PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقتی حوصلت سر میره...

He$tiA
2014/01/03, 16:35
وقتی حوصلت سر میره چیکار میکنی...
بهترین کار جایزه داره...

argotlam
2014/01/03, 16:42
میام تو سایت یا آهنگ گوش می دم یا همین طوری واسه خودم چرت و پرت می نوسم

ELENOOR
2014/01/03, 16:54
وقتي حوصله ات سر ميره بهترين كاري كه مي توني بكني اينه كه:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.زيرش را خاموش بكني يا يكم فوتش كني ((102))((102))((102))((113))
ولي جدا از شوخي معمولا وقت نمي كنم حوصله ام سر بره. نهايتش ميرم كتاب مي خونم

Hermion
2014/01/03, 17:10
دستبند مى بافم و يا اگه كتاب خوب داشته باشم مى خونم

Alaveh
2014/01/03, 17:18
این قدر کتاب خوندم که دیگه مامانم همه ی کتابا رو جمع کرد تا نتونم بخونم....

شاید خنده دار باشه اما می شینم با خودم درد و دل می کنم و حرف می زنم یا خاطره می نویسم...

smajids
2014/01/03, 18:00
بهتون پیشنهاد میکنم وقتی حوصلتون سر رفت حمام برید بعد از حمام حتما کاری براتون پیش میاد احتمالا هم وقتی دارید حمام می کنید یادتون میفته یه کاری دارین((78))

shery
2014/01/03, 18:11
با حمام موافقم ولی وقتی حوصله ام سر بره شروع میکنم به کرم ریختن مثلا یه بار که شماره جدید خریده بودمممممم به همه ی اد لیستاام زنگ زدم مسخره بازی تازه یه دفه ام به بابام زنگ زدم گفتم سلام عزیزموو فلاننننن .......بابام نشنااااااخت اخه خوب میتونم صداموو عوض کنم خخخخخ بابام نشنااااخت فوووشم داد بعدم گفت برین خانوم مزاحم نشید ......((225))
ماااامااانمممم کلی ذوق مرگ شد ((102))هی میگفت بازم از این کارااا بکن .......یه بار زنگ زدم به یکی از دوستام گفتم داداشم ازت خوشش اومده میشه
شمارتو بدم بهشش هی چرتو پرت میگفت هول کرده بود اخرم فوش داد من گفتممم بابا گناه داره بچههه اخه مگه چی میشه شمارتوو به بچه ۸ ساله بدی
قطع کرد گوشیوووو ((102)) اخی امتحان کنید خیلیی حال میده

smajids
2014/01/03, 18:18
با حمام موافقم ولی وقتی حوصله ام سر بره شروع میکنم به کرم ریختن مثلا یه بار که شماره جدید خریده بودمممممم به همه ی اد لیستاام زنگ زدم مسخره بازی تازه یه دفه ام به بابام زنگ زدم گفتم سلام عزیزموو فلاننننن .......بابام نشنااااااخت اخه خوب میتونم صداموو عوض کنم خخخخخ بابام نشنااااخت فوووشم داد بعدم گفت برین خانوم مزاحم نشید ......((225))
ماااامااانمممم کلی ذوق مرگ شد ((102))هی میگفت بازم از این کارااا بکن .......یه بار زنگ زدم به یکی از دوستام گفتم داداشم ازت خوشش اومده میشه
شمارتو بدم بهشش هی چرتو پرت میگفت هول کرده بود اخرم فوش داد من گفتممم بابا گناه داره بچههه اخه مگه چی میشه شمارتوو به بچه ۸ ساله بدی

خدا رحم کرده یه ایمیل ازم بیشتر نداری

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

خدا رحم کرده یه ایمیل ازم بیشتر نداری

shery
2014/01/03, 18:24
وایی خدایی با یاهووام باید حال بده حتماا اینم امتحان کنید یه میل جدید بسااازید مزااااحممم رفقایه خاصتون بشیددددد ........وایه چه کیفیی بده

