PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رونمايي از دو چهره "شهر موش هاي 2"

aghi20
2014/05/04, 02:27
رونمایی از دو چهره «شهرموشها»2

http://upload7.ir/imgs/2014-05/30102606015792640113.jpg

در حالی که فیلم‌سینمایی «شهر موش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند برای اکران در عید سعید فطر در حال آماده شدن است، اولین عکس از چهره عروسک‌های این فیلم رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در اولین عکس منتشر شده از این فیلم که در اختیار ایسنا قرار گرفته است، دو شخصیت اصلی فیلم دیده می‌شوند.

منیژه حکمت تهیه‌کننده این فیلم به ایسنا گفت: همزمان تدوین و کار صدا در حال انجام است و انیمیشن کار هم که بخش کوچکی را شامل می‌شود نیز در حال ساخته شدن است.

وی اظهار امیدواری کرد با پایان رسیدن ساخت فیلم تا یک ماه آینده تبلیغات کار آغاز شود و خبر داد که 180 نفر در بخش تبلیغات مشغول فعالیت خواهند شد.

این تهیه‌کننده از علاقه‌مندان خواسته است نام شخصیت‌های داخل عکس را حدس بزنند.

به گزارش ایسنا،به نظر می‌رسد یکی از این شخصیت‌ها عروسک معروف «کپل» در سنین میانسالی است.

پ.ن: به شخصه من با 22 سال سن ميشينم اين رو نگاه ميكنم البته اگه مثل قديم باشه!!!

M.A.S.K
2014/05/04, 20:53
شهرموشا بهترین خاطره برای دو دهه...

ELENOOR
2014/05/05, 17:19
شخصیت هاش که تابلو هست کپل و نارنجی
ولی فکر کنم می خوان یه جورایی مثل کلاه قرمزی عمل کنن.عمرا شهر موشها به پای کلاه قرمزی برسه!!!!

shiny
2014/05/05, 18:48
عاقا یه چیزی من بین شهر موشها و مدرسه موشها دچار دوگانگی شخصیت شدم...
وا اینا الان یکین؟؟
اصن ربطی به هم دارن؟؟
یکی جواب منو بده لدفا
من فک کنم قاطی کردم...