PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروژه تایپ: آرتميس فاول و گروگان‌گیری_جلد اول(کامل)

Fateme
2014/04/02, 23:53
سلااااام!
عيد خوش گذشت؟سيزده به در چطور بود؟((92))خب عرضم به حضورتون كه خدمت تون هستيم با يك عدد سيزده به درانه!سيزده به درانه عيديي است كه در روز سيزدهم بهتون داده ميشه((3))
منتها اين سيزده به درانه ما يخورده خاصه، خودش اما چيز خاصي نيست...گيج نشين الان ميگم خدمتتون قضيه چيه!
ما اومديم ديديم عاقا يه بنده خدايي خيلي زحمت ميكشه، ما هم جز تشكر زباني هيچ كار خاص ديگه اي انجام نميديم...گفتيم اي چه كنيم؟ يهو يه عدد چراغ بالا سرمون روشن شد: بيايم يك كاري انجام بديم به نيت تشكر عملي(قدرداني) از اون. اين كار چي بود؟ تايپ ارتميس فاول(به هر حال كار خيري هم بود ديگه! ملتو از خوندن اسكنش راحت كرديم!!!!)
عرضم به حضورتون كه احتمال حدس زدين اون شخص كيه؟! اما واسه بقيه ميگم، اون شخص كسي نيست جز JuPiTeR مدير كل زندگي پيشتاز.((216))
توي اين پروژه همه بچه ها جمع شدن و هركس به مقداري كه ميتونست توي تايپ كردن كمك كرد. اگه اسمي اينجا نيست، دليل بر بي معرفتيش نيست، بلكه يا وقت و امكانات نداشته يا من يادم رفته بهش بگم! به هرحال چه اونايي كه تونستم كمكي هرچند كوچيك بكنن و چه اونايي كه نتونستن همه يه حرف مشترك داريم: مرسي ژوپي! خيلي زحمت ميكشي، فكر نكن كسي نميبينه يا اهميت نميده! ((70))
اين پروژه هم حاكي از قدر داني بچه هاست و يك يادگاري كوچولو كه هميشه تو نت باقي خواهد ماند.
ديگه ببخشيد كمه و قابل قياس با حجم كاراي تو نيست. ديگه برگ سبزي ست تحفه درويش!((87))
بسه ديگه خيلي هندي شد فك كنم!((3))
يك نكته طريفي كه جا داره بگم اينه كه كار خيلي ضربتي بود! جلد يك و دو حاضر شد، منتها اينقد همچي تو هم بود ما خيلي دير متوجه شديم كه فصل يك و شش جلد دوم تو اسكناش نيستن(((205))((119))) و ديگه اگه ميخواستيم بصبريم كه اونا رو تايپ كنيم ديگه عيد ميگذشت، ماهم بيشتر ميخواستيم تو عيد باشه تا علاوه بر قدرداني يه جورايي عيدي امير و بچه ها هم حساب بشه! خلاصه يك تير و هفتاد نشون بوده!((72))
جلد يك فعلا تقديم حضورتون ميشه تا طي چند روز اتي جلد دوم هم بياد.ديگه ببخشيد ديگه!
جا داره از همه دوستانش كه همراهي كردن تشكر فراوان كنم كه تو عيد حسابي هواي ما رو داشتن و رومون رو زمين ننداختن.از اون دوستاي ديگه هم به خاطر حمايت شون تشكر ميكنم و ناراحت نباشن، ايشالله يك جاي ديگه كمك ميكنن! اون دوستایی که یادم رفت بهشون بگم دلخور نباشن من اینجا پشت میکروفن معذرت میخوام ازشون! حواس پرتیه دیه!((110))((64))

راستي براي جلد يك به سينا هم خيلي زحمت دادم همينجا ازش تشكر ميكنم((110)). حرف بسه ديگه اين شما و:

6838

http://www.pioneer-life.ir/library/viewdownload/60-/515-.html
خلاصه:آرتمیس پسربچه ی نابغه ای است که پس از گم شدن پدرش و مقروض شدن خانواده تصمیم میگیرد با استفاده از هوش بالای خود، ثروت خانوادگی را دوباره به دست آورد. اما با کاری تبهکارانه! با گروگانگیری! اما نه یک گروگانگیری عادی، برای رسیدن به هدفش او دست به گروگان گرفتن یک جن میزند! اما سرنوشت قضیه را پیچیده تر میکند، جن مزبور از افسران نیروی وِیژه ی دنیای جن و پری هاست

Leyla
2014/04/03, 00:21
یادش به خیر من این کتابو دو سال پیش دم امتحانای پایان ترم خوندم...
چه قدر بابام حرص خورد...

