PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیوانه نوشته ایولا نگلایس

آرمیتا37
2012/10/16, 17:31
سلام
دلم می خواد هرکی این کتاب رو می خونه برای مترجمش آقای حمید یکتا خدا بیامرز فاتحه و دعای خیر بکنه چرا که ایشون چند ماه پیش
به رحمت خدا رفتن من خیلی ترجمه هاشون دوست دارم با اینکه بیمار بودن باز هم دنیای فانتزی رو برای جوونها ول نکردند برای آرامش روحش حتما دعا کنید

التماس دعا

دختریکه از کودکی در دیوانه خانه رها شده و شبی که خونآشامی برای تغذیه از این دیوانه ها چیزی یادشان

نمی ماند برخورد می کند ..........

((48))((48))((48))

filagond
2012/10/20, 10:02
دوست عزیز می شود بفرمایید که لینک این کتاب را در کجا یافتید؟ من مطمئنم که این کتاب در دوران اژدها نبود.

آرمیتا37
2012/10/20, 10:11
دوست عزیز می شود بفرمایید که لینک این کتاب را در کجا یافتید؟ من مطمئنم که این کتاب در دوران اژدها نبود.

وقتی خط به خط ترجمه میشد من گرفتم ولی بعد از اون که من داتلود کردم دیگه لینکش رو ندیدم

در ضمن من بزرگترین و کاملترینکتابخانه آنلاین رو صاحبش هستم .

اگه مشکلی هست رفعش کنید اگه سایتش نارضی هم هست باز هم هر چی صلاح بکنید
دوست دارم نام اقای یکتا همیشه زنده باشن کسیکه من رو ترغیب به ترجمه کرد در اولین قدم ایشون بودن پس دینی که
ایشون به من دارند اینکه اسمشون رو به خیلیها بشناسونم.

زنده باشید.

filagond
2012/10/20, 10:12
این کتاب کی و کجا ترجمه شد؟

آرمیتا37
2012/10/20, 10:43
این کتاب کی و کجا ترجمه شد؟

یکی دو ماه قبل از فوت آقای یکتا
آخرین کارشون هست

دوران اژدها سایت قدیمی

filagond
2012/10/20, 13:06
پس چرا در آنجا قرار نگرفت؟

آرمیتا37
2012/10/20, 13:48
پس چرا در آنجا قرار نگرفت؟

خبر ندارم این کتاب رو من از اونجا برداشتم

noora1363
2012/10/24, 23:27
سلام دوست عزیز

اول خودم رو معرفی میکنم:

من نورا مدیر ارشد انجمن دوران اژدها هستم. با نام کاربری noora1363 اونجا فعالیت میکنم . ضمن تشکر از زنده کردن نام حمید یکتای عزیز با کمال احترام ازتون خواهش میکنم این کتاب رو از روی انجمنتون بردارید. نسخه اصلی ترجمه شده این کتاب، دست آقای کیارش شفیعیان، دوست و برادر حمید یکتای عزیز هست. باید به اطلاعتون برسونم بعد از صحبتی که با ایشون داشتم، اکیداً ارائه این کتاب رو منع کردن به دلایلی فعلاً این کتاب نباید ارائه بشه. من به نمایندگی از طرف انجمن دوران اژدها و خانواده ی حمید یکتای عزیز درخواست میکنم هرچه سریعتر این کتاب رو بردارید و دیگه جایی منتشرش نکنید.

سپاسگزارم
نورا

انجمن های دوران اژدها (http://forum.dragon-age.ir/forum.php)

Mr.Sohrab
2012/10/25, 00:30
نوراي عزيز چيزي كه فرموده بوديد را اعمال كردم .

از ارميتا عزيز هم معذرت خواهي ميكنم به خاطر دوست عزيزمون نورا لينك را برداشتم .

noora1363
2012/10/26, 01:17
نوراي عزيز چيزي كه فرموده بوديد را اعمال كردم .

از ارميتا عزيز هم معذرت خواهي ميكنم به خاطر دوست عزيزمون نورا لينك را برداشتم .

درود بر شما دوست عزیز
سپاسگزارم که در اولین زمان رسیدگی فرمودید. از ظرف خودم و انجمن دوران اژدها و نزدیکان حمید یکتای عزیز کمال تشکر و امتنان را دارم.
با سپاس
نورا