PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه ها و اخبار ( اطلاع رسانی رویدادها و اخبار )

sazar
2012/06/06, 14:52
محل اعلام اخبار و اطلاعیه های جدید درباره فعالیت تغییرات و......... .

sazar
2012/06/06, 14:54
جهت اطلاع تمام اعضائ سایت اعلام میگردد به علت هک سایت و راه اندازی و رست شدن مجدد آن از کلیه اعضا در خواست میشد مجددا اقدام به عضویت در سایت نمیایند
با تشکر((70))

sazar
2012/06/06, 14:56
از تمام دوستان در خواست میشود تمام انجمن ها و تایپیکها را باز گشایی کنند
آغا ز دوباره فعالیت سایت((48))((48))((48))((48))((56))((56))

Majid
2012/06/08, 18:19
از تمام اعضای قبلی گروه های تایپ،ویرایش و ترجمه درخواست می شود که به من پیام خصوصی بزنند تا برایشان دعوت نامه ارسال کنم.
با تشکر((70))

sazar
2012/06/08, 18:46
مجید خودت را کردی مدیر تیم تایپ و ویرایش
وای
بابا آرومتر
یک خبری بده بعد
فعلا مدیریت را داشته باش تا بعدا ببینیم قسمت چیه
امیدوارم سایت شلوغ بشه((70))

Mr.Sohrab
2012/06/09, 01:53
بچه ها لطفا اسپم نزنید . حداقل تو این جور جاها چون باعث میشه ابهت مدیریت بپره (*البته من موندم که آیا مدیریت هم ابهت داره یا نه ) .

جاهای دیگه من کاری ندارم ولی اینجا تحت مدیریت منه و منفی میگیریدا . حالا از ما گفتن بود . ((72))((72))

sazar
2012/06/09, 18:13
دوستانی که میخواند در تیم تایپ و ویرایش و تیم ترجمه فعالیت کنند بشتابند و اعلام آمادگی کنند
از همکاری شما سپاسگذاریم((70))((48))

lionheart
2012/06/13, 19:37
امروز سرور سایتو عوض کردیم دیگه مشکل تو سایت به امید خدا نیست همه بابت مشکلات این چند روز مارو ببخشن.
دست سهرابم درد نکنه((86))((46))

Mr.Sohrab
2012/06/14, 05:57
با سلام فراوان خدمت همه كاربران عزيز

خدا را شكر سايت را بعد از مدت ها دوباره راه اندازي كرديم و تمام مشكلات آن را نيز برطرف كرديم . در حال حاضر منتظر حضور گرم و صميمي شما عزيزان در سايت هستيم . اميدواريم كه با فعاليت شما روز به روز كيفيت سايت بهتر شود . چنانچه پيشنهادي داريد با تمام وجود منتظر دريافت آن هستيم . در صورتي كه مايل به همكاري با تيم مديريتي نيز ميباشيد لطفا با مديريت كل سايت تماس برقرار نموده و يا در تاپيك مربوطه درخواست دهيد .

اميدواريم از حضور خود در اين سايت لذت ببريد .

باتشكر فراوان
تيم مديريتي دروازه زندگي

.

Mr.Sohrab
2012/06/15, 02:37
تمامي كاربران عزيز اطلاع داشته باشند كه به هيچ عنوان به كاربرهاي ساده مجوز حالت مخفي شدن داده نشده است و از طرف وبمستر بسته شده است .

چنانچه هركدام از مديران اقدام به بازگشايي اين امكان براي كاربران بكنند با توبيخ شديد وبمستر سايت مواجه خواهند شد .

اين حالت براي سيف و در مواقع ضروري به كاربران داده خواهد شد . اين امكان فقط توسط وبمستر سايت قابليت بازگشايي دارد .

پس مديران و كاربران عزيز دقت لازم را داشته باشند .

از همكاري شما سپاسگزاريم .