دست همگی درد نکنه! داستانش قشنگه مخصوصا تو جلدای اول. تو جلدای بعد نویسنده یه ذره خراب کرد...

یک تشکر ویژه هم از کسی که این پروژه برای قدردانی ازش انجام شده. ((122))((122))((122))
خسته نباشید!

khas
2014/04/03, 00:56
ممنون...خیلی دوست داشتم توی این پروژه برا قدردانی از امیر همکاری کنم ولی متاسفانه نشد...ممنووون فاطمه...دم داش امیر هم گرم به زودی باز برمیگردم...دوووستون دارم

Cyrus-The-Great
2014/04/03, 09:19
کارتون عالی بود دوستان!
دستتون درد نکنه. واقعا یه جوری باید از امیر قدردانی میکردیم که فاطمه این ایده فوق العاده به ذهنش رسید.
از همه دوستانی که تو این کار کمک کردن تشکر میکنم و البته یه معذرت خواهی هم بدهکارم چون نتونستم تو این کار کمکی بکنم.

امیر جان مبارکت باشه.
بچه ها خسته نباشید.((212))

freak
2014/04/03, 10:24
دستت درد نکنه یادش بخیر وقتی این کتاب رو می خوندم نسخه ی اسکن شده بود پدر چشمام در می اومد تا خوندم.بر ببینم این چطوریه.باتشکر.@};-

JuPiTeR
2014/04/03, 14:10
به به عجب سوپرایز باحالی
من فعلا تو کفم هنوز خخخخخخخخخ
چاکر همه شما
ممنون از همه مخصوصا فاطمه که میدونستم داره ی کارایی یواشکی انجام میده ولی فکر میکردم نشان آتناس خخخخخخخخخخ
واقعا قافلگیر شدم
بازم ممنون از همه

Reihaneh
2014/04/03, 14:41
این کتاب باید حالا رو می شد که من با هزار بدبختی جلد دوم آرتمیس فاول رو با اون اسکن می خوندم؟؟؟ ((84))((84))((84))
اما کار قشنگی بود. واقعاً امیر خیلی زحمت می کشه. همین جا ازش متشکرم. اینم اعضای دیگه پایونیر لایف ( اونایی که در این تایپ نقشی نداشتن اما در خوندنش نقش بسزایی دارن((2))) که دارن از امیر قدردانی می کنن ((216)) دست گل همه ی بچه هایی که توی تایپش نقش داشتن درد نکنه که واقعاً خیلی زحمت کشیدن.((122))((122))((122))

trouble
2014/04/03, 15:17
دس همتون درد نگیره وباتشکر از اون شخصی که این کارا برای تشکر ازون انجام شده.ولی نمیشه جلد سومم بتایپین؟آخه فایلشdejavuه.خواهش میکنم من الان همه رو خوندم حتی جلد سوم(تو کتابخونه)ولی جلد سه رو ندارم وفکرش داره رو مغزم رژه نظامی میره.خواهششششششششش

SIRIUS BLACK
2014/04/03, 21:19
2 رو هم تایپ می کنین؟

Fateme
2014/04/03, 21:45
2 رو هم تایپ می کنین؟
بله تايپ شده فقط دو فصلش مونده، به زودي قرار ميگيره.

BOOKBL
2014/04/05, 17:46
اسکنش خیلی داغون بود دیدم گفتم بهتره بخرمش بهتر از بدبختی کشیدن بود.
حالا ک تمومش کردم !!!!!!!!!!!!!!!
ب هرحال ممنون.
مممممممممممنننننننننننننن ننننننووووووووووووووننننن ننننننننننننن ژوپییییییییی.
اما خدایی ژوپیتر سخته هی باید شیفت با ز بگیریم.خخخخخخخخخخخخ.((3))

Alireza The Great
2014/04/06, 19:20
یاد روزی افتادم که برای این کتاب عیکنی شدم!!
از همینجا(پای رایانه)به شما خسته نباشید میگویم

Hermion
2014/04/07, 12:31
ممنون بچه هااااا
ممنون ژوپييييى

SIRIUS BLACK
2014/09/19, 22:13
سلام
بالاخره این جلد دو رو کی می زارین؟
ممنون

DashReza
2014/09/24, 17:38
ما منتظر جلد دوم این کتاب هستیم. ممنون از سایت خوبتون((46))