PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هر ماه با یکی از تیم مدیریت (دور چهارم محمدحسین)

صفحه ها : [1] 2 3

JuPiTeR
2014/01/02, 14:20
خب اینم دوره سوم همراهیم با smhmma (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=362) رئیس پلیس سایت
که برخی از القابش فسیل،لرد شمیم،بابابزرگ است

در دوره های پیشین هنوز هم میتونید شرکت کنید:
هر ماه با یکی از تیم مدیریت (دور اول ژوپیتر) (http://forum.pioneer-life.ir/thread1731.html)
هر ماه با یکی از تیم مدیریت (دور دوم سهراب) (http://forum.pioneer-life.ir/thread1908.html)
هر ماه با یکی از تیم مدیریت (دور سوم مرتضی) (http://forum.pioneer-life.ir/thread2170.html)

قوانین هم میتونید تو دوره اول ببیینید

راستی بازم میگم جونتون تضمینه!
خودم تضمین میکنم

+طبق پیشروی باید مهدی شیردل بود ولی برای اون خوابای دیه دیدم

Alaveh
2014/01/02, 15:47
یعنی هر چی بگم باز هم کمه...

به موقع شوخ و سرحال و پرکار و سختکوش و آقا و ... آها استی روحیه ی بالایی هم دارن...

فقط یک اشکال اونم این که یا همیشه آنلاینن یا این که یک دفعه ای میره و تا مدتی طولانی نمی یاد...

Paneer
2014/01/02, 16:05
خوب نوبت بابا بزرگ شد.

خوبی :

1. سرحال
2. بامزه ولی به موقع

بدی :

1. عجیب
2. پنهان کار

خاصیت های معمولی ( نه خوب نه بد ) :

1. مشغول

توضیحات :

محمد حسین یا گایا یکی از فسیلان سایت قدیمی ماست. ایشان بسبیار شوخ طبع و با مزه تشریف دارن اما اصولاً یا وقت ندارن یا حال ندارن. ((221)) از خصلت های دیگه هم باید به سرحال بودنش اعتراف کرد. با این حال بسیار مرموز و عجیبه . البته یکی دیگه از خصلت هاش پنهان کاریشه. ((9)) من هنوز باورم نمی شه تو بودی . اصن تو کتم نمی ره .

این بود انشای من

Hermion
2014/01/03, 00:11
من يكى كه عاشق خخخخخخخخخخ هاشم!!!!

M.Mahdi
2014/01/03, 00:50
تا حالت خراب نباشه قدرشو نمیدونی ! اینقدر بهت روحیه و انرژی میده که به ناراحتیت میخندی ! یه دوست و راز دار خوب ، شوخ طبعه و همیشه سعی میکنه با خخخخخخخخخخ گلوشو بخارونه ((200)) ... یه باوری هم داره که من خیلی ازش خوشم میاد : پست های مهم مسئولیت بیشتری دارن .... به خاطر همین حتی الامکان سعی میکنه همزمان چند تا پست نداشته باشه تا کارشو به بهترین نحو انجام بده !

خیلی سریع تغیر احساس میده توی بحث ها ، اونجایی که توقع داری بخنده جدی میشه و بر عکس .... و آخ آخ آخ خدا نکنه بیفته رو دور نصیحت عاقا یعنی بیچاره میشی ! نمیدونم حس میکنم سرش کم تر از این باید شلوغ باشه ، یه مدت کمتر میاد و بیشتر تشکر میزنه ! یادش بخیر یه موقعی تو فروم قبلی تاپ پستر بود ! اونقدر پست داشت که من فک میکردم محاله بهش برسم ( که البته رسیدم ولی طولی نکشید که غزل شد اول ((200)) ) !

هیچی دیگه همین بود ! شخصیت یه دوست خوب و مطمئن !((48))

و سپاس از امیر بابت پست

Cyrus-The-Great
2014/01/03, 09:00
خب نوبت بابزرگمونه!!!

جزو اولین کسایی بود که من تو زندگی پیشتاز شناختم..

دوستی مهربان و بامرام. فقط بعضی مواقع به یه مشکلی دچار میشه که ... خب.. طبیعتشه دیگه مهم نیست...شیرازی دیگه.. :دی

کلا تو کار سرحال آوردن بچه هاست.
در چرت پرت گویی رقیب میطلبه.
اگه بخواد کاری رو بکنه یعنی بتن که هیچی.. هرچی بزاری جلوش رو میخوره میره جلو.
به عنوان پلیس وظیفش رو به خوبی انجام میده. حال میکنه ملت رو بن میکنه..

استعداد خاصی در بالا آوردن جون ملت داره...

مهدی به نکته خوبی اشاره کرد. خدا نکنه بخواد کسی رو نصیحت کنه یه بخواد با کسی بحث فلسفی کنه... از کرده و ناکردت پشیمونت میکنه...

در یه کلام. گل سر سبد انجمن. خداحفظش کنه داداش کوچیکم م رو که اینجوری این چند روزه زمزمهشه برادر شدیم..

smhmma
2014/01/03, 10:46
ايول بهتون ممنون
جونتون تظمينه
تاييد سخنان امير
با موبايلك نميدونم تونم بحرفم

smajids
2014/01/03, 18:15
پسرخیلی خوب و آقایی است اگه همه ی پلیس ها اینجور بودن اصلا کسی دوست نداشت خلافکار شه
و صحبت آخر اینکه خیلی گلی میخوامت((46))

He$tiA
2014/01/03, 20:35
پسرخیلی خوب و آقایی است اگه همه ی پلیس ها اینجور بودن اصلا کسی دوست نداشت خلافکار شه
و صحبت آخر اینکه خیلی گلی میخوامت((46))

مواضب باش نباید به داداش من بگی میخوامت نکنه............. هستی خدای نکرده زشته...!!!!!1
پ.ن:امیدوارم جنبه داشته باشی..((113))((113))((113))((113))((113))((113 ))((113))((113))((113))((113))((113))((113))

argotlam
2014/01/03, 20:45
اون جور که من تا حالا شناختمش، پسر خوبیه و هر سوالی ازش بپرسی تا جایی که بتونه جواب می ده، ولی بعضی وقتا این قدر توضیح می ده که آدم می هنگه چی شد قضیه!((113))
ولی کلا خوبه، پلیس خوبیه!

shiny
2014/01/03, 20:47
من زیاد نمیشناسمش ولی از جوابایی که تا حالا بهم داده اینجور شناختمش:
خیلی خیلی مهربونه این هم خوبی هم بدی
خیلی پر توضیح میده اینم هم خوبی هم بدی...
درکل در مقایسه با خیلیا خیلی بچه با جنبه و باحالیه...
جواب سوالاتو هم خوب جواب میده ...
کلا از کمکی دریغ نمیکنه...

smhmma
2014/01/04, 08:13
یعنی هر چی بگم باز هم کمه...

به موقع شوخ و سرحال و پرکار و سختکوش و آقا و ... آها استی روحیه ی بالایی هم دارن...

فقط یک اشکال اونم این که یا همیشه آنلاینن یا این که یک دفعه ای میره و تا مدتی طولانی نمی یاد...
شما خیلی لطف داری
من شوخ بودم الان دیگه نیستم
البته ایشالا دوباره درست می شم
خوب چون که بعضی وقتا والدین گرام می رن بیرون منم از فرصت نهایت استفاده رو میبرم
بعضی وقتا به خظر پروژه های خواهر برادرم لپ تاپ خواهرم دست اوناس نمی تونم بیام یا مجبورم گوشی رو کش برم
کلا من تحریم شدیدم ولی تحریما رو دور می زنم

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

خوب نوبت بابا بزرگ شد.

خوبی :

1. سرحال
2. بامزه ولی به موقع

بدی :

1. عجیب
2. پنهان کار

خاصیت های معمولی ( نه خوب نه بد ) :

1. مشغول

توضیحات :

محمد حسین یا گایا یکی از فسیلان سایت قدیمی ماست. ایشان بسبیار شوخ طبع و با مزه تشریف دارن اما اصولاً یا وقت ندارن یا حال ندارن. ((221)) از خصلت های دیگه هم باید به سرحال بودنش اعتراف کرد. با این حال بسیار مرموز و عجیبه . البته یکی دیگه از خصلت هاش پنهان کاریشه. ((9)) من هنوز باورم نمی شه تو بودی . اصن تو کتم نمی ره .

این بود انشای من

قربون شما لطف داری

من عجیبم؟؟؟
پنهان کار؟؟
واقعا؟؟
چرا تابه حال نفهمیده بودم؟؟؟
شوخ طبع و بامزه رو مسخره کردی یا تیکه می ندازی؟؟؟خخخخ
اره وقت رو خیلی کم دارم ولی حال رو خیلی کم پس میاد نداشته باشم
مورد خاص بوده
اها برای اون می گی پنهان کاری؟؟
می دونی چن نفر توی این سایت و سایتای دیگه درمورد مریضیاشون یا مشکلاتشون پنهان کاری کردن؟؟
تازه من بعد خوب شدنم گفتم
یا قبلش یه حرفی زده شد درمورد بیماریم خیلیا فقط تک و توک ادمایی درمورد مریضیشون می دونن

aftab
2014/01/04, 08:19
محمدحسین اولین شخص از بچه های سایته که من باهاش دوس شدم.یادش بخیرهنوز یادمه روز اول که تو پایونیرگروپ اومدم اولین کسی که تحویلم گرفت محمدحسین بود بعدش محمدمهدی
همه ویژگیایی ک گفتین درسته ولی بارزترین چیزی ک من توشخصیتش میبینم مهربونیشه و اینکه همیشه واسه کمک حاضره باعث میشه موقع مشکلات بشه رو کمکش حساب کرد

smhmma
2014/01/04, 08:30
من يكى كه عاشق خخخخخخخخخخ هاشم!!!!
خخخخخخخخخخخ
ما اینیم دیگه

تا حالت خراب نباشه قدرشو نمیدونی ! اینقدر بهت روحیه و انرژی میده که به ناراحتیت میخندی ! یه دوست و راز دار خوب ، شوخ طبعه و همیشه سعی میکنه با خخخخخخخخخخ گلوشو بخارونه ((200)) ... یه باوری هم داره که من خیلی ازش خوشم میاد : پست های مهم مسئولیت بیشتری دارن .... به خاطر همین حتی الامکان سعی میکنه همزمان چند تا پست نداشته باشه تا کارشو به بهترین نحو انجام بده !

خیلی سریع تغیر احساس میده توی بحث ها ، اونجایی که توقع داری بخنده جدی میشه و بر عکس .... و آخ آخ آخ خدا نکنه بیفته رو دور نصیحت عاقا یعنی بیچاره میشی ! نمیدونم حس میکنم سرش کم تر از این باید شلوغ باشه ، یه مدت کمتر میاد و بیشتر تشکر میزنه ! یادش بخیر یه موقعی تو فروم قبلی تاپ پستر بود ! اونقدر پست داشت که من فک میکردم محاله بهش برسم ( که البته رسیدم ولی طولی نکشید که غزل شد اول ((200)) ) !

هیچی دیگه همین بود ! شخصیت یه دوست خوب و مطمئن !((48))

و سپاس از امیر بابت پست
شرمندم می کنیا
اره خوب سمت های مهم مسئولیت بیشتری هم نیاز دارن
هرچند من می توسنتم خیلی بهتر مسئولیتام رو انجام بدم
واقعا؟؟؟
من بدبخت
خوبه که خودت می گفتی دلم برای نصیحتات تنگ شده
خوب این روزا سرم زیادی شلوغ شده داداش
اره یادش بخیر یادته چقدر حال می کردیم؟؟
من بودم تو بودی نپتون بود لیلی بود بهاره اعظم وژوپی و...
چقدر خوب بود
بعله غزل خیلی پرکار بود و بیکارم بود

Fateme
2014/01/04, 08:31
به به ببینیند کی اینجاست، عاشق دلخسته خخخخخخخ((3))

نه جدا دارم به این نتیجه میرسم ک باید این خخخخخ رو به لقب های فراوانت اضافه کنی...

خب هرچند دوستان همه نکات رو گفتن ولی بریم سروقت نقد:

خیلی شوخه

دیگه اصلا اصالتش خیلی زیاده، عینهو ایران تمام تحریم ها رو دور میزنه باز سر و کله اش پیدا میشه، درست به همین شکل:((37))
بعد به همین علت یهو موقیت قرمز میشه، مجبور میشه در بره...
خلاصه اینا نشون میده بچه بامرامیه...

تو بحث فلسفی و اینا هم ک ماشالله، حریف میطلبه!!! بعد با منبع هم ذکر میکنه، اینش خیلی نکته جالبیه!!

دیگه بابت قوانین هم خدا خیرش بده، اگه نبود فک کنم حالا حالاها قوانین درست درمون نداشتیم((216))

دیگه با بچه ها هم خیلی گرم میگیره، و خب همه هم اینو ذکر کردن...

ـــــــــــــ
نکات منفی:
.
.
.
.
.
.
فک کنم برابچ خلاف ازش میترسن، البته ژوپی همچنان در مورد این موادر خشونت بیشتری به خرج میده...یعنی مثال بخوام بزنم ژوپی مث باباهاست ک قشنگ حسابی دعوا میکنن، محمدحسین مث ماماناست، همچین تو دعواهاش نصیحت موج میزنه...((3))

عامو ایشون شصت درصد مواقع حال نداره، اونم دست خودش نیست دیگه آب و هوای زادگاه اثر میزاره((71))((71))

اها این نکته پنهون کاریشم هست((231))((231)) از روی خیر این کار رو میکنه ها!!! ولیـــــــــــــــــــــی ....راجع به مریضیت نمیگما!! خب بهت حق میدم ک نخوای برابچ بدونن، خودت میدونی دیگه...((89))

در کل جمع بندی کنیم بچه خوبیه((71))

aftab
2014/01/04, 08:34
ظاهرا من تنها کسی نیستم که صبح اول صبحی میام سایت!اینم به ویژگیاش اضافه کنین

smhmma
2014/01/04, 08:38
خب نوبت بابزرگمونه!!!

جزو اولین کسایی بود که من تو زندگی پیشتاز شناختم..

دوستی مهربان و بامرام. فقط بعضی مواقع به یه مشکلی دچار میشه که ... خب.. طبیعتشه دیگه مهم نیست...شیرازی دیگه.. :دی

کلا تو کار سرحال آوردن بچه هاست.
در چرت پرت گویی رقیب میطلبه.
اگه بخواد کاری رو بکنه یعنی بتن که هیچی.. هرچی بزاری جلوش رو میخوره میره جلو.
به عنوان پلیس وظیفش رو به خوبی انجام میده. حال میکنه ملت رو بن میکنه..

استعداد خاصی در بالا آوردن جون ملت داره...

مهدی به نکته خوبی اشاره کرد. خدا نکنه بخواد کسی رو نصیحت کنه یه بخواد با کسی بحث فلسفی کنه... از کرده و ناکردت پشیمونت میکنه...

در یه کلام. گل سر سبد انجمن. خداحفظش کنه داداش کوچیکم م رو که اینجوری این چند روزه زمزمهشه برادر شدیم..

