PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برسی نقد های انجام شده( نقد اشخاص)

nepton
2014/03/25, 12:30
بحس تبادل نظر عنوان عیب ها کمی و کاستی ها چگونه بهتر بنویسم اگه جایی بی ادبی به شخصی شده بگه تا ازش عدر خواهی کنم اگه خوشتنون امده بگید خوشحال بشم از خوتون دفاع کنید

من چه می دونم هر چی دوست دارید بگید دیگه...

اگه دوست دارید نقد بشید اینجا در خواست بدید

http://forum.pioneer-life.ir/thread1099.html

اگر هم دوست دارید نقد ها رو بخونید برید اینجا

http://forum.pioneer-life.ir/thread798.html

Nemesis
2014/03/25, 22:22
اول از همه مرسی که وقت میزاری و امضاهای مارو مینقدی
((70))((70))((48))((48))((48))
و مارو مشعوف می نمایی :ExcitedTroll:((3))
خب به نظر من نقدایی که تو پایونیر گروپ کرده بودی بهتر و بامزه تر بود. از نقدای اینجا نقد امضای شروین و دراگون خداییش ایول داشت، خیلی باحال بود؛ آورین آورین ((86))((86))
ولی این آخریا با عرض معذرت دارن بی مزه میشن (جوری که من موقع خوندنشون باید لیمو و نمک میل کنم تا بلکه به مزاجمان خوش بیاید. اگه ادویه کم داری خجالت نکش بگو ادویه رسانی کنیم. بالاخره ما هم سایتی هستیم خدا رو خوش نمیاد دوستمون بی ادویه و شب ها از نگرانی بی خواب و ما هم راحت بگیریم بخوابیم.)

nepton
2014/03/26, 13:12
اول از همه مرسی که وقت میزاری و امضاهای مارو مینقدی
((70))((70))((48))((48))((48))
و مارو مشعوف می نمایی :ExcitedTroll:((3))

خواهش می کنم((71))

خب به نظر من نقدایی که تو پایونیر گروپ کرده بودی بهتر و بامزه تر بود. از نقدای اینجا نقد امضای شروین و دراگون خداییش ایول داشت، خیلی باحال بود؛ آورین آورین ((86))((86))
ولی این آخریا با عرض معذرت دارن بی مزه میشن (جوری که من موقع خوندنشون باید لیمو و نمک میل کنم تا بلکه به مزاجمان خوش بیاید. اگه ادویه کم داری خجالت نکش بگو ادویه رسانی کنیم. بالاخره ما هم سایتی هستیم خدا رو خوش نمیاد دوستمون بی ادویه و شب ها از نگرانی بی خواب و ما هم راحت بگیریم بخوابیم.)

حذفت متین ئرسته یکم از کیفیت نقد ها کم شده ولی دلیل داره دیگه تا حالا دیدی من بدون دلیل کاری رو انجام بدن؟ نه تا حالا دیدی؟ نه خدای دیدی؟ خوب ندیدی دیگه.

1. دلیل اول توی پایونیر گروپ فضا صمیمی تر بود کسای که براشون نقد می نوشتم رو بهتر می شناختم میدونستم از چی خوششون می یاد یا از جی ممکنه ناراحت بشن یعنی خط قرمز ها رو در مورد رکس می دونستم تا بیخش بیشتر پیش نمی رفتم اما اینجا یکم باید بیشتر خز قرمز ها رو رعایت کنم تا باعث رنجش کسی نشه

2. آقا من شیش ماه نبودم شیش ماه نقد ننوشتم از جو نقد نوشتن افتادم طول می کشته تا دوباره به لول قبلی برسم

3.زمان آره مسئله ی سوم زمانه اون وقت ها برای هر نقد مدت زیادی وقت می گذاشتم و روش فکر می کردم ولی الان توی مضیقه هستم

4. این هم مثل مورد اول می مونه من وقتی درمورد طرف یا سوتی ها و لحن گفتار(نوشتار) تکه کلام هش چیزی ندونم چطور می تونم نقد رو جذاب تر کنم؟

در ضمن بنده مثل شما از ترشی زیاد خوشم نمی آید شاید باور نکنید ولی نمسیس اگه یک کیلو لیمو بگذارن جلوش همشو خالی می کنه رو غذا موندم جطوری غذا رو می خوره:hmmm:

و در آخر نمسیس یک بار دیگر من رو زیر سوال ببری قضیه ی عیدی رو می شود خود دانی((89))

nepton
2014/03/29, 11:20
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
مثل همیشه عالی بودن
دمت گرم نپتون

ممنون نظر لطفته((71))

راستی
...
تو باید به من به خاطر غیبت طولانیت جواب پس بدی
نمی گی مردم دلتنگت می شن؟؟

چرا یک لحظه های با خودم می گفتم که ممکنه دلت برام تنگ بشه اما کو گوش شنوا((73))

می دونی چن نفر سر همین موضوع خودکشی کردن؟؟
هااااااااااا؟؟
زود باش جواب بده

به هر حال محبوبیت این مشکلات رو هم داره دیگه((28))

خخخخخخخخخخخخخ
دمت گرم محمد رضا

باز هم ممنون

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

راستی نقد غزل کوش؟؟

نقد غزل به طرز عجیبی گم شده شرلوک و واتسون رو فرستادم دنبالش بگردن انشالله که پیدا می شه

بعدم نقد امضای من خیلی قدیمه
جدید می خوووووووووووام
خخخخخخخخخخ

ی به چشم اما باید اینجا درخواست بدی

http://forum.pioneer-life.ir/thread1099.html

khas

چشمامو بستمو وا کردم و دیدم یکی از بال بسته ام آسمون ساخته

یکی بختک شده افتاده رو سینم یکی از استخونام نردبون ساخته

سلامی چو بوی خوش نقد بنده

امروز نقد امضای صادق رو خواهیم داشت امیدوارم مورد قبول دوستان واقع شود.

