PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تسلیت فرا رسیدن کارنامه ها

M.A.S.K
2014/06/16, 10:34
هعیییی دوستان اینو تو عزاداری زدم حالا مدیرش اگه صلاح دید انتقال بده.....

هعععععییییی......از همین تریبون فرا رسیدن غم انگیز روز کارنامه هارو..روز کتک..روز منت کشی..روز غلط کردم از ترم بعد....روز قایم شدن...روز تحریم شدن..روز نابودی..روز مرگ و فنا...مزخرف ترین روز سال... و هر عنوان چرت دیگه ای رو بهتون تسلیت میگم( به خرخونای (بوق) تبریک..بمونه تو گلوتون ایشالااا).....

برخی راه های جان سالم به در بردن از این روز به ترتیب اهمیت :
از همین امروز برین خونه رو تمیز کنین

هی بگین میخوام این تابستونو درست حسابی واس سال بعد بخونم

مهر و محبت به بابا مامانا

بستن اینترنت به صورت نمایشی

ولی اگه زمان کارنامس مراحل به این ترتیبن :

خوب..منت گذاشتن و درخواست تشویق ( خرخونا )

معمولی..هیچی دیه..

یکم بد...هعیی..معلم باهام لج بود ..نمیشه شکایت کرد...

بد....... مامانی بابایی ببخشید از ترم بعد خوب میخونم

خیلی بد ...بابا غلط کردم..ترم بعد بیستم..قول میدم...( این منم ...خخخخ )

افتضاح...قید التماس و بزنین و در برین....

مشروطی.....آغا تحصیل فایده ای نداره..بزنین تو یه کار که نشون بدین اقلا رو پا خودتونین

......
نظرات گرم شمارو اینجا پذیراییم...و از همینجا اعلام همدردی و اعلام برائت از کسایی که مثل خومن و خرخونا میکنم....

فقط راه حلاتون مطمئن باشه و زود ارائه بدین که بشه استفاده کرد
((73))((73))((73))((73))((222))((222))((222))((222 ))((84))((84))((84))((84))((84))((84))((84))((84)) ((84))((231))((231))((231))((231))((231))((231))(( 205))((205))((205))((205))((205))((205))((205))((2 05))((205))((205))((205))((205))((205))((205))((69 ))((69))((69))((69))((69))((69))((81))((81))((81)) ((81))((81))((81)):ghdgir::ghdgir::pokerface::poke rface::pokerface::sadtrollface::sadtrollface::sadt rollface::wtfisthat::wtfisthat::f7u12f::f7u12f::Sw eetJesus::SweetJesus:

Angel of Death
2014/06/16, 10:40
خوب اول از همه که به همه تسلیت میگم این غم بزرگ رو !
جدای اون چندتا کار هست که بر اساس تحربه می گم !!! خخخخخخخخ
تمیز کردن خونه ، تننشستن پایه کامپیوتر ، خرید خونه ، ماساژ پدر ، کمک به مادر در خانه ، اگر کنسولی دارین جمع کنین و ... کلا" کارهای خودجوش انجام بدین :d
100% تضمینی ... فقط برای نمرات بالا 10 ! برای زیر 10 جواب نمیده :( البته زیره 10 میشه گفت تا 7.5 جا دارین اینم برین ولی دیگه زیره 7.5 شرمنده :(

Prince-of-Persia
2014/06/16, 11:50
ما که از این روزا که کارنامه نگرفتیم لذت می بریم
وای 1 تیر کارنامم رو میدن بعد................ واویلا
خخخخخخخخخخخخخخخخ((42))

Red Viper
2014/06/16, 13:42
منمو کارنامه ی پارم/حال گریه کردن ندارم
من دقت کردم تو کارم/ طراحا رحم ندارن
این دو بیتی تقدیم تمام عزاداران عزیز

Fateme
2014/06/16, 13:48
ما یه شعری داریم تو مدرسه کاملا مناسبه این اوقات غم و غصه و خصوصا روز کارنامه است!

عزا، عزاست امروز
روز عزاست امروز
کارنامه و کمربند
دست باباست امروز!!!!
((63))((63))
البته خوشبختانه کارنامه ماهم 1 تیر میدن...چن روزی وقت هست!

Leyla
2014/06/16, 14:14
یادش به خیر از اول راهنمایی تا پارسال هر سال موقع دادن کارنامه ی ترم اول یه آگهی فوت می نوشتم می زدم رو دیوار کلاس...
اسم خودمونو گذاشته بودیم شهیدان راه علم!
هر معلمی که میومد اول این آگهی رو می خوند، پنج دیقه روش فکر می کرد، بعد نیم ساعت راجع بهش صحبت می کرد، بعد درس می داد. ^_^
الآن یاد اون سخنرانیا افتادم...
یه بار معلم شیمی مون از بین اون 10 خط چشمش به کلمه ی فیس بوق خورده بود... قشنگ 40 دیقه درموردش صحبت کرد بعد گفت امروز درس نمی دم ^_^
یادش گرامی...

من شنیدم کارنامه ی نهاییا رو هفته ی اول تیر می دن...
دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنین... ((119))

Sepehr.Dejavou
2014/06/16, 14:39
دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو بیخی کارنامه ها

Hermion
2014/06/16, 15:06
من فقط آمادم بابام اومد برم بشینم سر کتاب دفترام و اصلا هم به روی خودم نیارم که چند شدم!!!

trouble
2014/06/16, 15:30
اقا کارنامه منو دادن...شدم 19/94.....ولی با تعجب فراوان مامانم گف اشکال نداره دخترم خوبه.....
ینی قیافه منو میدیدی اون لحظه......

