PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هرماه با یکی از تیم مدیریت(دور پنجم فاطمه)

JuPiTeR
2014/01/26, 00:38
دروووووود
این سری نوبت فاطمه شد که بیاد و نقدش کنید
خب اول یه سری قانون بزارم که زیادی پروو شدین:دی:

توهین ممنوع

هرکس بجز فاطمه فقط سه تا پست میتونه تو این تاپیک بده
در هر پست کاربر باید حداقل یک خوبی و یک بدی باشد
برای فاطمه شوور پیدا نکنید خخخخخخخخ

اگه موارد بالا رو رعایت کردید جونتون در امانه

فعلا

Fateme
2014/01/26, 00:43
:))خب فقط منم حرف أميره تأييد ميكنم جون تون كاملا در أمانه. مگه اينكه از تون نقد نبينم.....((71))ببينم چ ميكنين...

filagond
2014/01/26, 10:26
اگه اینقدر بهم سخت نگیره من باهاش مشکلی ندارم.

khas
2014/01/26, 13:54
بسیار آدم خوب و باحالیه
کارش هم درسته
خیلی هم زحمت میکشه
من که ایرادی نمی بینم

Cyrus-The-Great
2014/01/26, 17:00
فیلا کلا ساز مخالف میزنی...((119))((119))

خب راستش فاطمه خیلی گردن من حق داره. خیلی تو پروژه اخیر کمکم کرده و در اصل بخش طاقت فرسای کار رو فاطمه انجام داده. که باعث شده خیلی ازش ممنون باشم.

البته خیلی در مسائل مختلف باهاش برخورد نداشتم.
فقط میتونم بگم قاطع بر خورد میکنه.
کاملا مسوولیت پذیره و چیزی رو هم که قبول کنه تا آخرش میره.
بی نظمی رو قبول نمیکنه.
بعضی مواقع آتیش بیار معرکه است به رو خودشم نمیاره.
فقط انگار دکمه تشکر وجود داره تو انجمن. چیز دیگه ای وجود نداره.

اگه چیز دیگه ای یادم اومد میگم فعلا اینا باشه...

M.Mahdi
2014/01/26, 19:38
خوب نوبت بانوی سایت شد (خخخخخ عجب لقبی ((200)) )

بعله چند بار سعی کردم خشمشو ببینم ولی تا حالا موفق نشدم ((200))

سعی میکنه قانون درست اجرا شه بعد از اون ور نقض قانونای کوچیک توسط کاربرا رو میبخشه ! ((72))

کلا پیچ گوشتیه این بشر در پی گره گشایی هست

دائما آنه ، فک کنم در بین کادر سایت میزان بیزی بودنش خیلی کم تره ( البته دلیلی بر بیکار بودنش نیست ها ((71)) )

بعد از آخرای فروم قبلی بیشتر توی بحثا شرکت میکرد قبل از اون عضو جمع مفقود الاثر ها بود !

قبلا که بهش میگفتیم فنیسمم حالا نمیدونم هنوزم هست یا نه ((3))

و ایشون طاقت دیدن گشنگی پسرا رو نداره تو فروم قبلی هر کس میگفت گشنمه بهش یه دستور غذا میداد ((200)) ( چیزه فک کنم منم الان گشنمه ((231)) )

بدی که من تاحالا ازش ندیدم ولی این تشکر زدنش از نظر من خیلی بده ! البته به پای غزل نمیرسه ولی آخه وقتی تو یه تاپیک به همه تشکر میدی آدم نمیفهمه طبق عادتت این کار رو کردی یا پستش شایسته تشکر بوده ! در واقع ارزش تشکرات میاد پایین ! ((231))((231))
مثلا امیر وقتی از من تشکر میکنه خیلی خوشحال میشم چون امیر توی پستای غیر رسمی ( کارای سایت و نظر سنجی ها و ارزیابی های سایت ) به هر کسی تشکر نمیده ((212))

Fateme
2014/01/26, 23:19
اگه اینقدر بهم سخت نگیره من باهاش مشکلی ندارم.
اینجا جای بحث در اون مورد نیست ولی مطمئن باش خیلیم کوتاه اومدم سرت...

بسیار آدم خوب و باحالیه
کارش هم درسته
خیلی هم زحمت میکشه
من که ایرادی نمی بینم
((72)) شرمنده میکنین.... اجازه بدین من برم یه وانت بگیرم هندونه ها رو جم کنم....

فیلا کلا ساز مخالف میزنی...((119))((119))

خب راستش فاطمه خیلی گردن من حق داره. خیلی تو پروژه اخیر کمکم کرده و در اصل بخش طاقت فرسای کار رو فاطمه انجام داده. که باعث شده خیلی ازش ممنون باشم.
نه باو حق کدومه، وظیفه بود...((71))
البته به نظر من کار شماها خیلی طاقت فرسا تر بود تا مال من....((13))

البته خیلی در مسائل مختلف باهاش برخورد نداشتم.
فقط میتونم بگم قاطع بر خورد میکنه.
کاملا مسوولیت پذیره و چیزی رو هم که قبول کنه تا آخرش میره.
بی نظمی رو قبول نمیکنه.
به به...روح اجدادم با داشتن همچین نواده ای شاد شد...خخخخ((72)) البته شایان به ذکره که خودم کمی بی نظمم دارم اصطلاح میشم:-"

بعضی مواقع آتیش بیار معرکه است به رو خودشم نمیاره.
فقط انگار دکمه تشکر وجود داره تو انجمن. چیز دیگه ای وجود نداره.