چشمامو بستمو وا کردم و دیدم یکی از بال بسته ام آسمون ساخته

این جوری که صادق گفته چشمامو بستم و باز کردم و دنیام زیر و رو شد فقط یک نتیجه می شود گرفت که اون حدود سیصد سالی خوابیده بود و از این موضوع فقط یک نتیجه می شود گرفت و اون هم اینه که صادق یکی از اعضای گروه اصحاب کهف هستش حالا تا اینجا رو داشته باشید که باهاش کلی کار داریم

بعد صادق می گه دیدم یکی از بال بستم آسمون ساخته چه نتیجه ای می شه گرفت؟ حتما داستان اصحاب کهف رو شنیدید دیگه که بخاطر ایمانشون به خدا مجبور شدند توی غار کهف قایم شن.

صادق به قدری ایمان داشته و خدا رو عبادت می کرده که خدا مثل فرشته ها بهش یک جفت بال می ده اون هم وقتی وارد غار می شه و می خواد بخوابه بال هاش رو درمیاره و تا می کنه و می گذاره یک گوشه که چروک نشه

بعدا هم که بعد از سیصد سال بیدار می شه و بال هش رو می بنده پشتش تا یه گشتی توی آسمون بزنه که با یک هواپیما برخورد می کنه درواقع منظور از بال بسته آسمان ساختن یعنی هواپیما های که آسمان رو که قبلا اون تنها انسانی بود که می توانست در آن پرواز کند را به تسخیر خود در آورده اند.

من که اگه بعد از سیصد سال از خواب بیدار می شدم از دیدن تکنولوژی های موجود در جا سکته می زدم خودتون حال صادق رو محاسبه کنید.

یکی بختک شده افتاده رو سینم یکی از استخونام نردبون ساخته

آقا سیصد ستال اینهو بختک افتاده یک گوشه با خیال تخت خوابیده و خرو پفش به هشت آسمون می رسیده(البته اون زمان من تو آسمون سوم بودم تا اون جا که می آمد بقیه آسمون ها رو دیگه باید از یک نفر دیگه سوال کنید) اون وقت می گه بختک افاده بوده تو سینم((228))

البته باید بگم من خودم اصلا به بختک اعتقاد ندارم درواقع علم ثابت کرده بختک رو افراد بی اطلاع به وجود آوردن تا احساس سنگینی و خس خس سینه رو که شب ها براشون پیش می آمده رو توجیح کنن اما این علایم به دلیل گرفتگی ماهیچه های قلب یا گرفتگی کیسه های هوایی شش ها هست و اصولا بختک اصلا و جود خارجی که نداره هیچ وجود داخلی هم نداره برای درک بهتر گفته هام می تونید کتابی رو که به تازگی در همین مورد نوشتم و چاپ کردم به نام «بختک را قورت بده یک لیوان آب هم روش» رو تهیه کنید مطمئنم می تونه کمک بزرگی برای رفع ابهامات شما در این مورد بکنه

با تشکر دکتر نپتون آتلانتیس آبادی

.
.
.
.

ببخشید به نظر میاد باز هم جو گیر شدم رفتم توی فاز دکتری.......

این جا رو دیگه خیلی دقت کنید که اصل کارم تو این بخشه

صادق می گه یکی از استخون ها نردبون ساخته همون طور که قبلا هم اشاره کردم صادق یکی از اصحاب کهف بوده و حتما می دونید که بعد از سیصد سال بدن انسان کلا نا اوت می شه و حد اکثر استخون هاش باقی می مونه خودمونی می گم فسیل شده بوده حالا در اون اثنا هم یک انسان بیچاره که داشته می رفته نجاری که براش نردبون بسازن از جلوی اون غار رد می شه و چشمش به اون استخوان ها می افته و به این نتیجه می رسه که به حیف پول نیست بده براش نربون بسازن؟ و می ره و استخوان های صادق رو به هم می چسبونه و باهاش نربودن می سازه که به نربون ترقیش هم تبدیل می شه.

حتما می گید چه انسان بی عازفه ای بوده ولی خودتون که به گرونی ها واقف هستید حساب کنید ساخت یه نربون چقدر پاتون آب می خوره حق داشته دیگه.

راستی داشتم می گفتم اون یارو بعد از ساخت اون نربون به عنوان کار آفرین برتر انتخاب شد و توانست با یک وام کار آفرینی ایده اش رو به طولید انبوه برسونه و میلیاردر بشه .

