PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزیابی تیم مدیریت اصلی سایت

Mr.Sohrab
2014/01/25, 13:20
دوستان عزیز با توجه به تاپیک نظر شما در مورد زندگی پیشتاز که جواب های قابل تاملی را داره درخواست دارم ازتون هر انتقادی و نظری که در مورد چهار مدیراصلی سایت به تفکیک دارید بگید.

این بار جون همتون را خود من تضمین میکنم. هر چقد دلتون می خواد انتقاد کنید و نقاط ضعف و قوت هر کدوم از مدیرها را بگید.

دوست دارم تاپیک پرباری بشه که بتونیم ازش در راستای ارتقای سایت استفاده کنیم.

منتظر همتون هستم.

هسته اصلی مدیریت سایت:

Mr.Sohrab
Morteza
Jupiter
Lionheart

JuPiTeR
2014/01/25, 15:28
خب من افتتاحش میکنم
اول سهراب:زحمت زیاد میکشه و نگران سایته ولی کم پیدا میشه و خیلی تو بحث ها شرکت نمیکنه
بهتره یکم به بکس نزدیک تر بشه

مرتضی:مرتضی هم مثه سهراب با این تفوات که من فقط اون زیر میبینم آن شده!

مهدی:خب با توجه به سربازیش عذرش موجه بود ولی الآن هم که تموم شده بین بچه ها نیست! باید بین بچه ها باشه! اون وبمستر ها اینم از مدیرکل ها!! اینم تیمه شماها دارید؟

ژوپیتر:خیلی مدیر ضایعیه!! اینم شد مدیر؟ بنظر من بازخریدش کنید بره از اینجا! نه درست حرف میزنه! زور میگه! همه پروژه ها هم دستشه ولی نمیزاره! همهر و بازخواست میکنه! من که ازش میترسم! تا میام یچیزی تو تاپیکی بگم اول میگم نکنه ژوپیتر بخاطرش بهم اخطار بده!
همه رو هم میشناسه! کاربری که تازه امروز ثبت نام کرده و هیچ کی نمیشناستش رو زندگی نامش رو میدونه!
بعضی وقتا رو اعصابه من نمیدونم کی شوخی میکنه کی جدی میگه!! والاا
این چه وعضشه! مدیر باید خاکی باشه! این خودش رو میگیره و انگار خونش از ما رنگی تره!
جواب پ.خ های من رو هم نمیده!
هرچی میگم ترجمه چی شد؟فلان کتاب رو بده!چرا تاپیکم پاک شد؟چرا بسته شد؟ چرا نمیتونم تو نظرسنجی شرکت کنم؟
هیچ وقت ج نمیده! این چ وعضشه!!

Alaveh
2014/01/25, 16:28
Mr.sohrab :زحمات زیادی برای سایت می کشن...
اما به دلیل اینکه در بحث ها شرکت نمی کنن،کم تری کسی ایشونو می شناسه و قدردانی می کنه...

Morteza :ترجمشون عالیه...در کل حرف نداره...
در بحث ها شرکت می کنن اما فعالیت کمی دارن...

Jupiter :واقعا زحمت می کشن...
از طرف خودم بهشون خسته نباشید می گم...

Lionheart :شناخت کمی دارم...
اما می دونم که سخت کوش هستن...

نتیجه ی کلی:

همه ی مدیرا عالین...

khas
2014/01/25, 16:31
موافقم
همه ی مدیرا عالین...

Cyrus-The-Great
2014/01/25, 17:33
اه ه ه ه ... خب حالا که اینطوره..

Mr.Sohrab خیلی ضحمت کشیده و میکشه برای سایت. کلا آدم مهربونیه. تردید نمیکنه. شوخی ( به وقتش ) نداره. کلا وبمستر کاملیه. فقط یه مشکل کوچوبو داره اونم سربازیشه...

morteza کلا اون زیر پیرا تو افراد آنلاین در 24 ساعت گذشته دیده میشه. قبلا باز تو جامعه مجازی یه فعالیتی داشت الان همونم نداره...
تو انجمن دیده نمیشه. اما تخطی از قوانین رو تحمل نمیکنه. کلا پسر گلیه... ماه!!

lionheart مهدی خداوکیلی سربازی که بود فعالیتش بیشتر بود!! الان پسرفت کرده!
کلا رفتارش آرومه ولی خدا نکنه اون روی شیریش بالا بیاد که اصلا نگو...!
اگه بخواد کاری رو بکنه به بهترین شکل انجامش میده.

