PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه جنگ بشه شما میرین بجنگین؟؟؟

M.A.S.K
2014/06/14, 11:14
اگه روز ایران وارد جنگ بشه شما میرین بجنگین؟؟؟امروزه پسرا به جای مرد بودن دارن دختر بودنو امتحان میکنن؟؟چند تا مرد اینجاست که اگه یه روز ایران وارد جنگ شد بره بجنگه؟؟((110))((110))((110))((110))

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

جواب نمیدید؟؟

sir m.h.e
2014/06/14, 11:16
من میرم میجنگم به شرط این ک بهمون حمله بشه نه این که خودمون جنگ رو شروع کنیم چون از جنگ بدم میاد ولی دفاع رو حتما هستم

M.A.S.K
2014/06/14, 11:17
منظور منم دفاعه...برای دفاع

shiny
2014/06/14, 11:21
خخخخ
دخترا هم میتونن برن جنگ؟؟:Thoughtful:

Hermion
2014/06/14, 11:24
خخخخ
دخترا هم میتونن برن جنگ؟؟:Thoughtful:
بععععله که می تونن
مگه جنگ فقط رزمنده می خواد؟؟

بعله من حتما حتما می رم هر ایرانی ای باید بره

M.A.S.K
2014/06/14, 11:26
به نظر من باید دخترا برن..هرچی باشه..ایرانین...باید برن..حالا نرنم باید یه کاری انجام بدن که مردا بتونن برن

Prince-of-Persia
2014/06/14, 11:42
حلا انشاالله که جنگی رخ نده
.
.
حلا اگه کسی تجاوز کنه به خاک مقدس ملت من قلم پاشو می شکنم

Percy Jackson
2014/06/14, 12:09
بستگی داره...
اگه بحث از دفاع از میهن پیش بیاد چاره ای نیست هر چند خیلی بدم میاد از جنگای امروزی...ینی یه چیز قدیمی بود قبول داشتم عادلانه بود...اما اگه ببینم ح با دشمنه و یا ما خودمون داریم حمله اول رو انجام میدیم کاری نمیتونم بکنم...

وحییید ازت متشکرم ذهنمو باز کردی....فقط اگه بچه ها بفهمن منظورم چی بود کلتو میکنن!!!

Sepehr.Dejavou
2014/06/14, 12:09
اگه جنگ بشه حتما میرم حتی اگه ما حمله کنیم و حق با طرف مقابل باشه

trouble
2014/06/14, 12:15
درسته...شاید بگین این دختره دیوونس(کمی تا قسمتی درس میگین)ولی اگه قراربر دفاع باشه من جونمو میزارم پای ایرانم

Dokhtare Ashoob
2014/06/14, 12:16
من میترسم ولی مییییییییییییییییییییرم.... ماها غیرتمون از پسرا بالاتره

M.A.S.K
2014/06/14, 12:44
آورین.......

Fateme
2014/06/14, 12:57
شک نکن سه ساعت بعد از اینکه خبرش برسه وسط جنگم!!! در این یه مورد شوخی موخی حالیم نیس!((17))

shiny
2014/06/14, 13:00
اغا منم میام
ولی شرمنده جنگیدن بلد نیستم پشت جبهه فعالیت میکنم!

Prince-of-Persia
2014/06/14, 13:04
اصلا 60 نفر( فکنم یه کم بیشتر یا یکم بیشتر) از 313 نفر از یارای امام زمان (عج) خانم ها هستند

ThundeR
2014/06/14, 13:18
الان شاید پسرا تو خیابونا علاف بچرخن... یا موهاشون رو فشن کنن و لباسای عجق وجق بپوشن... اما غیرت ایرانی شک بر نمی داره... شاید الان ابنجوری باشن و ول، اما کافیه کسی به خاکمون حمله کنه، روزگارشو سیاه می کنیم.
ایرانی با غیرته. هر چقدر هم طرف ناتو بوده باشه وقتی پای خاک و کشور وسط میاد از جونش مایه می ذاره. چه پسر چه دختر!!!