و سخن آخر

اگه محل سکونت صادق رو نگاه کنید نوشته در سیارک خودم..تنهای تنها که من فکر می کنم بخاطر شکل ظاهریش باشه که ایطور منزوی شده ازتون یک خواهش دارم بیاید دست به دست هم بدیم و یه جراهی چیزی پیدا کنمی تا صادق رو از شکل نربون در بیاریم و دوباره به آغوش اجتماع برش گدونیم.

ینی ممنون خخخخخخخخخ اصحاب کهفم آرههه؟...مررررررسی دکتر بزار عید تموم شه مفصل می حرفیم خخخخخخخخخخخ

خواهش((71))

بله اصحاب کهف دیدی چیزی از چشمان بینای من پنهان نمی مونه((50))

باشه بحرفیم((132))

Nemesis
2014/03/31, 03:16
حذفت متین ئرسته یکم از کیفیت نقد ها کم شده ولی دلیل داره دیگه تا حالا دیدی من بدون دلیل کاری رو انجام بدن؟ نه تا حالا دیدی؟ نه خدای دیدی؟ خوب ندیدی دیگه.

1. دلیل اول توی پایونیر گروپ فضا صمیمی تر بود کسای که براشون نقد می نوشتم رو بهتر می شناختم میدونستم از چی خوششون می یاد یا از جی ممکنه ناراحت بشن یعنی خط قرمز ها رو در مورد رکس می دونستم تا بیخش بیشتر پیش نمی رفتم اما اینجا یکم باید بیشتر خز قرمز ها رو رعایت کنم تا باعث رنجش کسی نشه

2. آقا من شیش ماه نبودم شیش ماه نقد ننوشتم از جو نقد نوشتن افتادم طول می کشته تا دوباره به لول قبلی برسم

3.زمان آره مسئله ی سوم زمانه اون وقت ها برای هر نقد مدت زیادی وقت می گذاشتم و روش فکر می کردم ولی الان توی مضیقه هستم

4. این هم مثل مورد اول می مونه من وقتی درمورد طرف یا سوتی ها و لحن گفتار(نوشتار) تکه کلام هش چیزی ندونم چطور می تونم نقد رو جذاب تر کنم؟

در ضمن بنده مثل شما از ترشی زیاد خوشم نمی آید شاید باور نکنید ولی نمسیس اگه یک کیلو لیمو بگذارن جلوش همشو خالی می کنه رو غذا

آقا من اعتراض دارم. چرا شایعه سازی میکنین؟ من کی یک کیلو لیمو رو غذا ریختم؟؟؟ نه خدایی کی؟؟؟؟؟؟

موندم جطوری غذا رو می خوره:hmmm:

به سادگی با قاشق. باور نمیکنی امتحان کن ((200))

و در آخر نمسیس یک بار دیگر من رو زیر سوال ببری قضیه ی عیدی رو می شود خود دانی((89))

ها ها فک کردی. من بیدی نیستم که با این باد بلرزم. اصن بگو چه اشکالی داره؟ موجبات خنده و شادی بچه های فروم هم فراهم میشه. ولی من همچنان به انتقاد های سازنده ام ادامه میدهم و هیچ چیز تکرار میکنم هیچ چیز نمیتونه جلوی منو بگیره. چه برسه به این قضیه هه.(ولی خیلی بی مزه و بیخوده ها. یعنی بگی بهت میخندن. والا. اصلا هم آبروبر نیست.)

راستی نقدا هم بامزه تر شدن. ایول((55))

Ajam
2014/04/01, 10:38
اقا دستت درد نکنه ما رو نقد می کنی!
در مورد نقدی که برای امضای من نوشتی باید بگم در طول این ده بیست ملیون سالی که من زندگی کردم تنها کسی که تونست این امضا رو این طور درست و صحیح نقد کنه عبید زاکانی بود ولی حالا تو حتی بهتر از اون امضای منو نقد کردی و معنای نهفته در اون رو در اوردی واقعا احسنت!!!
دستت درد نکنه!

nepton
2014/04/03, 14:02
آقا من اعتراض دارم. چرا شایعه سازی میکنین؟ من کی یک کیلو لیمو رو غذا ریختم؟؟؟ نه خدایی کی؟؟؟؟؟؟

بهت نمی دن وگرنه می ریختی

به سادگی با قاشق. باور نمیکنی امتحان کن

خوب شد گفتی وگرنه فکر می کردم با چوب ژاپنی غذا می خوری

ها ها فک کردی. من بیدی نیستم که با این باد بلرزم. اصن بگو چه اشکالی داره؟ موجبات خنده و شادی بچه های فروم هم فراهم میشه. ولی من همچنان به انتقاد های سازنده ام ادامه میدهم و هیچ چیز تکرار میکنم هیچ چیز نمیتونه جلوی منو بگیره. چه برسه به این قضیه هه.(ولی خیلی بی مزه و بیخوده ها. یعنی بگی بهت میخندن. والا. اصلا هم آبروبر نیست.)

