PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارلا

Nari
2014/05/30, 01:28
رمان قشنگی در مورد یه دختر از قشر فقیر که آرایشگره و با تیپ جلف تو خیابونای بالا شهر می گرده ! تموم زندگیش خلاصه شده تو میز آرایشش و تموم ترسشم گشت ارشاده و به خصوص از پلیس می ترسه ... اما تو این داستان اتفاقاتی می افته که زندگیش از این رو به اون رو میشه !

7607

خلاصه: جمیله خیلی بلند پروازه و از وضعیت زندگیش راضی نیست. اون به دلایلی از پلیس می ترسه و ازشون دوری می کنه. سعی می کنه با پسرهای پولدار دوست بشه و خودش رو به اونا پارلا معرفی می کنه و همه ی تلاشش اینه که دلشون و به دست بیاره. یه روز به طور اتفاقی با سیاوش آشنا می شه که یه پلیسه… پارلا از اون خیلی می ترسه و فکر می کنه که سیاوش همه جا دنبالشه و اونو زیر نظر داره. تا این که متوجه می شه سیاوش برای یک ماموریت پلیسی روی اون حساب باز کرده……

منبع : wWw.98ia.Com (http://wWw.98ia.Com)

لینک مستقیم ( کلیک کنید!) :دانلود (http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/980%20-%20Parla%28wWw.98iA.Com%29.zip)

Hermion
2014/05/30, 09:37
قشنگ بود ولى نه اينقدر كه اين همه معروف بشه!
برا يه بار خوندن خوبه

sama1
2014/05/30, 18:28
قشنگ بود ولى نه اينقدر كه اين همه معروف بشه!
برا يه بار خوندن خوبه

به نظر من برای به بار خوندنم خوب نیست،
اول کتاب رو نشناختم ولی وقتی چند خطش رو خوندم بلافاصله یادم اومد که این کتاب و دفعه ی اولی هم که دیدم بعد از خوندن چند صفحه کنار گذاشتم!
اصلا توصیه برای خوندنش نمی کنم!

JuPiTeR
2014/05/31, 12:19
به نظر من برای به بار خوندنم خوب نیست،
اول کتاب رو نشناختم ولی وقتی چند خطش رو خوندم بلافاصله یادم اومد که این کتاب و دفعه ی اولی هم که دیدم بعد از خوندن چند صفحه کنار گذاشتم!
اصلا توصیه برای خوندنش نمی کنم!

ارزش یبار خوندن رو داره!
بد هم نیست

Fateme
2014/05/31, 14:27
خخخخ الان دعوا ميشه!!!!
از نظر منم بد نبود..توي سبك پليسي كار جديدي بود تقريبا منتهاي مراتب اين دختره با ناتواني اش تو تصميم گيري رو مخ پياده روي ميكرد((218)) بعد اخه شخصيت اون دو نفري هم كه دوست داشت خيلي باهم متفاوت بود!!! نميدونم دوگانگي شخصيت داشت چش بود
اما تا حدي قبول دارم كه براي بعضيا كتابش ميتونه بسيار روي اعصاب باشه و مزخرف اما ارزش يك بار خوندن رو داره...اون بخش زندگي خانوادگي دختره جالب بود و سرجمع ميشه گفت كار متوسط كمي رو به بالآيي بود((62))

haniyeh
2014/06/01, 11:17
بابا خوب بود دیگه انقدر غر نزنید. به نسبت بقیه ی کتابای نودهشتیا مثلا بچه مثبت که خیلی بهتر بود! بی انصافی نکنید.
این اولین کتابی بود که از نودهشتیا خوندم. راستش ایده ش ساده ست... قبول دارم در اون حدی نبود که این همه توصیه ش کنن. خیلی از رمان های دیگه هم هستن که در اون حدی نبود که توصیه کنن... مثلا بر خلاف این که خیلی ها شاه شطرنج رو قبول داشتن من قبول نداشتم. یعنی این که خوب بود ولی نه به اون حد.
در کل نویسندگی در نودهشتیا بستگی به شانس داره. اگه خوش شانس باشی رمانت معروف می شه. اگه نباشی و مدیرا توصیه نکنن معروف نمی شه.
آنیتال قلم قوی ای داره. بر خلاف خورشید . ر که واقع بینانه می نویسه. ایده هاش متفاوتن... من پایانش رو دوست داشتم.خیلی تحت تأثیر پایانش قرار گرفتم... البته این برای موقعیه که هنوز داستان نمی نوشتم... نمی دونم الان اگه بخونمش چه حسی بهم دست می ده!

