PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیست نکته جالب و عجیب اما واقعی در دنیا...

Red Viper
2014/06/15, 19:49
۱- به طور میانگین مردم از عنکبوت بیشتر می ترسند تا از مرگ.
۲- حلزون می تواند سه سال بخوابد.
۳- اگر جمعیت چین در یک صف مقابل شما راه بروند، این صف به خاطر سرعت تولید مثل هیچ وقت تمام نخواهد شد.
۴- خطوط هوایی آمریکا با کم کردن فقط یک زیتون از سالاد هر مسافر در سال ۱۹۸۷ توانست ۴۰ هزار دلار صرفه جویی کند.
۵- مردم آمریکا بطور میانگین روزانه ۷۳ هزار مترمربع پیتزا می خورند.
۶- چشم های شترمرغ از مغزش بزرگتر است.
۷- پروانه ها با پاهایشان می چشند.
۸- گربه ها می توانند بیش از یکصد صدا با حنجره خود تولید کنند. در حالیکه سگ ها کمتر از ده صدا.
۹- تعداد چینی هایی که انگلیسی بلدند; از تعداد آمریکایی هایی که انگلیسی بلدند! بیشتر است.
۱۰- فیل ها تنها حیواناتی هستند که نمی توانند بپرند.
۱۱- هربار که یک تمبر را زبان می زنید، ۱/۱۰ کالری انرژی مصرف می کنید.
۱۲- تمام خرس های قطبی، چپ دست هستند.
۱۳- اگر یک ماهی قرمز را در یک اتاق تاریک قرار دهید، کم کم رنگش سفید می شود.
۱۴- اگر بصورت مداوم ۸ سال و ۷ ماه و ۶ روز فریاد بزنید، انرژی صوتی لازم برای گرم کردن یک فنجان قهوه را تولید کرده اید.
۱۵- کوتاهترین جنگ در تاریخ ۱۸۹۶ بین نازی ها و انگلستان رخ داد که ۳۸ دقیقه طول کشید.
۱۶- هر تکه کاغذ را نمی توان بیش از ۹ بار تا کرد.
۱۷- چشم های ما از بدو تولد همین اندازه بوده اند، اما رشد دماغ و گوش ما هیچ وقت نمی تواند متوقف شود.
۱۸- در هرم خئوپوس در مصر که ۲۶۰۰ سال قبل از میلاد ساخته شده است. به اندازه ای سنگ بکار رفته که می توان با آن دیواری آجری به ارتفاع ۵۰ سانتی متر دور دنیا ساخت.
۱۹- .I am کوتاهترین جمله کامل در زبان انگلیسی است.
۲۰- اگر تمام رگ های خونی را دریک خط بگذاریم، تقریبا ۹۷ هزار کیلومتر می شود.

vanted
2014/06/16, 02:22
چه جالب ممنون

smhmma
2014/06/16, 03:34
بعضیاش چرت بود مثلا

اگر بصورت مداوم ۸ سال و ۷ ماه و ۶ روز فریاد بزنید، انرژی صوتی لازم برای گرم کردن یک فنجان قهوه را تولید کرده اید
خوب فریاد های مختلف با هر قدرتی انرژی صوتی مختلفی دارن
اصلا نمیشه اینو گفت
شاید من به قدری با قدرت و بلند فریاد بزنم که در عرض هشت سال بشه
شاید یکی به قدری ضعیف داد بزنه که 9 سال هم بیشتر بشه

Red Viper
2014/06/16, 07:45
داداش ما حد وسط گرفتیم نه خیلی بلند نه خیلی یواش (که اصلا دیگه فریاد نیست) دیگه نرسیدیم فریاد با قدرت های مختلف اندازه بگیریم((3))

Pioneer
2014/06/16, 21:15
شماره های 12 و 16 رو متوجه نشدم، دقیقاً معنیشون چیه؟
12- تمام خرس های قطبی، چپ دست هستند.

من الان یه تکه کاغذ رو بیش از ده بار تا کردم! (5)

BOOKBL
2014/06/17, 10:21
هر تکه کاغذ را نمیتوان بشتر از 9 بار تا زد ؟؟؟؟
نکته اول : با کاغذ بادبزن دست میکردیم حدودا 20 دور تا میزدیم. :|
نکته دوم : سایز کاغذ هم مهمه.
نکته سوم : اگر منظورگذاشتن لبه ها بر روی هم باشه مقل تا کردن پتو کاملا درسته اما برداشت من از تا اینه که 1 قسمت کوچکیرو برداری د کاملا خم کنی.

