجا انگار نه انگار بلند میشدن می دویدن! ((217))
بعد کلا نصف وقت بازی توپ از طریق هد زدن اینور اونور پرت میشد!
خوب بازی کردن من که مطمئن بودم نیمه دوم یک گل به نیجریه میزنیم اما حیف نشد!
البته شانس اوردیم که دقیقه 7 بازی گلی که خوردیم( ودرواقع گل به خودی بود!!!!!!!!) چون خطا شده بود حساب نشد!
یک جای دیگه هم توبازی بود موقع حمله به دروازه ی نیجریه یکی از بازیکنا شوت کرد(شایدم هد زد) سمت دروازه نیجریه بعد یکی دیگه از بازیکنای خودمون نمیدونم چی شد هول شد یا چی با هد زد توپو از دروازه دور کرد! یعنی قشنگ نقش مدافع نیجریه رو بازی کرد!!!!

در کل خیلی بازی خوب و قشنگی بود...امیدوار شدم بسیار!

Prince-of-Persia
2014/06/17, 13:14
خدا را شکر که پیش بینی من نادرست بود
0.............................

BOOKBL
2014/06/17, 13:33
با این وضعیت ما بسنی رو میبریم و از آرژانتین میبازیم.
1برد-1مساوی-1باخت

فک کنم خوبه.

trouble
2014/06/17, 13:52
خخخخخخخ...اولین پیش بینی بازی فیفا2014غلط درومد.....مساوی...
پ.ن:فیفا گفته بود بازی ایران نیجریه 1هیچ به نفع نیجریه تموم میشه...باگل ویکتور موزس...
خداروشکر نشد.....
ببینیم جدال مسی و بیگ زادرو..خخخخ

M.Mahdi
2014/06/17, 14:02
بازی خیلی خوب بود ! خود کی روش گفت که هدفمون گل نخوردن بود و ترکیب رو برای برد نچیده بودم !

ولی من اشتباه میکنم یا بازی خیییییلی خطا داشت ؟؟؟

Fateme
2014/06/17, 14:33
بازی خیلی خوب بود ! خود کی روش گفت که هدفمون گل نخوردن بود و ترکیب رو برای برد نچیده بودم !

ولی من اشتباه میکنم یا بازی خیییییلی خطا داشت ؟؟؟
بازی خیلـــــی خطا داشت به نظر منم!!!!
خداییش وحشی بازی در میاوردن این نیجریه ای ها!((81))

Prince-of-Persia
2014/06/17, 16:50
ولی خدایی تیموریان خیلی خوب بازی میکرد..غیرتی