PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عضو گیری گویندگان

NaRiMaN
2014/06/12, 14:30
http://s3.picofile.com/file/8207987600/rapish2_2.png

بیا از اینجا شروع کنیم .....باید چنین کنیم
ما حق آب و آفتاب این سرزمین را به جا نیاورده ایم
حق رود و دریا و دشت های سبز و کویر و دریاچه ها را
ما دور ماندیم
دور ماندیم از خود
گرفتار شدیم در میان انسان ستیزان هوس ران
و از راه بدر شدیم
دور ماندیم.....

سلام خدمت تمام شما دوستان عزیز :

افرادی که مایل به همکاری با ما هستن اول بدونید که بودن شما در تیم باعث افتخار ما خواهد بود .
و دوم بدونید که عضوی از ما شدن اولین شرایطش علاقه به گویندگی و این کار هستش .

شرایط درخواست عضویت : به صورت خصوصی یه فایل صوتی کوتاه برای یکی از افراد تیم مدریتی ارسال کنید

shery
(http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1048)
NaRiMaN
(http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1007)

متن : میتونید از شعر بالا استفاده کنید
همراه فایل صوتیتون یه سری اطلاعات اولیه (بیوگرافی ) ..علاقه مندی ها و البته درصد علاقه مندی شما به گویندگی و همکاری با تیم هم میتونه باشه .

در پاسخ به شما : بخشی که میتونید توش فعالیت داشته باشید مشخص میشه و همچنین لینک ورود به گرو های تلگرام ودعوت نامه عضویت در گروه های انجمن .
و دیگر مسایل و فایل های توضیح کلیت کار رادیو و شروع گویندگی شما ...

و لطفا نگران نباشید ...هر صدایی زیباست ..و هر کسی میتونه داخل تیم قرار بگیره . تازه یه سری اموزش ها و تمرین هم براتون میزاریم .

فقط کافیه صدای خودتون رو به ما بسپرید .

JuPiTeR
2014/06/12, 14:53
خیلی هم عالی
موفق باشید بچه‌ها
نریمان همین که رنک عضو رادیو هم زدم خودش کلیه:دی
فقط دوستان گرامی اسپم ندید و فقط در رابطه با رادیو پست بزنید!

shery
2014/06/12, 15:05
به قول امیر خیلی هم عالی تا موقعی که تو این کارا نباشید سختی ها و دردستر های کارو نمیتونید حس بکنید و بچشید اما به همون اندازه که سختی داره و قتی زحمات کار میاد بیرون چنان شوق و ذوق غیر قابل وصفی داره که نتنها مدریت بلکه تمام اعضارو پی کارو بار بیشتر سوق میده ....امید وارم هر چه زود تر ماهم این شوق و ذوق جدیدو تجربه کنیم ....
از همین تریبون صورتی خودمم اعلام میکنم طبق روال همیشگی نریمان به عنوان نقد کارت و نویسنده ات فعالیت خواهم کرد ...
از دوستان خودم بچه های خودمونم درخواست دارم همکاری کنن .... امااااااا
همیشه در کار رادیو یه سری سوالات بوده برا بچه هایی که مخصوصا میخوان گوینده باشن ...
همه ی ما افراد حرفه ای و خوش صدا نیستیم نویسنده های حرفه ای نیستیم تو صدا سیما کار نمیکنیم سایت معمولی هم نیستیم شنونده هامونن معمولی نیستن خیلی ام رادیو گوش بده نیستن
پس صداااااا مهم نیست (نه اینکه مهم نباشه بلکه منظورم اینه که صداهای گوینده و اونطور صدایه و لهن خاص نیازی نیستش ) کسانی که کمی هیجان دوست دارن از فعالیت های تابستونی در نت خوششون میاد مهم تر از همه بودن در یک جمع شاد روبه هدفی خاص بودن و اینده سازو دوست دارن میتونن گوینده و عضوی از رادیو باشن ... نه ترسی داره و نه اسم و رسمی میخواد
نه صدایه خاصی میخواد تنها چیزی که میخواد اینه که فانتزی خون باشید و فانتزی خواه .....
هرچه باشه رادیو رادیو فانتزی هستش ...
اما در باره نویسنده ها ... کار هر نویسنده ای نیست کار راحتی نیست به شخصه با این همه تجبره انواع نویسندگی و اینکه بیشتر انواع نویسنده و خبرنگار دیدم باید بگم اصلا راحت نیست
اما قدم بزرگی برا هرکسه که بخواد بنویسه و یا نوشتنو دوست داشته باشه ...در هر حال همه از صفر باهم روبه جلو حرکت میکنیم ....اگه مخیواید پیشرفتی داشته باید امتحان متن های رادیو میتونه
راه حل بزرگ و تجبره ی عالی باشه ...
منتظریم ....ممنون