Sadegh Harador
2014/06/14, 13:20
من میرم به شرطی که با شمشیر و کمان و از اینا باشه!
هیچ علاقه ای به اسنایپر مسنایپر ندارم!

wingknight
2014/06/14, 13:26
به به honest marshall
اینو راس گفتی صادق
منم میرم حتما میرم

supersonic
2014/06/14, 13:26
منم اگه دشمن جمگو شروع کنه میرم برای دفاع از وطن:thumbsup:

لرد ولدمورت
2014/06/14, 13:35
سلام

اگه جنگ به حق باشه و پای وطنم به میون بیاد و مردم بیگناهی بمیرن قطعا می رم. اما اگه جنگ فقط به خاطر اختلاف نظر چندتا احمق باشه از سر کوچمون هم اونور تر نمی رم.

smhmma
2014/06/14, 14:01
خخخخخخخخخخ
اول از همه تف تو ریا
دوم از همه بنده کلا به همین دلیل می خوام داوطلبانه برم سربازی
خخخخخخخ

ولی جدای از شوخی الان که توی صلح دارم حرف می زنیم به خیلی چیزا باور داریم و می گیم می ریم
ولی وقت پای عمل بیاد وسط باید دید چه کسانی می رن

نخیر پسرم به نظرت اون مغز هایی که ول می کنن می رن خارج دیگه یه نیم نگاه هم به کشورشون نمی ندازن واقعا غیرت دارن؟؟؟

mr.red
2014/06/14, 14:35
اگه جنگ بشه معلومه که میرم بشینم تو خونه که چی بشه.نزدیک شدن دشمن رو ببینم نه هنوز اینقدر خوار و ذلیل نشدم.

Leyla
2014/06/14, 14:35
منم می گم اگه واسه دفاع باشه...
فقط دفاع...
اون موقعم کلاشینکف برنمی دارم برم خط مقدم، چون صادقانه بگم تحمل و عرضه ی خون و خون ریزی رو ندارم.
نمی تونم ببینم به خاطر خودخواهی چند نفر اینهمه آدم می میرن...
ولی مثل فاطی پشت پرده هر کاری از دستم بیاد انجام می دم.
ولی آقای سا... می ره! ^_^
نره من طلاقش می دم...

Sadegh Harador
2014/06/14, 14:44
به به honest marshall
اینو راس گفتی صادق
منم میرم حتما میرم

داداش ما تو خط مقدم میجنگیم
بعد من شمشیر میخورم بعد تو میای بالا سرم میگم تو دوست و همکلاسی خوبی برام بودی مواظب خانوم بچه هام باش بای!
بعد شهید میشم((226))((28))

M.Mahdi
2014/06/14, 15:06
البته که میرم ! سوال خیلی ضایعیه ! اونقدر واضحه که دیگه نیازی به توضیح نمیبینم !

sasan2012
2014/06/14, 15:25
متاسفانه نه من دل جرعتشو ندارم بیش از 90درصد فرار میکنم(چرا دروغ و حرف مفت )((92))

vsp
2014/06/14, 16:04
خوب حالا که همه میرن من میرم از تو مقر فرماندهی شمارو رهبری میکنم((42))((42))

M.A.S.K
2014/06/14, 16:12
با حرفت موافقم فسیل..منظور منم همین بود

azam
2014/06/14, 16:54
خب منکه نمیتونم تفنگ دستم بگیرم بپرم وسط صحنه جنگ چون نه دلشو دارم نه جراتشو. به جاش هرکاری که از دستم بربیاد انجام میدم.

لرد ولدمورت
2014/06/14, 17:13
پس بچه ها بلند بشین، تعدادمون زیاد شد، حمله کنیم دوتا کشورو بگیریم اسمشون رو بزارم زندگی پیشتاز((42))

AVENJER
2014/06/14, 18:20
به طور مختصر و مفید جواب میدم
په نه په.......................
خانومایی هم که میگن ما میریم پشت صحنه باید بهشون بگم فکر کردید پشت صحنه اسون تره؟
هین پزشک ها و پزشک یارایی که میرن جنگ با یه چیزایی مواجه میشن که ده تا مرد تحمل دیدنشونو نداره
بعله
مامان خودم بوده تعریف میکرد یه چیزایی زمان جنگ بوده که اصلا ادم جرعت نمیکنه تعریف کنه

پ.ن:راستی جنگ بشه دشمن اول میان طرف ما احتمالا(اهواز)

vsp
2014/06/14, 18:52
تو جنگ قبلی ما رو نگرفتن دوباره هم نمی گیرن ((106))((106))((60))((60))
بعله دیگه هرچی نباشه آباذان بزرگترین پالایشگاه نفت ایرانو داره ها