راستی نقدا هم بامزه تر شدن. ایول

همه این حرف ها به کنار همین جمله ی آخر نشون می ده که تهدیدم کار خودش رو کرد

اوووووه ببین کی بعد عمری عنایت کرده و برگشته.اصن دیگه منو میشناسی؟یا یادت رفته من کی بودم؟

بگذارم یک کم فکر کنم.... یک نفر رو می شناختم اسمش پریسا بود اما شما رو نه((200)) شما؟((50))

اقا دستت درد نکنه ما رو نقد می کنی!
در مورد نقدی که برای امضای من نوشتی باید بگم در طول این ده بیست ملیون سالی که من زندگی کردم تنها کسی که تونست این امضا رو این طور درست و صحیح نقد کنه عبید زاکانی بود ولی حالا تو حتی بهتر از اون امضای منو نقد کردی و معنای نهفته در اون رو در اوردی واقعا احسنت!!!
دستت درد نکنه!

خواهش می کنم

بعله اصولا به خاطر همین مو از ماست بیرون کشیدن هاست که نقدهام شهره خاص عامه و صد البته تواضع بی حد و حصرم((50))

نپتون ؟؟؟

تو بر من نظارت داشتی ؟ نه تو داشتی ؟ نه تو داشتی ؟ نه به من بگو داشتی ؟!((9))

من از همون اولش جزئی از مافیای مدرسه بودم. راستی بابت اون جوجه شاهین هم تلافی می کنم ((127))

در کل ممنون از نقدت کاملاً درست بود ((19))

بله داشتم اگه می خوای انکار بکنی می تونی اما اصا قضیه رو نمی تونی عوض کنی

بله سر دسته ی مافیای مدرسه بودی تازه برادر زاده های منو هم از راه به در کردی

هوراس تو که اینقدر کینه ای نبودی برای یه جوجه شاهین می خوای حال منو بگیری((84))

بعله همیشه حرف های من درسته

nepton
2014/04/04, 13:37
نپی فقط اخر هر امضات هرکسو نقد کردی حتما طرف رو یاد کن که بیاد بخونتش
به این شکل افرادو یاد می کنن
اول یه @ می زارن
بعد نام کاربری طرف رو به طور دقیق می نویسن
مثلا
@nepton (http://forum.pioneer-life.ir/member964.html)

ممنون قبلا براشون پیام می فرستادم حالا یادش می کنم

درضمن ما که خوت پلیسی چرا قوانین رو رعایت نمی کنی؟ مگه نگفتم فرستادن پست غیر از نقد توی بخش نقد امضا خلاف قانونه پست هات رو به این تاپیک بفرست

http://forum.pioneer-life.ir/thread2996.html

smhmma
2014/04/04, 23:42
ممنون قبلا براشون پیام می فرستادم حالا یادش می کنم

درضمن ما که خوت پلیسی چرا قوانین رو رعایت نمی کنی؟ مگه نگفتم فرستادن پست غیر از نقد توی بخش نقد امضا خلاف قانونه پست هات رو به این تاپیک بفرست

http://forum.pioneer-life.ir/thread2996.html
عامو نپی ولمون کن حوصله داریا
باشه عامو اینجا پست می دم خوبه؟؟؟
بعدم تو کی دیدی من قانونایی که خودم ننوشتمو رعایت کنم؟؟
خخخخخخخخخ
راستی وضع محدودت چطوره؟؟
می گفتن اباش داره بالا میاد و خشکی های منو می گیره
نپی داداش خو مواظب باش فرزندم

Prince-of-Persia
2014/04/05, 15:32
عالی بود کلی خندیدم
مرسی
یه چیزی بهت بگم
دوشواری یعنی یک حماسه
دوشواری یعنی
6901690269036904690569066907

shiny
2014/04/05, 16:36
بععععععععععععععله ینی به عمرم اینجوری قانع نشده بودم((105))
فک نمیکردم یه امضا کل زندگیمورو کنه والا!
زندگی نامه ای بود برا خودش....
حالا نمیخاست نمره هامو رو کنی جناب ((81))
یه عمره دارم ابرو جمع میکنم((72))
در هرصورت ممنون کلی خندیدم((71))
با نمره ادبیات صددرصد موافقم((58))

nepton
2014/04/05, 20:37
عامو نپی ولمون کن حوصله داریا
باشه عامو اینجا پست می دم خوبه؟؟؟

آره خوبه نه عالیه

بعدم تو کی دیدی من قانونایی که خودم ننوشتمو رعایت کنم؟؟

نه خدایش اینو راست می گی

خخخخخخخخخ

ههههههههههههههههه

راستی وضع محدودت چطوره؟؟

خوبه خدا رو شکر

می گفتن اباش داره بالا میاد و خشکی های منو می گیره
نپی داداش خو مواظب باش فرزندم

تقصیر من نیست که قطب شمال و جنوب جزو محدوده ی من نیست که بخوام از آب شدن یخ هاشون جلوگیری بکنم برو یقیه ی یکی دیگه رو بگیر داداش

عالی بود کلی خندیدم
مرسی
یه چیزی بهت بگم
دوشواری یعنی یک حماسه
دوشواری یعنی
6901690269036904690569066907

هی داری به من معنی کردن کلمه یاد می دی؟ ((60))

فکر کردی کی هستی که منو زیر سوال می بری؟((106))

بععععععععععععععله ینی به عمرم اینجوری قانع نشده بودم((105))

همه همینو می گن((71))

فک نمیکردم یه امضا کل زندگیمورو کنه والا!