NaRiMaN
2014/06/14, 21:45
صرفا جهت بالا اومدن تاپیک و گفتن این که دوستانی که قبلا اعلام امادگی کرده بودن هم بیان دوباره اعلام امادگی کنن

shery
2014/07/03, 02:34
هوم جالبه بچه ها موقعی که میگیم خصوصی بدید پست میزنید موقعی که میگم لطفا پست بزنید همینچا اعلام امادگی کنید خصوصی میدید چاکر همتونم هستیم
اول میخواستم از بچه های که مارو باا صداها گرمشون منور کردم تشکر کنم بعضی فایلا واقعا خوب بدون البته هنوز تعدادشون کمه اما خب ....
دوم میخواستم بگم دخمل خانمو دمتون گرم ترکوندین به جان امیر اصلا توقع این همه صدا های شیرنی و ناز نداشتم اما واقعا عالی بود
سوم ببینم پسرا واقعا کم اوردین ؟ ینی همه چیو به دخترا واگزار کردین ؟ در این حد ؟ یا بابا ابرو پسرا پیشتازیو بردین این همه تنبلیو کجایه دلم بزارم
فردا پس فردا رادیو اومد بیرون همه دخترا خوش صدا و حسابی رادیو دخترونه اومد بیرون نگین چرااا هااا ....
بعدم مدیرایه گل دوستایه خوبم اگه ت واسکسایپ مکانی صد های همو شنیدین و میدونید دوستتون کارش خوبه و مناسب همکاری هست خوشحال میشیم زورش کنید بیاد رادیو والاااا اخرش سختیاش مال ماست لذتش برا شما
که خوب البته همین سختی هام یه سری شیرنی هیم داره مخصوصا بهترینش همین باهم بودن یه سری دوسته که میشن اعضایه رادیو ...

در اخر منتظر همتون هستیم همچنان اگه خجالت میکشید به نریمان خصوصی کنید اقا پسرایه خجالیتی نترسید به من بدید قول میدم جایی پخشش نکنم ...(بعد میگن ینی چی دخترا همه چیو مال خودشون کردن خوب عزیزم یه تکونی به خودت بده بعد بیا غر بزن )

پ. ن : مدریت های عزیزم حس نمکیند نبودنتون تو این تایپیت مشخصه ...میدونم تایپیت نریمانه خخخخخخ و زیادی صورتیه اماااا البته همه میدونن سرتون شولوغه و لی بر حسب وظیفه ام بودنتون ایجاب میکنه باشین
اصلا به خدا نیستین بچه ها تایپیت صفاا نداره جان شما تایپیت و سر پا نگه دارید رادیو خیلی کاراش زود تر از نشریه پیش میره این تابیتون بترکونیم دیگه
ممنون ببخشید که طبق معمول کلی فک زدم ...

NaRiMaN
2014/07/06, 21:18
شهرزاد گویا صدای پسرا دسته منه چون من سه تا صدای پسر برام او.مده که سهتاشونم عالیه

sina7843
2014/07/21, 13:07
من سینا خالقا 31 ساله نویسنده داستان هایی که تعداد زیادی از ان ها در کتاب توتویی و من منم چاب شده البته برای دوسان داستان هایی جدید می نویسم

paniz
2014/08/02, 12:33
سلام
من چند روز پیش پیام دادم برای عضو شدن در قسمت نویسندگی رادیو پیشتاز و برام پیام اومد که یکی از متن هام رو بفرستم ولی وقتی فرستادم به دلیل پر بودن inbox دریافت دریافت کننده،پیام نرفت.
من باید چیکار کنم؟

Prince-of-Persia
2014/08/02, 12:59
سلام
من چند روز پیش پیام دادم برای عضو شدن در قسمت نویسندگی رادیو پیشتاز و برام پیام اومد که یکی از متن هام رو بفرستم ولی وقتی فرستادم به دلیل پر بودن inbox دریافت دریافت کننده،پیام نرفت.
من باید چیکار کنم؟
باید تعدادی از پیام ها رو پاک کنی

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

به پیام های ارسال شده یا دریافت شده میری ..بعد میری پایین صفحه...... یه قسمت به نام تنظیمات پوشه ها می بینی بر روی خالی کردن پوشه کیلیک می کنیتنظیمات پوشه هاتنظیمات پوشه ها

