PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بانوی قصه

Hermion
2014/05/16, 20:33
7399
نام کتاب: بانوی قصه
نویسنده: beste کاربر نودوهشتیا
خلاصه نویسنده:

همراز خواهری داشته که بخاطر خیانت شوهرخواهرش و جبروت خانواده شوهر میمیره..حالا سالها از اون زمان گذشته وهمراز در تلاش تا بچه های خواهرش را از جبروت اون خانواده رها کنه ..دراین راه عموی بچه ها مقابلش قرار میگیره..دونفرکه خاطره ی بدی ازهم درگذشته دارن از دو دنیای متفاوت…پسری مغرور وسرد درمقابل دختری لطیف وبی غل وغش…لحظه های حل شدن این تفاوت واختلاف اونقدر شیرین وقابل لمسشدنه که همتون لذت میبرید…پایان خوش

من والا تا نصفش بیشتر وقت نکردم بخونم ولی تا الان پشیمون نشدم
اگه رمان قبلی این نویسنده رو که این جا هم گذاشته بودم خونده باشین( زیتون) با نثر نویسنده آشنایی دارین
تو این داستانم گذشته ی شخصیتش رو پر بدبختی و زجر انتخاب کرده
من که خوشم اومد نظر ها هم مثبت بوده امتحانش کنین

بانوی قصه pdf (http://dl2.98ia.com/book/1733%20-%20Banoye%20Ghese(wWw.98iA.Com).zip)

http://www.forum.98ia.com/

haniyeh
2014/05/17, 11:39
از رمانای بسته خیلی تعریف می شه...
من اوایل رمان زیتونش رو خوندم... نثرش رو خیلی دوست نداشتم... یعنی قوی نبود... اگرچه فلش بکاش واقعا قوی کار شده بودن... اما من دوست نداشتم... البته باید به این نکته اشاره کرد که ایده ش متفاوت بود...:دی
نویسنده شم شانس داره ها... تو سه ماه هم رمان نویس شد هم کاربر ویژه...((68))
اگرچه دوستم می گفت قلمش توی بانوی قصه بهتره...((225))
بقیه شانس دارن... حالا اگه ما یه همچین رمانی رو می نوشتیم امکان نداشت ما رو کاربر ویژه کنن... نویسنده ش خیلی زود معروف شد.
من خیلی بدبختم:| تشکرای رمانم به زور به ده تا می رسن:|

Hermion
2014/05/17, 11:51
از رمانای بسته خیلی تعریف می شه...
من اوایل رمان زیتونش رو خوندم... نثرش رو خیلی دوست نداشتم... یعنی قوی نبود... اگرچه فلش بکاش واقعا قوی کار شده بودن... اما من دوست نداشتم... البته باید به این نکته اشاره کرد که ایده ش متفاوت بود...:دی
نویسنده شم شانس داره ها... تو سه ماه هم رمان نویس شد هم کاربر ویژه...((68))
اگرچه دوستم می گفت قلمش توی بانوی قصه بهتره...((225))
بقیه شانس دارن... حالا اگه ما یه همچین رمانی رو می نوشتیم امکان نداشت ما رو کاربر ویژه کنن... نویسنده ش خیلی زود معروف شد.
من خیلی بدبختم:| تشکرای رمانم به زور به ده تا می رسن:|
خخخخخخخ هانی باید قبول کرد واقعا قشنگ می نویسه!!!
یه جور سبک جدید برا نوشتن انتخاب کرده....
زیتون هم زیادی کشش داد وگرنه خیلی خیلی بهتر می شد

M.A.S.K
2014/05/22, 10:09
بدم میاد از این رمای چرت..

Nari
2014/12/05, 09:35
رمان بانوی قصه واقا محشره
یه عشق آروم با تلفیقی از مسائل اجتماعی
درسای خوبی میده ...