PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قبل از شروع

Hermion
2014/04/09, 23:56
6932
نام کتاب: قبل از شروع
نویسنده: mahsa zahiri کاربر نودوهشتیا
خلاصه:
داستان در مورد دختری به اسم نارینه است که خواهر ناتنیش در شرف ازدواج با فرشید است .پسری که عموی بسیار ثروتمندی داره که تنها 6 سال از خودش بزرگتره و همه جوره تکه . نارینه گرچه از مادر با خواهر و برادرش جداست اما فامیلیه متفاوتی با اونها هم داره!و همین سبب میشه که عموی نامزد خواهرش ،آدلان سر این موضوع اونو به هم بریزه!
کسی در اون عمارت خواهان نارینه نیست و آدلان با آزارو کل کل هاش بیشتر روزگار رو برای نارینه سخت کرده
نارینه که حس مخفی متفاوتی نسبت به ادلان داره سعی میکنه که خودش رو با پرورش ماهی سرگرم کنه ولی احتیاج به راهنما داره که اونو هم ادلان براش پیدا میکنه
به نظر میرسه ادلان هم عاشق نارینه ی بداخلاق و لجوج شده اما واقعا این عشقه؟…..

من قبلا هم گفتم کارای مهسا زهیری حرف نداره
قبل از شروع pdf (http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/1217%20-%20Ghabl%20Az%20Shoro(wWw.98iA.Com).zip)

sama1
2014/04/18, 03:56
کتاب های مهسا زهیری فوق العادن!
هر شخصیت خیلی خوب معرفی میشه، مشکلاتش، دغده هاش، خوبی هاش! طوری که کمی که از داستان رو می خونید و جلو میرید میتونید با شخصیت اصلی داستان همزاد پنداری کنید.
کل کل های الکی بین دختر و پسر توی این کتاب هیچ جایی نداره، زیر داستان اصلی همیشه یه داستان دیگه هم هست که از اول کتاب بهش اشاره ی کوچیکی می شه ولی آخرای کتاب مشخص می شه. هیچ شخصیتی کامل نیست، هر کسی هر چقدر خوب، هر چه قدر زیبا، پولدار و... همیشه یه نقصی داره که میشه اینجوری تعبیر کرد که هیچ کس کامل نیست.
روابط بین افراد کاملا توش ملموسه، روابط واقعیه!
من توصیه می کنم که حتما بخونید.