M.A.S.K
2014/06/17, 10:49
آغا من زدم شد ده بار

joojoo
2014/06/17, 19:46
مرسی جالب بود

لرد ولدمورت
2014/06/17, 20:20

سلام

منظورم از اینکه نمی شه از 9 بار بیشتر تا کرد اینه که دوتا گوش کاغذ روی هم باشن(کاملا نصف بشه) هستش. اما منم روی همون خرس قطبی ها موندم. یعنی مجبورشون کردن بنویسن تا بفهمن چپ دستن.((3))

sir m.h.e
2014/06/17, 20:23
فکر کنم میگن خرس های قطبی چپ دستن که وقتی که میخوان ماهی بگیرن از دست چپشون استفاده میکنن

Dokhtare Ashoob
2014/06/17, 21:23

عزیزم باید هر بار اون تکه کاغذو به دو قسمت مساوی تا کنیش

لرد ولدمورت
2014/06/18, 07:21
فکر کنم میگن خرس های قطبی چپ دستن که وقتی که میخوان ماهی بگیرن از دست چپشون استفاده میکنن

چه قدر این دانشمندا بیکارن.
مثلا یه جا نوشته بود خمیازه لاک پشت ها مسری نیست. حالا فکر بکن، اینا نشستن ببینن یکیشون که خمیازه کشید بقیه هم می کشن یا نه:دی

Prince-of-Persia
2014/06/18, 10:19
من جواب منطقی دارم
- به طور میانگین مردم از عنکبوت بیشتر می ترسند تا از مرگ....... بیشتر دختر ها
۲- حلزون می تواند سه سال بخوابد. چه خوش خواب
۳- اگر جمعیت چین در یک صف مقابل شما راه بروند، این صف به خاطر سرعت تولید مثل هیچ وقت تمام نخواهد شد.عجب ادمایین
۴- خطوط هوایی آمریکا با کم کردن فقط یک زیتون از سالاد هر مسافر در سال ۱۹۸۷ توانست ۴۰ هزار دلار صرفه جویی کند. خوب الان که چی مشکل ما زیتونه
۵- مردم آمریکا بطور میانگین روزانه ۷۳ هزار مترمربع پیتزا می خورند. کوفتشون بشه
۶- چشم های شترمرغ از مغزش بزرگتر است. چقد کم عقلن
۷- پروانه ها با پاهایشان می چشند.حالمو بهم نزن
۸- گربه ها می توانند بیش از یکصد صدا با حنجره خود تولید کنند. در حالیکه سگ ها کمتر از ده صدا. به سگ توهین نکن
۹- تعداد چینی هایی که انگلیسی بلدند; از تعداد آمریکایی هایی که انگلیسی بلدند! بیشتر است.امریکای((225))مگه انگلیسی صحبت نمی کنن؟
۱۰- فیل ها تنها حیواناتی هستند که نمی توانند بپرند. حالا اونا که می پرن چی شدن مثلا
۱۱- هربار که یک تمبر را زبان می زنید، ۱/۱۰ کالری انرژی مصرف می کنید. چقدر زیاد
۱۲- تمام خرس های قطبی، چپ دست هستند. من توی قطب شمال یه راست دست پیدا کردم
۱۳- اگر یک ماهی قرمز را در یک اتاق تاریک قرار دهید، کم کم رنگش سفید می شود. زال می شه
۱۴- اگر بصورت مداوم ۸ سال و ۷ ماه و ۶ روز فریاد بزنید، انرژی صوتی لازم برای گرم کردن یک فنجان قهوه را تولید کرده اید. ماکه قهوه نمی خوریم..همون چایی
۱۵- کوتاهترین جنگ در تاریخ ۱۸۹۶ بین نازی ها و انگلستان رخ داد که ۳۸ دقیقه طول کشید. شترف.بوم.صلح
۱۶- هر تکه کاغذ را نمی توان بیش از ۹ بار تا کرد. من تا 60 بارم بردم
۱۷- چشم های ما از بدو تولد همین اندازه بوده اند، اما رشد دماغ و گوش ما هیچ وقت نمی تواند متوقف شود.ن این چه حرفیه
۱۸- در هرم خئوپوس در مصر که ۲۶۰۰ سال قبل از میلاد ساخته شده است. به اندازه ای سنگ بکار رفته که می توان با آن دیواری آجری به ارتفاع ۵۰ سانتی متر دور دنیا ساخت.فرا زمینی ها بودن
۱۹- .I am کوتاهترین جمله کامل در زبان انگلیسی است. من هستم محسن
۲۰- اگر تمام رگ های خونی را دریک خط بگذاریم، تقریبا ۹۷ هزار کیلومتر می شود. امتحان کردی تا حالا

black girl
2014/06/18, 11:18
18 تاشو نمی دونستم.ایول با حال بود