PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاه شطرنج

Hermion
2014/05/07, 16:18
7279
نام کتاب: شاه شطرنج
نویسندهPEGAH کاربر نودوهشتیا
خلاصه:
داستان درباره دختری خودساخته به نام سایه است که تصمیم گرفته از دشمنش انتقام بگیرد.در این راه باید با بزرگترین شرکت پخش دارو رقابت کند و در نهایت مجبور میشود از خیلی چیزهایش بگذرد...

"گیرم که باخته ام !!!
اما کسی جرات ندارد به من دست بزند یا از صفحه بازی بیرونم بیندازد .
شوخی که نیست , من شاه شطرنجم !!!
تخریب می کنم آنچه را که نمی توانم باب میلم بسازم .
آرزو طلب نمیکنم، آرزو میسازم .
لزومی ندارد من همانی باشم که تو فکر میکنی ،
من همانی ام که حتی فکرش را هم نمی توانی بکنی .
زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد !
زانو نمی زنم، حتی اگر تمام مردم دنیا روی زانوهایشان راه بروند !
” مـــن زانــــو نمــی زنــــم. . . “…."

چیزی که این کتابو متفاوت کرده باهوش بودن نویسنده س
من واقعا خوشم اومد
یکی از بهترین کتابای نودهشتیاس
بخونین پشیمون نمی شین
شاه شطرنج PDF (http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/1332%20-%20Shahe%20Shatranj(wWw.98iA.Com).zip)

sama1
2014/05/07, 16:27
هرمیون جان برای قرار دادن این کتاب باید مستقیما از نویسندشم اجازه بگیری، من می خواستم این کتاب رو بذارم ولی اون موقع نویسنده پروفایلش رو بسته بود و نتونستم باهاش صحبت کنم، پیشنهاد می کنم تا با پگاه صحبت نکردی و اجازه ی قرار دادن کتاب رو نگرفتی، کتاب رو از روی سایت برداری! چون نویسنده ابتدای تمام داستاناش گفته که بدون اجازه هیچ سایت و وبلاگی اجازه ی قرار دادن کتاب هام رو نداره!

Hermion
2014/05/07, 16:30
هرمیون جان برای قرار دادن این کتاب باید مستقیما از نویسندشم اجازه بگیری، من می خواستم این کتاب رو بذارم ولی اون موقع نویسنده پروفایلش رو بسته بود و نتونستم باهاش صحبت کنم، پیشنهاد می کنم تا با پگاه صحبت نکردی و اجازه ی قرار دادن کتاب رو نگرفتی، کتاب رو از روی سایت برداری! چون نویسنده ابتدای تمام داستاناش گفته که بدون اجازه هیچ سایت و وبلاگی اجازه ی قرار دادن کتاب هام رو نداره!
فکر می کنم اجاز برای وقتیه که بخوای دوباره آپلود کنی کتاب رو یه جای دیگه
من در واقع لینک نووهشتیا رو می زارم
ولی بازم چشم
می رم ببینم جایی این قانونا می یابم یا نه؟

sama1
2014/05/07, 16:34
فکر می کنم اجاز برای وقتیه که بخوای دوباره آپلود کنی کتاب رو یه جای دیگه
من در واقع لینک نووهشتیا رو می زارم
ولی بازم چشم
می رم ببینم جایی این قانونا می یابم یا نه؟

خواهش می کنم عزیزم، من دوست ندارم اسم سایت به خاطر یه سو تفاهم ساده خراب بشه، ولی تا جایی که می دونم نظر نویسنده اصلی شرطه، اگر با یکی از مدیرای 98ia هم صحبت کنی خوبه((201))

Hermion
2014/05/07, 16:43
خواهش می کنم عزیزم، من دوست ندارم اسم سایت به خاطر یه سو تفاهم ساده خراب بشه، ولی تا جایی که می دونم نظر نویسنده اصلی شرطه، اگر با یکی از مدیرای 98ia هم صحبت کنی خوبه((201))

استفاده از مطالب اين سايت به هر نحو ، منوط به قرار دادن نام و لینک نودهشتیا به صورت مستقیم (http://www.forum.98ia.com (http://www.forum.98ia.com/)) می باشد .

کپی پیس از خود سایته من الان می خواستم وارد اکانتم بشم اینو دیدم.
ممنون بازم از تذکرتون

Fateme
2014/05/07, 21:08
كتاب قشنگيه يعني واقعا بين اينهمه كتاب كليشه چيز بسيار بسيار جالبيه، داستان خوبي هم داره و تقريبا اتفاقايي ميفته كه حدسشم نميزنين هرچه امير هم ديگه يخورده زيادي مجنون بود ماشالله!!!!!!داستان زندگي سايه هم جالب بود، در كل اگه رمنس خون هستين از دست ندينش و اگه رمنس خون نيستين هم بد نيس امتحانش كنين از خيلي چيزاي ديگه بهتره...

Hermion
2014/05/07, 21:23
كتاب قشنگيه يعني واقعا بين اينهمه كتاب كليشه چيز بسيار بسيار جالبيه، داستان خوبي هم داره و تقريبا اتفاقايي ميفته كه حدسشم نميزنين هرچه امير هم ديگه يخورده زيادي مجنون بود ماشالله!!!!!!داستان زندگي سايه هم جالب بود، در كل اگه رمنس خون هستين از دست ندينش و اگه رمنس خون نيستين هم بد نيس امتحانش كنين از خيلي چيزاي ديگه بهتره...
نمی دونم....وقتی این کتابو می خوندم....احساس می کردم نویسنده از یه دریچه ی دیگه به دنیا نگاه می کنه کلا...چیزایی رو می بینه که ما نمی بینم و البته یه چیزایی رو هم اون نمی بینه ما می بینیم...
کسایی که خوندن بیان بگن موافقن یا نه؟

Fateme
2014/05/07, 21:33
نمی دونم....وقتی این کتابو می خوندم....احساس می کردم نویسنده از یه دریچه ی دیگه به دنیا نگاه می کنه کلا...چیزایی رو می بینه که ما نمی بینم و البته یه چیزایی رو هم اون نمی بینه ما می بینیم...
کسایی که خوندن بیان بگن موافقن یا نه؟
از اونجايي كه ما با نويسنده كاري نداريم و داريم راجع به كتابش حرف ميزنيم پس به نوعي حرفتو رد ميكنم!!!!
اما بله، موافقم كه ديدگاهي كه كتاب نگاشته شده و نوع نگاه كتاب متفاوته

Nari
2014/05/30, 01:07
منم این کتابو خوندم واقعا زیبابود و جای حرف داشت
اولین کتابی بود که بعد از خوندن دومین صفحه اش واقعن جذب شدم

master
2014/05/30, 01:29
از اونجايي كه ما با نويسنده كاري نداريم و داريم راجع به كتابش حرف ميزنيم پس به نوعي حرفتو رد ميكنم!!!!
اما بله، موافقم كه ديدگاهي كه كتاب نگاشته شده و نوع نگاه كتاب متفاوته

کتابو نخوندم ولی ولی همینجوری جملتو خوندم، باهاش مخالفم. نویسنده و کتابش (به طور کلی، هنرمند واثرش) به نظرم یکی هستند. (در یک نگاه ایده آل گرا)