PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قهرمان ایرانی هم از قدرت جادو نتوانست فرار کنید بازی جدید با قهرمان جادو شده

hamid reza834
2014/02/06, 17:37
جادوگری که به دنبال تسخیر چند سرزمین است باسحر کردن آرش او را مجبور به این کار می کند
6224

-داستان بازی:
از زبان سایت سازندگان : در گذشته های دور و در سرزمینی دور دست جادوگر پیری زندگی میکرد که در اندیشه فرمانروایی بر آن سرزمین بود. اما برای این کار باید اول از شر 4 دیو برزگ آن سرزمین خلاص میشد. از آنجایی که جادوگر خودش قدرت مبارزه کردن با آن دیوها را نداشت یکی از جوانان آن سرزمین به نام آرش را که به شجاعت و قدرت شهرت داشت به سحر خود در آورد و کلید رهایی از این سحر را از بین بردن آن 4 دیو قرار داد. پس آرش برای رها شدن از سایه سحر راهی مبارزه با آن 4 دیو شد.

-روند بازی :
از زبان سایت سازندگان :در این بازی شما باید کنترل آرش را به دست بگیرید و به مبارزه با دشمنان بروید.هدف از انجام هر مرحله غلبه بر دشمنان و در نهایت غلبه بر غول آخر مرحله است تا راه عبور به مرحله بعد هموار شود. موجودات این بازی دارای یکسری خصوصیات هستند که عبارتند از :

1- قدرت : هر چقدر بیشتر باشد سقف جان و میزان آسیبی که وارد میکند بیشتر است.
2- چابکی : هر چقدر بیشتر باشد سرعت حرکات آن بیشتر است.
3 - مقاومت : هر چقدر بیشتر باشد از شدت آسیبی که بر او وارد میشود کاسته میشود.
4- جان : مشخص کننده میزان سلامتی است.
آرش علاوه بر این خصوصیات دارای دوخصوصیت دیگر هم هست :
1- تراز (مرحله) : آرش با گرفتن هر تراز یک جادوی جدید یاد میگیرد.
2- جنم (مانا) : آرش برای اجرای هر جادو باید به اندازه کافی جنم داشته باشد.آرش با کشتن هر دشمن تجربه کسب میکند یعنی خصوصیات او افزایش میابند و این افزایش متناسب با میزان قدرت، چابکی و مقاومت دشمنی است که بر او غلبه کرده.
آرش در طول بازی میتواند از 4 سلاح چاقو، شمشیر ، چاقوی پرتابی و نیزه استفاده کند.
همچنین در طول بازی حلقه هایی وجود دارند که در صورت برداشتن باعث افزایش خصوصیات
آرش و در نتیجه افزایش کارایی او میشوند.در طول بازی نورهایی هم به رنگهای مختلف هست که گرفتن آنها خصوصیات آرش را بطور دایمی یا موقتی افزایش میدهد.

منابع:بنیاد ملی بازی های ایران

smhmma
2014/02/06, 19:34
از کاورش به نظر می رسه چنگی به دل نمی زنه برعکس بقیه ی بازیایی که معرفی کردی
اونا به نظر خیلی جالب می اومدن
هرچند من کلا بازی نمی کنم
پس به دردمم نمی خوره
و اگر توضیحات بیشتری هست لطفا ارئه کن

johnsnow
2014/02/06, 22:24
سلام به همه بعد از مدت طوالانی غیبت اومدن
خب اول دستت درد نکنه که یک بازی ایرانی رو معرفی کردی ولی کاش توضیحات بیشتری میدادی و میگفتی ک منتشر شده یا نه و حتی اگه میشذ چندتا عکس از محیطش میزاشتی.
راستی بچه ها چون ایران توی صنعت بازی سازی خیلی کم تجربه و کاملا تازه کاره نباید سطح انتظارمون بالا باشه و باید از همین هم که انجام میدن و دارن تلاش میکنن حمایت کنیم چون کار بازی سازی فوق العاده سخته.

hamid reza834
2014/02/07, 04:47
این بازی یک سالی می شه که منتشر شده ولی متاسفانه بیشتر مردم ازش خبر ندارن و در مورد اطلاعات و عکس بخاطر این که اونقدر ازش استقبال نشده چیز بدرد بخورگیر نمیاد حتی من خودم چند تا سایت مختلف رو هم گشتم