Ajam
2014/06/14, 19:22
بدون حمزه جنگ راه انداختین؟؟؟
گور بابای ریاکار ولی حمزه نره جنگ کی بره اخه؟؟؟
چه حمله کنیم،چه حمله بشه،چه دعوا سر کوچه باشه،چه تو کشورای همسایه جنگه بشه(اینو دروغ می گم)،چه پسر همسایمون تو محله های پایین شهر دعواش شه،چه جومونگ از کره بیاد اینجا،در هر صورت در هر حالت حمزه سرش درد می کنه واسه دردسر....
می رم جنگ طرفو!@$#@#^&%$میکنمو می یام شایدم دیگه نیام....
همون جا بمونم روزی سه چهارتا بزنم تو سرش دیگه از این فضولی ها نکنه!!!!

Leyla
2014/06/14, 19:25
به طور مختصر و مفید جواب میدم
په نه په.......................
خانومایی هم که میگن ما میریم پشت صحنه باید بهشون بگم فکر کردید پشت صحنه اسون تره؟
هین پزشک ها و پزشک یارایی که میرن جنگ با یه چیزایی مواجه میشن که ده تا مرد تحمل دیدنشونو نداره
بعله
مامان خودم بوده تعریف میکرد یه چیزایی زمان جنگ بوده که اصلا ادم جرعت نمیکنه تعریف کنه

من که فقط لباس رزمنده ها (!) رو می شورم! :دی
چی می خوام ببینم!

AVENJER
2014/06/14, 19:41
من که فقط لباس رزمنده ها (!) رو می شورم! :دی
چی می خوام ببینم!
چه میدونم!!
یه لحظه.....
اها...........
یه انگشت توی جیبه لباس رزمنده هه........
خخخخخخخخخخخخخخ
انگشت قطع شده خودش
خدا رو چه دیدی
نگو ممکن نیست

aaq
2014/06/14, 21:14
سلام

"سخنتان در استواری سنگ خارا را سست می نماید،اما در عمل چنان ظعیف هستید، که دشمن در شما طمع می ورزد. چون در مجالستان گرد می آیید می گویید چنین و چنان می کنیم لیکن چون جنگ در پیش آید می گویید: حیدی حیاد*"

حیدی حیاد کلامی است در هنگام فرار بر زبان آن کس که می گریزد جاری می گردد، یعنی راه را باز کن و کنار برو تا من آسان بگریزم.

علی در نکوهش اهل کوفه

Leyla
2014/06/14, 21:28
چه میدونم!!
یه لحظه.....
اها...........
یه انگشت توی جیبه لباس رزمنده هه........
خخخخخخخخخخخخخخ
انگشت قطع شده خودش
خدا رو چه دیدی
نگو ممکن نیست

اشکال نداره بقیه ی لباسا رو می شورم! ^_^
تو همشون که انگشت پیدا نمی شه...
ببخشید اسپم دادم... :|

ThundeR
2014/06/14, 21:53
اشکال نداره بقیه ی لباسا رو می شورم! ^_^
تو همشون که انگشت پیدا نمی شه...
ببخشید اسپم دادم... :|
امیر فرستادش اسپم سنتر... تا دلت می خواد اسپم بده ...خخخخخ...

Ajam
2014/06/14, 22:13
سلام

"سخنتان در استواری سنگ خارا را سست می نماید،اما در عمل چنان ظعیف هستید، که دشمن در شما طمع می ورزد. چون در مجالستان گرد می آیید می گویید چنین و چنان می کنیم لیکن چون جنگ در پیش آید می گویید: حیدی حیاد*"

حیدی حیاد کلامی است در هنگام فرار بر زبان آن کس که می گریزد جاری می گردد، یعنی راه را باز کن و کنار برو تا من آسان بگریزم.

علی در نکوهش اهل کوفه

جوونای ایران ثابت کردن مردن و رو حرفشون و عقایدشون می مونن!
درسته بعضیا هستن که فقط حرف میزنن ولی مطمئین باش از 100 تا یکی اون جوریه!!!
تا حالا کجا این جوونا کم گذاشتن که این بار دومشون باشه؟؟

راستی علیک سلام!