اره خخخخ
خخخخخخخخخ
حالا تنبلم شدم اره؟؟؟؟
بزنم لهت کنم؟؟؟((200))((200))
وایسا ببینم من کار نکردم که تنبل شدم؟؟؟
یه چیزی بود درمورد تو باید انجام می دادم ولی یادم نمیاد
چی بود؟؟؟

واقعا؟؟؟
اینجا ویژگی های شخصیتی برای خودم پیدا کردم که اصلا فک نمی کردم داشته باشم
چکار کردم که فک می کنی بتنم جلوم رو نمی گیره؟؟؟البته این تعیرف بود نبود؟؟؟تعریف خوبیم بود
اره کسی که به ضضره انجمنه بره بهتره بنش می کنم همه راحت بشیم
من؟؟؟
داداش کوچیکه؟؟
پسر می دونی من چن سالمه؟؟
سنم رو با سال نمی شمارن با هزاره می شمارن
بازم عددش نجومی می شه
اره زمزمش هست برادر شدیم
هرچند جزو اجدادتم فرزندم
خخخخخخخخ

aftab
2014/01/04, 08:41
شرمنده من یکی یکی یادم میفته ویژگی منفیش اینه که خییییییلی کم حافظس.یه چیزی در حد ماهی قرمز.

Fateme
2014/01/04, 08:41
من؟؟؟
داداش کوچیکه؟؟
پسر می دونی من چن سالمه؟؟
سنم رو با سال نمی شمارن با هزاره می شمارن
بازم عددش نجومی می شه
اره زمزمش هست برادر شدیم
هرچند جزو اجدادتم فرزندم
خخخخخخخخ
بابابزرگ باز آلزایمرت عود کرد که، سن شما رو با سال نوری میشمارن...
خخخخ

Hermion
2014/01/04, 09:58
آها يادم رفت بگم
شاعر خيلى خوبيه((200))

feel
2014/01/04, 10:16
بالاخره نوبت رئیس پلیسمون شد. ( الحمدا... اون قدر مقام داره که نمی شه دونه دونه نام برد :دی، پدرلزرگ که هست، فسیل که هست، شمیم که هست، رئیس پلیس و آها... گایا هم هست.)

خب اول از همه بریم سراغ خوبی:
خدایی خیلی با ادبه و همیشه مراقبه که دیگران رو ناراحت نکنه.
می تونی شرایط وخیم را در سایت آرام کنه :)))) (واقعا که رئیس پلیسه.)
قانون گذار با انصافی هم هست.
دست به شوخیش هم خوبه، حوصله اش زیاده.
دیگه چه می شه گفت؟؟؟؟ ((225))((225))
کلا یکی از بچه هاییه که هم به سایت اهمیت می ده و هم اینکه می تونه با تمامی اخلاق ها بسازه

خصوصیت بد هم چیزی به نظرم نمی رسه... اگه به نظرم رسید می گم :دی

M.Mahdi
2014/01/04, 11:33
محمدحسین اولین شخص از بچه های سایته که من باهاش دوس شدم.یادش بخیرهنوز یادمه روز اول که تو پایونیرگروپ اومدم اولین کسی که تحویلم گرفت محمدحسین بود بعدش محمدمهدی

از شنیدن این حرف خیلی خوشحال شدم پرتــ.... یعنی پریسا ! ((200))
خوش حالم که تونستم یه کار مفید انجام بدم
هنوز به اسم واقعیت عادت نکردم ! آره توی خوش آمد گویی محمد حسین همیشه پیشتاز بود !

DaReN
2014/01/04, 11:47
پسر خ خوبیه!
ولی اکیداً توصیه میکنم عصبانیش نکنین ،کردین دیگه از زندگی خداحافظی کنین!((200))

aftab
2014/01/04, 11:55
از شنیدن این حرف خیلی خوشحال شدم پرتــ.... یعنی پریسا ! ((200))
خوش حالم که تونستم یه کار مفید انجام بدم
هنوز به اسم واقعیت عادت نکردم ! آره توی خوش آمد گویی محمد حسین همیشه پیشتاز بود !

اشکال نداره تو هرچی عشقت میکشه صدا کن.((200))

Cyrus-The-Great
2014/01/04, 12:19
خب باشه بابابزرگ!! حالا چرا قاطی میکنی.

خب باید بگم نه. قرار نبود کاری دو مورد من بکنی. حداقل تا اونجایی که یادم میاد!!

انگار این صفت اولین نفری تو سایت وارد میشه و سه سوت باهاش رفیق میشی، در مورد همه صادقه!!

DaReN
2014/01/04, 12:22
بلی به من نیز گفته اند این را!
(ببخشی دیگه پا برهنه وسط کلام!)
((200))

smhmma
2014/01/04, 19:29
ایشالا وقتی از این امتحانات کذایی خلاص شدم برگه هایی که توش درمورد حقوق کاربران نوشتم رو می تایپم تا ببینید یکی از حقوقشون اینه که باهاشون خوب برخورد بشه و با صمیمیت پذیرفته بشن
من فقط انجام وظیفه می کنم
قربونتون من وقت ندارم فقط پ.خ هام رو ج می دم ایشالا بعد جواب حرفاتونو می گم
پرتو تو که من رو خوب می شناسی این دو کلوم حرف چی بود؟؟
خوب قشنگ بیا بدی و خوبی بگو
همین دیگه من برم
خدافظ

He$tiA
2014/01/04, 19:52
از اون کسایی که من دوست ندارم سر به سرش بذارم...بقیه دیوونن مث خودم ولی محمدحسین در عین شوخ طبعی باوقار و آقاست
من ازش بدی ندیدم...همیشه با همگان مهربونه خوشم میاد ازش!!!!!!

M.Mahdi
2014/01/04, 19:55
بقیه دیوونن مث خودم

لطف داری ((200))((200)):|:|((200))

He$tiA
2014/01/04, 19:58
لطف داری ((200))((200)):|:|((200))
نیستین؟؟؟؟
چرا دیوونه این....جز مامان بابا ها و بزرگان همه دیوونه تشریف دارن از جمله من/دوستام/شماها/99%پسراو 100% دخترا

M.Mahdi
2014/01/04, 20:00
نیستین؟؟؟؟
چرا دیوونه این....جز مامان بابا ها و بزرگان همه دیوونه تشریف دارن از جمله من/دوستام/شماها/99%پسراو 100% دخترا

منم تایید کردم دیگه ((200))

He$tiA
2014/01/04, 20:02
منم تایید کردم دیگه ((200))
اصولا اینجوری که میگن لطف داری یعنی غلط میکنی/خودتی/و...((105))((105))((105))((105))((207))((207))((2 07))((207))((207))((207))((207))((37))((37))((37)) ((37))

M.Mahdi
2014/01/04, 20:03
اصولا اینجوری که میگن لطف داری یعنی غلط میکنی/خودتی/و...((105))((105))((105))((105))((207))((207))((2 07))((207))((207))((207))((207))((37))((37))((37)) ((37))

دیوونم دیگه ! از دیوونه چه انتظاری داری !((200))((200))

He$tiA
2014/01/04, 20:05
دیوونم دیگه ! از دیوونه چه انتظاری داری !((200))((200))
ایول به تو پسر که اعتراف کردی...من بهت افتخار میکنم((229))((229))((229))((229))((229))آف ین!!!!!!!!!!

smajids
2014/01/05, 10:22
مواضب باش نباید به داداش من بگی میخوامت نکنه............. هستی خدای نکرده زشته...!!!!!1
پ.ن:امیدوارم جنبه داشته باشی..((113))((113))((113))((113))((113))((113 ))((113))((113))((113))((113))((113))((113))

رالوگ من منظورم خوب بود
جنبه هم دارم خیلی زیاد اما به چشمام نمیاد ...................

aftab
2014/01/05, 11:21
ایشالا وقتی از این امتحانات کذایی خلاص شدم برگه هایی که توش درمورد حقوق کاربران نوشتم رو می تایپم تا ببینید یکی از حقوقشون اینه که باهاشون خوب برخورد بشه و با صمیمیت پذیرفته بشن
من فقط انجام وظیفه می کنم
قربونتون من وقت ندارم فقط پ.خ هام رو ج می دم ایشالا بعد جواب حرفاتونو می گم
پرتو تو که من رو خوب می شناسی این دو کلوم حرف چی بود؟؟
خوب قشنگ بیا بدی و خوبی بگو
همین دیگه من برم
خدافظ

ظاهرا از من انتظار میره مطلبو بشکافم.خب اول خوبی ها:انسان دوستی و مهربونی میشه گفت بزرگترین خوبی محمدحسینه.حداقل واسه اطرافیان و دوستان چون مهربونی گاهی میشه دردسر واسه خودشخص.منطقی و توانایی درک اطرافیانو داره و احتمال اینکه بعدگفتن مشکلت بهت بگه خاک توسرت اخه اینم شد مشکل خیلی کمه.باتوجه به عقلشم گزینه خوبی واسه مشاوره دادن و احتمال بدبخت شدن بعدازعمل به مشاوره هاش کمه!

Galexy
2014/01/05, 11:29
از اون کسایی که من دوست ندارم سر به سرش بذارم...بقیه دیوونن مث خودم ولی محمدحسین در عین شوخ طبعی باوقار و آقاست
من ازش بدی ندیدم...همیشه با همگان مهربونه خوشم میاد ازش!!!!!!

دست شما دوست عزیز درد نکنه . . . !
فقط مونده بود یکی از خودمون بهمون بگه دیوونه!! دست مریزاد
(البت من نمیگم عاقلم ! بنده خودم سرآمد همه ی دیوونه هام!ولی من دخترای غیر دیوونه هم میشناسما)

به هر حال حیفه این داداش آقا و با وقار ماست که دخترای دیوونه ای مث من خواهرشن!!خخخخ!
و حیف که مجبوره از بین دخترای دیوونه یکیشونو واسه همسری انتخاب کنه!!!

ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ

درمورد خوبیا و بدیاشم که خودتون گفتید ، خدا هدایتش کنه ...!

aftab
2014/01/05, 11:31
علاوه براین خودش میگه از کمک کردن لذت میبره برخلاف خیلیا که انگار دارن جون میدن کمکت کنن.ولی برسیم به بدی ها:محمدحسین جان خواهشا ناراحت نشواگه بخوای پاکش میکنم.به نظرم محمدحسین خیلی حساسه.چون خودش خوبه انتظار داره بقیه هم به اندازه خوش خوب باشن و وقتی نیستن ناراحت میشه یه اتفاق که شاید به نظر بعضیا خیلی عادی و پیش پا افتادس به نظرش یه فاجعه میاد.مورد اخرم اینکه کلا ادم خیلی ریلکسیه ولی گاهی سریه چیزایی عصبانی و غیرتی میشه که واقعا ارزش عصبانیت و فشارخون بالارفتنو نداره.واینکه واسش خیلی مهمه که دیگران ازش راضی باشن که البته خیلی خوبه ولی متاسفانه هرکاری بکنی یکی شاکیه و هیچوقت همه راضی نیستن پس کسی که این واسش یه هدفه راه خیلی سختی در پیش داره

smhmma
2014/01/05, 11:40
هاهاهاهاهاهاهاها
مننننننن عاشق این تاپیکم
خیلی حاله
خخخخخخخخخخخ
دم همتون گرم اینقدر تعریف کردید باد کردم ترکیدم پوکیدم خخخخخخخخخ

aftab
2014/01/05, 11:41
بچه ها بیاین بدبگیم.رییس پلیس ترکیده به درد نمیخوره((200))

Cyrus-The-Great
2014/01/05, 12:18
نیستین؟؟؟؟

ضمن عرض سپاس از رالوگا عزیز..... یعنی میخوای بگی کلا 100 تا پسر داریم؟! آمار بگیرم؟؟

He$tiA
2014/01/05, 13:22
[QUOTE=Cyrus-The-Great;32252]ضمن عرض سپاس از رالوگا عزیز..... یعنی میخوای بگی کلا 100 تا پسر داریم؟! آمار بگیرم؟؟
درصد گذاشتم طبق ریاضیاتی که من در مورد درصد خوندم اینه که اگه کل پسرا صد تا باشن ایقدر وگرنه به جان دوستم من نمیدونم چند تا پسر داریم....
در مورد سپاس هم خواهش میکنم من فقط کار شما رو اسون کردم که معذب نباشین...((200))((200))((200))((200))((200)) ((200))((200))((200))((200))((200))

JuPiTeR
2014/01/05, 14:55
خب منم گفتم بیام دوتا جمله در وصف محمدحسین بگم
یک اتفاق خوب بود که باهاش برخورد کردم و دوست شدیم
و جزو بهترین تصمیم هام این بود که محمدحسین رو رئیس پلیس کردم
خیلی گله این بشر البته خل هم هست:دی
این خصلت توضیح دادنش خیلی هم خوبه من که دوس دارم

با این یکی خیلی موافقم:

...به نظرم محمدحسین خیلی حساسه.چون خودش خوبه انتظار داره بقیه هم به اندازه خوش خوب باشن و وقتی نیستن ناراحت میشه یه اتفاق که شاید به نظر بعضیا خیلی عادی و پیش پا افتادس به نظرش یه فاجعه میاد.
مورد اخرم اینکه کلا ادم خیلی ریلکسیه ولی گاهی سریه چیزایی عصبانی و غیرتی میشه که واقعا ارزش عصبانیت و فشارخون بالارفتنو نداره.
واینکه واسش خیلی مهمه که دیگران ازش راضی باشن که البته خیلی خوبه ولی متاسفانه هرکاری بکنی یکی شاکیه و هیچوقت همه راضی نیستن پس کسی که این واسش یه هدفه راه خیلی سختی در پیش داره
آقا ما خوب نیستیم مثه تو چه توقعی داری؟
میدونم بعضی وقتا ناراحت میشی که سراغی ازت نمیگیرم
ولی اینو بدن همه مثه خودت نیستن بردار من

بسته دیه پروو میشی:دی

راستی میگم امضام چطوره؟

filagond
2014/01/05, 15:21
من اصلا ازش خوشم نمی یاد و خودش می دونه چرا.

He$tiA
2014/01/05, 15:22
من اصلا ازش خوشم نمی یاد و خودش می دونه چرا.

لوس....................((89))((89))((89))((89)) ((89))

filagond
2014/01/05, 15:25
لوس....................((89))((89))((89))((89)) ((89))
از خودش بپرس چه پیامی برام نوشته. هر کی جای من بود تکه پاره اش می کرد.

He$tiA
2014/01/05, 15:31
از خودش بپرس چه پیامی برام نوشته. هر کی جای من بود تکه پاره اش می کرد.
از اینکه فوضولی کنم بدم میاد نمیخوام ولی میتونستی با حرف زدن حلش کنین...ولی قبول کن لوس تشریف داری((89))((89))((89))((89))((89))((89))

M.Mahdi
2014/01/05, 15:41
راستی میگم امضام چطوره؟

خوبه ولی انگار یکی روش عطسه کرده ((200))((200))((207))

aftab
2014/01/05, 17:21
مرسی از حمایتت ژوپی.خودش که انگار نظری نداره.امضاتم خیلی خوبه فقط یه ذره کوچولوه.یه چیزی میزاشتی یهو کل صفه رو بگیره((200))d

Cyrus-The-Great
2014/01/05, 18:32
ضمن عرض سپاس از رالوگا عزیز..... یعنی میخوای بگی کلا 100 تا پسر داریم؟! آمار بگیرم؟؟
درصد گذاشتم طبق ریاضیاتی که من در مورد درصد خوندم اینه که اگه کل پسرا صد تا باشن ایقدر وگرنه به جان دوستم من نمیدونم چند تا پسر داریم....
در مورد سپاس هم خواهش میکنم من فقط کار شما رو اسون کردم که معذب نباشین...((200))((200))((200))((200))((200)) ((200))((200))((200))((200))((200))

رالوگا جان منظورم رو متوجه نشدی...