Adora
2014/01/03, 18:38
با مسب که اتفاق خاصی نمی افته
من حمومو در حد بنز پایه ام
هر اتفاقی که تو زندگیم میوفته چه خوب و چه بد اولین کاری که می کنم اینه که برم حموم
مزاحمت دوستان رو هم پایه ام مخصوصا اگه نصفه شب حوصله ات سر رفته باشه خیلی فاز می ده یه بار به یکی از دوستام زنگ زدم گفتم جنازه کجاست ؟؟؟؟؟
اینقدر ترسید بنده خدا که نگو یه بارم به یکی زنگ زدم گفتم از بهشت تماس گرفتم
اونم خیلی خوش گذشت
ولی در کل این همه چیز هست ، نت ، کتاب ، فیلم ، اهنگ خیلی که دیگه بهم فشار بیاد بلند بلند آواز می خونم یا میرم جلو آییینه الکی می خندم اولش سخته بعد خود به خود ادا اطوار در میاری خنده ات میگیره یه وقتایی هم پیانو می زنم ((46))((46))((46))

پ.ن : دیوونه هم نیستم !!!!((114))

He$tiA
2014/01/03, 19:07
یعنی من از همه دیوونه ترم....؟؟؟؟
ما اس ام اس رو با شماره ناشناس رو دوستم امتحان کردیم بدبخت داشت از ترس میمرد اخرشم گفت به مخابرات شماره رو میده ما هم زنگ زدیم گفتیم ما بودیم(ما=من و دو دوست دیگر)...در نتیجه فرداش چن تا لگد و مشت نوش جان کردیم
من وقتی حوصلم سر میره...به دوست زنگ میزنم...اهنگ میزارم دیوونه بازی در میارم...اتاقمو مرتب میکنم...فرانسه میخونم...گیتار میزنم که باعث ارامش روح و روان میشه...کتابم میخوانم ولی از ترس قحطی یه فصل میخونم((225))((225))

Leyla
2014/01/03, 19:40
من چون بیست و پنج ساعت از روزم رو پشت کامپیوتر می شینم بعید می دونم حوصله م سر بره ولی اگه احیانا اینترنت قطع باشه می رم با اعضای خانوادم آشنا می شم!

Cyrus-The-Great
2014/01/03, 19:45
من مشکلم اینه که لای کتاب رو باز کنم تا تهش میرم. پس باتوجه به موقعیت فعلی کلا چیزی نمیخونم.

کلا جدیدا کارم اینه که موبایل رو برمیدارم. یه دور تا ته لیست اپلیکیشن هام میرم. دوباره از اول. تا آخرش برم تو یه چیزی. یا میام نت تو چند تا سایت خاص( مثل اینجا و دانلود ها و اون زمانی که نارنجی بود نارنجی ) ول میچرخم.
حتما یه دور تو اینستاگرام میرم. یا کتاب تست زیستمو ور میدارم شعرای توش رو میخونم.( شب امتحان منظومه آرش کمانگیر و چند تا دیگه خوندم که قشنگ 45 دقیقه پر کرد )

یا اوریگامی میسازم که عاشقشم.

تابستون باشه بعد از ظهر یه ساعت میرم اسکیت و از دست بچه کوچولوهایی که بلد نیستن حرص میخورم. فعلا همینا..

shiny
2014/01/03, 19:48
من بستگی داره چقد حوصلم سر بره...
یا میرم یک اهنگی که دوس دارم میذارم باهاش مسخره بازی در میارم
یا میزنگم به زهرا اینقد باهم چرت و پرت میگیم که حالم خوب میشه ...
یا اگه خیلی داغون باشم میشینم گریه میکنم و چیزایی که تو دلمه رو مینویسم ... خیلی خوبه
با حمامم موافقم ولی اینجور مواقع حوصله کتاب خوندنو اصن ندارم...

Alaveh
2014/01/04, 10:20
وایی خدایی با یاهووام باید حال بده حتماا اینم امتحان کنید یه میل جدید بسااازید مزااااحممم رفقایه خاصتون بشیددددد ........وایه چه کیفیی بده

اون طرف بی چاره گناه داره...

یک نفر با من این کارو کرد آبروم جولو همه رفت...

از همین آقای مومیوند بپرسید....

Cyrus-The-Great
2014/01/04, 13:12
اون طرف بی چاره گناه داره...

یک نفر با من این کارو کرد آبروم جولو همه رفت...

از همین آقای مومیوند بپرسید....

آقا من چه کاره بیدم؟!

کدوم موضوع رو میگید؟!