Hermion
2014/06/14, 23:25
سلام

علی در نکوهش اهل کوفه

معذرت
بعضی از ما درست منظورتونو متوجه نشدیم
همه ی مردمو باید با یه چوب زد؟
ما اشتباه برداشت کردیم؟
این همه شهید از کجا اومدن؟جانبازا چی؟ رزمنده ها؟
می شه منظورتونو بگین؟

Prince-of-Persia
2014/06/14, 23:43
سلام

علی در نکوهش اهل کوفه

یه اصلاح کنم از جملت

سلام

امام علی (ع) در نکوهش اهل کوفه
...........................
امام علی (ع)

و البته ملت ما و مردم ملت ما مثل اهل کوفه نیستن که بگن حیدی حیاد

Percy Jackson
2014/06/15, 00:09
فکر نمیکنم احتیاجی به تذکر دوباره باشه دوستان...یک بحث در این خصوص شکل گرفت و من احساس کردم خیلی داره ژرف میشه... امیدوارم از این به بعد توضیحات کامل باشه که دیگه به برخی برنخوره و برداشت اشتباه نباشه تا اختلافات به وجود نیاد...
با تشکر

Prince-of-Persia
2014/06/15, 02:14
فکر نمیکنم احتیاجی به تذکر دوباره باشه دوستان...یک بحث در این خصوص شکل گرفت و من احساس کردم خیلی داره ژرف میشه... امیدوارم از این به بعد توضیحات کامل باشه که دیگه به برخی برنخوره و برداشت اشتباه نباشه تا اختلافات به وجود نیاد...
با تشکر
من فقط یک نکته گوشزد کردم

aghi20
2014/06/15, 02:44
جدا همچين ميگيد جنگ انگار مثل زمان قديم به شمشير و اسب نيازه يا مثل 8 سال جنگ با عراق تفنگ ميدن دستمون كه بريم حمله كنيم.
الان جنگ بشه ديگه نيازي به آدم نيست خيلي راحت با دو تا دكمه كار يه كشور رو ميشه ساخت.

Sepehr.Dejavou
2014/06/15, 12:01
فک کن دخترا برن جبهه
حانیه اون پسررو بکش ...نه خوشگله گناه داره
لیلا اون خشابو پر کن......وایسا لاکم خش شه
فطمه چراا شلیک نمیکنی؟؟؟......بذاز موهامو ببیندم
مریم فردامیریم خط مقدم.....ای وای من چی بپوشم

Hermion
2014/06/15, 12:18
فک کن دخترا برن جبهه
حانیه اون پسررو بکش ...نه خوشگله گناه داره
لیلا اون خشابو پر کن......وایسا لاکم خش شه
فطمه چراا شلیک نمیکنی؟؟؟......بذاز موهامو ببیندم
مریم فردامیریم خط مقدم.....ای وای من چی بپوشم

خانما رو نمی فرستن خط مقدم!!!!!!!!
پشت خط کمک می کنن!!!!!
تازه اگه خانم ها تو همین جنگ 8 ساله نبودن چی می شد؟؟؟؟؟

Sepehr.Dejavou
2014/06/15, 12:24
خانما رو نمی فرستن خط مقدم!!!!!!!!
پشت خط کمک می کنن!!!!!
تازه اگه خانم ها تو همین جنگ 8 ساله نبودن چی می شد؟؟؟؟؟
گفتم فک کن برن
تازه ارزش خانوما کم کم نی

M.Mahdi
2014/06/15, 12:25
اهم عاقا دعوا دعوا راه نندازین ! هممون از نقش بسزای زنان در جنگ تحمیلی خبر داریم

لرد ولدمورت
2014/06/15, 13:05
الان این پسرا چون بیکارن شبیه دخترا شدن، جنگ بشه بعدش یه عالمه سبیل در رفته توی جامعه پیدا می شه((42))

trouble
2014/06/15, 15:02
علی در نکوهش اهل کوفه
برادر گرامی احترام حضرت علیو نگه دار....پسر خالت نیس که میگی(مینویسی)علی....احترام ائمه رو نگه دارین خواهشا

Percy Jackson
2014/06/15, 15:18
جدا همچين ميگيد جنگ انگار مثل زمان قديم به شمشير و اسب نيازه يا مثل 8 سال جنگ با عراق تفنگ ميدن دستمون كه بريم حمله كنيم.
الان جنگ بشه ديگه نيازي به آدم نيست خيلي راحت با دو تا دكمه كار يه كشور رو ميشه ساخت.