اگه چیز دیگه ای یادم اومد میگم فعلا اینا باشه...
آتیش بیار معرکه؟؟؟؟؟؟؟؟ کی آتیش بیار بودم که یادم نمیاد؟؟؟؟:-":-":-"
((72))

خوب نوبت بانوی سایت شد (خخخخخ عجب لقبی ((200)) )
لقبم منو کشته!!!!!!!!!! بانوی سایت!!!!;));));));))

بعله چند بار سعی کردم خشمشو ببینم ولی تا حالا موفق نشدم ((200))
سعی کردی؟ جدی؟؟؟ کی، من که نفهمیدم!!((72))((72))
راه درازی در پیش است...موفق باشی....[]==[]

سعی میکنه قانون درست اجرا شه بعد از اون ور نقض قانونای کوچیک توسط کاربرا رو میبخشه ! ((72))

کلا پیچ گوشتیه این بشر در پی گره گشایی هست
خخخخ، دیگه کاریه که ازمون برمیاد....((71))

دائما آنه ، فک کنم در بین کادر سایت میزان بیزی بودنش خیلی کم تره ( البته دلیلی بر بیکار بودنش نیست ها ((71)) )

بعد از آخرای فروم قبلی بیشتر توی بحثا شرکت میکرد قبل از اون عضو جمع مفقود الاثر ها بود !

با بیزی بودن زیاد حال نمیکنم، مخفف فامیلی یکی از معلمامون و لقبش بیزی بود، یادش میفتم((119))....به علاوه معمولا کارامو وقتی انجام میدم که هیچ کدومتون آن نیستین...((72))

قبلا که بهش میگفتیم فنیسمم حالا نمیدونم هنوزم هست یا نه ((3))
والا من که از اولشم این لقب رو قبول نداشتم ولی چون خیلی اصرار کردین گفتم آش نخورده و دهن سوخته نباشه بنابراین تمام و کمال به وظایف لقبم رسیدگی کرده و میکنم...:-":-"((3))

و ایشون طاقت دیدن گشنگی پسرا رو نداره تو فروم قبلی هر کس میگفت گشنمه بهش یه دستور غذا میداد ((200)) ( چیزه فک کنم منم الان گشنمه ((231)) )

بعد هی بگین من فمنیسم هستم...((228));;)
مهدی: تخم مرغ بشور، بنداز تو ماهیتابه نوش جون کن!!((72))[]---

بدی که من تاحالا ازش ندیدم ولی این تشکر زدنش از نظر من خیلی بده ! البته به پای غزل نمیرسه ولی آخه وقتی تو یه تاپیک به همه تشکر میدی آدم نمیفهمه طبق عادتت این کار رو کردی یا پستش شایسته تشکر بوده ! در واقع ارزش تشکرات میاد پایین ! ((231))((231))
مثلا امیر وقتی از من تشکر میکنه خیلی خوشحال میشم چون امیر توی پستای غیر رسمی ( کارای سایت و نظر سنجی ها و ارزیابی های سایت ) به هر کسی تشکر نمیده ((212))
هوم خب من عادتمه، ترک عادت هم موجب مرضه((72))
ولی خب شایستگی نداره، من وقتی پست یکی رو میخونم و از حرفش حالا یا میخندم، یا یک لطفی انجام داده برامون، یا به نکته ای اشاره کرده یا هرچی خب باید ازش تشکر کنم دیگه...هر حرفی ارزش داره و گرنه اون شخص نمیومد اون حرف رو بزنه....به علاوه یک راهییه که به بچه ها نشون بدم، هستم حالا شاید تو تاپیک شرکت نکنم اما به صورت ساکت حضور دارم....
پ.ن: یعنی به زبون بی زبونی دارم میگم حواستونو جمع کنین...تحت نظر بررسی نامحسوس هستین((218))((3))((3))

مرسی از همه دوستانی که برامون اینهمه نوشابه باز کردن...فقط یخورده مراقب باشین نوشابه قند داره یهو سکته قلبی میکنما!!((72))