این که چیزی نیست با همین امضا ها چه جنگ هایی در نگرفته

زندگی نامه ای بود برا خودش....

تلفن قصه گو بود

حالا نمیخاست نمره هامو رو کنی جناب ((81))

نقد بی سند و مدرک مگه می شه؟

یه عمره دارم ابرو جمع میکنم((72))

از اونجایی که خیلی انتقاد پذیرم بگو چقدر از آبروت ریخته پولشو می دم

در هرصورت ممنون کلی خندیدم((71))

باعث بسی شادی

با نمره ادبیات صددرصد موافقم((58))

((55))((55))((55))

Cyrus-The-Great
2014/04/05, 23:19
اول از همه ممنون نپی بابات نقدت. کلی خندیدم. قلمت حرف نداره.

حالا میرسیم سر اصل مطلب. ..

Cyrus-The-Great

.I don't know where I'm going, But I'm on my way

Carl Sagan-

امروز به یاد قدیم ها با یک نقد اتهام برانگیز اومدم تا پرده از چهره ی واقعی علیرضا بردارم

خدا بخیر کنه.... البته شخصیت من که مثل روز روشنه. نیازی به توضیح نداره... ولی حالا بگو ببینیم..

ترجم ی فارسیه امضای علیرضا: من نمی دانم که به کجا میروم ، اما من در راه هستم
کارل ساگان -

اول از همه برای اونایی که برای اظهار فضل دست به نوشتن این امضاهای قلمبه سلمبه زدن بگم که فکر کردی فقط خودت بلدی؟

من نمی دانم که از کجا مده ام اما می دانم که کجا هستم.

بفرما کاری داشت؟

هدف اظهار فضل نبود.. بس که جمله ای در بادی امر بی مفهومه به نظرم جالب اومد... تو اینستا دیدم.

آره کاری داشت...اولا که تقلید نکن!! بدبخت کلی فسفر سوزونده به این نتیجه رسیده. دوما مال تو عمق نداشت.. :دی

اما خودت بگو فایده ی این جملات چیه اگه پشت اون ها عملی نباشه؟ از قدیم گفتن ز عمل کار برآید به سخندانی نیست.

تو به من بگو چی کار کنم. تا انجام بدم....

وقتی می گی نمی دونی به کجا می ری یعنی توی زندگیت هدهی نداری و کسی که در زندگیش هدف نداشته باشه عالت دست دیگران می شی
و با سخنان زیبا اما بی معنی خیلی زود از را به در می شه.

والا تا اونجا که من یادم میاد بقیه عالت دست منن و من ملتو از راه به در میکنم... چی میشه کرد.. کاریه که از ما برمیاد..

پ.ن به قول معلم شیمیمون: اصلا هم هدف دارم...

برای مثال تو خیلی به کشورت و تمدن تاریخیش علاقه داری این از نام کاربریت که کورش بزرگه کاملا مشخصه.

شرمنده نکن دیگه..

اما این نیز مشخصه که تحت تاثیر فرهنگ غربی قرار گرفتی و این رو کاملا از نوشتن اسم کاربری و امضات به زبان سخیف و بیگانه ی انگلیسی می شود فهمید.

انصافا اگه امضا رو ترجمه میکردم مزش میرفت... اما در مورد نام کاربری اینجوری برای انجمن ها خوش آهنگ تره... واستا ببینم خودت پس چرا neptonی؟؟

دشمنان ما همیشه به دنبال افرادی مثل تو هستن تا با سخنان زیبا آرمانگرایانه و مانند گرگی در حیئت میش افکار شما رو تحت تاثیر قرار دهند.

بیشتر کسانی که در ترور نخبه های کشور یا بمب گذاری ها دست داشته اند یا هکرها و دیگر عوامل اختلالگر جزو همین افراد هستند که توسط عوامل خارجی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند.

قویا هر گونه اتحامات این چنینی رو تکذیب میکنم. بنده پیام آور صلح و دوستی ( بعضی وقتا مرگ!! بهم ازراییلم میگن) هستم. مدارکشم موجوده..

و تمام این ها به این دلیل بوده که این افراد برای زندگی شان هدفی نداشته اند و دشمنان ما تونسته اند مانند برگی در باد آن ها را برای اهداف شوم خود برقصانند.

من 78 کیلو وزنمه... برگ چیه..در ضمن من اهل حرکات موزون هم نیستم..

اما هنوز هم برای تو دیر نشده.

کی من؟؟

تو نمی دانی که به کدام راه کشیده می شوی اما هنوز در اول راه هستی و فرصت برای جبران هست تا دیر نشده برگرد.

والا امیر منو سرچارراه کاشته شدم پلیس راهنمایی و رانندگی. .مگه نمیبینی راهنمام.

تمامی اعضای سایت با آغوش باز پذیرای تو هستند ما تو را درک می کنیم و از تو کینه ای به دل نمی گیریم.

حال کن چقد محبوبم.. همه میخوان بغلم بکنن.. خخخخخخخ آ قربونتون برم...

تو هم می توانی با ما برای آبادانی کشورت تلاش کنی. آری ما پشت تو هستیم.

تمام اعضای سایت زندگی پیشتاز پشت تو هستند.