اینو راست میگی...جنگ های بعدی جنگ های کامپیوتری و سایبری....باید سه روز بشینی طرفو هک کنی تا دکمه رو که فشار داد دماغ خودش بسوزه!!!!!!!!!!!!!والا بوخودا!!

Angel of Death
2014/06/15, 18:06
اف تاپیک ، نه انگار اون 5 هزار تا شورشی توی عراق خیلی فکر همرو درگیر کردن ! چون می بینم تازیگا همه جا خبر جنگ و ... هستش ! به هر حال اونا همش 5 هزار نفر ! کاری توی ایران نمی تونن بکنن.
در مورد تاپیک ، ما الانشم توی ایران در حال جنگ هستیم ! جنگ سرد با خارج ! همین که اول زدین دخترا پسر شدن و پسرا دختر از تاثیرات جنگ سرد و تهاجم فرهنگیه.
بعدم انگار شما (کل کسانی که توی این 6 صفحه نظر دادن) فکر می کنن جنگ همون چیزای قدیمیه ! مثل جنگ ایران و عراق ! نخیر اینطوری نیست.الان جنگ بشه مثل جنگ خلیج فارسی که آمریکا توی چند روز کل عراق رو به خاک نشوند ، با هواپیما و جت همه جارو با خاک یکسان می کنند ، بعد وظیفه نیرو زمینی که باقی مونده هارو از بین ببره.نیرو دریایی هم وظیفه پشتیبانی داره.چیزی که توی جنگ خلیج دیدم.البته جنگ ها با هدف های مختلف به صورت های مختلف هم شکل می گیرن.ولی به هر حال اون قضیه میرم سره جبهه و خط مقدم دیگه دورانش تمام شد ! خوارکش یک جت با چند تا بمب.الان جنگا چیریکین ، مثل چیزی که توی جنگ لبنان بود.

Fateme
2014/06/15, 20:22
اف تاپیک ، نه انگار اون 5 هزار تا شورشی توی عراق خیلی فکر همرو درگیر کردن ! چون می بینم تازیگا همه جا خبر جنگ و ... هستش ! به هر حال اونا همش 5 هزار نفر ! کاری توی ایران نمی تونن بکنن.
در مورد تاپیک ، ما الانشم توی ایران در حال جنگ هستیم ! جنگ سرد با خارج ! همین که اول زدین دخترا پسر شدن و پسرا دختر از تاثیرات جنگ سرد و تهاجم فرهنگیه.
بعدم انگار شما (کل کسانی که توی این 6 صفحه نظر دادن) فکر می کنن جنگ همون چیزای قدیمیه ! مثل جنگ ایران و عراق ! نخیر اینطوری نیست.الان جنگ بشه مثل جنگ خلیج فارسی که آمریکا توی چند روز کل عراق رو به خاک نشوند ، با هواپیما و جت همه جارو با خاک یکسان می کنند ، بعد وظیفه نیرو زمینی که باقی مونده هارو از بین ببره.نیرو دریایی هم وظیفه پشتیبانی داره.چیزی که توی جنگ خلیج دیدم.البته جنگ ها با هدف های مختلف به صورت های مختلف هم شکل می گیرن.ولی به هر حال اون قضیه میرم سره جبهه و خط مقدم دیگه دورانش تمام شد ! خوارکش یک جت با چند تا بمب.الان جنگا چیریکین ، مثل چیزی که توی جنگ لبنان بود.
بازم...من یکی که ترجیح میدم که اون وسط بمیرم تا مث یه ترسو بشینم تو خونه امو ببینم جلو چشام فرهنگو کشور وزبانمو ازم میدزدن!

Leyla
2014/06/15, 21:47

برادر بالأخره اون وسط ایرانم یه واکنشی نشون می ده!
دشمن که نمی تونه در عرض یک ثانیه این همه کار انجام بده!
درضمن تا بخواد همه ی تجهیزاتش رو به ایران برسونه فکر می کنه کسی مشکوک نمی شه؟
ما که در یک چشم به هم زدن داغون نمی شیم! ایرانم بالأخره تجهیزات خودشو داره...
بله جنگ مثل قدیم نیست، اگه اتفاق بیفته خیلی از تصورات ما دور خواهد بود، وخیلی وحشتناک تر...
با این همه من بازم هر کاری بتونم می کنم.