گفتم از اونجایی که محمدحسین تنها پسر غیر دیوونه است، و به تنهایی 1 درصد کل پسرا رو تشکیل میده و...
ببقیش رو حال نداشتم بنویسم.

امیر امضات خیلیم خوبه. فقط من اون جمله قبلیه رو بیشتر دوست داشتم. اینم یه کم کوچیکه تو صفحه موبایل من جا نمیشه.
فقط یه فکری به حال اون t بکن. سه راهیه یکم قناص شده..

M.Mahdi
2014/01/05, 20:30
فقط یه فکری به حال اون t بکن. سه راهیه یکم قناص شده..
مگه جزو فونتش نیست ؟؟؟((200))

Galexy
2014/01/06, 14:11
عاقا حالا که یکم به مغز گچیم فشار اوردم
یه نکته ای از بدیاش یادم اومد:

خیلی شدید دچار بیماریه آلزایمر از نوع خیلی حاده . . .
به هیچ وجه به حافظش اعتماد نکنید!

majidking
2014/01/06, 16:48
والا حالا که فکر می کنم می بینم یه صفت بدی که داره اینه که همش دنبال یه اتفاق بده ((200))((200))((200)) اینو امروز ثابت کرد ((200))((200))
وگرنه غیر از اون من صفت بدی درش ندیدم.
صفات خوب:
دوست خوبیه

وفادار

نجیب

کدبانو

بی نظیر

سلیقشم محشره. یه شوهر گیر بیارید بدیم بره ((200))((200))((207))((207))

aftab
2014/01/06, 22:14
آها اونوقت مجید جان شما میری خواستگاری واسش؟((200))

M.Mahdi
2014/01/07, 00:33
پرتـ ... یعنی پریسا ، خواستگاری شوهر که نمیرن ! به کلمات مجید دقت کن !((200))((200))

Galexy
2014/01/07, 09:55
عاقا منم هستم! (من همیـــــــــــــــــــشه تو کارای خیر کمک میکنم ، این جوونای ملت دارن حروم میشن، میپوسن تو این مدرسه ها!
ما بزرگترا باید یه فکری به حالشون بکنیم!)

درمورد محمد حسینم این موضوع صادقه!
نمیخواد شوهرش بدید ، یه دختر خوب واسش پیدا کنید از این سر به هوایی در بیاد!
تازگیا آلزایمرش اوت کرده . . . تازه هذیونم میگه
خودم خواهرشم واسش آستین بالا می زنم!!!
فقط بیاید دختر به درد بخور معرفی کنید ، بقیش با من و خورزو و اره برقی!
هرکی دختر خوب سراغ داره بیاد توی پ.خ معرفی کنه تا برم تحقیق.

شرایط دختر انتخابی :
- درسخون نباشه ، حوصله ی زن داداش خرخون ندارم
- خوشگل باشه (چون اینجا ما قیافه ی همدیگه رو نمیبینیم ، آواتار خوشگل هم قبوله!)
- رو حرف خواهر شوهر حرف نمیزنه
- آشپزی بلد باشه
- کیک بپزه
- ظرف بشوره
- از مامولک نترسه
- سابقه نداشته باشه
- پلیس سایبری تحت تعقیبش نباشه
مجموع پستاش هم باید حداقل از 100 تا بیشتر باشه!خخخخ!

حالا کی داوطلبه؟

aftab
2014/01/07, 11:41
بله مهدی ولی اخه نمیشه دست رو دست بذاریم.میمونه میترشه.مهسان جان کار خودته.ماهم همه تو کارخیرسهیمیم.
محمدحسین اینارو ببینه خودشو میکشه((102))

بله مهدی ولی اخه نمیشه دست رو دست بذاریم.میمونه میترشه.مهسان جان کار خودته.ماهم همه تو کارخیرسهیمیم.

Galexy
2014/01/07, 12:02
[QUOTE=deviltrap;32458]بله مهدی ولی اخه نمیشه دست رو دست بذاریم.میمونه میترشه.مهسان جان کار خودته.ماهم همه تو کارخیرسهیمیم.

مرسی پریسا !((70))
من خودمو نسبت به جوونای این کشور مسئول میدونم!!خخخ!((107))

دلشم بخواد . . .
من واسه همه کسی آستین بالا نمیزنم!!
(تازه قصد دارم با پولایی که قاچاق کردم یه انجمن خیریه بزنم!!)((3))((3))((3))

aftab
2014/01/07, 14:36
فقط تا تنور داغه بچسب.یه دختر کدبانو واسش پیدا کن

smhmma
2014/01/07, 15:16
بععععهعله؟؟؟؟
من؟؟زن؟؟
اقا من غلط کردم
من خودم زنمو انتخاب می کنم هیشکی حق نداره این کارو بکنه
اخییییی یادش بخیر اون زمان من برای بچه ها زوج انتخاب می کردم حالا اینا برای من استین بالا زدن

Galexy
2014/01/07, 15:22
عاقا من رفتم قوانین این تاپیکو خوندم دیدم نوشته اسپم ممنوع!! خخخخ
ولی من که اسپم نمیزنم
شما اسپمرا برید یه فکری به حال خودتون بکنید . . . !

(قول میدم این اسپم آخریه!!!)

بععععهعله؟؟؟؟
من؟؟زن؟؟
اقا من غلط کردم
اخییییی یادش بخیر اون زمان من برای بچه ها زوج انتخاب می کردم حالا اینا برای من استین بالا زدن

آره داداش!
اشکال نداره تو انتخاب کن ولی از بین اونایی که ما تایید می کنیم!!!
همه ی شرایطم در نظر بگیر!(اگه دلت میخواد جواب پی ام منم بده!)

aftab
2014/01/07, 18:13
بععععهعله؟؟؟؟
من؟؟زن؟؟
اقا من غلط کردم

منم قول میدم این اسپم اخر باشه.
چرا فک کردی نظر تو مهمه محمدحسین؟تنها چیزی که اهمیت نداره نظر توه.ماهرکیوبخوایم واست میگیرم تو هم میگی بله چشم خیلی ممنون.فهمیدی؟((6))((60))((127))

M.Mahdi
2014/01/07, 19:27
مهسان فقط خواهش میکنم هرکی رو برای محمد حسین میگیری آدم باشه ! مارمولک و نیمه مارمولک و... نباشه ((3))

( اسپم آخر)

feel
2014/01/07, 20:30
آقا... من تازه اومدم.. بزاید منم اسپم بدم بعد!!!!!!

یادش به خیر... یادته... محمدحسین خود کرده را تدبیر نیست. از هر دست بدی از همون دست میگیری.
((206))((206))((206))((206))((206))
((206))

خیلی خوب بود مهسان. حقا که فقط تو می تونی یه دختر خوب براش پیدا کنی. البته یادتون باشه موقع خاستگاری دوقلوها رو فراموش نکنید :)))
مجید یعنی بحث راه انداخیا!!!!!
دم همگی گرم. :)

خیلی خوشحال شدم دوباره اسپم دادیم :)
ولی خدایی اگه لازم بود بگید خودم اسپمم رو پاک می کنم :) :) :) :)

smajids
2014/01/07, 22:14
محمد حسین امسال کنکور داره ، تازه الان در فصل امتحانات است پس ان شاالله سال دیگه زن میگرد
من اسپم نمیدم چون ................

Cyrus-The-Great
2014/01/07, 22:34
محمد حسین امسال کنکور داره ، تازه الان در فصل امتحانات است پس ان شاالله سال دیگه زن میگرد
من اسپم نمیدم چون ................

نه بابا کجا کنکور داره!!! دخترا کارتون رو بکنید... فقط هوای بابابزرگم داشته باشید!!

smhmma
2014/01/07, 22:54
نه کنکور ندارم
و درمورد اسپمم به ژوپی می گم استثنا این دفعه این جا رو اسپم مجاز کنه
و خودم براساس قدرتم اینجا رو اسپم ازاد می کنم خوش باشید

تیم مدیریت زندگی پیشتاز

امتحان نهایی دارم که برای سال ما و بعدیا مهم شده خ زیاد
هووویی می خواید منو زن بدید؟؟سر سفره ی عقد جواب منفی می دم
غزل خودم کردم که لعنت بر خودم باد خخخخخخخ(درس گفتمش یا نه؟؟)

راستی رالوگا خ تعریفت خفن بود.
ولی راحت باش هرکس دوس داره می تونه باهام شوخی کنه

He$tiA
2014/01/07, 23:16
نه کنکور ندارم
و درمورد اسپمم به ژوپی می گم استثنا این دفعه این جا رو اسپم مجاز کنه
و خودم براساس قدرتم اینجا رو اسپم ازاد می کنم خوش باشید

تیم مدیریت زندگی پیشتاز

امتحان نهایی دارم که برای سال ما و بعدیا مهم شده خ زیاد
هووویی می خواید منو زن بدید؟؟سر سفره ی عقد جواب منفی می دم
غزل خودم کردم که لعنت بر خودم باد خخخخخخخ(درس گفتمش یا نه؟؟)

راستی رالوگا خ تعریفت خفن بود.
ولی راحت باش هرکس دوس داره می تونه باهام شوخی کنه
حالا من یه چیزی گفتم....اتفاقا بیشتر به درد میخوری....هر چی گفتمم چاخان بود دلتو خوش نکن.....من از هیـــــــــــــچ کـــــــــــــــــــس حتی لیام هم تعریف نمیکنم
Liam Payne from One Direction=لیام
هر چند خیلی خوش تیپه و همچنین باهوش!!!!
***لیام=Liam payne from One Direction

argotlam
2014/01/07, 23:27
الان خوشتیپ و باهوش تعریف حساب نمی شه؟!

He$tiA
2014/01/07, 23:40
الان خوشتیپ و باهوش تعریف حساب نمی شه؟!نوچ
واقعیته.....همه میدونن.....بریتانیا هم میدونه که جزو 10 نفر برتر شده دیگه اولیشم که زین عزیز بود...

smhmma
2014/01/07, 23:42
حالا من یه چیزی گفتم....اتفاقا بیشتر به درد میخوری....هر چی گفتمم چاخان بود دلتو خوش نکن.....من از هیـــــــــــــچ کـــــــــــــــــــس حتی لیام هم تعریف نمیکنم
Liam Payne from One Direction=لیام
هر چند خیلی خوش تیپه و همچنین باهوش!!!!
***لیام=Liam payne from One Direction

نه دیگه نشد
جنس فروخته شده پس گگرفته یا تعویض نمی شود
لیام کیه؟؟عامو پارسی را پاس بداریم فارسی بحرف دخترم
نگی کیه در نظر می گیرم به من گفتی خوشتیپ و قیافه

Hermion
2014/01/08, 00:14
آغا بذارين ببينيم بچه شايد خودش بخواد يه كسيو پيشنهاد بده
بگو داداش...
خودم برات آستين بالا مى زنم((86))
فقط بگو ((86))

تو هم عين اين برادر خودم كه به زور قالبش كردم به زنش!!!

smhmma
2014/01/08, 02:31
اوه اوه اگر مهسان بشنوه من این همه خواهر دارم هم منو می کشه هم شمارو
فرزندانم مهسان تعصب خاصصصی داره که فقط خودش خواهرم باشه پس شما ها می شید دخترانم بععععله خخخخخخخخخخخ
وای مهسان خیلی خلی

aftab
2014/01/08, 09:15
فک کردی محمدحسین.مهیان با خوزه و اره برقیش سر سفره ازت بله میگیره
اصلا هم فک نکن حق انتخاب داری......اصلللللا و ابدا((68))

He$tiA
2014/01/08, 09:40
برای کسانی که لیام را نمیشناسید...
لیام پین (متولد شده با اسم لیام جیمز پین، ۲۹ آگست ۱۹۹۳) یک خواننده بریتانیایی از گروه وان دایرکشن است. او در ولورهمپتون، غرب میدلندز، انگلستان بدنیا آمد.

اوایل

پین سه هفته زودتر از زمان مشخص شده بدنیا آمد. یکی از کلیه*های او دچار مشکل شد و او یک کلیه داشت. تا اینکه در آزمایشی که در تاریخ ۷ آگست ۲۰۱۲ مشخص شد که کلیه دیگر او نیز سالم است. مادر او کارن پین و پدرش جیوف پین نام دارد. او دو خواهر با نام*های روف پین و نیکلا پین دارد.
کار

وی برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ در اکس فکتور شرکت کرد اما در خانه داوران با قرار سایمن کاول به خاطر سنش قبول نشد. اما کاول به او گفت تا دو سال دیگر دوباره بازگردد. او در سال ۲۰۱۰ در فصل هفتم اکس فکتور دوباره شرکت کرد و آهنگ Cry Me A River را خواند. وی در Bootcamp مانند دیگر اعضای گروه وان دایرکشن ناموفق شد.
اما توسط داور مهمان، نیکل شرزینگر، پین و دیگر اعضای وان دایرکشن در استادیو Wembley به عنوان گروه به خانه داوران راه پیدا کردند. نام گروه توسط هری استایلز عضو دیگر این گروه گذاشته شد. آنها در خانه سایمن کاول که مربی آنها بود آهنگ Torn را خواندند. آنها در نهایت به اجراهای زنده در اکس فکتور راه پیدا کردند اما در هفتهٔ نهایی سوم شدند. در این مدت آنها طرفداران بسیاری در سراسر انگلستان بدست آوردند.
آنها آهنگ Forever Young را برای بردشان در اکس فکتور حاضر کرده بودند که موفق به انتشار رسمی آن نشدند. اما مدتی بعد این آهنگ در سطح اینترنت لو رفت. چندی بعد آنها با با سایکو ریکوردز که برای کاول است قرار داد بستند.
وان دایرکشن

وان دایرکشن در مدیا به موفقیت بسیار چشم گیری رسیده بود. آنها آلبوم اول خود با اسم Up All Night را در سال ۲۰۱۱ و آلبوم دوم خود را با اسم Take Me Home در سال ۲۰۱۲ منتشر کردند. آلبوم سوم آنها با اسم Midnight Memories در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۱۳ منتشر خواهد شد. آنها رکوردهای بسیاری را شکستند.
این گروه به عنوان یک گروه بریتانیایی در آمریکا ۳۰ میلیون بدست آوردند از طریق موزیک*های خود که این توسط منیجمنت آنها Modest اعلام شد.
پین و دیگر اعضای گروه در سال ۲۰۱۲ در قسمتی از سریال ICarly ظاهر شدند.

M.Mahdi
2014/01/08, 10:41
خوزه

خوزه ؟؟؟ منظورت خورزوئه ؟؟

خوزه مورینیو خخخخخخخخ

Galexy
2014/01/08, 10:54
آغا بذارين ببينيم بچه شايد خودش بخواد يه كسيو پيشنهاد بده
بگو داداش...

محمد حسین تو نظری داری؟
اگه داری بگو تا بررسی بشه ، ولی قبلش باید همه ی شرایطو داشته باشه!