Mr.Sohrab
2012/06/15, 05:01
به اطلاع تمام دوستان عزيز مي رسانم كه از همين امروز انجمن خصوصي براي خانم ها و آقايان راه اندازي شد.

براي عضويت در هر كدام از گروه ها با مدير انجمن همان گروه ارتباط برقرار كنيد .

Majid
2012/06/15, 16:13
تمامي كاربران عزيز اطلاع داشته باشند كه به هيچ عنوان به كاربرهاي ساده مجوز حالت مخفي شدن داده نشده است و از طرف وبمستر بسته شده است .

چنانچه هركدام از مديران اقدام به بازگشايي اين امكان براي كاربران بكنند با توبيخ شديد وبمستر سايت مواجه خواهند شد .

اين حالت براي سيف و در مواقع ضروري به كاربران داده خواهد شد . اين امكان فقط توسط وبمستر سايت قابليت بازگشايي دارد .

پس مديران و كاربران عزيز دقت لازم را داشته باشند .

از همكاري شما سپاسگزاريم .

جناب سهراب دلیل این موضوع چیه؟

Mr.Sohrab
2012/06/15, 20:30
مجيد جان حق با شماست اين يكي از حقوق كاربراي اين سايت است . ولي چون برخي از افراد در اين ميان سو استفاده ميكردند ان را بستيم . مطمئن باشيد به زودي ان را بازگشايي ميكنيم و براي كاربران هم امكانات تازه اي اضافه ميكنيم.

Mr.Sohrab
2012/06/29, 14:48
با اجازه مجید عزیز و مهدی که دوستان بسیار خوب و نزدیک من در این سایت هستند : مجید عزیز الان معاونت کل سایت را بر عهده دارند . مهدی عزیز نیز مدیر کل مرکز دانلود وهمچنین معاونت سایت را بر عنده دارند . امیدوارم که بتوانیم خدمت رسانی بهتری به کاربران عزیز داشته باشیم . در ضمن از الیس عزیز نیز خواهشمندم که اگر مایل به فعالیت بیشتر در سایت هستند مدیریت انجمن دخترای شیطون را بر عهده بگیرند .

Mr.Sohrab
2012/10/28, 17:57
از همه كاربران عزيز خواهش ميكنم اگه لينك هاي دانلود اشكالي داشتند و يا در اسم نويسنده ها و كتاب ها اشتباهي وجود داره سريعا به ما اطلاع بدن كه قبل از ايندكس شدن تو گوگل مشكل اون تاپيك را رفع كنيم و از اين نظر اشتباهي پيش نياد .

پيشاپيش از همتون ممنونم .

Mr.Sohrab
2012/10/30, 22:47
با توجه به برخی از مسایل لازم دیدم که یک سری تذکرات را اینجا ذکر کنم :

هیچ کدام از کاربران عادی اجازه ندارند که در مورد نحوه ایراد تاپیک و مطالب موجود در آن به یکدیگر تذکر بدهند و برای تذکر فقط کافیست در تاپیک رسیدگی به شکایات مشکل خود را مطرح کنید تا سریعا وبمستر و مدیران کل به آن رسیدگی کنند .

تحت هیچ شرایطی مدیران اجازه تذکر به یکدیگر را ندارند و مشکلات خود را فقط باید با وبمستر سایت مطرح کنند در غیر این صورت بدون در نظر گرفتن زحماتی که برای سایت کشیده اند از مقام خود عزل خواهند شد .

اگر مدیران سایت های دیگر نسبت به مطالبی که در سایت قرار میگیرد اعتراضی دارند می توانند مراتب اعتراض خود را به اطلاع وبمستر سایت برسانند تا سریعا رسیدگی شود .

مسئولیت مطالبی که بر روی سایت قرار میگیرد بر عهده نگارنده آن است . امکان بررسی تمام مطالب توسط وبمستر و مدیران وجود ندارد .

استفاده از مطالب کاملا شخصی سایت های دیگر بدون هماهنگی با مدیران سایت مزبور کاری غیر اخلاقی است و کاربری که اقدام به این کار نماید به مدت یک هفته بن خواهد شد .