Angel of Death
2014/06/15, 22:06
بازم...من یکی که ترجیح میدم که اون وسط بمیرم تا مث یه ترسو بشینم تو خونه امو ببینم جلو چشام فرهنگو کشور وزبانمو ازم میدزدن!

برادر بالأخره اون وسط ایرانم یه واکنشی نشون می ده!
دشمن که نمی تونه در عرض یک ثانیه این همه کار انجام بده!
درضمن تا بخواد همه ی تجهیزاتش رو به ایران برسونه فکر می کنه کسی مشکوک نمی شه؟
ما که در یک چشم به هم زدن داغون نمی شیم! ایرانم بالأخره تجهیزات خودشو داره...
بله جنگ مثل قدیم نیست، اگه اتفاق بیفته خیلی از تصورات ما دور خواهد بود، وخیلی وحشتناک تر...
با این همه من بازم هر کاری بتونم می کنم.
اول از همه آفرین به این روحیه شما دو نفر ، افتخار می کنم که به همچین دختر هایی.
صد البته ایران هم یک واکنشی نشون میده ! ولی من اصلا" منظورم این نبود که اصلا" قرار جنگی بشه ! فقط مثال زدم که جنگ های الان چه جورین.و اسمیم از جایی نبردم.
ایران ارتش خیلی قوی ای داره ، در رنکینگ جهانی ما در حال حاضر ارتش 14 ـهم دنیا هستیم.
بعدم اگر جنگی بشه کوردا و لورا همون لب مرز هستند ، نمی خواد کسی نگران چیزی باشه !!!!! غیرت همین دوتا گروه بسه تا کسی جرات نکنه بیاد جلو.
بحث اینکه کسایی مثل شما ، یا من در جنگ های الان هیچ شانسی ندارن.قدیما جنگا فرق می کرد ولی الان چیریکی شده.به نظرم کسایی مثل ما که وارد نیستن اگر پشت جبهه بمونن و به کار های دیگه برسن خیلی می تونن موثر تر باشند تا برن جلو و الکی بمیرن ! خودتون حساب کنید ، اینکه همون اول برید در جبهه و جونتون رو از دست بدید مفیدتره ، یا اینکه پشت جبهه بمونین و به کار های دیگه برسین می تونه مفیدتر باشه ؟!!! مگر اینکه بلد باشین چجوری بجنگین که صد البته در این صورت باید برین جنگ و جبهه !

vsp
2014/06/16, 04:31
ببینید کسی که میخاد از کشورش دفاع کنه واینمیسه که بهمون حمله ی نظامی کنن یا ما حمله کنیم اون آدم میره میبینه که از کجا خطر کشورو تهدید میکنه و اونجا تمام تلاششو می کنه تا از ملتش دفاع کنه همین لحظه هم کشور ما تحت حمله هستش همه هم میدونن حمله از کجاست و چجوریه هرچند انکارش کنن من کاملا با تهمورث موافقم
.
.
.
.
.
.
.
.
ولی بازم جنگ با شمشیرو تبرو اینا خیلیییییییییی باحاله((42))((42))

M.A.S.K
2014/06/16, 09:24
اقدر بدم میاد تاپیکم تو اسپمر سنتر باشه....اگه تو بخش خودم بود همتونو میترکوندم با این همه اسپم چرت
((85))((85))((85))((85))

Prince-of-Persia
2014/06/16, 12:22
اقدر بدم میاد تاپیکم تو اسپمر سنتر باشه....اگه تو بخش خودم بود همتونو میترکوندم با این همه اسپم چرت
((85))((85))((85))((85))
اقای دیکتاتور
............................

M.A.S.K
2014/06/16, 12:25
اقای دیکتاتور
............................