اوه اوه اگر مهسان بشنوه من این همه خواهر دارم هم منو می کشه هم شمارو
فرزندانم مهسان تعصب خاصصصی داره که فقط خودش خواهرم باشه پس شما ها می شید دخترانم بععععله خخخخخخخخخخخ
وای مهسان خیلی خلی

عـــــــــــــــــــاشـــ ــــــــــــقــــــــــــ ــــــــتــــــــــــــــ ـــــم !
خودتی!

فک کردی محمدحسین.مهیان با خوزه و اره برقیش سر سفره ازت بله میگیره
اصلا هم فک نکن حق انتخاب داری......اصلللللا و ابدا((68))

راس میگه ، یا با زبون خوش میشینی سر سفره یا میشونیمت!(عاقا یکی بررسی کنه بگه چنین فعلی داریم عایا؟"میشونیمت"!!خخخخ!)

مهسان فقط خواهش میکنم هرکی رو برای محمد حسین میگیری آدم باشه ! مارمولک و نیمه مارمولک و... نباشه ((3))

( اسپم آخر)

خخخخخخخخخخ! باشه ، ولی باور کن مامولکم چیز خوبیه . . . !

آقا... من تازه اومدم.. بزاید منم اسپم بدم بعد!!!!!!

یادش به خیر... یادته... محمدحسین خود کرده را تدبیر نیست. از هر دست بدی از همون دست میگیری.
((206))((206))((206))((206))((206))
((206))

خیلی خوب بود مهسان. حقا که فقط تو می تونی یه دختر خوب براش پیدا کنی. البته یادتون باشه موقع خاستگاری دوقلوها رو فراموش نکنید :)))
مجید یعنی بحث راه انداخیا!!!!!
دم همگی گرم. :)

خیلی خوشحال شدم دوباره اسپم دادیم :)
ولی خدایی اگه لازم بود بگید خودم اسپمم رو پاک می کنم :) :) :) :)

آره غزل ، باید جزای کارای بی رحمانه ای که کرده رو بده!

مرسی خواهر ! تو همش به من امید به زندگی میدی!!!
خیالت تخت ، یه دختر پیدا میکنم عین هــــلو !خخخ!
دوقلو ها؟ نه اونا رو میسپارم بهزیستی ، فک نکنم عروسمون خوشش بیاد!

غزل چی فک کردی؟ من یه اسپمر فوق حرفه ایم!
تو هم اسپم بده ولی من درمورد عواقبش نمیدونم ... (فقط ژوپیتر میدونه!)

نه بابا کجا کنکور داره!!! دخترا کارتون رو بکنید... فقط هوای بابابزرگم داشته باشید!!

بیا محمد حسین !
یه تائید دیگه گرفتیم!

M.Mahdi
2014/01/08, 11:32

منظورت پوست لطیف آناناسه ؟؟؟ ((200))((200))((200))

Galexy
2014/01/08, 11:36
منظورت پوست لطیف آناناسه ؟؟؟ ((200))((200))((200))

وای محمد مهدی تو همیشه منظور منو به بهترین صورت دریافت میکنی!!!
منظورم یه دختر به لطافت آناناس و به زیبایی نارگیله . . . !(محمد حسین برادر خوبم لطفا منو نکش!)

M.Mahdi
2014/01/08, 11:39
وای محمد مهدی تو همیشه منظور منو به بهترین صورت دریافت میکنی!!!
منظورم یه دختر به لطافت آناناس و به زیبایی نارگیله . . . !(محمد حسین برادر خوبم لطفا منو نکش!)

محمد حسین خوش به حالت پسر ((102))((102))

Galexy
2014/01/08, 11:43
محمد مهدی بزنم نصفت کنم؟
داری مسخره میکنی؟((104))

چی فک کردی ؟ فک کردی من میخوام داداشمو بدبخت کنم؟
اصلا چنین فکری نکن...
اتفاقا حالا میخوام یه منظور بهتر به عرضتون برسونم: یه دختر به زیبایی مهتاب و لطافت آفتاب . . . (عاقا اصن چنین دختری داریم تو سایت؟)

smhmma
2014/01/08, 11:51
محمد حسین تو نظری داری؟
اگه داری بگو تا بررسی بشه ، ولی قبلش باید همه ی شرایطو داشته باشه!

عـــــــــــــــــــاشـــ ــــــــــــقــــــــــــ ــــــــتــــــــــــــــ ـــــم !
خودتی!

راس میگه ، یا با زبون خوش میشینی سر سفره یا میشونیمت!(عاقا یکی بررسی کنه بگه چنین فعلی داریم عایا؟"میشونیمت"!!خخخخ!)

خخخخخخخخخخ! باشه ، ولی باور کن مامولکم چیز خوبیه . . . !

آره غزل ، باید جزای کارای بی رحمانه ای که کرده رو بده!

مرسی خواهر ! تو همش به من امید به زندگی میدی!!!
دوقلو ها؟ نه اونا رو میسپارم بهزیستی ، فک نکنم عروسمون خوشش بیاد!

غزل چی فک کردی؟ من یه اسپمر فوق حرفه ایم!
تو هم اسپم بده ولی من درمورد عواقبش نمیدونم ... (فقط ژوپیتر میدونه!)

بیا محمد حسین !
یه تائید دیگه گرفتیم!

مهسان می زنمتااااا

اوه اوه یکی دیگم به جمع عاشق پیشگانم اضافه شد
این یکی چقدرم غلییییییییظ عاشقمه
مهسان خواهر دوقلو اشکال نداره بزرگ میشی عاشقی از کلت میپره خخخخخخخخخ

اره داریم
میشونیمت درواقع همان می نشانیمت هست

ارررره مخصوصا که از تو حرف شنوی داشته باشه
اون موقع دیگه مارمولک نیست گودزیلاس

کار بی رحمانه؟؟بد کردم دست بچه های مردمو گذاشتم توی دست هم؟؟
لطفا مواظب باش این هلویی که برام پیدا می کنی هستش بزرگ نباشه
نمی خوام تو گلوم گیر کنه دیگه نره پایین

بلهههههههه؟؟؟با دوقلوهای من چکار می خواید بکنید؟؟هیشششششکی دس به دوقلوای من نمی زنه

گفتم که اسپم در این تاپیک ازادست
تیم مدیریت زندگی پیشتاز

شملاها دس به دست هم دادید من رو زن بدید؟؟اقا من اگر زن می خواستم خوب یکی از همین خواستگارام رو قبول می کردم
شما که بهتر از هرکس می دونید من چقدر خواستگار دارم
ولی نه اقا جان من نمی خوام
بعدم من خودم زوج دارم
اون چی می گه؟؟هآااآ؟؟

M.Mahdi
2014/01/08, 11:55
اتفاقا حالا میخوام یه منظور بهتر به عرضتون برسونم: یه دختر به زیبایی مهتاب و لطافت آفتاب . . . (عاقا اصن چنین دختری داریم تو سایت؟)

ترجمه حرف مهسان : دختری به مانند مهتاب ( با تمام چاله چوله های سطح ماه )

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTx89mV0EbzQPXCXW5wspahZVly9PDYx 4UYcj5zkU6QGgD0dnV2pg

چقد خوشگله ((206))((206))

و همچون خورشید سوزان

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZk_uHaJ4J3APy3PLgxHTcdlc7oSgsH ABhtTHTRP67E7BsudIY

Galexy
2014/01/08, 12:03
مهسان می زنمتااااا

اوه اوه یکی دیگم به جمع عاشق پیشگانم اضافه شد
این یکی چقدرم غلییییییییظ عاشقمه
مهسان خواهر دوقلو اشکال نداره بزرگ میشی عاشقی از کلت میپره خخخخخخخخخ

ارررره مخصوصا که از تو حرف شنوی داشته باشه
اون موقع دیگه مارمولک نیست گودزیلاس

کار بی رحمانه؟؟بد کردم دست بچه های مردمو گذاشتم توی دست هم؟؟
لطفا مواظب باش این هلویی که برام پیدا می کنی هستش بزرگ نباشه
نمی خوام تو گلوم گیر کنه دیگه نره پایین

بلهههههههه؟؟؟با دوقلوهای من چکار می خواید بکنید؟؟هیشششششکی دس به دوقلوای من نمی زنه

شملاها دس به دست هم دادید من رو زن بدید؟؟اقا من اگر زن می خواستم خوب یکی از همین خواستگارام رو قبول می کردم
شما که بهتر از هرکس می دونید من چقدر خواستگار دارم
ولی نه اقا جان من نمی خوام
بعدم من خودم زوج دارم
اون چی می گه؟؟هآااآ؟؟

نزن داداش بچه زدن نداره!!!

نه این عاشقی با اون عاشقی فرق میکنه!خیالت تخت عاشقت نیستم!

اوی اوی به مارمولکای من اهانت نکنا . . . !

نگران نباش یه خوبشو برات برمیدارم!
آره من و تو خونوادگی به کار خیر علاقه داریم!

دوقلوهای تو دیگه مال تو نیستن ، یه سرپرست واسشون پیدا کردم!

آزه باید به یه سر و سامونی برسی!
خواستگاراتو معرفی کن ، شاید انتخاب شدن!

زوج؟ زوجت کیه؟
میدونی که تو هر کیبوردی واست یه زوج انتخاب کردن . . . باید از همشون اجازه بگیریم؟
تازه اونا زوج موقتن!

ترجمه حرف مهسان : دختری به مانند مهتاب ( با تمام چاله چوله های سطح ماه )

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTx89mV0EbzQPXCXW5wspahZVly9PDYx 4UYcj5zkU6QGgD0dnV2pg

چقد خوشگله ((206))((206))

و همچون خورشید سوزان

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZk_uHaJ4J3APy3PLgxHTcdlc7oSgsH ABhtTHTRP67E7BsudIY

محمد مهدی تو برو مترجم شو!!!
این عکسا کپی برابر اصله!

Hermion
2014/01/08, 12:06
آخ جون آخ جون((114))
فك كنم عروسى داريم((102))
ههههههههووووووووورررررررر ااااااا
دلم پكيد اين قد امتحان دادم
خدا خيرت بده مهسان جون اين هم اين باباى مارو شاد كردى،هم اون خواستگاراشو و هم منو كه دلم لك زده برا عروسى((202))

M.Mahdi
2014/01/08, 12:09
خدا خيرت بده مهسان جون اين هم اين باباى مارو شاد كردى،هم اون خواستگاراشو و هم منو كه دلم لك زده برا عروسى

اول بگید عروس کیه ؟ چرا عروس رو مجهول گذاشتید ؟؟؟((200))

smhmma
2014/01/08, 12:11
نزن داداش بچه زدن نداره!!!

نه این عاشقی با اون عاشقی فرق میکنه!خیالت تخت عاشقت نیستم!

اوی اوی به مارمولکای من اهانت نکنا . . . !

نگران نباش یه خوبشو برات برمیدارم!
آره من و تو خونوادگی به کار خیر علاقه داریم!

دوقلوهای تو دیگه مال تو نیستن ، یه سرپرست واسشون پیدا کردم!

آزه باید به یه سر و سامونی برسی!
خواستگاراتو معرفی کن ، شاید انتخاب شدن!

زوج؟ زوجت کیه؟
میدونی که تو هر کیبوردی واست یه زوج انتخاب کردن . . . باید از همشون اجازه بگیریم؟
تازه اونا زوج موقتن!

محمد مهدی تو برو مترجم شو!!!
این عکسا کپی برابر اصله!

بچه؟؟تو بچه ای؟؟تو ووو؟؟؟
بعله خودم می دونم ولی سر انجام همشون خودکشیه مهسسسان دل از من برکن راه خود برو
خخخخخخ همیشه دلم می خواست همچین جمله ای بگم
خخخخ

مارمولک ریزست نه اون حیووین خونگی های ده متری تو

اررررره همین تو کار خیر بکنی
تو که جز کشت و کشتار کار دیگه ای نمی کنی
ایییی دوقلوهای عزیزممممم

تا جایی که می دونم و همه شلهدن تنها دوبار زوج های متفاوتی با اولین زوجم داشتم
بقیشون همه یه نفر بودن
تازه بار اخر به این خاطر بود که شروین زوج اولم رو نمیشتاخت

خخخخخخخ نوش جانت هرمیون

M.Mahdi
2014/01/08, 12:14
ببینم کدوم دوقلو ها رو میگید ؟

Galexy
2014/01/08, 12:22
بچه؟؟تو بچه ای؟؟تو ووو؟؟؟
بعله خودم می دونم ولی سر انجام همشون خودکشیه مهسسسان دل از من برکن راه خود برو
خخخخخخ همیشه دلم می خواست همچین جمله ای بگم
خخخخ

مارمولک ریزست نه اون حیووین خونگی های ده متری تو

اررررره همین تو کار خیر بکنی
تو که جز کشت و کشتار کار دیگه ای نمی کنی
ایییی دوقلوهای عزیزممممم

تا جایی که می دونم و همه شلهدن تنها دوبار زوج های متفاوتی با اولین زوجم داشتم
بقیشون همه یه نفر بودن
تازه بار اخر به این خاطر بود که شروین زوج اولم رو نمیشتاخت

آره!! من کودک درونم بیش فعاله!!!

باشه بابا ، دیگه عاشقت نیستم! میرم سراغ یکی دیگه!

حیوونای من خیلیم خوشگلن . . . دلتم بخواد!

من آدم خیّریم! مطمئن باش!

اوه مای گاد!
زوج اولت فعلا در قید حیات نیست
تازه اصن تو باغ حرفای ما نیس! گیــــــجه!
تازه کی گفته همه میشناسنش؟ اینجا کسی اون روزا رو یادش نمیاد!

ببینم کدوم دوقلو ها رو میگید ؟

بچه های سابق محمد حسینو میگیم!

smhmma
2014/01/08, 13:24
چرا بچه های قدیم یادشون میاد
ولی فک کنم اگر اینا رو ببینه من و تو رو با هم می کشه
خخخخخ

Galexy
2014/01/08, 13:49
نوچ!کسی یادش نیس!

نترس برادر اینجا خشونت نداریم

He$tiA
2014/01/08, 14:22
محمد مهدی بزنم نصفت کنم؟
داری مسخره میکنی؟((104))

چی فک کردی ؟ فک کردی من میخوام داداشمو بدبخت کنم؟
اصلا چنین فکری نکن...

معلومه......من......((102))((102))((102))( (102))((102))((102))((102))((102))((102))((102))(( 102))((102))((102))

M.Mahdi
2014/01/08, 16:39
همون دوقلو های قدیم ؟؟
اونا که خیلی تو فروم فعالیت نمی کردن !

aftab
2014/01/08, 17:07
معلومه......من......((102))((102))((102))( (102))((102))((102))((102))((102))((102))((102))(( 102))((102))((102))

خب خب مث اینکه یه داوطلب پیدا کردیم((200))

He$tiA
2014/01/08, 17:41
خب خب مث اینکه یه داوطلب پیدا کردیم((200))
من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟اون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/فکرشم نکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من فقط گفتم که بدونی توی سایت کی پنجه ی افتابه((102))((102))((102))((102))((102))((1 02))

Hermion
2014/01/08, 18:06
من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟اون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/فکرشم نکن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من فقط گفتم که بدونی توی سایت کی پنجه ی افتابه((102))((102))((102))((102))((102))((1 02))

دیگه دیر شد هستی جوون
این بابا فسیل ما بیشتر از این صبر نداره
باید سریع یه خانوم زیبا براش اختیار کنیم
کی خدمت شما و خانواده برسیم برای امر خیر؟؟؟
پ.ن:به خانواده آمادگی بدی ها ما گله ای می ریم خواستگاری!شامم هستیم.

