PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سه گانه ی نجات آلینگا

mixed-nut
2014/04/23, 12:05
سلام به همه ی دوستان عزیز
من شروع به نوشتن یه رمان کردم که ایده ش از خیلی وقت پیش تو ذهنم بود. اولشم میخواستم کل رمان رو بنویسم بعد آپلود کنم. اما بعد منصرف شدم. چون اینطوری نمی تونستم از نقدهای شما دوستان عزیز استفاده کنم. برا همین فصل اول جلد اول رو میزارم. ممنون میشم وقت گرانبهاتونو در اختیارم قرار بدین و کمکم کنین اشکالات داستانو رفع کنم. بی صبرانه منتظر نقدهای قشنگتون هستم.
خلاصه: داستان در مورد یه سری جوونه که به یه دنیای دیگه ای کشیده میشن و اونجا سرگردون میشن تا راهشونو پیدا کنن...بدون اینکه کسی باشه که کمکشون کنه...یا حتی راهنماییشون کنه، هرچند این چیزیه که اونا فکر میکنن، اما لازمه که دقتشونو بالا ببرن تا نشونه های راهنمایی رو پیدا کنن...هر کدوم از این جوونا تو یه کاری مهارت دارن که در نتیجه کنار هم می تونن از پس مشکلاتشون بربیان...

فعلا

http://s5.picofile.com/file/8120992776/1.pdf.html

ThundeR
2014/04/23, 14:04
همین که انقدر شهامت داشتی و شروع به نوشتن کردی خیلی خوبه( من خودم جرئت ندارم بنویسم....خخخ...) ... مورد دیه این که با یه فصل که نمی شه نظر داد.. حداقل باید هفت فصل باشه تا یه روایتی از داستان دستمون بیاد... * با قدرت ادامه بده.

mixed-nut
2014/04/23, 20:49
به زودی...

البت فصل امتحانات و کنکور لعنتیه...خیلیا نمیتونن بخونن نقد کنن...میدونم...من خودمم امتحان دارم، ولی همه ی سعی خودمو میکنم...

و نهایتا واقعا ممنون