PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدیسه ی نجس

Nari
2014/05/30, 01:36
رمان زیباییه که در مورد یه دختر که از یه رابطه ی نامشروع متولد شده هست ... درسته نجسه ولی تو زندگیش تموم سعیشو کرده که پاک بمونه !

7608

خلاصه : اینجا خبری از موهای طلایی و چشمای رنگی نیست… خبری از هیکل بی نقص و خبری از ویلای شمال و خبری از مامان بابای مهربون نیست… خیلی از عشقا دروغی ان… ولی ما هنوز عشق ناب داریم… عشقی که از خواهش تن بگذره… بازم دختر مون غش غشی نیست… خیلى قویه… خیلى مهربونه ولى خودشو سنگ دل نشون میده… بازم دختر قصه مون خیلی درد تو زندگی ش داره ولی بی خیاله… چون مجبوره… خیلی حرفا داره… بیشتر از من… بیشتر از تو… ولی به یه زبون دیگه میگه… به زبون بی خیالی… اما یه درد مشترک با من و تو داره… اونم از بدجنسی آدما بدش میاد…
به حرف مردم اهمیتی نمیده… دختر قصه مون با اینکه نمی خواد،اما یه اسم روشه… اسمی که زندگی شو عوض کرده… نمی خواد این جوری باشه… نمی خواد تن فروشی کنه… و این کارم نمی کنه… ولی این اسم روشه… دختر خراب… و یه اسم بدتر… که آزارش میده… که بهش می فهمونه نمی دونه پدر و مادرش کین… حروم زاده……

منبع : wWw.98ia.Com (http://wWw.98ia.Com)

لینک مستقیم :دانلود (http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/1208%20-Ghediseye%20Najes(wWw.98iA.Com).zip)

Hermion
2014/05/30, 09:15
مرسى نرگس جون حتما مى خونمش به نظر جالب مياد
كار اول نويسنده اس يا بازم كتاب داره؟

Nari
2014/05/30, 14:58
مرسى نرگس جون حتما مى خونمش به نظر جالب مياد
كار اول نويسنده اس يا بازم كتاب داره؟

نویسندهی کتابش بازهم کتابای دیگه ای داره از قبیل : جلد دوم همین رما ( محکومه ی شب پر گناه ) و دیوانه ها نمی خندند و ...
رماناش قشنگ بودن من خوشم اومد

sama1
2014/05/30, 18:35
این رمان در نوع خودش چرتـــــــــــــــه!!!!
واقعا نویسنده ی این کتاب باید بره رمان تخیلی بنویسه تا رمنس!!!
تک تک اتفاقات داستان و روابط اگه خودشون یه داستان مستقل می شدن و روشون کار میشد داستان های خوبی می شدن ولی اینکه این طوری به هم پیوسته اتفاق افتادن......... به نظر من داستان رو از حد عالی به ضعیف رسونده!!

haniyeh
2014/06/01, 11:19
من هنوز نخوندم اما قصد دارم بخونم... راستی مگه این رمان تخیلی نیست؟ فکر می کردم تخیلیه!
ولی نویسنده ش از اون دسته از آدمایی هست که شانس آورده معروف شده خخخخ

sama1
2014/06/02, 12:41
من هنوز نخوندم اما قصد دارم بخونم... راستی مگه این رمان تخیلی نیست؟ فکر می کردم تخیلیه!
ولی نویسنده ش از اون دسته از آدمایی هست که شانس آورده معروف شده خخخخ

نه رمان تخیلی نیست! ولی نویسنده از تخیلش خیلی کار کشیده
مثلا یه جورایی زندگی نامست، اینکه چرا الان اونجاست چرا اسمش اینه؟ اصلا چرا این جوری شده؟ و کنارش داره روی روابط عاشقانم مانور میده.
کتاب رو بخون ولی توی وقت های خیلــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــی تلف شدت!!!