MaRs
2014/08/02, 13:00
من صدام خوبه ولی خجالت می کشم بفرستم
از طرفی ضبط صوت خوب ندارم در دسترس
اصلن بیخیل
شاید فرستادم
ضبط صوت گوشی هم بدر نخوره

paniz
2014/08/02, 15:32
باید تعدادی از پیام ها رو پاک کنی

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

به پیام های ارسال شده یا دریافت شده میری ..بعد میری پایین صفحه...... یه قسمت به نام تنظیمات پوشه ها می بینی بر روی خالی کردن پوشه کیلیک می کنیتنظیمات پوشه ها

تنظیمات پوشه ها

دوست عزیز پوشه ی من پر نیست مال کسی که میخوام بهش پیام بدم پره.
من که نمیتونم پیام های اونو پاک کنم.

shery
2014/08/02, 16:12
سلام دوست عزیز اگه پوشه نریمان پره لطف کنید و به من خصوصی کنیدش گفته بودم افرادی که مخصوصا بخش نویسنده گی رو دارن سعی کنن به من خصوصی کنن چون بخش نویسندگی کار دست من ویه گروه کوچک نویسنده گیه البته باز هیچ فرقی نداره به نریمانم خصوصی کنید باز متن ها و صدا هاارو میبینم اما با اونایی که مخصوصااز نریمان خجالت میکشن خخخ گفتم دستتون ازاده ....

کساندرا
2015/04/04, 22:03
دوست خوبم شهرزاد و همینطور نریمان عزیز کارتونو واقعا تحسین می کنم و بهتون خسته نباشید میگم سعی می کنم اگه شرایطم جور بود برای خبرنگاری رادیو اقدام کنم فقط یه سوال رادیو از تابستون فعالیتشو شو شروع می کنه؟

shery
2015/04/04, 22:21
دوست خوبم شهرزاد و همینطور نریمان عزیز کارتونو واقعا تحسین می کنم و بهتون خسته نباشید میگم سعی می کنم اگه شرایطم جور بود برای خبرنگاری رادیو اقدام کنم فقط یه سوال رادیو از تابستون فعالیتشو شو شروع می کنه؟

سلام ممنون لطف دارید .والا رادیو کارشو برای پاییز امسال و همچنین زمستون ظبت کرده ...ایشالا خیلی سریع هم میریم سراغ بخش تابستونش .
اما متاسفانه به دلیل خواسته مدریت رادیو و خیلی از اعضا که امسال کنکور دارن ارایه کار هارو تابستون شروع میکنیم .
در نتیجه تو طول کل بهار هنوز هم داریم کار میکنیم و کارهارو در حد مرحله ی اخر اماده میکنیم ....در نتیجه هر لحظه که شما علاقه داشته باشید ما خوشحال میشیم که همکاری کنید .

.AvA.
2015/04/05, 18:56
تشکر از تلاش هاتون ...
متاسفانه ایدی اسکایپ ندارم...
ایشالا وقتی دارا شدم میام...
صدام به نظر خودم خوبه( اعتماد به سقف!!!)
موفق و موید باشید

hana.asadi
2015/04/10, 13:54
سلام من میتونم خبرنگار باشم

Nari
2015/06/18, 17:51
یه سوال
مگه اعضای ادیو رنگ ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟
خب منم عضو رادیم ام !!!!!

shery
2015/06/18, 18:04
یه سوال
مگه اعضای ادیو رنگ ندارن ؟؟؟؟؟؟؟؟
خب منم عضو رادیم ام !!!!!

سلام عزیزم ......عضو رادیو هستید ولی هنوز کاری از شما ارایه نشده بعد از ارایه چند کار از هر فرد در عضو رادیو رنک ...و امتیازاتشش رو دریافت میکنن .

roronoa zoro
2015/06/19, 08:47
ببخشید من میخوام تو رادیو عضو بشم.
نحوه جلساتش رو میتونید توضیج بدید؟

ThundeR
2015/07/05, 22:48
تاپیک بیاد بالا :)

Moahedeh
2015/07/06, 01:53
هنوزم عضو گیری هس مگه؟
نریمان شری من اونور عضو شدما. :دی

Nari
2015/07/06, 02:06
ببخشید من میخوام تو رادیو عضو بشم.
نحوه جلساتش رو میتونید توضیج بدید؟

خب یه متنی رو بخون از کتابی جایی یا این متن رو :

کتاب ها اختیار دارن که شما رو انتخاب کنن که بخونینشون .
وقتی وارد کتاب فروشی می شین کتاب ها دستاشونو به سمتتون دراز میکنن اونا شمارو انتخاب میکنن تا تو دنیاشون قدم بگذارید و با هر قدمی که بر می دارید در دل قلمرو کتاب پیشروی میکنید . یه کتاب دستتون رو میگیره و شما رو با هرچیزی که میشناسه آشنا میکنه .