He$tiA
2014/01/08, 19:08
دیگه دیر شد هستی جوون
این بابا فسیل ما بیشتر از این صبر نداره
باید سریع یه خانوم زیبا براش اختیار کنیم
کی خدمت شما و خانواده برسیم برای امر خیر؟؟؟
پ.ن:به خانواده آمادگی بدی ها ما گله ای می ریم خواستگاری!شامم هستیم.
شما بیاین .....با یه لگد بیرون میرین.......فک کردی من با این سن کم ازدواج میکنم.....نه دخترم 26 سالگی دوست میشیم.....4/5 سال دوستیم بــــــــــــــــــــــــ ــعد ممکنه در 31 یا 32 سالگی ازدواج بنمایم....از اینکه یکی بخواد بهم دستور بده یا اصولا از لفظ شوهر بدم میاد

Hermion
2014/01/08, 19:28
بی خی هستی جون
دلت می یاد این بابای خوشتیپ منو منتظر بذاری؟
اصلا دلت می یاد منوووو از خونتون بیرون کنی؟؟؟؟؟؟

smajids
2014/01/08, 19:37
خبر ندارین دو تا داوطلب وجو داره یکی مهسان و دیگری رالوگا
و البته شعارش ممد هم اینه ما منتظر سومی هستیم

He$tiA
2014/01/08, 19:46
خبر ندارین دو تا داوطلب وجو داره یکی مهسان و دیگری رالوگا
و البته شعارش ممد هم اینه ما منتظر سومی هستیم
مجید دستتو میشکونم تا نتونی تایپ کنیا..............با دم شیر بازی نکن................مـــــــــــــ ــــــــن لیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــام رو بــــــــــــــــــه هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــچ کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــس ترجــــــــــــــــــــــ ـــــیح نمـــــــــــــــــــــــ ـــــــی دم
بدان.....((68))((68))((68))((68))((102))((102) )((102))((102))((102))شوخی نمودم ولی لطفا با من در این مورد شوخی نکنین خیلی حساسم((81))((81))((81))اینم کتکته حالا بازم به من میگی داوطلب؟؟؟؟؟

Hermion
2014/01/08, 19:49
مجید دستتو میشکونم تا نتونی تایپ کنیا..............با دم شیر بازی نکن................مـــــــــــــ ــــــــن لیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــام رو بــــــــــــــــــه هیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــچ کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــس ترجــــــــــــــــــــــ ـــــیح نمـــــــــــــــــــــــ ـــــــی دم
بدان.....((68))((68))((68))((68))((102))((102) )((102))((102))((102))شوخی نمودم ولی لطفا با من در این مورد شوخی نکنین خیلی حساسم((81))((81))((81))اینم کتکته حالا بازم به من میگی داوطلب؟؟؟؟؟

بابا آخه انصافه؟
اون لیام اصلا ادمه؟
حیف این بابای من نیست؟
چطوری تونستی با احساسات پاک این جوان فسیل بازی کنی؟

smajids
2014/01/08, 19:58

واقعا شما خانم ها چقدر زود عصبانی میشید
اون کتکی که زدی جاش مونده((104)) فکر کنم دیگه باهات شوخی نکنم !!!!!!!!!!!!!!!!

He$tiA
2014/01/08, 20:03
بابا آخه انصافه؟
اون لیام اصلا ادمه؟
حیف این بابای من نیست؟
چطوری تونستی با احساسات پاک این جوان فسیل بازی کنی؟
خیلی بیشتر از آدمه...............و اصولا ایشون هیچ حسی به من دارن تو اینجوری میگی؟؟؟؟؟
فسیل ها هم اصلا ادم نیستن(اثار و بقایای به جا مانده ی گیاهان و جانوران در پوسته ی زمین میشه فسیل)
((102))((102))((102))((102))((102))((79))((79))((7 9))((79))((79))((79))((114))((114))((114))((114))( (114))((102))((102))((102))((102))((102))

واقعا شما خانم ها چقدر زود عصبانی میشید
اون کتکی که زدی جاش مونده((104)) فکر کنم دیگه باهات شوخی نکنم !!!!!!!!!!!!!!!!

نه شوخی بکن.............جنبه دارم ولی خب تو این موضوع متاسفانه حساسم....بیا بذار جاشو بوس کنم خوب شی.....((202))((202))((202))((202))((202))((202) )اه اه اه....حالم بهم خورد چقدر ریش داری تو........شدی بز کوهی((102))((102))((102))((102))((102))((102)) ((102))

smajids
2014/01/08, 20:09
خیلی بیشتر از آدمه...............و اصولا ایشون هیچ حسی به من دارن تو اینجوری میگی؟؟؟؟؟
فسیل ها هم اصلا ادم نیستن(اثار و بقایای به جا مانده ی گیاهان و جانوران در پوسته ی زمین میشه فسیل)
((102))((102))((102))((102))((102))((79))((79))((7 9))((79))((79))((79))((114))((114))((114))((114))( (114))((102))((102))((102))((102))((102))

نه شوخی بکن.............جنبه دارم ولی خب تو این موضوع متاسفانه حساسم....بیا بذار جاشو بوس کنم خوب شی.....((202))((202))((202))((202))((202))((202) )اه اه اه....حالم بهم خورد چقدر ریش داری تو........شدی بز کوهی((102))((102))((102))((102))((102))((102)) ((102))

بز کوهی ((206))((206))((206))((206))((206))((206))((206)) خوبه گوسفند نشدم((206))((206))((206)) راستی یه سوال دارم چرا بازی جرات حقیقت رو ادمه نمیدی باید از محمد حسین سوال کنی

Hermion
2014/01/08, 20:14
هستى!!!!!
اين باباى من خيلى عاشقت بروز نمى ده!!!
يعنى در حد ديووانه وار!!
به جان خرزو اگه دروغ بگم((102))!!!
فسيل:آثار و بقاياى موجودات قديمى....

He$tiA
2014/01/08, 20:15
[QUOTE=smajids;32694]بز کوهی ((206))((206))((206))((206))((206))((206))((206)) خوبه گوسفند نشدم((206))((206))((206)) راستی یه سوال دارم چرا بازی جرات حقیقت رو ادمه نمیدی باید از محمد حسین سوال کنی[/QUOTE
چی بپرسم اخه........دوستم نیست بتونم چیزای باحال ازش بپرسم.....از سوالای لوس هم بدم میاد در نتیجه میره قاطی باقالیا......((102))((102))((102))((102))(( 102))
پ.ن:برو ریشاتم بزن این دفعه خواستم بوست کنم حالم به نخوره.......
راستی هرماینی جان بابای شما باید اینکارو بکنه.......باید غرورشو زی پا بذاره......کشک نیست که.....((102))((102))((102))((102))((102))((102) )((114))((114))((114))((114))((114))((102))((102)) ((102))((102))((102))

smajids
2014/01/08, 20:23
[QUOTE=smajids;32694]بز کوهی ((206))((206))((206))((206))((206))((206))((206)) خوبه گوسفند نشدم((206))((206))((206)) راستی یه سوال دارم چرا بازی جرات حقیقت رو ادمه نمیدی باید از محمد حسین سوال کنی[/QUOTE
چی بپرسم اخه........دوستم نیست بتونم چیزای باحال ازش بپرسم.....از سوالای لوس هم بدم میاد در نتیجه میره قاطی باقالیا......((102))((102))((102))((102))(( 102))
پ.ن:برو ریشاتم بزن این دفعه خواستم بوست کنم حالم به نخوره.......
راستی هرماینی جان بابای شما باید اینکارو بکنه.......باید غرورشو زی پا بذاره......کشک نیست که.....((102))((102))((102))((102))((102))((102) )((114))((114))((114))((114))((114))((102))((102)) ((102))((102))((102))

بازیه دیگه حتما که نباید دوست باشه ، ممد حسین خودش که چیزی نگفته بیچاره((58)) بچه های دیگه میخوان اذیتش کنن مثل هرمیون و مهسان
پ .ن : من ریشام رو نمیزارم زیاد بلند شه اما دوستم ندارم ریشام رو بزنم

He$tiA
2014/01/08, 20:30
[QUOTE=Raloga;32699]

بازیه دیگه حتما که نباید دوست باشه ، ممد حسین خودش که چیزی نگفته بیچاره((58)) بچه های دیگه میخوان اذیتش کنن مثل هرمیون و مهسان
پ .ن : من ریشام رو نمیزارم زیاد بلند شه اما دوستم ندارم ریشام رو بزنم
خودم حال میکنم با آزار ولی بذار با بچه ها(دوستان خوبم....مانیاو هلیا و درسا)که استادان من نیز هستند همفکری میکنیم یه چیزی میپرسم
پ.ن:تو غلط میکنی ریش نمیزنی....میگم خود لیام بیا واست بزنه ها!!!!!!!!

Hermion
2014/01/08, 20:33
اصلا چه معنى مى ده عشق و عاشقى؟؟؟
استغفرالله!!!
پناه مى برم بر تو خدايا از اين دوره كه آخر الزمون شده!!
بچه هاى مردم سر و گوششون مى جنبه!!
اين پيرپاتالا هم برا ما عاشق مى شن!!
من تو رو هستى جان مى شونم سر سفره ى عقد و مهسانم محمد حسينو مى ياره!
جرعت دارين بگين نه تا با غضب خانواده ى اصيل اره برقى رو برو بشين!
تا خطبه جارى بشه هم حق ندارين هم ديگه رو ببينين!
چه معنى داره اصلن؟؟؟؟

smajids
2014/01/08, 20:40
[QUOTE=smajids;32709]
خودم حال میکنم با آزار ولی بذار با بچه ها(دوستان خوبم....مانیاو هلیا و درسا)که استادان من نیز هستند همفکری میکنیم یه چیزی میپرسم

خب خود لیام عاشق back street boys بوده واسه همین اومده وان دایرکشن و همه ی بک استریت بویز ها گفتن طرفدار وان دایرکشن باشین پس منی که طرفدار بک استریت هستم طرفدار وان دایرکشن هم هستم خب حالا لیام از انگلستان میخواد پاشه بیاد ریش های منو بزنه دمش گرم((58))
راستی من یه بار لیام رو از نزدیک دیدم اونم در المان ، پسری بدی به نظر نمیاد اما یکمی خود خواهه

[QUOTE=smajids;32709]

خب خود لیام عاشق back street boys بوده واسه همین اومده وان دایرکشن و همه ی بک استریت بویز ها گفتن طرفدار وان دایرکشن باشین پس منی که طرفدار بک استریت هستم طرفدار وان دایرکشن هم هستم خب حالا لیام از انگلستان میخواد پاشه بیاد ریش های منو بزنه دمش گرم((58))
راستی من یه بار لیام رو از نزدیک دیدم اونم در المان ، پسری بدی به نظر نمیاد اما یکمی خود خواهه

He$tiA
2014/01/08, 20:44
[QUOTE=Raloga;32721]

[QUOTE=Raloga;32721]

الگوش الان جاستین تیمبرلیکه.....تازه اون براش فرقی نداره که.....همش شبا بلیط میگیره میاد با من شام بخوره و میگه چقدر از اون سوفیای لعنتی بدش میاد....امشب که اومد بهش میگم بیاد خونتون ok?????
ولی خیلی بامزه س تو کنسرت جلو همه شلوار هری رو کشید پایین....خخخخخخخخخخخخ.....((102)) ((102))((102))((102))

smajids
2014/01/08, 20:51
[QUOTE=Raloga;32721]

الگوش الان جاستین تیمبرلیکه.....تازه اون براش فرقی نداره که.....همش شبا بلیط میگیره میاد با من شام بخوره و میگه چقدر از اون سوفیای لعنتی بدش میاد....امشب که اومد بهش میگم بیاد خونتون ok?????
ولی خیلی بامزه س تو کنسرت جلو همه شلوار هری رو کشید پایین....خخخخخخخخخخخخ.....((102)) ((102))((102))((102))

هری پسر باحالی است اگه یه زمانی رفتی اروپا دیدشون از من به تو نصیحت تنها کسی که خوب تو رو تحویل میگیره هری است برعکس چهرش که به نظر عوضی میاد
اما لیام فکر میکنه از دماغ فیل افتاده

[QUOTE=Raloga;32739][QUOTE=smajids;32730][QUOTE=Raloga;32721]

هری پسر باحالی است اگه یه زمانی رفتی اروپا دیدشون از من به تو نصیحت تنها کسی که خوب تو رو تحویل میگیره هری است برعکس چهرش که به نظر عوضی میاد

He$tiA
2014/01/08, 20:59
[QUOTE=Raloga;32739][QUOTE=smajids;32730]

[QUOTE=Raloga;32739][QUOTE=smajids;32730]

ببخشید اما هری مال من نیست متعلق به هلیاست تازه من از چشم رنگیا خوشم نمیاد.........فقط سبز تیره....ولی راست میگی هری به طرفاش اهمیت میده به خاطر همین بود که تیلور باهاش به هم زد تازه هری یه کار دیگم میکنه که نمیگم سایت فیلتر نشه.....((102))((102))((102))

Cyrus-The-Great
2014/01/08, 21:21
در مجموع خییییلی خوش اشتهایید...

He$tiA
2014/01/08, 21:23
در مجموع خییییلی خوش اشتهایید...
خیلی بی ادبی........بی شعور دیووونه
((81))((81))((81))((81))((81))((81))((81))((81))(( 81))((81))
از مجید محکم تر زدم کبود شه با صورت زخم بری دانشگاه((68))((68))((68))((68))((68))((102) )((102))((102))((102))((102))

Cyrus-The-Great
2014/01/08, 21:27
از مجید محکم تر زدم کبود شه با صورت زخم بری دانشگاه((68))((68))((68))((68))((68))((102) )((102))((102))((102))((102))

اخخخ بابا جنبه نداریا!!! بعد میگی جنبه دارم..((104))((104)) ببخشید بابا...

پپن من هنوز دانشگاه نمیرم...((81))

He$tiA
2014/01/08, 21:39
اخخخ بابا جنبه نداریا!!! بعد میگی جنبه دارم..((104))((104)) ببخشید بابا...

پپن من هنوز دانشگاه نمیرم...((81))
همون طور که گفتم در این مورد حســـــــــــــــــــــــ ـــــــاســــــــــــــــ ـــــــــــــــم
هر چی امیدوارم تو دبیرستان بچه ها بهت بخندن خخخخخخخخخخخخخخخخخ..........ولی به جان مانیا باجنبه هستم!!!!سر عربی(معلم در مورد حمار صحبت میفرمودن و رو تخته نمیدونم چرا؟؟؟عکس خر رو کشیده بود) دوستم تو کلاس بهم گفت خانوم چرا عکس هستی رو کشیدین من نه تنها ناراحت نشدم بلکه باحالم بود منم گقتم اره درسا جان ولی اینجا فیگورم بده باید یکی دیگه رو بذارم
اون وقت به من میگی بی جنبه؟؟؟بیا جای سیلی تو هم بوس کنم خب شی........من دوست ندارم تو مدرسه کسی به داداشم بخنده((202))((202))((202))((202))((202))((202 ))((202))((202))((202))((202))((202))((58))((58))( (58))((58))((58))((58))

feel
2014/01/08, 21:43
نوچ!کسی یادش نیس!