JuPiTeR خب امیرو گذاشتم آخر تا مفصل جواب اون دوستمون که مثلا تاپیک رو افتتاح کرده بدم.
اولا در مورد پروژه ها! درسته دستشه فقط مشکلش اینه که این همه ویراستار تو سایت. یکم تقسیم کار کنه همه چی حله.
اصلا هم ضایع نیست یکی از اون مدیرای زحمتکش سایته. آقای.... اسمت یادم رفت... بهش توهین کنی با من طرفی...
عموما بیخودی اخطار نمیده و از کسی امتیاز کم نمیکنه. اما یکم زود رنجه...
با دو خط بعدیت موافق نیستم.
جواب پ.خ که هیچی کلا تو انجمن نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد.. پیامایی که بهش میدم میخونه رسیدگی میکنه اما اونجایی که باید بهم پیام بده نمیده منو تو هچل ول میکنه...
دوست عزیز اون سوالایی که میگی جواب نمیده رو حق داره والا. اگه فرید بود فحش میداد!! حالا باز خوبه امیر فقط به جواب ندادن و در مواردی به امتیاز کم کردن قانعه...

در کل چهار مدیر زندگی پیشتاز عالی هستن. فکر نکنم چیز خیلی بیشتری رو بشه ازشون انتظار داشت. از دور صمیمانه دستشون میفشارم و از زحماتشون تشکر میکنم.

موفق و سربلند باشید!((72))

M.Mahdi
2014/01/25, 17:37
سهراب

عین آواتارشه بیشتر میاد در تاریکی دوباره در افق محو میشه ! از پ خ هایی که دادم به ایشون فهمیدم خیلی صمیمیه با برو بچ ولی فعالیت نمیکنه که اینو نشون بده ! من موندم چجوری تاپ پستر شده از وقتی یادمه پسته غیر رسمی ندیدم ازش ((200))

مرتضی

هوم ..... مرتضی ؟ هوم .... اسمش آشناس .... آهان فهمیدم ! فک کنم یه زمانی دیدمش یادم نمیاد خیلی وقته ندیدمش ! ((200)) خیلی دلم برای گپیدن باهاش تنگ شده نمیدونم در گیر کارای سایته یا در حال اسب زنی ولی قبلا که زیاد اسب میزد !!! کلا خلاصه اینکه من خودم نشده یه هفته پشت سر هم ببینمش ! ((119))

مهدی

نمیدونم والا از کیبوردش معلومه بچه باحالیه اما الانم که سربازیش تموم شده نیست نمیدونم شاید دنبال کرات پایان خدمته ((200)) خلاصه اینکه نمیشناسمش خیلی

امیر

((200)) ((200))
کلا خیلی جالبه این بشر
دائم البیزی (busy) هست که البته وقتشو صرف کارای سایت میکنه فک کنم از همه مدیرا با برو بکس صمیمی تر باشه که نمیدونم بابت این خوشحاله یا نه .... کلا سورپرایزه ؛ تشخیص این که کی خوشحاله خیلی سخته ، وقتی هم انتظار داری بنت کنه یهو شکلک ((200)) رو میذاره ! قبل از اینکه شمیم بیاد به این میگفتیم بابا بزرگ ! ((72)) خیییییلی وقت پیش کانورتر هم بود هرچی میخواستی بهش میدادی تا pdf اش کنه . یادمه قبلا حد اقل توی مجمع خدایان بودش الان ولی مثل بقیه مدیران توی تاپیکای رسمی همش شرکت میکنه !

سخن آخر : شما قبل اینکه مدیر باشید عضو خانواده پیشتازید ! ما دلمون میخواد بیشتر ببینیمتون و بیشتر باهاتون هم صحبت بشید ! جان من فعالیتتون رو بیشتر کنید هر چند همین طوریش هم وقتتون پره ((70))((70))((221))((221))

Ajam
2014/01/25, 18:23
همه مدیرا عالین....