آقا خجالت میدی چرا پشت آخه...

اههه حالا که اصرار میکنی رهبر میشم. همه پشت سر من... قدم رو... تک دو ..

معذرت می خواهم که مجبور شدم این امضا رو جدی بنویسم اما جز این راهی برای برگرداندن یکی از دوستانمون که در دام بیگانگان افتاده بود وجود نداشت.

من؟؟ دام بیگانگان؟؟ خخخ برو بچه اذهان عمومی رو از خودت منحرف نکن غرب گرای ایتالیایی زده...

در کل عالی بود. ممنون و خسته نباشی..

nepton
2014/04/06, 21:17
اینم نکته ای بود

نکته قابل ملاحظه ای هم بود
داداش هستی بریم محدودتو افزایش بدیم قطب جنوب و شمالم بشه جزوش بعد دیگه اب دریا بالا نیاد؟؟؟

نمی دونم شاید بعد از پایان امتحانات نهایی که سرم خلوت شد اومدم

هم به سود تو هم به سود من چطوره؟؟
خیلی وقت بود جنگ خدایان نبوده بوده

باشه برای تابستون که هوا گرم باشه

@nepton (http://forum.pioneer-life.ir/member964.html)

............
((42))((42))((42))

اول از همه ممنون نپی بابات نقدت. کلی خندیدم. قلمت حرف نداره.

از این که موجبات شادی و خنده شما رو فراهم آوردم بسی خوشنودم

حالا میرسیم سر اصل مطلب. ..

بچه می ترسونی؟ بریم

Cyrus-The-Great

.I don't know where I'm going, But I'm on my way

Carl Sagan-

امروز به یاد قدیم ها با یک نقد اتهام برانگیز اومدم تا پرده از چهره ی واقعی علیرضا بردارم

خدا بخیر کنه.... البته شخصیت من که مثل روز روشنه. نیازی به توضیح نداره... ولی حالا بگو ببینیم..

بله پنچه ی افتاب

ترجم ی فارسیه امضای علیرضا: من نمی دانم که به کجا میروم ، اما من در راه هستم
کارل ساگان -

اول از همه برای اونایی که برای اظهار فضل دست به نوشتن این امضاهای قلمبه سلمبه زدن بگم که فکر کردی فقط خودت بلدی؟

من نمی دانم که از کجا مده ام اما می دانم که کجا هستم.

بفرما کاری داشت؟

هدف اظهار فضل نبود.. بس که جمله ای در بادی امر بی مفهومه به نظرم جالب اومد... تو اینستا دیدم.
آره کاری داشت...اولا که تقلید نکن!! بدبخت کلی فسفر سوزونده به این نتیجه رسیده. دوما مال تو عمق نداشت.. :دی

بله ببینید این غربی ها چگونه مغزش رو شست و شو دادن که به جای زیبایی جملات به جملات بی معنی علاقه پیدا کرده اند. دشمنان همین جوری مغز جوانان ما رو تهی می کنن.

اولا تقلید نبود نسخه ی ورژن جدید بود ... دوما یعنی من که خدای دریاها هستم فرق عمق کم و زیاد رو نمی فهمم.

اما خودت بگو فایده ی این جملات چیه اگه پشت اون ها عملی نباشه؟ از قدیم گفتن ز عمل کار برآید به سخندانی نیست.

تو به من بگو چی کار کنم. تا انجام بدم....

برای تشکر از نقد زیبام یه کادو برام بخر.

وقتی می گی نمی دونی به کجا می ری یعنی توی زندگیت هدهی نداری و کسی که در زندگیش هدف نداشته باشه عالت دست دیگران می شی
و با سخنان زیبا اما بی معنی خیلی زود از را به در می شه.

والا تا اونجا که من یادم میاد بقیه عالت دست منن و من ملتو از راه به در میکنم... چی میشه کرد.. کاریه که از ما برمیاد..

پ.ن به قول معلم شیمیمون: اصلا هم هدف دارم...

موش تو سوراخ نمی رفت جارو به دمش می بست((42))

برای مثال تو خیلی به کشورت و تمدن تاریخیش علاقه داری این از نام کاربریت که کورش بزرگه کاملا مشخصه.

شرمنده نکن دیگه..

شرمنگی نداره افتخار داره فرزندم

اما این نیز مشخصه که تحت تاثیر فرهنگ غربی قرار گرفتی و این رو کاملا از نوشتن اسم کاربری و امضات به زبان سخیف و بیگانه ی انگلیسی می شود فهمید.

انصافا اگه امضا رو ترجمه میکردم مزش میرفت... اما در مورد نام کاربری اینجوری برای انجمن ها خوش آهنگ تره... واستا ببینم خودت پس چرا neptonی؟؟

داغ ننگیست از دوران جهالت

دشمنان ما همیشه به دنبال افرادی مثل تو هستن تا با سخنان زیبا آرمانگرایانه و مانند گرگی در حیئت میش افکار شما رو تحت تاثیر قرار دهند.

بیشتر کسانی که در ترور نخبه های کشور یا بمب گذاری ها دست داشته اند یا هکرها و دیگر عوامل اختلالگر جزو همین افراد هستند که توسط عوامل خارجی مورد سوء استفاده قرار گرفته اند.