Hermion
2014/06/16, 15:45
اقا کارنامه منو دادن...شدم 19/94.....ولی با تعجب فراوان مامانم گف اشکال نداره دخترم خوبه.....
ینی قیافه منو میدیدی اون لحظه......
فاطیما یه سوال:
توقع داشتی با معدل 19/94 مامانت دعوات کنه؟؟:ConflictingEmotions:suspicious::Milk:

trouble
2014/06/16, 15:55
خوعزیز من توتوجه کن این وزارتی بود.....ینی اگه20نمیشدم باید سرمو میکوبیدم به دیوار.......که نشدم....ولی مامانم هیچی نگف بهم هیچیم نخونده بودم به معنای واقعی.....باید یکم میکوبید اینوتوسرم ولی اینکارو نکرد....واقعا معجزه بود

Percy Jackson
2014/06/16, 15:58
جالبه حتی با نمره افتضاحی که به بار اوردم بابام وقتی اومد لب خند به لب داشت....تازه برام پک نرم افزارای گردو رو هم اورد!!!بعد معدلمو که دیدم کپ کردم...افتضااااح...از بابام پرسیدم ناراحت نیستی...بابام خیلی منطقی به گفت نه پسرم خودت راضی باشی منم راضیم... همونقدر که تلاش کردی نمره گرفتی!!!خلاصه منم اون شب عین خر مونده بودم بخندم یا ناراحت باشم؟؟!!!!!!

Hermion
2014/06/16, 17:08
خوعزیز من توتوجه کن این وزارتی بود.....ینی اگه20نمیشدم باید سرمو میکوبیدم به دیوار.......که نشدم....ولی مامانم هیچی نگف بهم هیچیم نخونده بودم به معنای واقعی.....باید یکم میکوبید اینوتوسرم ولی اینکارو نکرد....واقعا معجزه بود
خو خواهر جان
اين امتحاناى آخر نهايى بوده
بقيه ى سال چى؟؟؟
نمره هاى كلللل سالتو با هم معدل مى گيرن

trouble
2014/06/16, 17:13
خو خواهر جان
اين امتحاناى آخر نهايى بوده
بقيه ى سال چى؟؟؟
نمره هاى كلللل سالتو با هم معدل مى گيرن
هه...اگه مستمرو میگی...من مستمرمعدلم شدامممم یادم نمیاد...هرچی شد ازین بشتر شد...نهایی معدلو کشیذ پایین..نهایی معدلم شد19/61اخه اینم معدلهههههه؟؟؟؟من برم سرمو بکوبم دیوااااااار....((84))((227)):cry:

vsp
2014/06/16, 20:14
من سوم تیر میگیرم ازهمین الآن چمدون بستم گزاشتم جلو در که وقتی مامان بابام کارنامه رو دیدن جیم شم برم توجنگلای آمازون گموگور شم

AVENJER
2014/06/16, 22:13
کاملا نرمال تمام وقت فکر میکردم میشم 19.5 بعد بابامو به زور فرستادم کارناممو بگیره
بعدش وقتی اونجا بود بهش زنگ زدم نمرمو بپرسم دیدم داره بهم میگه خوبه خوبه بد نیست نمرت خوبه
منم در حالت ذوق مرگی بودم که یهو گفت شدی(نمیگم) یهو داغ کردم و میخواستم برم معلمامونو له کنم
ولی بیشتر مونده بودم که خیلی محترمانه اون نمره رو بهم داره میگه خوبه خوبه
هیچی دیگه خودمو کنترل کردم ولی الان دارم میبینم خوبه خوبه با من نبوده، با خودش بوده
الان من باید برم هن و هن تا نا کجا اباد نون بگیرم بعدش بیام غر بخورم بعدش روز هام با کلاس و این چیزا پر بشه و ................
به شما پیشنهاد میکنم حد اقل نمره ممکنو در نظر بگیرید و به همه تلقین کنید که نمرتون اونه تا یه وقت تعجب زده نشن
و مشکلات کمتری براتون پیش بیاد.
به امید روزی که نمره همه بچا بیست باشه.

Prince-of-Persia
2014/06/16, 22:33
اوه اوه در یک حرکت خود جوش فهمیدیم که فردا به ما کارنامه میدن
.
.
دعا کنید برام
.
بچه ها اگه فردا دیگه منو ندیدید حلالم کنید((63))
.
.اگر هم دیدید که هیچی

M.A.S.K
2014/06/17, 09:10
بچه ها...وضع من مثل عماده...قبل رسیدن هی به بابا گفتم باباجون ..پدرم من...غلط کردم از ترم بعد میخونم...هی میبینما که بابام با یه لبخند شیطانی داره نگام میکنه...نگو من خر نمیفهمم..بعد رسیدیم..گند زده بود...شکر خدا بد نبود زیاد از ترم اول بهتر بود...دیدم بابا میگه پسرم بیا برو واس خودت اون مجموعه رو بخر..کپ کردم..میگم بابا...ناراحت نیستین؟؟..میگه والا عادت کردم..تو راضی باشی منم راضیم..بعدش رسیدنی فهمیدم نگو بابا میدونسته من وقتی پایینم درس نمیخونم با موبایل بازی میکنم..حالا تعجب کرده این نمره رو آوردم..یه کلمه درسم نخونده بودم..هرچی یادم بود..ولی خب مستمرام همه بیست بودن..( سر کلاس با تقلب بیست شدم..خخخ)هیچی دیه..به خیر گذشتت..الانم در خدمت شمام..خدا جون شکررررررررررر