PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : «یخ‌زده» پس از اخذ جایزه اسکار دومین انیمیشن میلیاردی تاریخ سینما لقب گرفت!

Prince-of-Persia
2014/03/04, 14:02
موفقیت پشت موفقیت: «یخ‌زده» پس از اخذ جایزه اسکار دومین انیمیشن میلیاردی تاریخ سینما لقب گرفت!
بعد از آن‌که شب گذشته و طی مهم‎‌ترین رویداد سینمایی جهان، انیمیشن «یخ‌زده» موفق شد جایزه اسکار را در بخش بهترین انیمیشن و بهترین ترانه فیلم از آن خود نماید، طی آخرین به روز
رسانی باکس آفیس مشخص شد که فروش جهانی این انیمیشن موزیکال در مجموع از مرز یک میلیارد دلار عبور کرده تا علاوه بر اینکه هجدهمین فیلم میلیاردی تاریخ سینما لقب بگیرد دومین
انیمیشنی باشد که توانسته است از مرز یک میلیارد دلار فروش عبور کند. تصور نمی‌شد این انیمیشن 150 میلیون دلاری که "کریس باک" و "جنیفر لی" آن را کارگردانی کرده بودند، چنین فروش
خیره کننده ای در باکس آفیس رقم بزند.
6688
«یخ‌زده» با فروشی معادل 388.7 میلیون دلار در امریکا و 611.5 میلیون دلار در سطح جهانی بعد از "مرد آهنی 3" بعنوان دومین فیلم پرفروش سال 2013 شناخته میشود و در بین فروش های کشور آمریکا پس از «عطش مبارزه:اشتعال» و «مرد آهنی 3» رتبه سوم را در اختیار دارد.

Alaveh
2014/03/04, 15:16
به نظر من اونقدرا هم قشنگ نبود که بخواد این همه جایزه ببره...

خیلی قشنگ بود ولی نه در اون حد...

ShErViN
2014/03/04, 20:10
واقعا انیمیشن قوی بود و حتی با داشتن رقیب قدرتمندی مثل croods گرفتن این همه جایزه خیلی سخته
و البته پول خوبی والت دیزنی بدست اورد

Paneer
2014/03/04, 21:46
اقا من یه چیزیو نمی فهمم نمی فهمم .... این کارتونا چرا جدیداً همشون شخصیت اصلیشون دختر شده ؟((127)) بعد جالب اینجاست همینطوری هم جایزه می برند((205)) .... البته من ندیدمش ...((220)) در کل مبارک والت دیزنی باشه ...((69)) انشالله بعدیش یکم صحنه های خشن داشته باشه کیف کنیم . ((66))

Hermion
2014/03/04, 22:52
خيلى عالى بود خوب...حقشه
اصلا قابل مقايسه با croods نبود
خيلى قوى تر

DaReN
2014/03/06, 18:52
در مقایسه باbraveکه اسکار پارسالو گرفت جداً حقش بود اسکار بگیره ولی با تایید نظر شروین croodsهم رقیب سرسختی واسش بود

گوارای وجود کارگردان+ علی الخصوص والت دیسنی...