PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در 10 متری امیر ( ژوپیتر ) بمانید ! خطر مرگ !!!

M.Mahdi
2014/02/08, 22:33
6305

اهم اول از همه اینکه عاقا اونجوری به من نیگا نکنید بابت عنوان تاپیک از امیر اجازه گرفتم !!! ((200))
__________________________________________________ __________________________________________________ ______________

خوب تصمیم گرفتم بعضی مکالمات رو در یاهو که با امیر داشتم همون طوری که هست بذارم ! جملات عین مکالمه هستند و هیچ تغییری در آن ها صورت نگرفته است !

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________

پ.ن : البته من تصمیم نگرفتم خود امیر گفت بذارم ((200)) اینا رو تا درس عبرتی بشه برای کاربرانی که توی بلک لیست هستن ( دقت کنید همه کاربران رو نگفتم ! کاربرای خوب و متعهد بسیار زیادن ((46)) و ازشونم تشکر میکنم ( البته من که کاره ای نیستم خخخخ تشکر میکنیم باید میگفتم شایدم تشکر میکنه که بر میگرده به امیر .... نمیدونم اصن بجای فعل هرچی خواستین بذارید ) )

__________________________________________________ __________________________________________--

خوب اول از این جا شروع میکنم تا عمق فاجعه رو دریابید :

اعصاب ندارم میزنم لهش میکنم

مخاطب این جمله رو نمیگم ! هرکی بگرده ببینه کی چی کار کرده که واکنش امیر این بوده ! ( 2 نمره )

راهنمایی : ربطی به اسپم و اینا نداره ..... در باره ازدیاد تاپیک های غیر کتاب ( که اکثرا یک موضوع دارن همشون ) طی دو روز اخیر توسط یک نفره .......:-":-"

فاطمه هم نیست جلوم رو بگیره

این جمله نکته خاصی نداشت فقط میخواستم قدر فاطمه رو بدونید و همه دعا کنید برگرده اگه جونتونو دوست دارید ( این شامل خودمم میشه ها ! ) ((119))

فقط همتون یادتون باشه
تنبیه برای همه
تشویق برای یه نفر

درست نوشتم غلط نگارشی نگیرین ! مکالمه بین دو نفر بوده ولی مخاطب حرف امیر من + شما ها بودیم !
بعله دیه همون ضرب المثل سوختن تر و خشک به صورت دگرگون شده ! به قول این فیلم ها تاوان شما رو همکارتون باید بده ! بیاید هم دیگه رو نسوزونیم !

کسی رو بخوام تنبیه کنم آتیشش دامن همتون رو میگیره

همون جمله ی قبل به صورت 18- ( از نظر خشونت )

الآن فک کردی جامعه مجازی و بازیکده فقط بخاطر حجم و استقبال پاک شدن؟

خدایی قبلش همین فکر رو میکردم ! با شنیدن این جمله اعتراف میکنیم چایی داشت میریخت رو کیبوردم ! ((225))

:cerealguyspitting:

نه جزو تنبیه ها بود

بچه ها توروخدا تا امیر خود فرومو delete نکرده بیاین یه کاری بکنیم ! امیر پسرم تو هم دستتو از اون دکمه ی delete بردار کاری داشتی با بک اسپیس بکن !

اهم منابع الان خبر دادن که پاک کردن جامعه مجازی دست امیر نبوده ها ! یعنی همه مدیرا تصمیم گرفتن ! بنابراین اگه میخواید کسی رو کتک بزنید تعدا مشت هاتونو تقسیم بر 5 کنید ! خخخخخ بگما من بی طرفم بعدا سر من در نیارید ((200))

میتونی همشون رو به بچه ها بگی تا حواسشون رو جمع کنن

اینم هدفم از این تاپیک بود ! باشد که رستگار شویم !

http://fpcyouthinfo.com/wp-content/uploads/2012/11/important.jpg

نتیجه اصلی بحث اینم باز نقل قول از آقا امیره ( والا دیگه میترسم بهش بگم امیر خالی خخخخخ ) :

کسی تاپیک بیخود زد تو تاپیکش بهش بگید نزن آقا نزن
بعد من رو داخلش یاد کنین و بگید بیا بفرستش بایگانی

طریقه یاد کردن :

اول
@
رو میزنی
بعد بدون فاصله یوزر طرف رو مینویسی
داخل پست هات
وقتی فرستاده شد
لینک دار اگه شد یعنی درسته
و طرف یه جهت اطلاع میگیره

Cyrus-The-Great
2014/02/08, 23:01
آخه میدونی فقط امیر بیچاره نیست که...

این عصبانیتایی که میبینید حاصل این جمعه: ( از راست به چپ بخونید! )
سهراب+مرتضی+مهدی+امیر+فاطمه +محمد حسین -نصف فاطمه= انفجار امیر

الانم که دوستان قشنگ جوری سرش رو مشغول کردن که فقط نقش بازدیدکننده رو اعمال میکنه. فکر کنم به خاطر همینه در طول چند روز گذشته اخراجی نداشتیم... خخخخ

Percy Jackson
2014/02/08, 23:04
اوه اوه بچه ها اوضاع خیلی خرابه.......تا سه چهار هفته خلاف نکنین آرامش امیر برگرده...(البته اگه جرئت دارین خلاف کنین ببینین چی کارتون میکنه)
در مورد جامعه مجازی هم والا ما که زورمون به مدیرا نمیرسه مشت بزنیم..((220))...با دژکوب میخوریم....
امیرجون تو هم کنار بیا حالا. دلت میاد ما رو له کنی؟((227))((227))((227))گناه داریم ما اخه((227))((227))!!!