نترس برادر اینجا خشونت نداریم

چی میگی خواهرم... پس من اینجا چی هستم!!!!!
یعنی می گی منم یادم نمیاد؟
یعنی پلیس باشی و همچین نکاتی از جلوی چشمت رد بشه و نبینی؟؟؟؟

ایول مهسان نشون میده که خاله / عمه ی خیلی خوبی هستی که هنوز با گذشت این همه مدت فراموش نکردیشون :) :) جدی جدی انتظار نداشتم یادت باشه. فقط چند نفر یادشون مونده بود.

محمدمهدی می تونی مترجم خوبی هم بشیا!!! اون موقعی هم که دارن به شیوه ی خودش حرف می زد، این تو و مهسان بودید که وظیفه ی خطیر ترجمه رو به عهده می گرفتید!!!!!

محمدمهدی اون دوتا نه... دوقلوهای خودش... یادت نمیاد داشتیم دنبال اسم براشون می گشتیم!!!!!!؟؟؟

+ دوستان خیلی جدی نگیرید بحث رو بیخیال. ;)

smajids
2014/01/08, 23:42
چی میگی خواهرم... پس من اینجا چی هستم!!!!!
یعنی می گی منم یادم نمیاد؟
یعنی پلیس باشی و همچین نکاتی از جلوی چشمت رد بشه و نبینی؟؟؟؟

ایول مهسان نشون میده که خاله / عمه ی خیلی خوبی هستی که هنوز با گذشت این همه مدت فراموش نکردیشون :) :) جدی جدی انتظار نداشتم یادت باشه. فقط چند نفر یادشون مونده بود.

محمدمهدی می تونی مترجم خوبی هم بشیا!!! اون موقعی هم که دارن به شیوه ی خودش حرف می زد، این تو و مهسان بودید که وظیفه ی خطیر ترجمه رو به عهده می گرفتید!!!!!

محمدمهدی اون دوتا نه... دوقلوهای خودش... یادت نمیاد داشتیم دنبال اسم براشون می گشتیم!!!!!!؟؟؟

+ دوستان خیلی جدی نگیرید بحث رو بیخیال. ;)

غزل خانم شما بیشتر شکل پلیس مخفی میدی یه هو میای و درتاریکی میری

هستی امشب دسته بزن داری
من که تا حالا از هیچ خانمی نترسیدم به غیر از تو
بیچاره به همسر یا نامزد با......... آینده که قراره باهم باشید فکر کنم سر دو روز فرار کنه الان منو واسه این حرف ها نزنی این ها حرف یه دوست است که خوبی ات رو می خواد

smhmma
2014/01/08, 23:46
با تشکر از تمام مسءولان و افراد زیربط و دست اندر کاران عزیز این مجموعه و تاپیک و تمام کسانی که سعی دارن دستی دستی منو به اغوش باز عزراءیلل برسانذ
و با تشکر از داوطلب عزیز رالوگا و تشکر از مجید حقوقی(بروزن سوزوکی) هرچند که مهسان خواهرمه و داوطلب نیست
ه با نهیت زحماتشون سعی دارن من رو بفرستن قعر جهنم
رالوگا فرزندم من این لیام رو نمیشناسم ولی به نظرم بهترین کار درمواقع لزوم درمورد همچین ادمایی اینه وقتی روبروشونی با شدت هرچه تمام تر رو به جلو لگد بزنی تا اون ادم مغرور سر تعظیم جلوت فرود بیاره
بعله
متوجه قصیه شدید؟؟
بهبه غزل بیا منو نحات بده دختر
من از مایتابه های.... وححشت دارم
چون هربار که باهاش می زنتم باید یک روز بی غذایی بکشم اخه مایتابه ههه خراب میشه نمی شه غذا درس کرد
خخخخخ
رالوگا می تونی به امید این که بیام ابراز علاقه کنم بشینی تا زیر پای مهس ... نه هرمیون علف سبز بشه
و یه چن روزه هی دارم خودمو توی کت و شلوار تصور می کنم
درواقع دارم به این فکر میوفتم که برم بخرم
اووووم باید جالب باشه
درضمن دوستان من نخوام زن بگیرم باید کی رو ببینم؟؟بابا من اندازه ی فتحعلی شاه فلون فلونن شده و حتی بیشتر تا به حال زن داشتم دیگه فقط ادمای خاصی نظرمو جلب می کنن
راستی رالوگا به نظرت تا 32سالکی ترشی لیته نشوی؟؟شایدم بادمجون؟؟سیر؟؟اقا سگ تو ضرر خییییار شووووور خخخخ

با تشکر از تمام مسءولان و افراد زیربط و دست اندر کاران عزیز این مجموعه و تاپیک و تمام کسانی که سعی دارن دستی دستی منو به اغوش باز عزراءیلل برسانذ
و با تشکر از داوطلب عزیز رالوگا و تشکر از مجید حقوقی(بروزن سوزوکی) هرچند که مهسان خواهرمه و داوطلب نیست
رالوگا فرزندم من این لیام رو نمیشناسم ولی به نظرم بهترین کار درمواقع لزوم درمورد همچین ادمایی اینه وقتی روبروشونی با شدت هرچه تمام تر رو به جلو لگد بزنی تا اون ادم مغرور سر تعظیم جلوت فرود بیاره
بعله
متوجه قصیه شدید؟؟
بهبه غزل بیا منو نحات بده دختر
چون هربار که باهاش می زنتم باید یک روز بی غذایی بکشم اخه مایتابه ههه خراب میشه نمی شه غذا درس کرد
خخخخخ
رالوگا می تونی به امید این که بیام ابراز علاقه کنم بشینی تا زیر پای مهس ... نه هرمیون علف سبز بشه
اووووم باید جالب باشه
درضمن دوستان من نخوام زن بگیرم باید کی رو ببینم؟؟بابا من اندازه ی فتحعلی شاه فلون فلونن شده و حتی بیشتر تا به حال زن داشتم دیگه فقط ادمای خاصی نظرمو جلب می کنن
راستی رالوگا به نظرت تا 32سالکی ترشی لیته نشوی؟؟شایدم بادمجون؟؟سیر؟؟اقا سگ تو ضرر خییییار شووووور خخخخ

He$tiA
2014/01/08, 23:49
من معمولا همه رو نمیزنم....امشب از اون شبابود .....گیتارم رفته بود رو اعصاب /3 ساعت کلاس فرانسه بودم(شبیه برج ایفل شدم)/و...
درنتیجه عصبانیتمو خالی نمودم......ولی راست میگی.....من خیلی ترسناکم.........هه هه هه((102))((102))((102))((102))((102))((102))((10 2))((102))
ولی شمام لوس میزنین...دوستم یه بار اومد اینجا گفت هستی اینا چقدر بی مزه و لوسن.........حالا اگر ناراحت شدین
((202))((202))((202))((202))((202))((202))((202))( (202))مال تو مجید جان((202))((202))((202))((202))((202))((202))(( 202))مال تو علیرضا جان
امشب همچنان دارم محبت میکنما!!!!!!!!!!حواستون باشه....
در ضمن محمد حسین جان من داوطلب نبودم.....هرماینی اصرار میکنه
و دوست دارم پیر دختر بشم اصلا تو چه کار داری....نمیخوام کسی واسم تصمیم بگیره......
تازه من نشستم تو بیا علاقه ابراز کن...هه باش تا منتظر بمونم

smajids
2014/01/09, 01:11
من لوس نیستم اما بی مزه هستم((3))((3))

shiny
2014/01/09, 08:45
اخر سر تکلیف عروسی چی شد کنسل شد؟؟؟؟؟؟؟؟((66))((228))
ای بابا دلمونو خوش کردیم وسط امتحانا یه حالی بکنیم....

aftab
2014/01/09, 10:53
نه بابا کنسل شی.چشم مهسانو دور دیدین.....عروسی هست.محمدحسین بخوای زن نگیری باید اره برقی مهسانو ببینی.انتخاب با خودته((206))

Galexy
2014/01/09, 13:35
با تشکر از تمام مسءولان و افراد زیربط و دست اندر کاران عزیز این مجموعه و تاپیک و تمام کسانی که سعی دارن دستی دستی منو به اغوش باز عزراءیلل برسانند

متوجه قصیه شدید؟؟
به به غزل بیا منو نحات بده دختر
خخخخخ
اووووم باید جالب باشه

خواهش میکنم داداش ، اینا وظیفست!

خوب براتون بگم که تا اینجا رالوگا و هرمیون و دو تا از عزیزان سایت (خودشون میدونن کیا!!خخخخ!) توی لیستن !
منم داوطلب نیستم ، بنده خواهرشم!

قعر جهنم؟دلتم بخواد بچه ! دخترای سایت همه عــــــــــالین!

غزل جان داداشم شوخی میکنه!

ماهیتابه های کی؟
عــــــــــــــاقــــــــ ـــــــــا من یادم نمیاد اینجا کی با ماهیتابه کار می کرد؟
نترس کسی نمی زنتت! هواتو دارم!

من نمیدونم تو این عمر درازت تا حالا به کسی ابراز علاقه کردی؟
خوب بکن دیگه!

کت و شلوار؟ دوستان بعله رو از داماد گرفتیم!!
بریم سراغ عروس!

اونی که خیلی زن داشت ناصرالدین شاه بود دلبندم!!!

نه بابا کنسل شی.چشم مهسانو دور دیدین.....عروسی هست.محمدحسین بخوای زن نگیری باید اره برقی مهسانو ببینی.انتخاب با خودته((206))

پریسا همیشه هوای منو داره ! ایول بهت خواهر!

راس میگه!

Hermion
2014/01/09, 15:37
مهسان جان!!!!!!
من دخترشم ها!!!!!!
در واقع یه جواریی می شه گفت تو عمه بزرگمی!!!!!

smhmma
2014/01/09, 15:46
من کی رضایت دادم؟؟؟
پس چرا خودم نفهمیدم؟؟

حانیه حالا من گفتم دخترم ولی خودمونیم تو که دخترم نیستی

مهسان تو چه اصراری داری منو شوو...نه ببخشید زن بدی
اصن خودت ترشیدی
اقا از این لحظه باید برای مهسان ششووووووور پیدا کنیم
مجید سوزوکی خوبه
اسی ترقه هم بد نیست
ولی نه اینا کلاس کارشون پایینه

حمید بازوکا
امیر دینامیت
سیا خوناشام
اینا خوبن

Hermion
2014/01/09, 15:55
جای دخترت که هستم!!!

He$tiA
2014/01/09, 16:16
ببین محمدحسین جان داری زیادی حرف میزنی...ادم با دختر خودش(اونم دختر به خوبی حانیه که میخواد دل بابای فسیل به درد نخوری مث تو رو شاد کنه)اینجوری رفتار میکنه
نذار پامو بلند کنم شوت شی رو سی و سه پل
حانیه برو خواهرم...هواتو دارم...((102))((102))((102))

Hermion
2014/01/09, 16:44
منم از این به بعد طرف تو ام هستی ججووون!!!
تقصیر منه می خواستم برا این آقای محترم آستین بالا بزنم

smhmma
2014/01/09, 17:02
اقا چرا زود قضاوت می کنید ؟؟می خواستم بگم تو عزیز تر از دخترمی حانیه بععععله دروغوم خوتی و هفت ج...اقا اصن چون هستی دخالت کرد توی حرفای پدر و دختر خودش باید بیاد زنم بشه شانس اوردی هستی من خیلی شوووور خوب و خوشتتیپیم بعلهه خواهرم میدونه مهههههسان؟؟از اونجایی که هستی خودش داوطلب بود و اینا خرج عروسی و ... هم با خودشا گفته باشم خخخخخخخ اینم برای شادی روح خواهر گلم و دخترم و اونایی که هی دنبال عروسی بودن

argotlam
2014/01/09, 17:27
آخ جون........!!!((2))((2))((2))
شیرنی می خوایم یالا، شیرنی می خوایم یالا!((212))

He$tiA
2014/01/09, 17:32
اقا چرا زود قضاوت می کنید؟؟می خواستم بگم تو عزیز تر از دخترمی حانیهبععععلهدروغوم خوتی و هفت ج...اقا اصن چون هستی دخالت کرد توی حرفای پدر و دختر خودش باید بیاد زنم بشهشاننس اوردی هستی من خیلی شوووور خوب و خوشتتیپیمبعلهه خواهرم می دونهمهههههسان؟؟از اونجایی که هستی خودش داوطلب بود و اینا خرج عروسی و ... هم با خودشا گفته باشمخخخخخخخاینم برای شادی روح خواهر گلم و دخترم و اونایی که هی دنبال عروسی بودن
چند بار بگم من داوطلب نیــــــــــــــــــــــس ـــــــــــــــــــــــــ ـتم
من دخالت نکردم فقط خواستم بدونی نمیتونی با احساسات دخترت بازی کنی........من همیشه هوای خواهرام و دوستامو دارم
کی گفته من زنت میشم که بخوام خرج عروسی رو بدم
نه فرزندم من از اون دست نیافتنی هام.....تو کهکشان ها دنبالم بگرد..................LoL((102))((102))((102)) ((102))((102))((114))((114))((114))((114))((102))( (102))((102))((102))

اقا چرا زود قضاوت می کنید؟؟می خواستم بگم تو عزیز تر از دخترمی حانیهبععععلهدروغوم خوتی و هفت ج...اقا اصن چون هستی دخالت کرد توی حرفای پدر و دختر خودش باید بیاد زنم بشهشاننس اوردی هستی من خیلی شوووور خوب و خوشتتیپیمبعلهه خواهرم می دونهمهههههسان؟؟از اونجایی که هستی خودش داوطلب بود و اینا خرج عروسی و ... هم با خودشا گفته باشمخخخخخخخاینم برای شادی روح خواهر گلم و دخترم و اونایی که هی دنبال عروسی بودن
من کجام شبیه داوطلب هاست؟؟؟؟؟
من عمرا زنت بشم.....من از دست نیافنی هام.....تو کهکشان ها دنبالم بگرد
((102))((102))((102))((102))((102))

ThundeR
2014/01/09, 17:33
والا تا اونجا که ما داشمونو شناختیم، بچه ی خوب و ناز و گل و با مرام و با معرفتیه.((58))
بالاخره با این همه تجربه بایدم اینجوری باشه.((206))
نا سلامتی پدر بزرگ سایت بیده.((9))((9))((9))
البته گرچه من زیاد نمی شناسمت چون سنم اونقدر قد نمی ده دادا!!!!!!((81))

پ،ن: بینم بابابزرگ، اینجا اسپم و کل کل آزاده؟

aftab
2014/01/09, 18:35
بله محمدحسین دید بحث خوبه و مفیده واسش آزادش کرد((102))
مهسان من همیشه پشتتم......فقط زود استینو بالا بزن ظاهرا محمدحسین بله رو داد

He$tiA
2014/01/09, 18:50
بله محمدحسین دید بحث خوبه و مفیده واسش آزادش کرد((102))
مهسان من همیشه پشتتم......فقط زود استینو بالا بزن ظاهرا محمدحسین بله رو داد
جون مادرتون اون دیوونه رو به من نچسبونین....((9))((9))((9))((102))((102))( (102))

smhmma
2014/01/10, 07:12
ممنون مجبید جان لطف داری

هستی تا دو روز پیش که با وقار و اقا بودم چی شد الان شدم دیوونه؟؟

من اینجا هستم فقط برای اینکه اسباب تفریح شما توی این تاپیک باشم
پس بیاید این نفریحو ایجاد کنیم
خودتون جلوی پای خودتون سنگ نندازید

بگذریم
خخخخخخ
هستی شما تو کهکشان ها نیستی شما دو قدم اون ورتری
زیاد خودتو دور تصور نکن
خیلی نرو بالا که سرت می خووره به سقف همسر ایندهه خخخخخخخخ
اقا فقط یه نکته من قبلا زن ذلیل بودم ولی الان نیستمااااا
خخخخخ

اها و یه چیز دیگه هر اتفاقی توی این تاپیک میوفته مال همین تاپیکه نه کل سایت اگر من زن گرفتم فقط توی همین تاپیک زن گرفتم

Galexy
2014/01/10, 07:27
عاقا یه لحظه همه سکوت پیشه کنید خواهر داماد میخواد حرف بزنه!!!

