PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جنگ، دری به سوی نابودی یا راه حلی دردناک؟؟

Percy Jackson
2014/06/14, 12:18
خوب دوستان...انسان از ابتدا یاد گرفت که بجنگه و در خیلی زمان های حتی اشتباه جنگید...اصن جنگ چیه؟؟ یه نیاز؟؟؟یه قدرت نمایی؟؟
جنگا چرا بوجود میان؟؟(هم جنگ شخصی هم عمومی)
طمع؟
سلطه جویی؟
رقابت؟
قدرتنمایی؟؟
کین توزی؟
انتقام؟؟
وظایف؟؟
یا یه چیز های دیگه؟؟

M.A.S.K
2014/06/14, 12:47
جنگ خیلی جهات داره..حیف که نمیشه همه رو گفت..حرص..طمع..ایثار..دفاع..عز توو..خیلی..حوصله ی تایپ ندارم..بزار فسیل بیاد بتایپه

Sepehr.Dejavou
2014/06/14, 12:48
منم مثه وحیدم حال ندارم ولی جنگ فقط مشکلات نی همدلیی که بین مردم پیش میاد تو هیچی دیگه نی

M.A.S.K
2014/06/14, 12:54
میدونی جنگ هرچی باشه..هرچی...اشتباهه...باید جلوش گرفته بشه...من جنگ بشه جونمو میدم..ولی عیب جنگ اینه حتی اگه دفاع هم باشه..آدما میمیرن..دفع..حرص..طمع..آدما قربانیه جنگن..همین..تنها مسئله اینه..وخیلی بده..بازم حوصله ندارم

Prince-of-Persia
2014/06/14, 12:58
جنگی برای صلح
.........................

sir m.h.e
2014/06/14, 13:04
جنگ یه چیزه که چند تا وجه داره و همیشه یک معنی نمیده
اکثر جنگ ها به دلیل طمع اتفاق میافته مثلا جنگ های جهانی یابرای از دست نرفتن منافع مثل جنگ ایران و عراق
اما خب به همه اون دلایلی که گفتی هم اتفاق میافته اما بعضی از وقت ها باید جنگید برای آزادی برای نابودی ستمگر برای نجات عده ای
مثل جنگ های صدر اسلام
نباید به این جور جنگ ها خرده گرفت اگر واقعا برای نجات از دست ستمگر باشه نه اینکه برای زیر سلطه یه ستمگر دیگه رفتن باشه

لرد ولدمورت
2014/06/14, 13:38
توی جنگ همیشه سربازا و مردم عادی لطمه می خورن. اون کسایی که جنگ رو شروع می کنن همیشه جای خوبی دارن برای قایم شدن. شک نکنین اون احمقی که جنگ رو شروع می کنه زیر خون مردمش قایم می شه تا کسی نبینه اونو، اما بدون شک خدا اونو می بینه.((64))

Leyla
2014/06/14, 14:53
تنها چیزی که برای گفتن دارم اینه که جنگ با همه کشت و کشتارها و اتفاقات تلخی که موجبشون می شه، باعث می شه مردم قدر صلح رو بدونن.
زمان جنگ مردم به هم نزدیک ترن... (مگر این که شرایط خیلی خفقان آور باشه و مردم مجبور باشن برای یک لقمه غذا همدیگه رو بکشن)
در این صورت شاید بهتره بگم متأسفانه جنگ برای دنیای بشر لازمه. بدون جنگ صلح معنی پیدا نمی کنه.

Prince-of-Persia
2014/06/14, 16:34
یه چیزی اینجا پیش میاد
جنگ 2 نوع
نرم
سخت
.
.

AVENJER
2014/06/14, 18:26
هر جامعه ای چند وقت یک بار(منظورم این نیست که یا روز درمیون) نیاز به یک جنگ داره چون جنگ باعث میشه استعداد های مردم شکوفا بشه و اتحاد بین مردم بیشتر میشه همچنین جنگ باعث میشه ادم قدر خیلی چیزا رو بدونه مثل صلح مثل دوستی مثل اتحاد مثل............................ .