Hermion
2014/06/01, 12:28
بابا خوب بود دیگه انقدر غر نزنید. به نسبت بقیه ی کتابای نودهشتیا مثلا بچه مثبت که خیلی بهتر بود! بی انصافی نکنید.
این اولین کتابی بود که از نودهشتیا خوندم. راستش ایده ش ساده ست... قبول دارم در اون حدی نبود که این همه توصیه ش کنن. خیلی از رمان های دیگه هم هستن که در اون حدی نبود که توصیه کنن... مثلا بر خلاف این که خیلی ها شاه شطرنج رو قبول داشتن من قبول نداشتم. یعنی این که خوب بود ولی نه به اون حد.
در کل نویسندگی در نودهشتیا بستگی به شانس داره. اگه خوش شانس باشی رمانت معروف می شه. اگه نباشی و مدیرا توصیه نکنن معروف نمی شه.
آنیتال قلم قوی ای داره. بر خلاف خورشید . ر که واقع بینانه می نویسه. ایده هاش متفاوتن... من پایانش رو دوست داشتم.خیلی تحت تأثیر پایانش قرار گرفتم... البته این برای موقعیه که هنوز داستان نمی نوشتم... نمی دونم الان اگه بخونمش چه حسی بهم دست می ده!
مطمئنا كتاب بدى نيست...صددرصد از بچه مثبت بهتره!
ولى خوب اينقدرهم فوق العاده نيست!! مثلا به نظر من بايد جاش با فصل بادبادك ها عوض مى شد!!!خداييش فصل بادبادك ها از پارلا قشنگ تره!!
شاه شطرنج هم خيلي خيلي خوبه!!!شايد اون هم يكم زيادى بالا رفته ولى خداييش حرف نداره!!
منم اولين كتابى كه از نودوهشتيا خوندم پارلا بود....شخصيت هاش واقعى و ملموسن ولى حوادث و در كل روند داستان تخيليه!
اصن فك نكنم كسى حوصله داشته باشه براى بار دوم بخونش...چون همه چيز روئه و فكر كردن لازم نداره...
اين بود نظر كلى من:)

Prince-of-Persia
2014/06/01, 16:10
بدک نیست
ارزش یک بار خوندن رو داره

sama1
2014/06/01, 16:28
مطمئنا كتاب بدى نيست...صددرصد از بچه مثبت بهتره!
ولى خوب اينقدرهم فوق العاده نيست!! مثلا به نظر من بايد جاش با فصل بادبادك ها عوض مى شد!!!خداييش فصل بادبادك ها از پارلا قشنگ تره!!
شاه شطرنج هم خيلي خيلي خوبه!!!شايد اون هم يكم زيادى بالا رفته ولى خداييش حرف نداره!!
منم اولين كتابى كه از نودوهشتيا خوندم پارلا بود....شخصيت هاش واقعى و ملموسن ولى حوادث و در كل روند داستان تخيليه!
اصن فك نكنم كسى حوصله داشته باشه براى بار دوم بخونش...چون همه چيز روئه و فكر كردن لازم نداره...
اين بود نظر كلى من:)

کاملا موافقم هانیه جون
بعدم درسته که شانس توی به چشم اومدنه یه اثر تاثیر داره ولی نه اونقدری که یکی از محبوب ترین کتاب ها بشه شاه شطرنج نقاط قوت زیادی داشت که مورد توجه مدیرا هم قرار گرفته!