بعد برای من یا شهرزاد جان خصوصی کن :)

ممنون :)

هنوزم عضو گیری هس مگه؟
نریمان شری من اونور عضو شدما. http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/Messenger/4-2.gif

بله هنوز هم عضو گیری هست :دی
منتها هر کسی عضو بشه از قسمت های جدید توی برنامه قرار میگیره .

skghkhm
2015/07/13, 19:53
سلام خسته نباشید
اگه هنوز به عضو جدید احتیاج دارید منم دوست دارم همکاری کنم البته فقط بخش نویسندگی shery Nari

Dokhtare Ashoob
2015/07/13, 20:06
منم میتونم تو انتخاب آهنگ کمک کنم -__-
خیلی کار سختیه میدونم -__-
میدونم ک به کمک احتیاج دارین -__-
خداییش کار کمر شکنیه -__-
حرفم نباشه -__-

Nari
2015/07/13, 22:19
سلام خسته نباشید
اگه هنوز به عضو جدید احتیاج دارید منم دوست دارم همکاری کنم البته فقط بخش نویسندگی @shery (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=1048) @Nari (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3056)

بله هنوز عضو گیری هست ... فقط این که برای جذب نویسنده قراره یه تاپیک دیگه زده بشه .. وقتی زدیم شما اون جا درخواست بده :)
مرسی :)

منم میتونم تو انتخاب آهنگ کمک کنم -__-
خیلی کار سختیه میدونم -__-
میدونم ک به کمک احتیاج دارین -__-
خداییش کار کمر شکنیه -__-
حرفم نباشه -__-

:/ سلام گلم
راستش توی انتخاب آهنگ کسیو نیاز نداریم .. همین جوریش سر مسئولیتش دعواس خخخخخ
ولی اگه بخوای گوینده بشی ^_^ جا هس ^_^

Samara
2015/08/15, 22:12
سلام!
میشه برا منم یه جا پیدا کنین؟!
فک کنم صوتم بدک نباشه! چن سال پیش مسابقه روانخوانی استانی سوم شدم، چند سالیم بود که خوندن متن و شعر و... مدرسه توی مراسما و... رو به من میسپردن
یه سوالیم داشتم!
شما میگین به اعضای رادیو رنک عضو رادیو میدین... ولی من تا به حال ندیدم که کسی رنک عضور رادیو داشته باشه! فقط تیم مدیریتی رادیو رو دیدم Nari

shery
2015/08/16, 11:32
سلام!
میشه برا منم یه جا پیدا کنین؟!
فک کنم صوتم بدک نباشه! چن سال پیش مسابقه روانخوانی استانی سوم شدم، چند سالیم بود که خوندن متن و شعر و... مدرسه توی مراسما و... رو به من میسپردن
یه سوالیم داشتم!
شما میگین به اعضای رادیو رنک عضو رادیو میدین... ولی من تا به حال ندیدم که کسی رنک عضور رادیو داشته باشه! فقط تیم مدیریتی رادیو رو دیدم @Nari (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=3056)

سلام عزیزم حتما لطفا نمونه ی فایل صوتی از خودتون رو با هر متنی که دوست داشتید برای من خصوصی کنید .

در مورد رنک رادیو هر رنکی داخل انجمن غیر از رنک های مدریتی ..بعد از ارایه چندین کار از فرد بهشون تعلق میگیره .که در حال حاظر دوستان زیادی فعالیت های فوق العاده ای داشتن
اما هنوز بیشتر چند نمونه ی کوتاه کار ازشون ارایه نشده تا رنک بهشون تعلق بگیره .

johnsnow
2015/08/16, 12:09
میگم منکه هستم دیگه نمیخواد بگم که@nari

M.A.S.K
2015/08/16, 12:26
میگم منکه هستم دیگه نمیخواد بگم که@nari

سجاد جان اشتباه نکنم تو قسمت نویسندگی گفته بودی میتونی کار کنی...اگ امکانش هست همزمان با گویندگیت..یه فایل طنز برای شری نرگس یا خودم ارسال کن..ک اگه نویسندگیت اون طوری ک میگی باشه به شدت نیازمند یه نویسنده ایم...