امیدوارم که مطالب گفته شده را اساعه ادب فرض نکرده باشید و موقعیت و اینده سایت را هم در نظر داشته باشید .
پیشاپیش از همه شما عزیزان سپاسگزارم .

مدیریت کل سایت

youra
2012/10/31, 12:20
یو چه خطابه قدرتمندی ،باید از این به بعد حواسمو جمع کنم

youra
2012/11/01, 12:32
وب مستر لطفا رسیدگی شود:
1-ایا مدیران قادر هستند به کاربران تذکر بدند یانه و چقدر می تونند اعمال نفوذ کنن؟
2-ایا مدیران قادر هستند به یک کاربر امتیازات خاص بدند یا خیر و چقدر می تونند؟
3-در رابطه با کاربرانی که در لیست سیاه قرار می گیرند ،چقدر می تونیم مجازاتشان کنیم،ایا می تونیم نام کاربری شان رو بن کنیم یا خیر و چگونه باید بن کنیم؟
4-در مواقع اضطراری که وب مستر هم گم شده ،مریض شده،سرش شلوغه ،یا ریغ رحمت رو سرکشیده ((204))ایا قادر هستیم که تصمیماتی بگیریم؟
5-به این مجید یه اخطار شدید لحن مبنی بر قرار دادن فصل جدید ،طلسم تقدیر بده،وگرنه عاقبتش می شه این؟
http://www.smilehaa.org/uploads/Smiles/MISS_BONE/miss-bone-181.gif

Mr.Sohrab
2012/11/01, 14:06
یورا جان خدمتت عرض کنم :

1 - مدیران هر انجمن فقط تو حیطه اختیاری خودشون مثلا مدیر فانتزی برای کسی که تو انجمنش خطایی کرده و مدیران دیگه هم همین طور. ولی اگه ناظم تصمیمی بگیره ارجحیت داره و همین طور تصمیم مدیر کل بر ناظم .

2 - امتیاز را نه ولی می توانید به کاربری خاص با توجه به فعالیتش مدال بدهید .

3- بن کردن یک کاربر فقط باید با هماهنگی مدیر کل انجام بشود و دلیل موجهی نیز داشته باشیم .

4-بله ولی شورایی باید کار بکنید .

5- من نظرم اینه که مجازات مجید را اعمال کنیم . من را هم تحویل نمیگیره .

آرمیتا37
2012/11/01, 19:16
وب مستر لطفا رسیدگی شود:
1-ایا مدیران قادر هستند به کاربران تذکر بدند یانه و چقدر می تونند اعمال نفوذ کنن؟
2-ایا مدیران قادر هستند به یک کاربر امتیازات خاص بدند یا خیر و چقدر می تونند؟
3-در رابطه با کاربرانی که در لیست سیاه قرار می گیرند ،چقدر می تونیم مجازاتشان کنیم،ایا می تونیم نام کاربری شان رو بن کنیم یا خیر و چگونه باید بن کنیم؟
4-در مواقع اضطراری که وب مستر هم گم شده ،مریض شده،سرش شلوغه ،یا ریغ رحمت رو سرکشیده ((204))ایا قادر هستیم که تصمیماتی بگیریم؟
5-به این مجید یه اخطار شدید لحن مبنی بر قرار دادن فصل جدید ،طلسم تقدیر بده،وگرنه عاقبتش می شه این؟
http://www.smilehaa.org/uploads/Smiles/MISS_BONE/miss-bone-181.gif

کلا از ادبیاتی که استفاده میکنی لذت می برم

همینطوری ادامه بده منکه دارم یکی از طرفدارت میشم

((113))((2))((3))((229))((113))((58))((55))

Mr.Sohrab
2012/11/30, 11:45
بخش رمان های عاشقانه راه اندازی شد .