بنده طی این موضوع شوهر دادن به یه مشکل برخوردم!
یکی به شدت تهدیدم کرده!
اسم نمیبرم
بچه های قدیم خودشون حدس بزنن، بچه های جدیدم بپرسن!!
اگه مشکل حل شد شیرینی عروسی با خودم! خخخخ!

پ.ن :فرزندان در حین انجام اعمال خواستگاری بیایید عفت ( عزت ، شوکت، فخری، شراره،.... ) کلام رو حفظ کنیم

smhmma
2014/01/10, 07:45
هاهاهاهاهاهاهاهاهاها
دمش گرم
بهت اخطار داده بودم خواهر گلم
گفته بودم میاد سراغت حالتو می گیره خودت باور نکردی
خخخخخخخخخخخخخخ خیلی دمش گرم خیلی حال کردم

کسی که چیز بدی نگفته تا به حال
من که ندیدم کسی چیز بدی بگه

Galexy
2014/01/10, 07:51
اووووووووی تقصیر توءه!
خودم میدونم!

smhmma
2014/01/10, 08:07
به من چه؟؟؟؟؟
به نظرت من می تونم مجبور به کاریش بکنم؟؟؟
ولی بازم دمش گرم خیلی گله

Hermion
2014/01/10, 09:03
به من چه؟؟؟؟؟
به نظرت من می تونم مجبور به کاریش بکنم؟؟؟
ولی بازم دمش گرم خیلی گله

راستشو بگو محمد حسين!!
زندگى مشتركتو از همين اول با دروغ خرابش نكن!
بيا جلو همه مثل يك ممممممممرد سرت و بگير بالا بگو كيه؟

smhmma
2014/01/10, 09:10
کی کیه؟؟؟
....

He$tiA
2014/01/10, 09:18
ممنون مجبید جان لطف داری

هستی تا دو روز پیش که با وقار و اقا بودم چی شد الان شدم دیوونه؟؟
من اینجا هستم فقط برای اینکه اسباب تفریح شما توی این تاپیک باشم
پس بیاید این نفریحو ایجاد کنیم
خودتون جلوی پای خودتون سنگ نندازید

بگذریم
خخخخخخ
هستی شما تو کهکشان ها نیستی شما دو قدم اون ورتری
زیاد خودتو دور تصور نکن
خیلی نرو بالا که سرت می خووره به سقف همسر ایندهه خخخخخخخخ
اقا فقط یه نکته من قبلا زن ذلیل بودم ولی الان نیستمااااا
خخخخخ

اها و یه چیز دیگه هر اتفاقی توی این تاپیک میوفته مال همین تاپیکه نه کل سایت اگر من زن گرفتم فقط توی همین تاپیک زن گرفتم
هنوزم آقایی ولی خب از لحاظ همسری خیلی دیوونه ای((102))((102))((102))((102))

smhmma
2014/01/10, 09:30
خخخخخخ نه این که خیلی خل منگل نیستی؟؟؟

He$tiA
2014/01/10, 09:35
خخخخخخخ هیتی هرچی باشه به خل منگلی تو که نیستم
هستم؟؟؟
نه من خل نیستم.دیووووووووووووووووو وونم
خداییش تو عمرم هر وقت خواستم جدی باشم نشد....یه مقدار که سعی کنم بقیه فکر میکنن ناراحتم
گیری کردیما......!!!!!!!!!!!((102))((102))((102)) ((102))

aftab
2014/01/10, 09:36
همینجا حدس بزنیم یا حدسمونو پ.خ کنیم؟ من میدونم کیه

smhmma
2014/01/10, 09:48
ای دانا حدست رو برای خودت نگه دار
درضمن کاملا امکان داره اشتب زده باشی
اقا بریم سر بحث خودمون بح

بحث شیرینه ازدواج
خخخخخخخ

aftab
2014/01/10, 09:54
واه واه واه....پسره ی چشم سفید چه پررو شده.

ThundeR
2014/01/10, 09:58
برید بابا، هر کی می خواد باشه، باشه. فقط واسه من دعوت نامه بفرستید(واسه ازدواجتون خخخخ. اگه هنوز ازدواج نکردید...خخخخخخ) چون نفرستید سایتو رو سرتون خراب می کنم. خخخخخخخ( من تقصیر ندارم انقدر خخخخخ آخر حرفام میارم. تقصیر خودته محمد حسین)

Galexy
2014/01/10, 09:59
پریسا حدستو به خودم بگو!

راس میگی پریسا،محمد حسین خیلی انگار خوشش اومده...
فک کردی دخترای پایونییر همینجوری میان زن تو بشن؟
تازه وقتی مهسان دیگه کنار کشیده؟ نه خیر داداش!
تا حالاشم به خاطر وساطت من بوده! خخ!

مستر مجید به روی چشم ، یه غذا اضافه تر میگیریم!

Fateme
2014/01/10, 10:07
ای دانا حدست رو برای خودت نگه دار
درضمن کاملا امکان داره اشتب زده باشی
اقا بریم سر بحث خودمون بح

بحث شیرینه ازدواج
خخخخخخخ

لیلی خواهر اون ماهیتابه اتو یه مین قرض بده....
بنـــــــــــگ!!!!!!! تو خجالت نمیکشی محمدحسین؟؟؟؟ بحث شیرین؟؟؟؟ چشمم روشن...وایسا ببینم ورپریده،وایسااااااااا....مه سان روشن کن اون اره برقیو، ده دفعه بهت گفتم جلو روی بچه نزن این حرفا رو، بیا حالا تحویل بگیر!!!((81))

shiny
2014/01/10, 10:09
یوهوووو عروسی ((215))((215))((217))((217))
حواستون باشه من و زهرا جزو اولین مهموناییم ها
من نمیدونم کدوم یکیتون عروسیو میگیره فقط باید بترکونین
اق دوماد که بله رو داد برین عروس خانومو راضی کنین ها راستی نزنین اق دوماد و نابود کنین بچه روز عروسیش قیافش شبیه ماهیتابه شه هستی دلش نازکه دق میکنه((102))((42))((42))

ThundeR
2014/01/10, 10:11
اگه اره برقی دم دست نی، من یه پتک دارم فک کنم بدردتون بخوره.((114))
تو دیگه چرا محمد حسین؟؟؟ تا وقتی داداشت که من باشم مجرد مونده، نباید از این حرفا بزنی که.....((9))((9))
خواهران گرامی یه فکری هم به حال ما کنید خخخخخخ((79))

Fateme
2014/01/10, 10:14
اگه اره برقی دم دست نی، من یه پتک دارم فک کنم بدردتون بخوره.((114))
تو دیگه چرا محمد حسین؟؟؟ تا وقتی داداشت که من باشم مجرد مونده، نباید از این حرفا بزنی که.....((9))((9))
خواهران گرامی یه فکری هم به حال ما کنید خخخخخخ((79))

بنگاه شادیه مگه برادر من؟؟؟؟؟((206))((206)) این محمدحسینم قراره از هرکدوم از خواهراش یه فصل کتک مفصلو بخوره...لیلی با ماهیتابه، مهسان با اره، خودم با جارو، غزلم ک هس...((6))

حالا شماهم اگه کتک میخوای بیا جلو..((72))

He$tiA
2014/01/10, 10:14
((104))((104))((104))((102))((102))((102))((102)) جیــــــــــــــــــــــ ــد!
اون پتکو بده به من مث اینکه بعضیا بیشتر از محمدحسین نیاز به کتک دارن........!!!!!

ThundeR
2014/01/10, 10:17
محمد حسین، خدا از دست اینا حفظت کنه!!!!
شوخیم سرشون نمی شه.....((114))
تو چجوری با وجود اینا تا حالا زنده موندی؟؟؟؟؟((102))

shiny
2014/01/10, 10:18
بیا نگا همه هوایی شدن اخر سایتمون میشه سایت همسر یابی نه کتابخونی
واستین این دوتا شتر مرغ اول به هم برسن بعد بقیه بیان جلو

حالا من که هیچکارم ولی مثیکه سر خاهرا شلوغه

He$tiA
2014/01/10, 10:20
محمد حسین، خدا از دست اینا حفظت کنه!!!!
شوخیم سرشون نمی شه.....((114))
تو چجوری با وجود اینا تا حالا زنده موندی؟؟؟؟؟((102))

نکنه تو هم میخوای؟؟؟؟؟؟؟؟
البته تو رو باید با بیل زد....بذار برم یکی بیارم......((102))((102))((102))

Fateme
2014/01/10, 10:22
بیا نگا همه هوایی شدن اخر سایتمون میشه سایت همسر یابی نه کتابخونی
واستین این دوتا شتر مرغ اول به هم برسن بعد بقیه بیان جلو

حالا من که هیچکارم ولی مثیکه سر خاهرا شلوغه

بله سر خواهرا شلوغه، ولی وقتی پای اصطلاح برادر اونم از نوع محمدحسینی اش میاد وسط، آب دستته باس بزاری زمین خودتو برسونی....((106))

تقصیر منه که بهاره رو دعوت کرده بودم واسه مجلس عقد...بهاره بدبخت از کار و زندگیش زد گفت باشه از اونور مملکت میکوبم میام اونجا...حالا بزار برسه، قشنگ یه نصیحت مشتی میکنه تو را...

ThundeR
2014/01/10, 10:25
داماد زیر لفظی می خواد تا حرف بزنه؟؟؟؟((206))
اینا دارن خودشونو واست می کشن، اونوقت تو ساکتی؟؟؟((114))((114))
وای محمد حسین تمام دخترا دارن از حسادت می ترکن...خخخخخخخخ......((206))((206))

Galexy
2014/01/10, 10:26
خخخخخخخخخخخخخخ!

گروه خواهران مث اینکه دوباره آغاز به کار کرد!

حسادت چی؟

Fateme
2014/01/10, 10:26

چشمم روشن، میخوای دستت باز باشه تو باقی تاپیک های سایت دنبال زن دوم بگردی؟؟؟؟ اخ خداااااااا قلبم...وای خدااااااااا... باهات چیکار کردن محمدحسین؟؟؟ تو اینجوری نبودی که....((119))

پ.ن:خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخ

smhmma
2014/01/10, 10:30
هاهاهاهاها خوشم میاد رگ پست زنیتون دستمه
چهار کلمه گفتم ببین چه غوغایی شد
من برای خودم نگفتم
برای یکی دیگه بود

چش سفید خودتی پرتو
مهسان واقعا که از تو توقع داشتم بیشتر از این چیزا من رو بشناسی که گول بخوری
فاطمه تو دیگه چرا؟؟؟
واقعا که
فک کنم فقط لیلی منو میشناسه
فک کنم اگر اون بود پست نمی زد چون شک می کرد

مجید من می خواستم درمورد ازدواج هستی با یه نفر دیگه بحرفیم که تو پیدآ شدی از قضا بدرد هستی می خوری

هستی تو که از خداته
چرا وانمود می کنی؟؟من می دونم تو از خداته زن من بشی ولی شرمنده من قصد ازدواج ندارم
به جاش مجیدو پیشنهاد می کنم

He$tiA
2014/01/10, 10:30
چشمم روشن، میخوای دستت باز باشه تو باقی تاپیک های سایت دنبال زن دوم بگردی؟؟؟؟ اخ خداااااااا قلبم...وای خدااااااااا... باهات چیکار کردن محمدحسین؟؟؟ تو اینجوری نبودی که....((119))

پ.ن:خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخ

میگم یارو دیوونهس.....هنوز اولی رو نگرفته میخواد بره سراغ دومی

Fateme
2014/01/10, 10:31

مجید بیا جلو....بیا جلوتر...بیاجلوتر نترس برادر من....د میگم بیا جلو....

بنــــــــــــــگ بنــــــــــــــگ بنــــــــــــــــگ...

دست گلت درد نکنه لیلی جان، شرمنده مجبور شدم ماهیتابه رو قاپ بزنم از این به بعد با همون جاروی خودم میزنمشون...((127))
حسادت کدومه عاقا؟؟؟؟ خوبه ما خواهرا خودمون براش داریم آستین بالا میزنیم...((228))
اگه حسادتی هم باشه از جانب پسراست...((218))

داماد داره کتک میخوره، دیده فعلا اگه حرف نزنه مدرک کمتری علیه اش درست میشه سکوت کرده...((6))

پ.ن: دوستان حنجره ام درد گرفت بس که داد و بیداد کردم، یکی یه چای بده...

smhmma
2014/01/10, 10:32

هاهاهاهاها عالی بود مجید دمت گرم
اره دارن می پوکن

He$tiA
2014/01/10, 10:32
من برای خودم نگفتم
برای یکی دیگه بود

چش سفید خودتی پرتو
فاطمه تو دیگه چرا؟؟؟
واقعا که

مجید من می خواستم درمورد ازدواج هستی با یه نفر دیگه بحرفیم که تو پیدآ شدی از قضا بدرد هستی می خوری

هستی تو که از خداته
چرا وانمود می کنی؟؟من می دونم تو از خداته زن من بشی ولی شرمنده من قصد ازدواج ندارم
داری زیادی حرف میزنیا....حواست باشه ما همه اینجا وایسادیم با سلاح.....میخواستم با کتری بزنمت ولی الان دریل میخوام
کسی داره؟؟؟؟
((102))((102))((102))((102))

ThundeR
2014/01/10, 10:33
نه قربونت!!!! مال خودت جوش بزن.
هستی دو روزه سر منو می زنه.....((81))

shiny
2014/01/10, 10:34
هر کار میکنین عروسیو بهم نزنین عروس داماد اصن مهم نیستن
مجید و هستی هم خوبن ((102))

He$tiA
2014/01/10, 10:35
نه قربونت!!!! مال خودت جوش بزن.
هستی دو روزه سر منو می زنه.....((81))
خوشم میاد ازم میترسین....زن ذلیلای بدبخت((102))((102))((102))((102))((102))

Galexy
2014/01/10, 10:36
عاقا یکم آروم!
بحث چه سریع بالا گرفت!!!!
ایول بهتون!

