PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پانتی بنتی

Nari
2014/05/30, 00:58
من این کتاب رو خوندم
کتاب با محتوا و زیبایی هس . احساسات یه زن رو به شکل خیلی زیبا و کامل به خواننده القا میکنه و اون رابطه ی قوی رو با خواننده برقرار می کنه . البته در مورد عرب های خوزستان زیاده روی کرده ولی به گفته ی خود نویسنده لازم بوده و قصد توهین نداشته ! شاید بشه گفت خیلی توی مسائل حساس وارد شده و برای زیر 14 مناسب نیست . ولی در کل رمان بسیار بامحتوا و قشنگیه من که خوشم اومد . پیشنهاد می کنم شما هم بخونیدش :

7605

از زبان نویسنده:
داستان درمورد دختری بنام پانتی هستش که پدری عرب و مادری تهرانی داره . پدر این دختر زاده این عشیره خاص هستش و میراث دار این فرهنگ . پانتی ساکن تهران هست ولی قبلا بنا به دلایلی توی اون عشیره زندگی کرده . من عادت دارم که توی داستانهام گره ایجاد کنم و همراه با داستان این گره ها رو باز کنم ، برای همین خلاصه خاصی برای داستانهام نمینویسم …

منبع : wWw.98iA.Com (http://wWw.98iA.Com)

لینک مستقیم ( کلیک کنید !): دانلود (http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/1235%20-%20Panti%20Benti(wWw.98i.Com).zip)

JuPiTeR
2014/05/31, 12:27
یعنی این کتاب عالی بود
من یبار بدون بازگشت به گذشته خوندم
یبار کامل
خخخخخخخخ
توصیه میکنم بخونید
بخونید

Percy Jackson
2014/05/31, 14:16
من سیزده سالمه بخونم؟؟؟!!!!

Fateme
2014/05/31, 14:37
اين كتاب هستي منه!!!!! يعني عشق من تو دنياست!!!! يعنيا اين كتاب بند بند وجود منو به لرزه در اورد...همچيش تكه، از قلم زيباي نويسنده و مهارتش تو نوشتن و فلش بك تاااا شخصيت پردازي و سير داستان و أيده و و و و يعني هر رمنس خوني كه نخونده باش اين كتابو يعني هنوز يك رمنس واقعي رو مزه مزه نكرده!!!! من حداقل ٥ بار كتابو خوندم...دفعه اول كه روي لپ تاپ نيم خيز ميخوندم!!! عاليه واقعا!
اما بله بيشتر مناسب ١٦ به بالا و اينجور سن ها هستش((62))

یعنی این کتاب عالی بود
من یبار بدون بازگشت به گذشته خوندم
یبار کامل
خخخخخخخخ
توصیه میکنم بخونید
بخونید
الان يعني چجوري يه بار بدون گذشته خوندي؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

من سیزده سالمه بخونم؟؟؟!!!!
ممممم خب اگه تو خط رمنس خوندن هستي و به مسائل اجتماعي رواني علاقه داري ميتوني بخوني...اما ريسكه چون كسايي كه اماده پذيرش اين داستان نباشن ديگه كلا زده ميشن ازش...چون نويسنده خودش سي و خورده اي سالشه و طبيعتا كتاب نسبتا سنگيني نوشته با حقايق شك آور و قلمي پيچ در پيچ كه جدا بايد باهاش حوصله كني...
راستشو بخواي پيشنهاد ميكنم سال ديگه بخونيش...

JuPiTeR
2014/05/31, 14:51
اين كتاب هستي منه!!!!! يعني عشق من تو دنياست!!!! يعنيا اين كتاب بند بند وجود منو به لرزه در اورد...همچيش تكه، از قلم زيباي نويسنده و مهارتش تو نوشتن و فلش بك تاااا شخصيت پردازي و سير داستان و أيده و و و و يعني هر رمنس خوني كه نخونده باش اين كتابو يعني هنوز يك رمنس واقعي رو مزه مزه نكرده!!!! من حداقل ٥ بار كتابو خوندم...دفعه اول كه روي لپ تاپ نيم خيز ميخوندم!!! عاليه واقعا!
اما بله بيشتر مناسب ١٦ به بالا و اينجور سن ها هستش((62))

الان يعني چجوري يه بار بدون گذشته خوندي؟؟؟؟؟

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

ممممم خب اگه تو خط رمنس خوندن هستي و به مسائل اجتماعي رواني علاقه داري ميتوني بخوني...اما ريسكه چون كسايي كه اماده پذيرش اين داستان نباشن ديگه كلا زده ميشن ازش...چون نويسنده خودش سي و خورده اي سالشه و طبيعتا كتاب نسبتا سنگيني نوشته با حقايق شك آور و قلمي پيچ در پيچ كه جدا بايد باهاش حوصله كني...
راستشو بخواي پيشنهاد ميكنم سال ديگه بخونيش...

که مناسب شونزده ساله هاس نه؟
اونوقت خودت چن سالته؟خخخخخخ

وقتی به فلش بک میرسیدم ردش میکردم تا به زمان حال برسم:دی

Percy Jackson
2014/05/31, 15:13
راستش فقط یه نفر میدونه میتونم یا نه!!!که احتمالا میتونم!!پس تابستون میخونم.....امیدوارم به اون خوبی که میگین باشه!!

Fateme
2014/05/31, 16:58
که مناسب شونزده ساله هاس نه؟
اونوقت خودت چن سالته؟خخخخخخ

وقتی به فلش بک میرسیدم ردش میکردم تا به زمان حال برسم:دی
اول اينكه گفتم بيشتر مناسب شونزده ساله هاست
دوم اينكه من پونزده ام تموم شده الان تو شونزده هستم!!!!((83))

haniyeh
2014/06/01, 11:26
آقا من چه گناهی کردم چهارده سالمه ؟ :| هعی...
می دونم که موضوعش متفاوته... از اونایی که ارزش چاپ کردن دارن... قراره بخونمش. و خب توصیه ش می کنم... اگه از اون دسته از آدم ها هستید که به اقشار مختلف جامعه اهمیت می دید حتما این رو بخونید.
خوشحتانه از اون دسته از نویسنده هایی هست که تونسته تو نودهشتیا دووم بیاره! و تونسته خودش رو به یه جایی برسونه.

sama1
2014/06/02, 12:37
کتاب متن سنگینی داره، ولی توش هیجان و عشق و عاشقی و خوشگلی و.... اینام پیدا میشه((200))
به نظر من کتاب رو همه می تونن بخونن تو هر سنی ولی هرکس برداشت خودش رو می کنه!

vsp
2014/06/02, 13:34
من پونزده سالمه کتاب رو هم خوندم موافقم مسائلی که بیان می کنه یه مقدار سنگین یا میشه گفت نیمچه تلخ هستند ولی نویسندگی و داستان پردازیش فوق العاده عالیه