بله آقای دموکرات...ما اینیم..دیکتاتور..جو گیر..ضد حال..چیز اخلاق ( اسم اون حیوونه که پارس میکنه).....ما اینیم

smajids
2014/06/16, 15:54
دوستان اگه اینقدر عاشق کشورتون هستید جنگ پیشکش تو خیابون آشغال نریزید

trouble
2014/06/16, 17:23
برادرمن.....اخه پدافند هوایی این وسط چه غلطی میکنه؟؟؟یکم فک کن اخه....یا اگه منظورت موشکای بالستیکه...براونام یه دفاعی وجود داره دیه....درهر صورت.....ایرانیا نمیشینن تو خونه و فقط تماشا کنن که کشورشون داره نابود میشه...مطمئنم خیلیا ترجیه میدن بمیرن تااینکه زیر سلطه یه کشور بیگانه زندگی کنن...که اسم ایرانی ازروشون ور داشته بشه.....
یه چیز دیه....این تاپیک منظورش حمله نظامیه نه تهاجم فرهنگی....ولی بازم ممنون از گوشزدتون....(انگار من صاحاب تاپیکم...خخخ)

M.A.S.K
2014/06/16, 17:28
برادرمن.....اخه پدافند هوایی این وسط چه غلطی میکنه؟؟؟یکم فک کن اخه....یا اگه منظورت موشکای بالستیکه...براونام یه دفاعی وجود داره دیه....درهر صورت.....ایرانیا نمیشینن تو خونه و فقط تماشا کنن که کشورشون داره نابود میشه...مطمئنم خیلیا ترجیه میدن بمیرن تااینکه زیر سلطه یه کشور بیگانه زندگی کنن...که اسم ایرانی ازروشون ور داشته بشه.....
یه چیز دیه....این تاپیک منظورش حمله نظامیه نه تهاجم فرهنگی....ولی بازم ممنون از گوشزدتون....(انگار من صاحاب تاپیکم...خخخ)

والا صاحاب تاپیک نداره..چون تو اسپمر سنتره..زورم بهتون ..نمیرسه

master
2014/06/16, 20:16
ترجیح درسته.
فکر نکنم توی این زمان کسی به قصد نابود کردن کشوری بهش حمله کنه. صرفا بحث منافعه. منابع کشور تحت تاثیر جنگ منافع آسیب می بینه.
واقعا اگر الان جنگ بشه شباهت کمی با جنگ 8 ساله خواهد داشت به نظرم. یه جورایی جنگ تکنولوژی ها خواهد بود. پدافند هم اگه از نظر تکنولوژی عقب تر از جتهای مهاجم باشه عملکرد لازمو نخواهد داشت.

Angel of Death
2014/06/16, 21:12
پدافند هوایی الان تقریبا" یک چیزه از بین رفتست ، فقط 3 تا کشور تکنولوژی پدافند هوایی رو دارند ، اسرائیل ، روسیه ، آمریکا.
بعدشم من گفتم آف تاپیک ـه اون صحبتم :d

aaq
2014/06/20, 15:57
جوونای ایران ثابت کردن مردن و رو حرفشون و عقایدشون می مونن!
درسته بعضیا هستن که فقط حرف میزنن ولی مطمئین باش از 100 تا یکی اون جوریه!!!
تا حالا کجا این جوونا کم گذاشتن که این بار دومشون باشه؟؟

راستی علیک سلام!

بر عکس
از هر صد تا یکیش رفتن

بعدم حرفم به همه ی جوون های ایران نبود
به بچه های سایت بود

انتقاد هم نبود تذکر بود حواسشون باشه این جوری نشه

معذرت
بعضی از ما درست منظورتونو متوجه نشدیم
همه ی مردمو باید با یه چوب زد؟
ما اشتباه برداشت کردیم؟
این همه شهید از کجا اومدن؟جانبازا چی؟ رزمنده ها؟
می شه منظورتونو بگین؟

این همه شهید و ... کسر کوچکی از ملت بودن
ا
من اصلا چوب نزدم
یک حرفی رو نقل قول کردم