درست میکنیمش....خیالت راحت........
محمد مهدی دست تو هم درد نکنه هشدار خوب و به موقعی بود....(البته فک کنم تا حالا همه دیگ اینو فهمیده بودن)

M.Mahdi
2014/02/08, 23:49
محمد مهدی دست تو هم درد نکنه هشدار خوب و به موقعی بود....(البته فک کنم تا حالا همه دیگ اینو فهمیده بودن)

ای عاقا کوزه ها سر من خراب شد ! بابا من فقط منتقل کردم هشدار امیر بود نه من !

امیرجون تو هم کنار بیا حالا. دلت میاد ما رو له کنی؟((227))((227))((227))گناه داریم ما اخه((227))((227))!!!

راستی اینم درباره همه نبودا ! درباره یکی بود فقط ....

JuPiTeR
2014/02/09, 02:06
کی گفته من مستقیما به یه نفر اشاره کردم؟؟
با همه ام
تاپیک بی مصرف زد،تکراری یا هرچیزی که ما گفتیم نزنین برید توش پست بدید باهاش خودتون برخورد کنید!
بهش بگید چرا زدی؟
نزن!!
توجیه اش کنید(توهین نکنید)
چرا ما نباید پلیس خودمون و دوستانمون باشیم؟
ولی الکی به کسی گیر ندین
کسی ظاهر پستش بده پیام بدید بگید بهترش کنه
کسی پستش ناقص بود شما اطلاعات بهتری داشتید بگید
توی نقد های کتاب شرکت کنید
خودتون نقد بنویسید براش و بقیه رو تگ کنید تا بیان و اونا هم نقد کنن
کتاب دیدید یجایی خوندید خوشتون اومد؟بزاریدش بقیه خانواده اتون ازش استفاده کنن
چرا همش مطالب بیهوده بزارید؟؟
یکاری میکنید آدم پشیمون میشه که داره زحمت میکشه برای اینجا
خب چا بی تفاوت رد میشید و شاید یه تشکری هم زدید!
برید بخورد کنید با پست های بد و تو پست های مفید شکرت کنید!

خدا شاهده بازم از اینکار ها کنید منم بلدم چیکار کنم!
میدونید چیکار؟ یا انجمن رو میبندم یا خودم دیگه انجمن نمیام....
این دفعه هم به هیچ وجه برنمیگردم اگه رفتم چ با التماس چ فحش چ زور چ دوستانه چ...
به هیچ وجه
من و بقیه این همه زحمت میشیک دوتا پست بیهوده میدن دوتا بیتفوات دوتا اصن بود نبودشون فرق نداره دوتا هم فقط حرف میزنن عمل نمیکنن

خیلی رو اعصابم رفتید منم کسی رو اعصابم بره رو اعصابش میرم
این تاپیکه بود زده بودم: http://forum.pioneer-life.ir/thread2463.html
الآن خیلی وقته طرف دستکاریش نرفتم!چرا؟ چون شوقی ندارم براش
چندین چندتا کار و امکانات دیه هم من و سهراب میخواستیم اضاف کنیم ولی با این وضع....

دلم پره بخوام حرف بزنم چند برابر این میشه

phenomenon
2014/02/09, 18:28
ضمن سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز .
والا این خشم و غضبی که آقای امیر رو سر کاربرا الان میخواد بندازه خدا روی سر قوم حضرت موسی ننداخته بود .
والا من میترسم موضوعی ایجاد کنم .
میشه بگید قانون تاپیک زدن به چه صورت شده ؟
نه تا موضوعی ایجاد کنم بن بشم .
خوندن همون قوانین قبلی کفایت میکنه ؟
(کل پست هم بدون منظور بوده )((211)):foreveralone:

M.Mahdi
2014/02/09, 19:04
دوست عزیز این طور که شما فک میکنی نیست فروم ! وگرنه خود بنده تاحالا به نعداد انگشتای سرم ((200)) بن شده بوددم !

هیچ نکته خاصی نیست فقط وقتی پست میزنی یادت باشه اینجا فروم کتابخوانیه نه انجمن تفریحی ! یعنی هر چیز جالبی رو توش نمیشه زد

Alaveh
2014/02/10, 13:31
بالاخره هر کس تا یه جایی صبر داره دیگه...

ThundeR
2014/02/10, 19:45
من فکر می کنم امیر صبر ایوب داره وگرنه تا حالا هممون ... پخ پخ((63))((63))

آهای!!! اهالی سایت اذیتش نکنید این فرزندو وگرنه سر کارتون با عزی جونه....

البته من فکر می کنم این سوالای زیادی یا همینا که امیر اشاره نمود( چه با حال گفتم) کار کاربرای جدیدالوروده...
به هر حال دم امیر و تمام تیم مدیریت گرم.

دوستتون داریم بروبچ...