Percy Jackson
2014/01/25, 19:06
مدیرا گلن....عالین...حرف ندارن...
فقط یه ذره کم با بقیه قاطی میشن

argotlam
2014/01/25, 19:25
من همه رو نمی شناسم فقط ژوپیتر رو یه کوچولو می شناسم، پس فقط همون رو می گم( با توجه به شناختی که تا حالا داشتم )
بچه باحالی به نظر می رسه ولی تو کارش خیلی جدیه!
جواباش مختصر و مفیده!
همین دیگه، خیلی نمی شناسم!!!
ولی در کل همشون خیلی خوبن چون اگه نبودن سایت الان اینی که هست نمی شد، ممنون!

Fateme
2014/01/25, 23:04
سهراب: خب والا چند وقتی بود از نظرها پنهان شده بود الان بالاخره بعد از چندین وقت ازش پستی دیدیم روحمون شاد شد((72)) البته خب درگیره و خبراش میرسه خرده ای نمیشه بهش گرفت ولی به هرحال ما خوشحال میشیم بیشتر تو انجمن ببینیمش...اون اولا تو تابستون بودش الان دیگه نیست... باشد که او را بیشتر ببینیم...البته خدایش جای کاراش و زحماتش برای پرتال و انجمن توی اون ده روزی اینایی ک انجمن رو بسته بودی جای تشکر فراوان داره...((13))

مرتضی: مرتضی بسیار بسیار فرد نایابی هستش... اما دلیل نیست که پیگیر پروژه هاش نیست و من فعالیت زیرپوستی اشو دیدم...مرتضی هم اگه مثل سهراب فعالیت بکنه ما بسیار شاد خواهیم شد..((25))

مهدی: مهدی رو من فقط سکوت میکنم. یخورده تنبلی میکنه، شایدم غریبی میکنه نمیاد تو جمع ها...یخورده باید یخش آب بشه و گرنه عذری چیزی نداره...

امیرحسین: امیر کلا ژنراتور سایته. اینو هماهنگ میکنه، اونو برنامه میریزه این یکی رو مدیریت میکنه....کلا عینهو کوزته بنده خدا به قول مهدی...خلاصه اینکه نباشه خیلی لنگ میزنیم...البته خب شایان به ذکره که قشنگ معنی واقعی کلمه مدیره: مدیر کسیه که کاراشو تند تند بین بقیه پخش کنه. ((72))
یخورده بعضی جاها زیادی با ملت با خشونت رفتار میکنه ولی بعضی وقتا!!!
درگیر سایته کلا... از رفتارش مشخصه...
این عادت بدی که داره که پیام ها رو پشت گوش میندازه و به پ.خ ها جواب نمیده روی مخه ... این نکته رو توجه کنه خیلی خوب میشه
دیه نمیدونم چی بگم...

کلا راجع به تیم مدیریت اصلی یه حرف بیشتر ندارم: خاکی باشین، و هماهنگ!
همتون هم خسته نباشید.

AVENJER
2014/01/25, 23:07
Mr.Sohrab:
مدیر بسیار عالی هستش و در راستای اینکه سایت به اینجا برسه تلاشای زیادی کرده ولی همون طور که بقیه بچه ها هم میگن توی تایپیک های غیر رسمی کمتر شرکت میکنه و به همین دلیل خیلی از بچه های سایت خیلی خوب نمیشناسنش

Morteza:
یکی از بچه های گل سایته که توی قسمت ترجمه کتا با من بیشتر دیدمش و مثل سهراب اون هم کمتر توی دیده و کسی نمیبینتش زیاد

Jupiter:
امیرم که همه میدونن دیگه یکی از اون مدیراییه که بین بچه ها زیاد میبینیمش و صمیمی تره و بیشتر با بچه های سایت قاتی میشه و همچنین برای حفظ نظم سایت خیلی تلاشش میکنه.