خدمت جواد عزیزمون . ((202))((202))

Mr.Sohrab
2012/12/13, 12:06
از همه کاربران عزیز سایت و همچنین مدیران گرامی بابت این وقفه طولای که در سایت به وجود اومد عذرخواهی مکینم .

چند تا نکته :

1- سایت را به یک هاست دیگه منتقل کردیم .

2- محدودیت دانلود کاربرها را از بین بردیم . هیچ محدودیت دیگه ای وجود نداره .

3- سرعت سایت را بهتر کردیم .

4- فضای در اختیار سایت را بیشتر کردیم .

5- کل فایل ها را چک کردیم و مشکلات را برطرف کردیم .

از همه کاربران عزیز خواهش میکنم هر گونه اشکال و موردی که در سایت دیدند حتما گزارش بدن تا بررسی بشه .

در اخر باز هم بابت این چند روز معذرت خواهی میکنم .

sara76
2013/01/07, 13:07
من میتونم راجب این موضوع باهاتون همکاری کنم.برای تبادل اطلاعات بیشربهم ایمیل بزنیدsara.ab1376@yahoo.com

من میتونم توی کارترجمه باهاتون همکاری کنم لطفا نحوه ی کارکردنتونو واسم ایمیل کنید.

تاحدامکان امروز.sara.ab1376@yahoo.com

منتظرم البته ببخشیداولی هرچی زودتربهتر.آخه میدونیدکه فصل امتحاناست کم میتونم پای اینترنت بشینم

بازم ازعجله ام عذرخواهی میکنم

Mr.Sohrab
2013/01/07, 14:14
از اعلام امادگی شما عزیز کمال امتنان را داریم .

Mr.Sohrab
2013/01/11, 13:48
از همه دوستان و کاربران عزیز به دلیل این چند روز مشکل عذرخواهی میکنم. سایت را از سرور انگلیس یه المان منتقل کردیم تا سرعت بهتر باشه برای دانلود . اگه مشکلی بود حتما اطلاع بدید .

youra
2013/01/13, 18:02
من میتونم توی کارترجمه باهاتون همکاری کنم لطفا نحوه ی کارکردنتونو واسم ایمیل کنید.

تاحدامکان امروز.sara.ab1376@yahoo.com

منتظرم البته ببخشیداولی هرچی زودتربهتر.آخه میدونیدکه فصل امتحاناست کم میتونم پای اینترنت بشینم

بازم ازعجله ام عذرخواهی میکنم.

ممنون دوست گرامی نشان کاربریتون درست شده،امیدوارم انجمن شاهد فعالیت های روز افزون شما باشد.

Mr.Sohrab
2013/06/15, 11:49
دوستان و کاربرای عزیز قالب سایت را تغییر دادم و دارم یک سری تمیزکاری هایی تو انجمن انجام میدم . هر نکته و مسئله ای که برای بهبود سایت در نظر داشتید تو تاپیک پیشنهادات و انتقادات تو انجمن ارتباط با مدیران مطرح کنید .

Mr.Sohrab
2013/07/25, 13:47
متاسفانه در طی چند روز اخیر حمله های زیادی به فروم هایی با مدیریت محتوای ویبولتین صورت گرفت که از جمله سایت گودلایف توسط گروه هک آلفا و سایت لایف گیت بود که خوشبختانه توانستیم اطلاعات رابه صورت کامل رستور و بازیابی کنیم .

تنها مشکلی که داشتیم این بود که اطلاعات ده روز قبل را بازیابی کردیم و به همین دلیل تغییرات صورت گرفته در این چند روز کاملا از بین رفت .

در درجه اول از همه کاربران عزیز به دلیل این مشکل پیش امده عذرخواهی میکنیم ئ

در درجه بعد از همه کاربران و مدیران عزیز خواهشمنیدم برای سقوط نکردن رنکینگ سایت و همچنین از بین نرفتن ایندکس های سایت تا حد ممکن ما را یاری کنند مانند اپدیت تاپیک ها و .....

موید و پیروز باشید.