قویا هر گونه اتحامات این چنینی رو تکذیب میکنم. بنده پیام آور صلح و دوستی ( بعضی وقتا مرگ!! بهم ازراییلم میگن) هستم. مدارکشم موجوده..

بله شما که درست می گی نمی دونم کی بود که پیام آور ازراعیل بود؟ پیام آور جنگ و کشتار؟

و تمام این ها به این دلیل بوده که این افراد برای زندگی شان هدفی نداشته اند و دشمنان ما تونسته اند مانند برگی در باد آن ها را برای اهداف شوم خود برقصانند.

من 78 کیلو وزنمه... برگ چیه..در ضمن من اهل حرکات موزون هم نیستم..

این استعاره بود فرزند ...نگفتم درک ادبی نداره

اما هنوز هم برای تو دیر نشده.

کی من؟؟

نه من

تو نمی دانی که به کدام راه کشیده می شوی اما هنوز در اول راه هستی و فرصت برای جبران هست تا دیر نشده برگرد.

والا امیر منو سرچارراه کاشته شدم پلیس راهنمایی و رانندگی. .مگه نمیبینی راهنمام.

همینه دیگه نگرانم از سر پستت جیم بزنی

تمامی اعضای سایت با آغوش باز پذیرای تو هستند ما تو را درک می کنیم و از تو کینه ای به دل نمی گیریم.

حال کن چقد محبوبم.. همه میخوان بغلم بکنن.. خخخخخخخ آ قربونتون برم...

خجالت بکش چرا جو گیر می شی حالا

تو هم می توانی با ما برای آبادانی کشورت تلاش کنی. آری ما پشت تو هستیم.

تمام اعضای سایت زندگی پیشتاز پشت تو هستند.

آقا خجالت میدی چرا پشت آخه...

اههه حالا که اصرار میکنی رهبر میشم. همه پشت سر من... قدم رو... تک دو ..

از جو تروپوسفر هم خارج شد

معذرت می خواهم که مجبور شدم این امضا رو جدی بنویسم اما جز این راهی برای برگرداندن یکی از دوستانمون که در دام بیگانگان افتاده بود وجود نداشت.

من؟؟ دام بیگانگان؟؟ خخخ برو بچه اذهان عمومی رو از خودت منحرف نکن غرب گرای ایتالیایی زده...

دیگ به دیگ می گه روت سیاه

در کل عالی بود. ممنون و خسته نباشی..

ممنون باشد که رستگار شوی((42))

الکی که نیست به من میگن محسن
و باید اضافه کنم
دوشواری هر کسی رو میتونه زیر سوال ببره

این قدر دوش حمامت رو به رخ ما نکش

Leyla
2014/04/08, 22:09
((42))((42))((42))((42))((42))
ای خدا...
مردم از خنده!
ممنون بابت نقد ((70))
فقط یه نکته ای: مگه گربه هاام کافی شاپ دارن؟

سخن آخر: لیلا اگر احساس کی کنی از شدت عصبانیت در حال انفجار هستی

اگر دلت می خواهد بنده را به 101تکه ی مساوی تقسیم کنی

اگر دلت می خواهد کل سایت رو منهدم کنی

اگر قصد داری خودت رو بکشی که از شر من راحت بشی

اول: از همه یک نفس عمیق بکش و نفرت رو از خودت دور کن

دوم: از اونجایی که انتقام باعث می شه زندگیت تباه بشه سعی کن فکر انتقام رو از سرت بیرون کنی

سوم: وقتی آرام شدی چون دلت نمی آید من یا سایت رو نابود کنی گزینه ی آخر رو انتخاب کن تا از شر هممون راحت بشی

فکر بدیم نیستا...
اینجا کسی موشک اجاره نمی ده؟

Hermion
2014/04/08, 23:05
ممنون واقعا از نقد لیلا
تا به حال اینقدر قانع نشده بودم

nepton
2014/04/08, 23:54
فردا منتظر نقد مهشید باشید خیلی جنجالیه خودم خیلی دوستش دارم

nepton
2014/04/09, 12:09
ممنون واقعا از نقد لیلا
تا به حال اینقدر قانع نشده بودم

از همتون ممنونم که از نقدم خوشتون اومد اما خودم خیلی راضی نبودم چرا ککه نتواستم خیلی از مجهولات این امضا رو معلوم کنم مثلا نتوانستم بفهمم که لیلا از نوع گربه های چکمه پوشه یا از نوع چکمه نپوش

یا گربه ی سخنگو هستش یا فقط می تواند تایپ کند

nepton
2014/04/09, 20:24
امضای بعدی دارن ((92))

Hermion
2014/04/09, 21:51
وااااااااااااااااااای
عجب نقدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصن مهشید به راه راست هدایت شد با این نقدت!!!!!
خدا خیرت دهد جوان یه نفر را به سمت خدا بازگرداندی(5)

nepton
2014/04/09, 23:32
بله این وظیفه ی یک منتقده که عیب های دیگران رو ببینه و سعی در اصلاح اون ها داشته باشه .
راستی تو چرا دم به دقیقه امضا عوض می کنی؟

