PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فصل بادبادک ها

Hermion
2014/04/08, 17:23
6922
نام کتاب: فصل بادبادک ها
نویسنده: mahsa zahiri کاربر نودوهشتیا
خلاصه:
شیده تنها وارث خانواده ی بزرگ عمادزاده ست که قبلاً ازدواج نا موفقی داشته و برادر جوانش رو 5 سال پیش، در یک حادثه مشکوک از دست داده. حالا به نظر می رسه افراد متفاوتی با نیت های مختلف قصد نزدیک شدن بهش رو دارن. داستان پیرامون راز مرگ شهرام و روابط پیچیده ی سه خانواده (شریک) ثروتمند هست. در نهایت تصمیم گیری شیده، زندگی اون رو در تقابل با شیوه ی زندگی مادرش قرار میده… …..

به نظر من کلا کتابای این نویسنده عالین....از دستش ندید بخونید
فصل بادبادک ها pdf (http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/1318%20-%20Fasl%20e%20Badbadakha(wWw.98iA.Com).zip)

khas
2014/04/08, 19:17
اسمش که قشنگه...باید جالب باشه

BOOKBL
2014/04/08, 20:54
فقط چون هرمیون گفته قشنگه می خونم.

sama1
2014/04/18, 04:04
فقط چون هرمیون گفته قشنگه می خونم.

منم توصیش می کنم، تا صفحات آخر داستان واقعا نمی فهمید که چی شد و هزار جور ایده ی مختلف به ذهنتون می رسه. با شخصیت اصلی کتاب هماهنگ می شه جلو رفت و تمام استنباطاش رو خودتون هم استنباط کنید ولی آخرش....
کتاب خوبیه، مخصوصا اینکه مهسا زهیری کتاب هاش را با چندتا جمله ی کلیشه ایه تا آخر عمر با هم بودیم و بچه های خوشگل داریم و سر عقد به مامانم نگاه کردم و.... اینا سرهم بندی نمی کنه، کتابش محتوا داره.

Hermion
2014/04/18, 11:08
اگه به هر کتابی که خوندین امتاز بدین خیلی خوب می شه
این جوری هر کی قبل از این که کتابی رو بخونه متوجه می شه چ جوریاست

sama1
2014/04/18, 11:20
اگه به هر کتابی که خوندین امتاز بدین خیلی خوب می شه
این جوری هر کی قبل از این که کتابی رو بخونه متوجه می شه چ جوریاست

منم همین کارو می کنم عزیزم، هم کتاب رو به عنوان خوانده شده علامت می زنم هم امتیاز میدم!
البته اعتراف میکنم که قبلا امتیاز نمی دادم، فقط کتاب هایی که خیلی قشنگ بودن رو امتیاز می دادم((119))

Fateme
2014/06/01, 14:06
كتاب قشنگيه...أيده اش جديده و تقريبا ميشه گفت شخصيت هاش هم همينطور...سير داستان جالبي هم داره و كلا شما هم كاملا درگير داستان ميشين و هي سعي ميكنين اين كلاف سردرگم رو باز كنيد و نميشه كه نميشه..اكثر داستان همش يه اتفاقي مي افته كه حتي فكرشم نمي كردي! آخرشم كه عالي تموم ميشه و كلا همه اينا باعث ميشه كتاب خوبي باشه براي خوندن...يك كتاب مهيج آروم