smhmma
2014/01/27, 20:26
به به نوبت خانوم معاونم شد
اول چندتا خوبی از خوبیای فراوونش
اول ادم وطن دوستیه
دوم زحمت کشه
من شاهدم کلی کارو با هم انجام می ده
بهترین مواقع برای حرف زدن باهاش یک و دو شبه و وقتی باهاش حرف بزنی متوجه می شی اول شوخ و شیطونه که من این خصوصیت ها رو عالی می دونم
همچنین ادم با جنبه و انتقاد پذیری هست
هرچند اشتباهی نمی کنه ولی مطمئنا اگرم اشتباهی بکنه اول عذرخواهی می کنه دوم خودش اشتباهشو جمع می کنه
این برداشت من از خلق خوش هست
ادم گرم و صمیمی
که ادم واقعا از مصاحبت باهاش لذت می بره
برای یه دختر عاقله
دس به قلمش عالیه
یادمه یه زمانی داستان کوتاه ماردوش و کاوه رو نوشته بود توی گروه پایونیر
محمد پلیسه تا یه مدت هرجا منو می دید از این داستان تعریف می کرد
می گفت وای نوشتارش عالیه و ایدش معرکست اصن خیلی دمش گرم و اینا
و واقعا بود
خیلی قشنگ بود
هنوزم مشتاقم داستان کوتاه هاش رو بخونم یا اگر داستان بلندی داد در تمام وقتای ازادم بخونمش
همچنین مدیر خوبیه نه کارتو زمین می زاره نه بهت جواب سربالا می ده
به ادمم محل می زاره
اینو برای این گفتم که بچه ها بدونن با کی طرفنا
بعله
بقیه ی حرفا رو اگر وقت کردم توی یه پست دیگه می دم
و بدی هاش...
..
.
..
.
.
..
.
والا هرچی زور می زنم بدی یادم نمی یاد
اوووم خوب بعضی وقتا روی پروژه ها فشار الکی به خودش میاره و کلی کارو با هم می کنه
والا دیگه چیزی به ذهنم نمی یاد هرچی یادم بیاد حتما بازم می نویسم

اوووووووووی مردم چرا نقدش نمی کنید
ادمایی که توی تاپیک ازدواجم بودید یا ...خوب شما که اینقدر می شناسیدش که بیاید نقدش کنید
کجایید پس؟؟؟
هااااااا؟؟
بشتابید
تا تنور داغه نونو بچسبونید
سرویسش کنید
اینقدر چیز بگید که وقت نکنه جواب بده
بعد اذیتش کنیم
خخخخخخخخخ

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

اها یادش بخیر توی کیبورد داغا اگر شرکت کنه می تونه خیلی سوال بده
سوالای خوب
کارش درسته
مشتاق دیدارش

Fateme
2014/01/28, 02:51
به به نوبت خانوم معاونم شد
اول چندتا خوبی از خوبیای فراوونش
وای مامانم ایناااااا....خوبیای فراوون!!!!((209)) ((105))

اول ادم وطن دوستیه
دوم زحمت کشه
من شاهدم کلی کارو با هم انجام می ده
میدونی من از او دسته ادما هستم که مرخصی هاشونو جمع میکنن، جمع میکنن، جمع میکنن بعد یهووو دو سه هفته کلا غیب میشن...((72)):-"

بهترین مواقع برای حرف زدن باهاش یک و دو شبه و وقتی باهاش حرف بزنی متوجه می شی اول شوخ و شیطونه که من این خصوصیت ها رو عالی می دونم
خوبه خوبه اصولا زیاد خودمو آدم شوخی نمیبینم...((72))روحم شاد شد الان...

همچنین ادم با جنبه و انتقاد پذیری هست
هرچند اشتباهی نمی کنه ولی مطمئنا اگرم اشتباهی بکنه اول عذرخواهی می کنه دوم خودش اشتباهشو جمع می کنه
خو آدم وقتی اشتباه میکنه باید معذرت بخواد دیه...به قول معروف، هنر که نمیکنم!((72))

این برداشت من از خلق خوش هست
ادم گرم و صمیمی
که ادم واقعا از مصاحبت باهاش لذت می بره
برای یه دختر عاقله
مهسااااااااااااااان!!!! دل داداشت واسه کتکات تنگ شده...برای یه دختر عاقله؟؟؟؟ مرسی دیه دست شما درد نکنه!!!!! عملا زیرپوستی گفتی پسرا عاقل ترن...:no:

دس به قلمش عالیه
محمد پلیسه تا یه مدت هرجا منو می دید از این داستان تعریف می کرد
می گفت وای نوشتارش عالیه و ایدش معرکست اصن خیلی دمش گرم و اینا
و واقعا بود
خیلی قشنگ بود
هنوزم مشتاقم داستان کوتاه هاش رو بخونم یا اگر داستان بلندی داد در تمام وقتای ازادم بخونمش
((72))خخخخخخ مث که محمد پلیسه واقعا بدجوری مختو خورده...
ایشالله تابستون با یه وقت آزادتر(((119))) با یکی دوتا داستان بلند میام خدمتتون((212))

همچنین مدیر خوبیه نه کارتو زمین می زاره نه بهت جواب سربالا می ده
به ادمم محل می زاره
اینو برای این گفتم که بچه ها بدونن با کی طرفنا
بعله
دیه کاریه که از دستمون برمیاد((71))

بقیه ی حرفا رو اگر وقت کردم توی یه پست دیگه می دم
و بدی هاش...
..
.
..
.
.
..
.
والا هرچی زور می زنم بدی یادم نمی یاد
اوووم خوب بعضی وقتا روی پروژه ها فشار الکی به خودش میاره و کلی کارو با هم می کنه
والا دیگه چیزی به ذهنم نمی یاد هرچی یادم بیاد حتما بازم می نویسمhttp://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(169).gif
محمدحسین من بچه ی خعــــــــــلی حرف گوش کنی هستما!!! یهو تصمیم میگیرم حرفتو گوش کنما!!!!!! بعد اونوقت خودت میدونی و مراجع قضائی و اون بالایی های سایت((223))((73))