راستی منم میخوام عضو رادیو شم..کجارو امضا کنم؟؟؟

johnsnow
2015/08/16, 13:16
سجاد جان اشتباه نکنم تو قسمت نویسندگی گفته بودی میتونی کار کنی...اگ امکانش هست همزمان با گویندگیت..یه فایل طنز برای شری نرگس یا خودم ارسال کن..ک اگه نویسندگیت اون طوری ک میگی باشه به شدت نیازمند یه نویسنده ایم...

راستی منم میخوام عضو رادیو شم..کجارو امضا کنم؟؟؟
من کی گفتم میتونم نویسندگی کنم گفتم نویسندگی کنم آبرو نویسنده ها رو میبرم بعدشم فعلا چیزی توی ذهنم نیست حداقل بگید بخش طنز در چه زمینه ای باید باشه تا ی فکری بکنم براش.
بعدشم تست گویندگی دادم به نریمان قبلا((10))

M.A.S.K
2015/08/16, 13:47
البته این کار من بی ادبی نباشه دخالت تو کار تیم مدیریت رادیو هستش...خخخ من مث چی منتظرم نویسنده جذب کنم واس رادیو...خخخ شری میکشتممم....ببین یه طنز که در لفافه ی این طنز باید مشکلات مربوط به جامعه ی کتاب و کتاب خوانی و مشکلات مربوط ب انتشارات و کیفیت بد کتابا و ترجمه و سانسورو و چشم و چشمیشونو و قیمت بالای کتابا...البته در قالب یه محاوره بین چند نفر ک یکیشون خانومه...قالب اصلی طنز فاخره ولی تیکه پرونی و حرص درآوردن و دیوونه بازیم میشه استفاده کرد...اثرتو برای شری ارسال کن تا نقد و بررسیش کنه

DaReN
2015/08/16, 21:35
من میتونم تو زمینه معرفی موزیک پس زمینه همکاری کنم
آهنگ کارائوکه و موزیک خالی زیاد گوش میدم
تجربه م بد نیست
((3))((3))((3))((200))((200))((200))
((200)):puriya::puriya::puriya::135_0ef4680769::13 5_0ef4680769::135_0ef4680769::24812_gholi_jaz::248 12_gholi_jaz::24812_gholi_jaz::58202_dj::58202_dj: :58202_dj:

Nari
2015/08/22, 17:48
البته این کار من بی ادبی نباشه دخالت تو کار تیم مدیریت رادیو هستش...خخخ من مث چی منتظرم نویسنده جذب کنم واس رادیو...خخخ شری میکشتممم....ببین یه طنز که در لفافه ی این طنز باید مشکلات مربوط به جامعه ی کتاب و کتاب خوانی و مشکلات مربوط ب انتشارات و کیفیت بد کتابا و ترجمه و سانسورو و چشم و چشمیشونو و قیمت بالای کتابا...البته در قالب یه محاوره بین چند نفر ک یکیشون خانومه...قالب اصلی طنز فاخره ولی تیکه پرونی و حرص درآوردن و دیوونه بازیم میشه استفاده کرد...اثرتو برای شری ارسال کن تا نقد و بررسیش کنه

وحید جان این جا تاپیک عضو گیری گوینده هست نه نویسنده :/ ... برای اون بخش تاپیک جدا هست :/
ماشالا از بس فعالی از تو سوراخ موشم واسه حیاط خلوت نویسنده جمع میکنی :/

من میتونم تو زمینه معرفی موزیک پس زمینه همکاری کنم
آهنگ کارائوکه و موزیک خالی زیاد گوش میدم
تجربه م بد نیست
((3))((3))((3))((200))((200))((200))
((200)):puriya::puriya::puriya::135_0ef4680769::13 5_0ef4680769::135_0ef4680769::24812_gholi_jaz::248 12_gholi_jaz::24812_gholi_jaz::58202_dj::58202_dj: :58202_dj:

در این مورد راستش خیلی ها درخواست کردن و همون جوابی که به بقیه دادیم رو میگم
انتخاب آهنگ بخش خیلی مهم و تاثیر گذاریه و این بخش دست مدیر اصلی رادیو هستش ... و انتقادات و نظراتشم با گروه مدیریت هست :)
به هر حال مرسی بابت پیشنهادتون ... راستی اگه پیشنهاد آهنگ دارین می تونین به خود نریمان بگین :)

perseus
2016/05/17, 21:48
ببخشید آیدی تلگرام نمیشه بدید((7)) اونجا ویس بدیم. اخه این جوری سخته

MIS_REIHANE
2016/05/22, 16:57
خسته نباشید
منم میخواستم اعلاام امادگی کنم
ولی اون وویس رو از چ طریقی براتون بفرستم؟
اصن با چی ضبط کنم؟
اصن چجوری؟
چطـوری؟
چگونه؟