Ajam
2014/06/14, 19:51
دلیل جنگ بستگی به اوضاع وقت طرفین جنگ داره می تونه از قدرت طلبی تا دفاع باشه!ولی چیز خوبی نیست درسته به قول رضا استعدادا شکوفا میشه و قدر خیلی چیزا رو می دونیم ولی خیلی از استعداد ها هم از بین میره به علاوه خیلی از مواردی که قبلا شکوفا شده از بین میره!!

Angel of Death
2014/06/14, 20:08
چند نوع جنگ داریم ولی در حال حاضر این دو نوع جنگ هستن :
جنگ برای صلح ، مثل سال 11 سپتامبر که اون اتفاق افتاد و بعد امریکا به عراق حمله کرد.
جنگ برای از بین بردن رکود اقتصادی ، مثل جنگی که الان هست و به بهار عربی معروفه.
کلا" رکود اقتصادی رو دو چیز از بین میبره ، ریاضت اقتصادی ، جنگ !
ما و یا اروپا الا ندر حال ریاضت اقتصادی هستیم !

Leyla
2014/06/14, 21:09
هر جامعه ای چند وقت یک بار(منظورم این نیست که یا روز درمیون) نیاز به یک جنگ داره چون جنگ باعث میشه استعداد های مردم شکوفا بشه...

رضا منظورت از این استعدادها چیه؟ استعداد قتل؟ خون ریزی؟ :-?...
یعنی استعداد دیگه ایم هست که فقط تو دوران جنگ شکوفا بشه؟

Percy Jackson
2014/06/14, 21:14
رضا منظورت از این استعدادها چیه؟ استعداد قتل؟ خون ریزی؟ :-?...
یعنی استعداد دیگه ایم هست که فقط تو دوران جنگ شکوفا بشه؟

اره مث استعداد نقشه کسی...برنامه ریزی...برخی احساسات و غیره

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

من فعلا چیزی نمیگم....منتظرم ببینم عقیده شما چیه!!بزارین درو کن بعد جدا کنم....
منظور:نگین این چ مدیریه که هیچی نمیگه!!

narges21
2014/06/14, 22:57
به نظر من جنگ ترسناکه چیزیه که باعث مرگ هزاران نفر می شه ولی به نظر من جنگ گاهی اوقات لازمه چون اگر جنگ نباشه هیچ وقت معنی چیزی به نام صلح درک نمی شه اصلا چنین کلمه ای وجود نخواهد داشت مثل این می مونه که اگر بدی نباشه هیچ وقت معنی خوبی درک نمی شه باید هم بدی در دنیا باشه هم خوبی تا تعادل برقرار بشه چون اگر بدی نباشه فقط خوبی می مونه و مردم فقط خوبی می کنند و هیچوقت هم به دنبال کارهای خوبتر نمی روند البته تمام اینها نظریات منه ولی به طور کلی جنگ چیز وحشتناکیه.

vsp
2014/06/14, 23:08
به نظر من جنگ ترسناکه چیزیه که باعث مرگ هزاران نفر می شه ولی به نظر من جنگ گاهی اوقات لازمه چون اگر جنگ نباشه هیچ وقت معنی چیزی به نام صلح درک نمی شه اصلا چنین کلمه ای وجود نخواهد داشت مثل این می مونه که اگر بدی نباشه هیچ وقت معنی خوبی درک نمی شه باید هم بدی در دنیا باشه هم خوبی تا تعادل برقرار بشه چون اگر بدی نباشه فقط خوبی می مونه و مردم فقط خوبی می کنند و هیچوقت هم به دنبال کارهای خوبتر نمی روند البته تمام اینها نظریات منه ولی به طور کلی جنگ چیز وحشتناکیه.
کاملا موافقم بهعلاوه اگه جنگ نباشه مردم دیگه دلیلی برای آماده ی دفاع بودن ندارم

Nari
2014/06/15, 03:39
جنگ بخار خیلی چزا امکان داره رخ بده
گاهی حتی بخاطر حسودی
و گاهی هم برای دفاع مجبویم بجنگیم !

M.Mahdi
2014/06/15, 12:34
هوووم با حرفای بچه ها یاد حرفای لرد لاس آخر نبرد با شیطاین افتادم ! پلیدی نیازه تا نیکی حس بشه ......... سرما نیازه تا گرما حس بشه .... تاریکی نیازه تا نور حس بشه ..... جنگ هم نیازه تا صلح حس بشه