اوووووووووی مردم چرا نقدش نمی کنید
ادمایی که توی تاپیک ازدواجم بودید یا ...خوب شما که اینقدر می شناسیدش که بیاید نقدش کنید
کجایید پس؟؟؟
هااااااا؟؟
بشتابید
تا تنور داغه نونو بچسبونید
سرویسش کنید
اینقدر چیز بگید که وقت نکنه جواب بده
بعد اذیتش کنیم
خخخخخخخخخ
خخخخ فعلا یه ماه وقت دارن.... به قولی یا با زبون خوش میاید یا خودم میارمتون!!((218))

اها یادش بخیر توی کیبورد داغا اگر شرکت کنه می تونه خیلی سوال بده
سوالای خوب
کارش درسته
مشتاق دیدارش
خخخخ، گفتی کیبورد یاد کیبورد مهدی افتادم...بچه ها کتک میخواین ناجورها!!!! محمد جای سوالات تو کیبوردش خالیه ها((72))

ماهم مشتاق دیدار ((71))
پ.ن: یادتونه یه مدت بحث میکردیم اگه یه جا قرار بزاریم کیا میتونن بیان؟

smajids
2014/01/28, 16:33
نمیدونم چرا هر وقت خانم معاون رو میبینم یاد خانم مک گوناگال می افتم ((225))
نمیخوام هندونه زیر بقل بزارم اما مودب ترین خانم سایت است :derpina:
یه نکته منفی داره امیدوارم ناراحت نشه اما همیشه باید بهش یادآوری کنی که چیکار باید انجام بده وانجام نده
در کل من که خیلی قبولش دارم و دوست داشتم اگه خواهری داشتم مثل فاطمه بود((132))
اگه از حرف هام ناراحت شدی((221)) ((202))

feel
2014/01/30, 05:27
ایــــــــــــــــــــول بالاخره رسیدیم به فاطمه :دی
اولش پیش خودم گفتم که هیچی ندارم برای نقد بنویسم کم کم که نوشته ی بچه ها رو می خوندم کلی لیست دراز بالا دستم اومد که امیدوارم همشون رو یادم بمونه تا بنویسم.
کلا فاطمه مثل یار می مونه، از اون دوستای ثابت و همیشگی و البته دوست داشتنیه که بودنش واقعا نعمته.
;)
خب اول از همه قبل از اینکه یادم بره، به خاطر ترجمه ها و ویرایش هاش تشکر می کنم، می دونم که هی تلاش می کنه تا از زیرشون در بره، اما با این وجود باز هم می شینه سرشون. دستت درست خواهر. ;) ((87))

می تونم به جرات بگم یکی از خوش خنده ترین و شوخ ترین افرادیه که دیدم. کلا در بیشتر مواقع تلاش می کنه تا خنده روی لباش باشه.
همون قدری که اتیش بیار معرکه است، به همون اندازه هم اتیش خاموش کنه... کلا می دونه چطوری خشم و عصبانیت محیط رو آرام کنه و خدایی همیشه تا جایی که من دیدم عادل بوده و همیشه آسون می گیره و خیلی به قوانین گیر نمی ده، مگر اینکه واقعا اون طرف نیاز به یه گوش پیچوندن داشته باشه. اون موقع خیلی جدی می شه. مواقعی که جدیه، شوخی نکنید باهاش مخصوصا اگه جدیتش به خاطر به موضوع خاصه اون موضوع رو مسخره نکنید.

کلا همیشه نگران وضعیت جسمی و روحی دوستان در سایت هست :دی
همون طور که محمد مهدی اشاره کرده بود :

و ایشون طاقت دیدن گشنگی پسرا رو نداره تو فروم قبلی هر کس میگفت گشنمه بهش یه دستور غذا میداد ((200))
( چیزه فک کنم منم الان گشنمه ((231))
)

باید بگم که تابه حال در موارد زیادی مخصوصا آشپزی فرشته ی نجاتم بوده :دی کلا مقام استاد رو برای من داره در این موضوع.
محمدمهدی دلت بسوزه من عصبانیتش رو دیدم... تو که ندیدی! ((21))

اما بهتون پیشنهاد می کنم که خیلی عصبانیش نکنید. یه دفعه دیدید فاطمه ناپیدا شد.... خواهر من رو هم اذیت نکنید!

با وجود مشغله هایی که داره زیاد انلاین می شه و به وضعیت سایت هم رسیدگی می کنه، گاهی از اوقات هم با چشم هایی ناپیدا همه چیز رو زیر نظر می گیره و به موقع هم مچ گیری می کنه: کلا بچه ی زیرکیه.
می خوام یه اعتراف کنم، اون اوایل که باهاش آشنا شده بودم فکر میکردم از من بزرگتره!!! وقتی فهمیدم که کوچیک تره نمی دونستم دیگه چی باید بگم!!! چشمام چهارتا شده بود... در اولین برخورد بسیار سنگین و عاقلانه رفتار کرده بود... یادش به خیر! (فاطمه یادت میاد کی بود؟) ((113))

یکی از جغدان سایت محصوبه ;)
و از قدیم و الیام نیمه فمهنیسم بود... :دی

خب الان منم به چند تا از حرف بچه ها جواب بدم با اجازه دوستان

ولی این تشکر زدنش از نظر من خیلی بده ! البته به پای غزل نمیرسه ولی آخه وقتی تو یه تاپیک به همه تشکر میدی آدم نمیفهمه طبق عادتت این کار رو کردی یا پستش شایسته تشکر بوده ! در واقع ارزش تشکرات میاد پایین !مثلا امیر وقتی از من تشکر میکنه خیلی خوشحال میشم چون امیر توی پستای غیر رسمی ( کارای سایت و نظر سنجی ها و ارزیابی های سایت ) به هر کسی تشکر نمیده