Mr.Sohrab
2013/08/13, 11:38
بنا به درخواست یکی از کاربران امکانات tapatalk بر روی سایت راه اندازی شد.
نرم*افزار Tapatalk بهترین ابزار برای کسانی است که در انجمن*ها یا فروم*های زیادی فعالیت دارند. یکی از مشکلات همیشگی کاربران انجمن*ها، استفاده از محتوای این انجمن*ها بر روی موبایل است چون اکثرشان سازگاری مناسبی با موبایل یا تبلت نداشته و همین باعث می*شود جستجوی مطالب و همچنین نوشتن مطالب جدید در این انجمن*ها با موبایل و تبلت کار سختی به*نظر برسد. در اینجا Tapatalk به کمک شما خواهد آمد و مرور انجمن*ها را روی موبایل از هر زمان ساده*تر می*کند. Tapatalk محتوای اصلی و مورد نیاز شما در یک انجمن را به فرمی که دیدن آن برایتان مشکلی ایجاد نکند و خواندن مطالب برایتان آسان*تر باشد محیا می*کند. اگر از کاربران فعال یک یا چندین انجمن هستید این نرم*افزار کاربردی را از دست ندهید. برای اجرای این برنامه به اندروید ۲.۰ و بالاتر نیاز دارید. البته برای نسخه های ایفون هم عال شده ولی برای اپلیکیشن های خاص مثل کیندل فایر و ... فعال نشده هنوز .

Mr.Sohrab
2013/08/19, 14:50
همه دوستان عزیز توجه داشته باشید که می تونید از این به بعد برای خودتون حالت من بزارید . برای این کار از منوی سایت اقدام به انتخاب حالت مورد نظرتون بکنید .

مرکز بازی سایت هم راه اندازی شد.

M.Mahdi
2013/08/19, 15:00
سهراب جان ما هم میتونیم بازی اضافه کنیم ؟

Mr.Sohrab
2013/08/19, 15:06
خیر در حال حاضر این امکان وجود نداره

M.Mahdi
2013/08/19, 15:11
بعد یه چیز دیگه ... من وقتی میخوام بازی کنم اونجایی که باید بازی بیاد یه کادر سفید میاد همش((39)) چی کار کنم ؟

میگم بچه ها تو همین چند دقیقه ای رکورد زدن ؟ ایول بابا ((72))((72))

Mr.Sohrab
2013/08/19, 15:15
با فایرفاکس برید و جتما هم فلش پلیر رو فایرفاکس نصب باشه .

M.Mahdi
2013/08/19, 15:24
چشم الان میرم ......... دوتاشم دارم

ممنون ((70))((70))

majidking
2013/08/19, 16:10
ممنون سهراب ((5))((5))((5))

Mr.Sohrab
2013/08/19, 19:07
بچه ها اگه هیچ کدوم نمی تونید از بازی سنتر استفاده کنید بگید تا یه بازبینی بکنم درش .

majidking
2013/08/19, 20:13
بچه ها اگه هیچ کدوم نمی تونید از بازی سنتر استفاده کنید بگید تا یه بازبینی بکنم درش .

برای من که میشه ولی آداب فلشم نسخه قدیمیه((72))((72))

Mr.Sohrab
2013/08/20, 15:30
نمایش لینک ها عمومی شد و تمامی کاربران چه مهمان و چه عضو می توانند لینک ها و پیوست های سایت را مشاهده کنند.

DaReN
2013/08/20, 18:12
ممنون سهراب جان و بسی خسته نباشید
ولی منم مشکل محمد مهدی رو دارم با فایر فاکسم میام و فلشم دارم ولی هنوز همون آش و همون کاسه اس!((225))

DaReN
2013/08/28, 21:27
مشکلم حل شد!
ممنون!(شایدم مشکل از pcقاطیم بود!)((113))

JuPiTeR
2013/09/28, 07:54
طراحی رنک های سایت تغییر کرد و بهشون اضافه هم شد!
چند تغیی دیه هم کرد که حوصله ندارم بگم چون زیادن