Lionheart:
مدیر خیلی خوبیه

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

Mr.Sohrab:
مدیر بسیار عالی هستش و در راستای اینکه سایت به اینجا برسه تلاشای زیادی کرده ولی همون طور که بقیه بچه ها هم میگن توی تایپیک های غیر رسمی کمتر شرکت میکنه و به همین دلیل خیلی از بچه های سایت خیلی خوب نمیشناسنش

Morteza:
یکی از بچه های گل سایته که توی قسمت ترجمه کتا با من بیشتر دیدمش و مثل سهراب اون هم کمتر توی دیده و کسی نمیبینتش زیاد

Jupiter:
امیرم که همه میدونن دیگه یکی از اون مدیراییه که بین بچه ها زیاد میبینیمش و صمیمی تره و بیشتر با بچه های سایت قاتی میشه و همچنین برای حفظ نظم سایت خیلی تلاشش میکنه.

Lionheart:
مدیر خیلی خوبیه

ELENOOR
2014/01/25, 23:30
هميشه بايد قدران كساني بود كه بي منت و چشم داشت بهت نيكي مي كنن.از همگي ممنونم.كار همگي درسته.دمتون گرم

smajids
2014/01/26, 12:44
Mr.sohrab : زحمت زیادی واسه پروتابل و فضای سایت کشیده . شاید در انجمن ها دیده نشه یا پستاش کم شده باشه اما اگه کارش داشته باشی زود میاد فکر کنم جادوگره((72))((72))

Morteza : واسه ترجمه خیلی زحمت کشیده . بیشتر میره جامعه مجازی تا بیاد انجمن ، امیدوارم موفق باشی خیلی گلی((216))

Jupiter : با احترام به تمام مدیران عزیز و زحمت کش فکر کنم اگه ژوپی نباشه نظارت یر مطالب و محتوای سایت بر باد میره پس 70 درصد جذابیت سایت رو مدیون زوپی هستیم ((71))

Lionheart : زیاد نمیشناختمش اما وقتی کیبرد داغ مهدی اومد آشنایی کامل پیدا کردیم خیلی بچه باحالی است من که دوست دارم بیرون از سایت هم با مهدی دوست باشم ( مهدی جان ما نمیگیم مثل زوپی بیا سایت فقط مثل سهراب نیا((72))((72))((72))((72)))

Mr.Sohrab
2014/01/27, 11:41
Mr.Sohrab:

نظر لطفه شماست دوست گل و خوبم . (نمیدونستم آقا پسری یا دختر خانم) تمام سعیم را میکنم بیشتر بیام . من اول اسفند میرم آموزشی دوره و احتمالا دو ماهی نباشم ولی بعدش سعی میکنم بیشتر بیام . امیدوارم من را ببخشید دوستان گلم .

Mr.sohrab : زحمت زیادی واسه پروتابل و فضای سایت کشیده . شاید در انجمن ها دیده نشه یا پستاش کم شده باشه اما اگه کارش داشته باشی زود میاد فکر کنم جادوگره((72))((72))

وظیفمه داداش مجید گلم . خدایییش همییییییییییییییییییییشه دوس داشتم حتی اگه شده واسه یه ساعت جادوگر باشم . ((94))

خب من افتتاحش میکنم
اول سهراب:زحمت زیاد میکشه و نگران سایته ولی کم پیدا میشه و خیلی تو بحث ها شرکت نمیکنه
بهتره یکم به بکس نزدیک تر بشه

سلام داش امیر گلللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللل .
خیلی مخلصیم داداش خوبم. نگرانی از شماست ((72))((72))سعی میکنم بیشتر بیام تو سایت .

Mr.sohrab :زحمات زیادی برای سایت می کشن...
اما به دلیل اینکه در بحث ها شرکت نمی کنن،کم تری کسی ایشونو می شناسه و قدردانی می کنه...

نظر لطف شماست عزیزجان. سعی میکنم تو بحث ها شرکت کنم . ولی مشکل اینه بحث هایی که علمی باشه و موضوع دار را خیلی دوس دارم و مطمپن باید اگه چیزی باشه حتما من میام توشون شرکت می کنم. مثلا بحث در مورد ماورا و یا جادو البته به صورت علمی . ((72))

اه ه ه ه ... خب حالا که اینطوره..

Mr.Sohrab خیلی ضحمت کشیده و میکشه برای سایت. کلا آدم مهربونیه. تردید نمیکنه. شوخی ( به وقتش ) نداره. کلا وبمستر کاملیه. فقط یه مشکل کوچوبو داره اونم سربازیشه...