اخه فرزندم همون طور که فاطمه گفت، هر تشکر یه معنی خاص داره... مطمئنم که فاطمه می تونه من رو درک کنه و می دونه که دارم از چی حرف می زنم. یک تشکر خیلی معنی ها داره، اون دفعه هم لیست بلند بالایی از معنی یک تشکر برات فرستاده بودم.
فکر کنم امیر از هر کی تشکر کنه، به معنی یه کارخونه تی تاپه. :دی

منم یادمه... البته یادمه که داستان تابوت آتشین رو هم نوشته بود، فکر کنم توی سه بخش کوتاه! نمی دونم اسمش رو درست گفتم یا نه. اما واقعا حق با محمدحسینه. دست به قلمش هم حرف نداره
تازه لوش هم می دم، شعر هم می نویسه.
پ.ن: در مورد خط بالایی اگه دوست نداشتی کسی بدونه، بهت اجازه می دم تا ویرایش کنی :)

الان دیگه چیزی به نظرم نمی رسه... فکر کنم همین هم یه طومار بلند بالا شد.
اگه بعدا چیزی به ذهنم رسید می گم!

Fateme
2014/01/30, 08:00
نمیدونم چرا هر وقت خانم معاون رو میبینم یاد خانم مک گوناگال می افتم ((225))
خخخ، حالا زود تند سریع اعتراف کن ببینم، خانم مک گوناگال خوبه یا میخوای سر به تنش نباشه؟((218))

نمیخوام هندونه زیر بقل بزارم اما مودب ترین خانم سایت است :derpina:
والا چی بگم اخه...((79))

یه نکته منفی داره امیدوارم ناراحت نشه اما همیشه باید بهش یادآوری کنی که چیکار باید انجام بده وانجام نده

آخ جون نکته منفی...کم کم داشتم فک میکردم یا میترسین، یا روردوایستی دارین.
:-":-" به جمع حرص خورندگان از فراموشی کاری من خوش آمدی...تو رو به هم گروهی هات معرفی میکنم:
فامیل
دوستان
معلمان
ناظمان
مراجع قضایی سایت
و...
حافظه ام در مورد کارام خیلی ضعیفه...ولی یه پاراگراف از کتابی که 5 سال پیش خوندم بهم بده، در جا اسم کتاب و قضیه رو بهت میگم..:-"

در کل من که خیلی قبولش دارم و دوست داشتم اگه خواهری داشتم مثل فاطمه بود((132))
اگه از حرف هام ناراحت شدی((221)) ((202))
خواهر بزرگتر یا کوچیکتر؟ مسئله این است...((131))
نه باو ناراحتی چیه...جمع کثیری از دست فراموشکارایام عاصی میشن دیگه، منتها بخش اعظمیشون فقط با یک نگاه حرف دلشونو میگن....((3))

ایــــــــــــــــــــول بالاخره رسیدیم به فاطمه :دی
اولش پیش خودم گفتم که هیچی ندارم برای نقد بنویسم کم کم که نوشته ی بچه ها رو می خوندم کلی لیست دراز بالا دستم اومد که امیدوارم همشون رو یادم بمونه تا بنویسم.
کلا فاطمه مثل یار می مونه، از اون دوستای ثابت و همیشگی و البته دوست داشتنیه که بودنش واقعا نعمته.
;)
اوه ((110))
بابا قلبمون تکون خورد...یه چیز تو این مایه ها بودیم:((31))((63))

خب اول از همه قبل از اینکه یادم بره، به خاطر ترجمه ها و ویرایش هاش تشکر می کنم، می دونم که هی تلاش می کنه تا از زیرشون در بره، اما با این وجود باز هم می شینه سرشون. دستت درست خواهر. ;)
((87))

قابل شما و دوستان رو نداره خواهر...و
و حکایتی اینجا قابل ذکر است:
روزی شاگردی در دارالترجمه از استاد خویش اسک(ask) فرمود:
ایها تیچر، ترجمه همچو چیست؟
استاد فرمود:
چون دروس مدرسه...((73))
شما هی سعی میکنی از زیرش دری ها، ولی نمیشه...
پ.ن: حالا شما باید آبروی ما رو جلوی کل سایت ببری؟((54))((227))

می تونم به جرات بگم یکی از خوش خنده ترین و شوخ ترین افرادیه که دیدم. کلا در بیشتر مواقع تلاش می کنه تا خنده روی لباش باشه.
((72))خنده خوبه، پر از انرژی مثبته....