ThundeR
2014/06/20, 16:22
درسته که الان جنگ موشکیه.. اما همین الان تو این مملکت کی داره طراحی موشک می کنه؟؟؟ کی داره مهندسی معکوس انجام می ده؟؟؟ پروژه های ارتقاء تکنولوژی دست کیاس؟؟؟ مگه غیر از اینه که دست جووناست.. مگه غیر از اینه که کشورهای درحال توسعه رو قالباً جوانان تشکیل می دن؟؟ الان شما غیرت ایرانی رو دست کم گرفتین؟؟؟ یا غیرت بچه های سایت رو ؟؟ شهیدا کسر کوچیکی بودن؟؟؟؟ شما هر شهری رو نگاه کنی می بینی نوشته شهر شهید پرور... شما فکر می کنی ما کم شهید دادیم؟؟؟ حتماً این تعداد باید نصف مردممون رو شامل می شد تا این کسر بزرگ بشه؟؟ در ضمن به وضعیت جامعه ی الان نگاه نکنید.. زمان جنگ طرف واینمیسه ببینه که دارن ناموس و مال ش رو غارت می کنن.. بابا این حرفا از شماها دیگه بعیده.. + دقت داسته باشید بحث بالا نگیره دوباره.. دعوا بشه هم در تاپیکو تخته می کنن هم دهن مارو... همه مواظب باشن!!!!!!!!!!!

abramz
2014/06/20, 16:25
من وارد بحثای دیگه نمیشم .

اما به هیچ عنوان نمیرم بجنگم .((210))((228))((66))

Hermion
2014/06/20, 16:26
بر عکس
از هر صد تا یکیش رفتن

به بچه های سایت بود

ا
من اصلا چوب نزدم
یک حرفی رو نقل قول کردم

والا این جا که مشهده و از جنگ دور هر کوچش به اسم یه شهیده
جوونای این روزا هم درسته خیلی کارا می کنن ولی بی غیرت نیستن
ینی بی غیرت توشون کمه

بچه ها زیاد از بحث اصلی دور نشین...بحث بالا بگیره هم اخطار می دن بهتون هم تاپیک بسته می شه

sina
2014/06/20, 16:36
هیچی دیگه جنگ بشه من میرم عملیات ترور سرانشون بقیش با شما((107))

Ajam
2014/06/21, 00:01
بر عکس
از هر صد تا یکیش رفتن

به بچه های سایت بود

ا
من اصلا چوب نزدم
یک حرفی رو نقل قول کردم

تا جایی من می دونم هیچ وقت کم نزاشتیم!!!

هیچی دیگه جنگ بشه من میرم عملیات ترور سرانشون بقیش با شما((107))

داداش سینا سران که در ثانیه اول جنگ به وسیله حمزه ترور میشن بعدشم منو حمزه دست در دست هم میریم خط مقدم شایدم 50-60 متر جلو تر از خط مقدم!!!
به فکر یه کاره دیگه باش!!!

Percy Jackson
2014/06/21, 01:09
یک دفعه گفتم برادران من...اگه میخواید به اختلاف کشیده نشین واااضح بیان کنین...من و دیگران مطمئنا نمیخوایم اختلاف یا سوتفاهمی پیش بیاد...لطفا با کلماتی که بزرگ هستن و گاهی میتونن هم معانی خوب و هم بد داشته باشن در جایی که حس کردید داره مشکل پیش میاد صحبت نکنید...ساده و با ارامش منظورتونو بیان کنین...در ضمن هر حرفی معنی شخصی نمیده و باید به کل نگاه کرد...(خطاب به هیچ کس صحبت نکردم)
(مدیرای محترم من حس کردم داره مشکل پیش میاد...بنظرم اومد اینکار درسته برای جلوگیری...اگر که اشتباه میکنم لطفا پستم رو پاک کنید و بمن اطلاع بدید)
ممنون

sir m.h.e
2014/06/21, 09:25
داداش سینا سران که در ثانیه اول جنگ به وسیله حمزه ترور میشن بعدشم منو حمزه دست در دست هم میریم خط مقدم شایدم 50-60 متر جلو تر از خط مقدم!!!
به فکر یه کاره دیگه باش!!!
من نبودم خوب با حمزه قرار جنگ گذاشتی
بهتون بگم خط شکن اصلی منم نصف لشکر دشمن هم مال منه نبینم کسی دخالت کنه

Ajam
2014/06/21, 12:13
من نبودم خوب با حمزه قرار جنگ گذاشتی
بهتون بگم خط شکن اصلی منم نصف لشکر دشمن هم مال منه نبینم کسی دخالت کنه

تو خط شکن باش منو حمزه 50-60متر جلوتر از خط مقدم داریم می جنگیم،تو هر کاری دوس داری بکن البته اگه منو حمزه چیزی برا تو گذاشتیم!!!

JuPiTeR
2014/06/21, 14:12
به درخواست زننده‌ی تاپیک:
تاپیک قفل شد!