قربونت برم داداش. وظیفمه انجام میدم . سربازی نگو دلم اتیش میگیره.((84))

سهراب

عین آواتارشه بیشتر میاد در تاریکی دوباره در افق محو میشه ! از پ خ هایی که دادم به ایشون فهمیدم خیلی صمیمیه با برو بچ ولی فعالیت نمیکنه که اینو نشون بده ! من موندم چجوری تاپ پستر شده از وقتی یادمه پسته غیر رسمی ندیدم ازش ((200))

ای بابا این افق با من عقد اخوت بسته ((72)) مگه ادم میتونه با وجود دوستان گلی مثل شما صمیمی نشه . خیلی مخلصیم . مخلص همه بچه های سایت .

سهراب: خب والا چند وقتی بود از نظرها پنهان شده بود الان بالاخره بعد از چندین وقت ازش پستی دیدیم روحمون شاد شد((72)) البته خب درگیره و خبراش میرسه خرده ای نمیشه بهش گرفت ولی به هرحال ما خوشحال میشیم بیشتر تو انجمن ببینیمش...اون اولا تو تابستون بودش الان دیگه نیست... باشد که او را بیشتر ببینیم...البته خدایش جای کاراش و زحماتش برای پرتال و انجمن توی اون ده روزی اینایی ک انجمن رو بسته بودی جای تشکر فراوان داره...((13))

((72))((72))اجی جان شما بزرگواری. ایشالا سعی میکنم بیشتر در خدمتت باشم .

feel
2014/01/30, 04:34
من به غیر از یکی از افراد تیم مدیریت تقریبا همه رو می شناسم.
ولی میدونم که هر چهار دوست عزیزمون چه پشت پرده و چه جلو دارن تمام تلاششون رو می کنن تا سایت بهتر از قبل بشه و فضای دوستانه تری برای همه ایجاد بشه.
من انتقادی ندارم و فقط می تونم بگم که دستتون واقعا درد نکنه و خسته نباشید. ((70))

Dark 3had0W
2015/09/14, 13:15
من. مهدی و مرتضی رو نمیشناسم خیلی.از دور دیدم مهدی رو تو لایف گیت..مرتضی رو هم از ترجمه ها خیلی خوبش میشناسم.ولی آقا سهراب و امیر حسین جان رو خو اصن ماهن.حیف که سهراب جان سربازیه و گرنه اولین کسی که فنم رو نشونش میدادم سهراب جان بود.امیر حسین هم که پایونییر گروپ آشنایی داشتم و کلی دعای خیرم پشت سرشه.بس که سطح زبان کارآموز بالاس.یعنی نمیشه غیر ترجمش لو خوند.دست همه مدیرای عزیز رو میبوسم و چاکر همشون هستم.فقط سهراب جان این سربازیو تموم کن بیا پیشمون

طلایی
2015/09/14, 21:22
همه ی مدیرا عالی هستن هرچند من همه رو نمیشناسم
اما همین که سایت زندگی پیشتاز بهترین سایت ترجمه و ارائه ی کتاب تو ایران هست (از نظر من) همین نشون میده که تیم مدیرت چقدر عالیه
یه چیز دیگه میخواستم بگم یه جور درخواسته
اگه میشد یه تالار بزارید برای عکس شخصیت ها به این صورت که هر کتابی که ارائه میشه توی اون تالار یه تایپک براش بزارن
و در مورد عکس شخصیت ها رای گیری کنن البته عکس کارتونی رو نمیگما منظورم اشخاص زنده

Paneer
2015/09/15, 18:20
عاقا من چرا اینجا هیچی نگفتم ؟ همیشه فک می کردم اینجا پست دادم :| خب عب نداره الان نظر خودمو می گم.