همون قدری که اتیش بیار معرکه است، به همون اندازه هم اتیش خاموش کنه... کلا می دونه چطوری خشم و عصبانیت محیط رو آرام کنه و خدایی همیشه تا جایی که من دیدم عادل بوده و همیشه آسون می گیره و خیلی به قوانین گیر نمی ده، مگر اینکه واقعا اون طرف نیاز به یه گوش پیچوندن داشته باشه. اون موقع خیلی جدی می شه. مواقعی که جدیه، شوخی نکنید باهاش مخصوصا اگه جدیتش به خاطر به موضوع خاصه اون موضوع رو مسخره نکنید.
آتیش بیار معرکه؟ بار دوم یکی اینو میگه مسئله داره جدی میشه....
من کی آتیش آوردم؟ یکی بیاد منو روشن کنه...((205))((3))
اخ جون...عدالت و انصاف یکی از اون چیزایین که همیشه سعی میکنم توشون خوب باشم، خوشحالم که موفق بودم...
بابا غزل تو کی اینهمه از من خشونت دیدی؟؟؟؟ ولی بعله نصیحتش رو آویزه گوشتون کنید...

کلا همیشه نگران وضعیت جسمی و روحی دوستان در سایت هست :دی
همون طور که محمد مهدی اشاره کرده بود :

باید بگم که تابه حال در موارد زیادی مخصوصا آشپزی فرشته ی نجاتم بوده :دی کلا مقام استاد رو برای من داره در این موضوع.
دوستان همه عزیزن خو...وقتی یکی عزیز باشه همیشه همه چیش اهمیت داره...
شاگردیو دیگه کاریه که ازمون برمیاد...

محمدمهدی دلت بسوزه من عصبانیتش رو دیدم... تو که ندیدی!
((21))

اما بهتون پیشنهاد می کنم که خیلی عصبانیش نکنید. یه دفعه دیدید فاطمه ناپیدا شد.... خواهر من رو هم اذیت نکنید!
:trollbaby: بعد بگین خواهر داشتن بده... ببینید چقدر نصیحتتون کرد...
راستی عصبانیت در چه موضوعی؟هوم؟

با وجود مشغله هایی که داره زیاد انلاین می شه و به وضعیت سایت هم رسیدگی می کنه، گاهی از اوقات هم با چشم هایی ناپیدا همه چیز رو زیر نظر می گیره و به موقع هم مچ گیری می کنه: کلا بچه ی زیرکیه.
دوستان الان از شرکت اسپرایت ایمیل اومده که خواهشا شما یک کاری کن، ما با اینهمه کامیون نوشابه ای که فرستادیم داریم ورشکست میشیم تقاضای نوشابه زیاده نداریم...((37))بابا نوشابه واسه قلب مضره نکنین این کارا رو..

می خوام یه اعتراف کنم، اون اوایل که باهاش آشنا شده بودم فکر میکردم از من بزرگتره!!! وقتی فهمیدم که کوچیک تره نمی دونستم دیگه چی باید بگم!!! چشمام چهارتا شده بود... در اولین برخورد بسیار سنگین و عاقلانه رفتار کرده بود... یادش به خیر! (فاطمه یادت میاد کی بود؟)
((113))
:pftch: چه اعتراف باحالیه...نه تنها روح اجدادم بلکه روح خودمم شاد شد...
اولین برخورد فکر میکنم تاپیک کیبورد داغ احمد بود و بعدشم کیبورد داغ خودت...

یکی از جغدان سایت محصوبه ;)
و از قدیم و الیام نیمه فمهنیسم بود..:دی.
جغد بودن کاری بس بسیار لذت بخشه...اصلن یک حالی میده که نگو. سکوووووت مطلقی که برقراره محشره...
بعله بعله بهترین تعریف همین نیمه فمنیسمه...((3))

خب الان منم به چند تا از حرف بچه ها جواب بدم با اجازه دوستان
اخه فرزندم همون طور که فاطمه گفت، هر تشکر یه معنی خاص داره... مطمئنم که فاطمه می تونه من رو درک کنه و می دونه که دارم از چی حرف می زنم. یک تشکر خیلی معنی ها داره، اون دفعه هم لیست بلند بالایی از معنی یک تشکر برات فرستاده بودم.
فکر کنم امیر از هر کی تشکر کنه، به معنی یه کارخونه تی تاپه. :دی

بعله کاملا درک میکنم چی میگی...تشکر معانی زیادی داره...
تعریف بسیار جالبی بود...یه کارخونه تی تاپ...((42))

منم یادمه... البته یادمه که داستان تابوت آتشین رو هم نوشته بود، فکر کنم توی سه بخش کوتاه! نمی دونم اسمش رو درست گفتم یا نه. اما واقعا حق با محمدحسینه. دست به قلمش هم حرف نداره
تازه لوش هم می دم، شعر هم می نویسه.
پ.ن: در مورد خط بالایی اگه دوست نداشتی کسی بدونه، بهت اجازه می دم تا ویرایش کنی :)

تابوت آتش...من چرا نمینویسمش تا تموم شه؟ اخه چرا؟((106))
بابا دست بالای دست بسیار است...از مو قشنگتر نویس هم هس، هی شرمنده میکنین((216))((72))((10))((10))

من شعر گویی فارسیم ضعیفه...تو فارسی شعر نمیگم، شعر میسازم...یعنی زیربنای یک شعر رو برمیدارم بعد با معنا و مفهومی که میخوام عوضش میکنم...((54))((72))
والا راز اینا نبود که بخوام ویرایشش کنم... اگه پرده برداری نمیشه چیزی واسه اینه که خودتون دق مرگ میشین تا تموم بشه...((3))
قابل توجه بعضی از دوستان که داره آمارشون افزایش پیدا میکنه....دوستای گلی که یک تیکه از داستانو بهت میدن، بعد میگن حالا کلااااا فراموشش کن...((106))((82))((66))

الان دیگه چیزی به نظرم نمی رسه... فکر کنم همین هم یه طومار بلند بالا شد.
اگه بعدا چیزی به ذهنم رسید می گم!
مرسی واسه نقد طوماریت....من برم یه آزمایش قند خون بدم تا از دست نرفتم....

