PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با ساخت فیلم «کوروش کبیر» موافقت شد

ShErViN
2014/03/15, 19:16
http://8pic.ir/images/99795295335692181285.jpg (http://8pic.ir/images/99795295335692181285.jpg)

علی معلّم (تهیه کنندهی این پروژه) ضمن اعلام این خبر افزود: «با اعطای مجوز موافقت اصولی توسط شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی در آخرین روزهای سال 92،سرانجام این پروژه در سال 93 وارد فاز جذب سرمایه گذاری پیش تولید خواهد شد.

فیلمنامه کوروش کبیر کامل با استناد به منابع تاریخی و مشاوره با مورخان، توسط مسعود جعفری جوزانی نگاشته و در مراجع ذیصلاح ثبت شده است.این فیلم به دوران تولد کوروش تا رسیدن به امپراتوری و سرانجام مرگ او میپردازد.»

علی معلّم افزود: «امیدوارم با یاری همه مردم، سرمایه گذاران و نهادهای خصوصی و دولتی و همچنین سازمان های سینمایی و هنرمندانی که برای حضور در این پروژه اعلام آمادگی کرده اند، بتوانیم در زمانهای که بیشترین هجوم به سرزمین ایران از طریق ساخت فیلم های جعلی پیرامون ملت بزرگ ایران و پیشینه تاریخی و معاصر آن صورت میگیرد، گامی در جهت معرفی ساختار تمدن و قهرمانان تاریخی کشورمان برداریم.»

«کوروش کبیر» توسط مسعود جعفری جوزانی کارگردانی خواهد شد.

امیدواریم که این فیلم پاسخی قاطع به فیلم سخیف 300 دهد و موجبات آگاهی تمام جهان از حکومت پرشکوه و متمدن هخامنشی را فراهم آورد .

Paneer
2014/03/15, 21:15
من هم امیدوارم همین طور که گفتی باشه ......... خدا کنه فیلم خوبی از اب در بیاد . از اثار قبلیشون در ضمینه تاریخی که خیلی خوشم نیومد ((119))

mr.red
2014/03/15, 22:24
من همیشه سوالم بود که چرا ما از تاریخ باستانمون فیلم های شاخی نمیسازیم تا با فیلم های غربی ضد ایرانی مقابله به مثل کنیم امبدوارم تنها به این فبلم بسنده نکنن و باز هم از تاریخ شاهان و حکومت های گذشته ایرانی فیلم های قشنگی بسازن

majidking
2014/03/15, 23:08
این عالیه، امیدوارم فیلمش طوری نباشه که یه دقیقه شو می بینی از هرچی تاریخه زده میشی . :|
در هر صورت حرکت خوبیه برای به تصویر کشیدن تاریخ غنی ایران زمین. ((71))

Prince-of-Persia
2014/03/16, 10:36
به نظرم اگه بتونن از جلوه های ویژه برای حلق مکان ها و .... استفاده کنن خیلی خوب میشه

khas
2014/03/16, 10:37
اگه خوب بسازن عالیه...

ThundeR
2014/03/16, 10:45
خبر خوبی بود... جنگ ایران و غرب فقط به صورت دیپلماتیک نیست و اونا تو فیلماشون هر جور شده ایرانیا یا اگرم نشد مسلمونا رو بد نشون می دن... خدا کنه فیلم خوبی از آب در بیاد تا فرهنگ، تاریخ غنی و قدرت ما رو به اونا نشون بده.

Fateme
2014/07/08, 20:37
من که جشمم اب نمیخوره....اخرش یه چیزی درمیارن که فقط سیصدو تایید میکنه!!!!! حالا اگه صحنه و فیلم نامه و ایناش مایه ابرویزی نباشه!((119))

smhmma
2014/07/11, 01:53
خیلی بحث الکی بود
درضمن همه یه حرفی می زدید که جواب فرد مقابل نبود
محمد مهدی منظورش اصن چیز دیگه بود شما به چیز دیگه ای گیر داده بودید
از اون طرف محمد مهدیم داشت با تعصب حرف می زد بدون دلیل منطقی
اگر میخواد برید یه تپیک بزنید برای همچین بحثی حرف منطقی بدون مشاجره بزنید
خیلی سوالا در این مورد وجود داره
مثلا ما وطن اکتسابی نیست اما دین اکتسابی هست
یعنی ما چه خوشمون بیاد چه نیاد توی این کشور بدنیا اومدیم
ولی اگر خوشمون نیاد می تونیم مسلمون نباشیم
دوم توی همون دینی که محمد مهدی ازش طرفداری می کنه سفارش به وطن دوستی و این چیزا زیاد شده درحالی که ما داخل کشورمون متاسفانه اسطوره های ملی رو خراب کردیم و فقط به اسطوره های دینی پرداختیم درحالی که یه مسلمون براساس دینش هم که شده باید به هردوش درکنار هم بپردازه
سوم چهارم این هست که دین یعنی مبنی تفکر یه انسان
یعنی کل ذهن و شخصیتش
البته دین واقعی که ادم واقعا بهش اعتقاد داشته باشه و همه اینا چیزایی هستن که مسئله رو پیچیده می کنه
شما هم همش دارید نظر شخصی بدون منطق می دید بحثتون هم بی نتیجه هست حداقل با این شیوه ای که پیش می رید

فک کنم پاک کردن پستا خیلی نشونه ی خوب یوبد برای اینکه بفهمید دیگه اینجا نباید پست بدید نه؟؟؟؟

Angel of Death
2014/07/11, 01:58
به نظرم تهیه کنندش آدمه معتبریه ، یعنی حداقل از خانواده معتبریه !
فکر کنم فیلم خیلی خوب در بیاد.خیلیم دوست داشتم هالیوود یک فیلم بسازه از کوروش ! البته تحریف نشده و به صورت واقعه ایش.

Lord_SaM@N
2017/07/24, 18:41
چندین میلیون سال گذشت هنوز ساخته نشده⁦:'(⁩