موضعت رو مشخص کن

khas
2014/04/09, 23:43
ننپتون موضع جدید می خوام تعیین کنم..اماده ای بنقدی؟

Hermion
2014/04/09, 23:44
بله این وظیفه ی یک منتقده که عیب های دیگران رو ببینه و سعی در اصلاح اون ها داشته باشه .
راستی تو چرا دم به دقیقه امضا عوض می کنی؟

موضعت رو مشخص کن
امضا تا اطلاع ثانوی ثابت شد

nepton
2014/04/10, 00:04
اولا صادق: من همیشه برای نقد آمادم اما قبلش باید درخواست بدی بری توی صف

دوما هرمیون: دستت درد نکنه

حالا شد فقط یک چیزی مطمعنی امضات برآمده از دله؟

چون من فکر می کردم برآمده از چشم توسیه

nepton
2014/04/12, 20:13
نقد امضایAVENJER هنوز آماده نیست اگه تا فردا آماده شد که فردا نقد رضا اگر نه فردا نقدalirezaranger2015 رو خواهیم داشت.

nepton
2014/04/13, 20:16
شرمنده امروز نقد نداریم موتورم پنچر شده باید ببرمش پنچر گیری وقت نمی کنم تایپ کنم

Cyrus-The-Great
2014/04/18, 12:11
نپتون یعنی من نمی دونستم این کارل سیگن کیه...

اتفاقا اگه بشناسیش میفهمی که اصلا جملش بی معنی نیست..

nepton
2014/04/18, 13:12
اتفاقا موقع انجام نقد رفتم توی اینترنت درموردش اطلاعات جمع آوری کردم اما نقد های من براساس نویسنده امضا نیست بلکه براساس شخص قرار دهنده ی اونه حالا ممکنه این امضا برای شخص دیگری معنی کاملا متفاوتی داشته باشه

Cyrus-The-Great
2014/04/18, 14:28
اتفاقا موقع انجام نقد رفتم توی اینترنت درموردش اطلاعات جمع آوری کردم اما نقد های من براساس نویسنده امضا نیست بلکه براساس شخص قرار دهنده ی اونه حالا ممکنه این امضا برای شخص دیگری معنی کاملا متفاوتی داشته باشه
((54))
یعنی داری میگی بنده چرت و پرت کلا زیاد میگم دیگه؟؟ ((122))
دست شما درد نکنه... :megusta:

nepton
2014/04/19, 19:34
اومدم چند تا چیزو بگم و برم چون کار دارم

1. امشب منتظر نقد امضای اونجر(رضا ادیبی) باشید

2 از این به بعد هفته ای یک نقد قرار می دم احتمالا جمعه یا شنبه ی هر هفته

اینجوری می تونم سر فرصت بنویسم و کیفیت کار بالا تر می ره.

و در آخر یک نصیحت

همیشه خوش باشید

AVENJER
2014/04/20, 00:23
تنها استنباطی که از این ها می شه کرد اینه که رضا در عین دیوانگی عاقله و در عین عاقلی احمقه که با عقل جور در نمی آد مگر اینکه اون دچار چندگانگی شخصیت باشه و اصولا انسان نرمالی نباشه.

یا اینکه جناب خدای دریا ها نتونه درک کنه چون نوه ی منی مگر نوه ها پدربزرگ هاشونو درک میکنن؟ بنده اورانوس این تجارب خودم رو در چند جمله توصیف کردم. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

خب رضا امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشی چون من هیچ چیز رو از خودم نگفتم و تمامش رو خودت توی امضات گفتی من فقط اون ها رو باز کردم تا دیگران هم بتوانند مثل من متوجه اون ها بشن.

من و ناراحتی؟ من که به این را حتی ناراحت نمیشم، بله دیه من امضایی میزارم که بار معناییش انقدر زیاد باشه که این چیزایی که شما فرمودی فقط بخشی از نقد اونه. البته باید انسان های عادی هم یه چیزی از امضای ما خدایان بفهمن دیه.

پس اگه احساس می کنی از دست من عصبانی هستی 10بار پشت سر هم بگو «خودم کردم که لعنت بر خودم باد» تا آروم بشی

من ناراحت نشدم که بخوام عصبانی بشم، بعدش هم من خود در گیری حاد ندارم چرا به خودم لعنت بفرستم؟

پ.ن: نپتون نزار من هم رو کم که برای کشور.................چیکارا میکردی ها.

AVENJER
2014/04/21, 00:19
نپتون جان میگم میخوای یکی از بچه ها امضاتو بنقده؟

نپتون نزار من هم رو کم که برای کشور.................چیکارا میکردی ها.
ای بابا کاری نکردم همش وظیفس ولی با این حال خوش ندارم ریا بشه می دونی که من چقدر متواضع هستم

کشور......رو میگم نه کشور خودمون

AVENJER
2015/06/16, 00:52
بعد از رویت نپتون (ع‌ر) در سایت و با توجه به توانایی بی‌نظیر این بشر در نقد؛ لیست نقد اواتار رو ارائه میدم که شامل کسانی میشه که درخواست دادن
به امید اینکه این بشر دوباره شروع به کار کنه
البته خودم هم شاید یه دستی زدم.VaHiD.KiA
shiny
trouble
Ajam
johnsnow
Leyla
Hermion
joojoo
argotlam
PLUTO
DaReN