مجید و غزل، هردو مرسی((221))

JuPiTeR
2014/02/03, 18:42
چرا من اینجا چیزی نگفتم؟؟؟
خخخخخخخخخ
سلام عرض شد آبجی

نمیدونم اگه فاطمه رو نداشتم چیکار میکردم!؟!؟!
شما هم نداشتین فکر کنم همتون الآن بن شده بودید! میگید چرا؟؟؟ چون وقتی اعصابم خورده و میخوام هرکی رو که کوچیکترین خلافی کرده رو بن کنم!
فاطمه میشنیه میگخ نکن گناه دارن و...
ماهم که دل رحم میگیم چشم
البته آخرش یجوری کرم خودم رو میریزم:دی

خب جدا از خصلت آروم کردن من
کلا میره رو اعصاب من بعضی وقت ها که دوست دارم اگه جلوم بود خفه اش کنم!! بعله
البته ناگفته نماند هر عملی عکس العملی داره!! منم میرم رو اعصابش

کاری رو قبول کنه انجام میده ولی باید صبر عیوب داشته باشی وگرنه میری خودکشی میکنی

در حرص دادن تبهر زیادی داره
منو حرص میده، مرتضی رو حرص میده و...

ولی یه دوست و خواهر بسیار بسیار گله!
کمتر از گل کسی بهش بگه با من طرفه بعله!

این صفت آتیش بیار معرکه رو من کاملا باهاش موافقم
یجوری آتیش بیاری میکنه که هیچ کس نمیفهمه کار کی بوده!
ولی خودش هم همون آتیش رو حالا به هر طریقی جمع میکنه

صفات خووووووووووب که تا دلت بخواد داره
صفات بد هم که نه از شیطنتشه اونم زیاد داره

یچیزی جالب هم فهمیدم بیشتر سایت ها یکی مثه فاطمه رو دارن که جو رو آروم میکنه ولی امان از روزی که اعصابش رو کسی خورد کنه
من یه چشمش رو دیدم((113))

کل سایت به فاطمه مدیونن
خیلی کارها میکنه ولی آخرش به اسم ماها تموم میشه
اینقدر کمک میکنه که نگو
اونایی که تو هرماه با یکی من گفته بودن اگه نبود سایت میپاشید باید بگم فاطمه نبود من در میرفتم:دی

خیلی حرف داشتم یادم رفت(خودتون میدونین حافظه ی من چجوریه دیه:دی)

shery
2014/02/03, 20:23
واییی فاطه جوونم خخخ خوب اول باید بگم فاطمه ابجی گل خودمه که خیلی دوسش دارم و جز معدود دختراییکه باهاش حال میکنم ....

فاطمه خیلی بامعرفته رک و راسته برا کارش اهمیت قاله و تو دوستیم پایه ثابت
سلیقه اش تا اونجایی که خودم میدونم خیلی شبیه خودمه بعدم به نظرم جز دو یا سه نفری هست که دورم وقتی مشکلی دارم میشه پا به پایه خودم دنبال راه حل میگرده

اومنکات شاید نشه گفت منفین ولی نه خوبن نه بد بستگی به موقعیت داره
شاید گاهی اوقتا یه سری مسالو فراموش کنه که هم خوبه هم بد
دیگه همین چیز دیگه ای فک نکنم دشته باشم که بگم
ممنون از همه

sasan2012
2014/02/03, 21:20
آدم جالبه حالت مدیرتی اش با حالت دیگه اش ا خیلی فرق داره
انتقاد داریم ولی به علت که اعتقاد دارم آدم هر چه بگه نقد پذیر و ال و بل ام باز با نقد ناراحت میشه(اینو میشه از نظرات اینجور تاپیک ها راحت فهمید)
به عنوان مدیر خیلییییییی جدیه یکبار منرو اخطار داد به مدت سه ماه میترسیدم نظر بدم
و به عنوان یک کاربر آدم منطقی و خوش صحبته ی حیف که دیگه مثل خود من حال حوصله صحبت نداره.

Fateme
2014/02/05, 00:38
چرا من اینجا چیزی نگفتم؟؟؟
خخخخخخخخخ
سلام عرض شد آبجی
یک: بس که سرت شلوغه
دو: بس که حافظه ات ضیعفه...((3))

نمیدونم اگه فاطمه رو نداشتم چیکار میکردم!؟!؟!
با آرامش به زندگانیت ادامه میدادی... احتمال کچل شدنت هم به شدت کاهش میافت.((3))

شما هم نداشتین فکر کنم همتون الآن بن شده بودید! میگید چرا؟؟؟ چون وقتی اعصابم خورده و میخوام هرکی رو که کوچیکترین خلافی کرده رو بن کنم!
فاطمه میشنیه میگخ نکن گناه دارن و...
ماهم که دل رحم میگیم چشم
البته آخرش یجوری کرم خودم رو میریزم:دی
من ((131))
امیر که کلا آخرش همون کاری که میکنه که میخواد، حالا نهایتا با یه سری تخفیفات...((228))((72))