سهراب : اقا سهراب که به نظر من نیاز به ارزیابی نداره((72))یه وبمستر درجه یک که واقعا از جون و دل برا سایت تلاش کرده. فقط حیف که جدیدا سرش شلوغه نمیاد انجمن پست ( اسپم :-") بزنه . به نظر من واقعا جای خالیش حس می شه. راستی یه چیز تو مایه های پدر سایتم هستش ((72))

ژوپیتر : امیرم که دیگه اکثراً باهاش اشنا هستین، برا فروم و کارای ترجمه خیلی تلاش می کنه. ولی این بشرم کل فعالیت صحبتیش ( اسپمیش :-" ) تو تلگرامه که واقعا حیفه. اصن جای خالی امیر تو صحبت ها و مطالب فروم خیلی حس می شه. امیرم یه چیز تو مایه های پسر ( جانشین ) پدر سایته ((72))

مرتضی : داداش مرتضی رو هم که ما زیاد ندیدم، کلا این بشر بیشتر فعالیتاش پشت پردس و ملت با مدیریت پروژه 39 سرنخ می شناسنش. ایشونم باید فعالیت های جلو پردشو زیاد تر کنه ((72)) هر چند می دونم که نمی رسه بیاد و کلی کار داره و این حرفا((72)) مرتضی هم یه چیزی تو مایه های عموی سایته ((72))

لاین هارت ( مهدی ) : اقا مهدیم که بیشتر از مرتضی پشت پردستو یه بار درست حسابی ندیدیمش ((119)) داداش یکم بیشتر بیا لاقل ما ببینیمت ((119)) هیچی دیه اهان راستی عاقا مهدیم مث دایی سایته ( ازون دایی هایی که خارجن و اصن سالی یه بار ایران نمیان ) ((72))

در کل تیم مدیریت باید بیشتر خودشونو نشون بدن تو سایت تا ملت بشناسنشون. ((72)) پس لدفن پدر سایت ( Mr.Sohrab) پسر پدر سایت ( JuPiTeR ) و دایی سایت ( lionheart ) و عموی سایت ( morteza) لطفا بیشتر تو انجمن فعالیت کنین ((72))

و این بود ارزیابی من از تیم مدیریت سایت فرهنگی هنری، داستانی زندگی پیشتاز ((72)) (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=4) (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=4) (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=106)

Banoo.Shamash
2015/09/15, 21:27
سهراب
با عرض معذرت نمیشناسمتون ولی میدونم خیییلی زحمت کشیدین((25))

مرتضی
حتی اسمشون رو هم نشنیدم. ولی میدونم خیلی زحمت کشیدن((86))

لاینهارت
من با عرض پوزش شمارو هم نمیشناسم ولی میدونم ک شماهم ب جای خود زحمات زیادی برای سایت کشیدین
((86))
ژوپیتر
اینجا نمیگم چه نظری درموردش دارم بیاد پی وی تلگرام جوابشو میدم.((72))

نتیجه اخلاقی
قدران مدیران زحمتکش باشین((107))
نتیجه کلی
اینطور ک معلومه لازم نیست گفته بشه ک چقدر برای سایت زحمت میکشن((86))((86))((86))

یه پیشنهاد افتضاح((119))
ی تاپیک هم بزنین ک بچه ها بگن چه پرتال جدیدی باز بشه مثل پیشنهاد عالی طلایی جان درمورد عکس شخصیت ها
((108))

انتقاد
بیشتر با بچه ها باشین لطفا((84))

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

سهراب
با عرض معذرت نمیشناسمتون ولی میدونم خیییلی زحمت کشیدین((25))

مرتضی
حتی اسمشون رو هم نشنیدم. ولی میدونم خیلی زحمت کشیدن((86))

لاینهارت
من با عرض پوزش شمارو هم نمیشناسم ولی میدونم ک شماهم ب جای خود زحمات زیادی برای سایت کشیدین
((86))
ژوپیتر
اینجا نمیگم چه نظری درموردش دارم بیاد پی وی تلگرام جوابشو میدم.((72))

نتیجه اخلاقی
قدران مدیران زحمتکش باشین((107))
نتیجه کلی
اینطور ک معلومه لازم نیست گفته بشه ک چقدر برای سایت زحمت میکشن((86))((86))((86))

یه پیشنهاد افتضاح((119))
ی تاپیک هم بزنین ک بچه ها بگن چه پرتال جدیدی باز بشه مثل پیشنهاد عالی طلایی جان درمورد عکس شخصیت ها
((108))

انتقاد
بیشتر با بچه ها باشین لطفا((84))