خب جدا از خصلت آروم کردن من
کلا میره رو اعصاب من بعضی وقت ها که دوست دارم اگه جلوم بود خفه اش کنم!! بعله
البته ناگفته نماند هر عملی عکس العملی داره!! منم میرم رو اعصابش
((111))((54)) ناگفته نماند که وقتی روی اعصابش تردد میکنم فاتحه امو میخونم.
بعله کلا دوتایی به پیاده روی و نرم دویی رو مخ علاقه مندیم...((72))

کاری رو قبول کنه انجام میده ولی باید صبر عیوب داشته باشی وگرنه میری خودکشی میکنی
((72))((72)) صبر چیز خوبیه دوستان....یاد بگیریدش!:-"

در حرص دادن تبهر زیادی داره
منو حرص میده، مرتضی رو حرص میده و...

ولی یه دوست و خواهر بسیار بسیار گله!
کمتر از گل کسی بهش بگه با من طرفه بعله!
به هر حال هرکسی باید تو یه چیزی تبحر داشته باشه دیگه....:-"
البته شایان به ذکره که دست بالای دست بسیاره و من استاد خوبی داشتم...مگه نه استاد؟;));))

بدخواه هام بیان جلو...به صف!!!! الان امیر با اذرخش جزغاله اتون میکنه!!!((200))

این صفت آتیش بیار معرکه رو من کاملا باهاش موافقم
یجوری آتیش بیاری میکنه که هیچ کس نمیفهمه کار کی بوده!
ولی خودش هم همون آتیش رو حالا به هر طریقی جمع میکنه
:|[-( من همینجا به صورت رسمی اعلام میکنم که اینا شایعه اس...دست به یکی کردن برا من توطئه کردن.
ای مرررررررردم هواررررررررررر!!!!!!!!!! من کی اتیش اوردم؟؟؟ هان هان هان؟؟؟؟؟؟ یکی بیاد منو روشن کنه!!!!((228))((127))

صفات خووووووووووب که تا دلت بخواد داره
صفات بد هم که نه از شیطنتشه اونم زیاد داره

یچیزی جالب هم فهمیدم بیشتر سایت ها یکی مثه فاطمه رو دارن که جو رو آروم میکنه ولی امان از روزی که اعصابش رو کسی خورد کنه
من یه چشمش رو دیدم((113))
((200)) کی؟ چی ؟ کجا؟؟؟

کل سایت به فاطمه مدیونن
خیلی کارها میکنه ولی آخرش به اسم ماها تموم میشه
اینقدر کمک میکنه که نگو
اونایی که تو هرماه با یکی من گفته بودن اگه نبود سایت میپاشید باید بگم فاطمه نبود من در میرفتم:دی

خیلی حرف داشتم یادم رفت(خودتون میدونین حافظه ی من چجوریه دیه:دی)
:">:">:">:">
ااامممم خب والا چی بگم...دیگه کاریه که از دستمون برمیاد.((200))

واییی فاطه جوونم خخخ خوب اول باید بگم فاطمه ابجی گل خودمه که خیلی دوسش دارم و جز معدود دختراییکه باهاش حال میکنم ....

فاطمه خیلی بامعرفته رک و راسته برا کارش اهمیت قاله و تو دوستیم پایه ثابت
سلیقه اش تا اونجایی که خودم میدونم خیلی شبیه خودمه بعدم به نظرم جز دو یا سه نفری هست که دورم وقتی مشکلی دارم میشه پا به پایه خودم دنبال راه حل میگرده

بعله بعله این افتخاری واسه ما... خدا رو شکر که دوست خوبی هستم.((97))

اومنکات شاید نشه گفت منفین ولی نه خوبن نه بد بستگی به موقعیت داره
شاید گاهی اوقتا یه سری مسالو فراموش کنه که هم خوبه هم بد
دیگه همین چیز دیگه ای فک نکنم دشته باشم که بگم
ممنون از همه
:-":-" بعله بعله فراموشی اینقددددددد خوبه که نگوووو!!!! مد روزه!!!!
مرسی از نقدت.

آدم جالبه حالت مدیرتی اش با حالت دیگه اش ا خیلی فرق داره
انتقاد داریم ولی به علت که اعتقاد دارم آدم هر چه بگه نقد پذیر و ال و بل ام باز با نقد ناراحت میشه(اینو میشه از نظرات اینجور تاپیک ها راحت فهمید)
به عنوان مدیر خیلییییییی جدیه یکبار منرو اخطار داد به مدت سه ماه میترسیدم نظر بدم
و به عنوان یک کاربر آدم منطقی و خوش صحبته ی حیف که دیگه مثل خود من حال حوصله صحبت نداره.
جوووونم جذبه خودم!!!!((37)) اخرین چیزی که به ذهنم میرسید این بود که یکی از جذبه ام تو سایت بترسه...این کارا معمولا مخصوص امیره!((200))
والا حال و حوصله اش هس، کوووو وقت؟؟؟؟

مرسی از هر سه تاتون، امیر، شری و ساسان((70)) برم هندونه ها بدم در و همسایه دستم داره میفته.((3))