Fateme
2014/01/10, 10:37
من برای خودم نگفتم
برای یکی دیگه بود

چش سفید خودتی پرتو
فاطمه تو دیگه چرا؟؟؟
واقعا که

هستی تو که از خداته

((210))((210))((210))((210))((210))((210))((210))( (210))((210))((227))

اخ مهسااااااان، اخ لیــــلی، اخ خوهرا....
محمدحسین بگو من طاقتشو دارم...بگو چه خاکی به سرمون شده؟؟؟ بگو چی مصرف میکنی؟؟؟ بگو کدوم رفیق نابابی این بلا رو سرت اورده...((227))((227))((227))((227)) بگو من طاقتشو دارم....

اخ خوهراااااااا داداش گلمونو پرپر کردن...((210))((227))
بگو داداش بگو...فاطمه نیستم حق اون دوستای نابابتو نزارم کف دستشون...

ThundeR
2014/01/10, 10:39
من یکی از دوستای نابابشم......خخخخخخخخخخ.
خودم از راه بدرش کردم .........

He$tiA
2014/01/10, 10:41
حس عجیبی بهم میگه دوس دارم واست شاخ بذارم....

smhmma
2014/01/10, 10:42
خخخخخخ فاطمه اول که نگو داداش مهسان خ حساس شده که فقط خودش خواهرم باشه
بهم بگو پدر یا بابا
یا دوست

دوم تو دوباره اون کوفتیایی که تو اونجا می دن خوورد بچه ها مصرف کردی؟؟؟واقعا که خیلی زشته

ThundeR
2014/01/10, 10:42
بذار تا تلافی اون دفعه که واست گذاشتم بشه.....((58))
پ،ن: این دعوای دو مرغ عاشقه هااااا..... جدی نگیرین....

Galexy
2014/01/10, 10:43
محمد حسین فاطمه هم خواهرته!!
قبولش دارم

قبولش دارم

Cyrus-The-Great
2014/01/10, 10:43
مجید تنت بدجور میخاره....

خواهران بابا بزرگ یکم آروم باشید. فاطمه که یه تخم مرغ کاشت پس کلش دیگه آش و لاشش نکنید تا دیگه نتونه بشینه سر سفره عقد و مجلس عروسی..

smhmma
2014/01/10, 10:44
حس عجیبی بهم میگه دوس دارم واست شاخ بذارم....

خخخخخخخخخ خیلی باحال بود افرین

Fateme
2014/01/10, 10:44

((231))((231))((231))((231))((231))((231))((231))( (231))((231))((231))((231))((231))((231))((231))(( 231))((231))((231))((231))

وقتی 21 روز بنت کردم میفهمی دوست ناباب کسی بودن یعنی چی...

هستی یه لطفی به من میکنی؟؟؟ بیا ده روز زن این ((69))((69))((69)) شو، بعد ده روز خودم طلاقتو میگیرم شناسنامه اتو برمیگردونم...تو این ده روووووز حالشو بگیر...من دستتم میبوسم((221))

ThundeR
2014/01/10, 10:47
منو بن نکن خواهر من.......
آخه پسر به این خوبی کجا دیدید به خدا؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

Fateme
2014/01/10, 10:48
خخخخخخ فاطمه اول که نگو داداش مهسان خ حساس شده که فقط خودش خواهرم باشه
بهم بگو پدر یا بابا
یا دوست

دوم تو دوباره اون کوفتیایی که تو اونجا می دن خوورد بچه ها مصرف کردی؟؟؟واقعا که خیلی زشته

جمله اخرت با منه؟؟؟؟؟ والا من رفیق ناباب ندارم، همین الان مچ یکی از دوستای نابابتو گرفتم....اگه میدونستم من ده روز نیام اینجا تو اینجوری از راه راست خارج میشی هرگز این کار رو نمیکردم...

قبولش دارم

مرسی خواهر...محمدحسین: ((83))

درضمن محمدحسین من وقتی خواهر مهسان هستم، نمیتونم دختر تو باشم که!!!! خواهرخونده خوبه؟؟؟

He$tiA
2014/01/10, 10:50
تو؟؟؟پسر خوب؟؟؟؟
خیلی خنده داره....

Fateme
2014/01/10, 10:51
مجید تنت بدجور میخاره....

خواهران بابا بزرگ یکم آروم باشید. فاطمه که یه تخم مرغ کاشت پس کلش دیگه آش و لاشش نکنید تا دیگه نتونه بشینه سر سفره عقد و مجلس عروسی..

نه کتک رو میتونه بخوره، کت شلوار تنش میره دیگه هیچی پیدا نیست فقط خواهرا کسی تو صورتش نزنه قضیه حله...((3))((3))((3))

پ.ن: علیرضا حواست به خودت باشه ها!!! یهو دیدی توهم به عنوان شریک دزد(رفیق ناباب) که اومده ازش دفاع کنه شناخته شدی...((218))

ThundeR
2014/01/10, 10:52
اگه خوب نیستم، تو چرا انقدر ازم خوشت میاد؟؟؟؟؟؟؟
(ببینم حد تحملتون چقدره!!!!! خخخخخخخخخ)

Fateme
2014/01/10, 10:52

تازه اگه فصلاتو به موقع تحویل بدی فقط ده روز از بنت کم میکنم...تو باید یه بار اب خنک بخوری که دیگه کسی رو از راه راست خارج نکنی...((68))

shiny
2014/01/10, 10:54
هیچ جا باور کن این اولین باره همچین موجودی میبینیم

هیچ جا باور کن این اولین باره همچین موجودی میبینیم

Fateme
2014/01/10, 10:54

ده روزی که احتمال داشت ازت کم شه ماست مالی شد رف....کل انداختن با یکی از دخترای سایت؟؟؟ اونم جلو چشم دوتا از خواهرا؟؟؟؟ متاسفم جرم خیلی بزرگیه...((69))((69))

He$tiA
2014/01/10, 10:56

مجید؟؟؟
یه دلیل بیار من ازت خوشم بیاد
قیافه........نداری
آدم..............نیستی
اخلاق..............هاپو
چرا خوشم بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ThundeR
2014/01/10, 10:56
شوووما که پلیس نیستی...
پلیسه پای خودش گیره ....خخخخخخخ

Fateme
2014/01/10, 10:59
شوووما که پلیس نیستی...
پلیسه پای خودش گیره ....خخخخخخخ
منو میگی؟؟؟؟ من پلیسا رو میزارم تو جیبم دادا...

پ.ن1:دوستان سر جدتون مخاطبتون رو با اسم یا با نقل قول حرفاش مشخص کنید.
پ.ن2: همه این حرفا شوخیه،مدیونه اگه کسی ذره ای قدر سرسوزنی دلخور بشه.

Galexy
2014/01/10, 11:00
دوستان یکی خلاصه کنه بگه قراره کی رو بزنیم!!!!
و اینکه کیا قراره توی پروژه ی ادب کردن پسرا ما رو همراهی کنن!

ThundeR
2014/01/10, 11:01
مجید؟؟؟
یه دلیل بیار من ازت خوشم بیاد
قیافه........نداری
آدم..............نیستی
اخلاق..............هاپو
چرا خوشم بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهتر از من کجا دیدی؟؟؟
بله آدم نیستم، فرشته ای با دو بال زیبا هستم. خخخخخ......

در مورد اخلاقم که بهتره صحبت نکنی.. چون اول باید به مال خودت نگا کنی خخخخخخخ

He$tiA
2014/01/10, 11:01
من هستم.....مهم نیست کی
مسلحم هستم:دندان/اره/بیل/دریل/کلت

shiny
2014/01/10, 11:02

منم اگه میشه هستم سلاحمم لنگ کفش

منم اگه میشه هستم سلاحمم لنگ کفش

Fateme
2014/01/10, 11:03

محمدحسین هنوز مشخص نشده رفتارش به خاطر همنشینی با دوستان نابابه یا چی؟
اگه به خاطر دوستان ناباب باشه که قراره دوستان نابابش رو خفت کنیم و نابود...
اگه خودش باشه که قراره خودش رو حسابی کتک بزنیم...

من ک هی و حاضر اینجام باقی خواهرها رو هم یه ندا بدیم احتمال اینکه بیان هستش...

راستی دوستان من بالاخره بعد از شش ماه اسلحه امو به صورت قطع انتخاب کردم: جارو دستی، یه چاقو ضامن دار هم تو جیبمونه...ولی بیشتر همون جارودستی...

smhmma
2014/01/10, 11:03
فاطی من که از خدامه خواهرم باشی من فقط خواستم مهسان یه دفعه اره برقی رو روشن نکنه
اخه خواهر دوقلومه نمی خوام جلو روش وایسم و ...
مجید اول که پای من گیر نیست
دوم رنک فاطی خیلی بالاست هم رده ی منه و راحت می تونه هرکاری رو بکنه
هستی فیسه نیا مجید خوش قیافه و پرو هست راحت می تونی چهار تا بچم داشته باشی خخخخخخخخخ
رنک فاطی از پلیسا بالاتره فرزند
خیلیم بالاتره
حالا نه خیلیم ولی خوب....
اره مدیونه هرکی دلخور بشه یا جدی بگیره

راستی دارم یاد قدیما میوفتم خیلی خوب شده بحث شاید اولین تاپیکیه که خ ازش لذت بردم توی این سایت
دقیقا عین قدیما

He$tiA
2014/01/10, 11:05
فاطی من که از خدامه خواهرم باشی من فقط خواستم مهسان یه دفعه اره برقی رو روشن نکنه
هستی فیسه نیا مجید خوش قیافه و پرو هست راحت می تونی چهار تا بچم داشته باشی خخخخخخخخخ
خیلیم بالاتره

راستی دارم یاد قدیما میوفتم خیلی خوب شده بحث شاید اولین تاپیکیه که خ ازش لذت بردم توی این سایت
دقیقا عین قدیما

کارت به جایی رسیده واسه من شوهر و بچه پیدا میکنی
اقا اولین نفر محمد حسین
بچه ها بزنیمش...........حمله!!!!!!!!!!!!!!!

smhmma
2014/01/10, 11:07
بابا ناباب کجا بود؟؟
این مجید عادتشه بگه ناباب شوخی می کنه پسرم
هستی دیگه تموم شد با مجید....مزدوج شدی
مهسان تو دلت میاد داداش دوقلوی نازتو بزنی؟؟
تازه گروه خواهرا رو که خودم اموزش دادم
جای بهاره و اعظم و لیلی خیلی خالی
کاش نپتون و محمد مهدیم بودن
همچنین غززززل

Galexy
2014/01/10, 11:07
یاد قدیما به خیر...!

فاطمه ببین برای گروه خواهران عضو جمع آوری کردم!
فقط هرکی میخواد بیاد خودشو کامل معرفی کنه +سلاح مخصوصش
دقت داشته باشید که سلاحتون میشه ناموستون.غیر قابل تعویضم هست .پس در انتخاب سلاح دقت لازم رو داشته باشید!

khas
2014/01/10, 11:08
ایول به محمد حسین((102))((102))((102))((102))((102))
باریکلا
یه وقت ازدواج نکنی ها
مادر من برام پاپوش دوخته بود می خواست زنم بده((66))((66))((66))((127))((127))
با هزار بدبختی فرار کردم و از ازدواج جاخالی دادم((216))((216))((212))((212))

ایول به محمد حسین((102))((102))((102))((102))((102))
باریکلا
یه وقت ازدواج نکنی ها

ThundeR
2014/01/10, 11:09
خیلیم بالاتره

دقیقا عین قدیما

یه دونه ای به خدا!!!!
با تموم حرفات موافقم....خخخخخخخخ....
ولی من پرروئم؟؟؟!!!!!! من کجا پرروئم؟؟؟؟؟

He$tiA
2014/01/10, 11:10
یه دونه ای به خدا!!!!
با تموم حرفات موافقم....خخخخخخخخ....
ولی من پرروئم؟؟؟!!!!!! من کجا پرروئم؟؟؟؟؟

من موندم تو کجات پررو نیست
یا تو خیلی احمقی یا من او موجود گوش دراز....بهر حال نیستم
درضمن اقای خاص....مادرت نتونست ما اینجا دست جمعی زنت میدیم.....خیالت تخت نمیتونی در بری

Fateme
2014/01/10, 11:11
خیلیم بالاتره

دقیقا عین قدیما

من خواهرخونده رو ترجیح میدم، باحال تره...تازه خواهرخونده چیز جدیدی هم هس نداشتیم تا حالا
((72))
اره منم یاد قدیمیا افتادم...در عرض چند دیقه چند صفحه رو پوکوندیم..

به دختر مردم چیکار داری تو روز روشن؟؟؟؟ زور زورکی شوورش میدی؟؟؟؟ بزنم کف گرگیو؟؟؟؟ حالا هستی آبجیمون نیس درست، ولی بچه محلمونه...

بابا ناباب کجا بود؟؟
این مجید عادتشه بگه ناباب شوخی می کنه پسرم
هستی دیگه تموم شد با مجید....مزدوج شدی
مهسان تو دلت میاد داداش دوقلوی نازتو بزنی؟؟
تازه گروه خواهرا رو که خودم اموزش دادم
جای بهاره و اعظم و لیلی خیلی خالی
کاش نپتون و محمد مهدیم بودن
همچنین غززززل

تق، تـــــــــــق، تــــــــــــــــق....این حرفای ناشایست از دهن خودت داره میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مهسان روشن کن د اون اره برقی لامصبو...برو ک پشتتم...

shiny
2014/01/10, 11:12
یاد قدیما به خیر...!

دقت داشته باشید که سلاحتون میشه ناموستون.غیر قابل تعویضم هست .پس در انتخاب سلاح دقت لازم رو داشته باشید!
پ منم هستم ؟ فاطمه هستم سلاحمم همون لنگ کفش خوبه

یاد قدیما به خیر...!

پ منم هستم ؟ فاطمه هستم سلاحمم همون لنگ کفش خوبه

Galexy
2014/01/10, 11:12
عاقا من نمیخوام مزاحم اوقات رنگینتون بشم!

فقط به خاطر اخراج نشدنمونم که شده ، بیایید عفت کلام را حفظ کنیم

Fateme
2014/01/10, 11:13
[QUOTE=khas;33065]ایول به محمد حسین((102))((102))((102))((102))((102))
باریکلا
یه وقت ازدواج نکنی ها
/QUOTE]
والا اگه ازدواج واسه شما پسرا پاپوشه واسه دخترای بدبخت که چاهه...((66))

ThundeR
2014/01/10, 11:13
مگه چیزی گفتیم؟؟؟؟؟؟
این تاپیک جای بچه های با ادبه.......

khas
2014/01/10, 11:15
من از دختر جماعت اصلا خوشم نمیاد
امکان نداره ازدواج کنم
اه اه اه
فککککک کن
هر روووووز بخواد یه دختر رو تحمل کنی واااااااااااااای((102))((102))((10 2))
سلاح هاتون خییییییییییلی خطرناکن هاااا((102))((102))((102))((102))((102))((102 ))((102))

درضمن اقای خاص....مادرت نتونست ما اینجا دست جمعی زنت میدیم.....خیالت تخت نمیتونی در بری

شتر در خواب بیند پنبه دانه
هیشکی حریف من نمیشه

هیشکی حریف من نمیشه

ThundeR
2014/01/10, 11:17
فاطمه خواهرم!!!!! واسه دخترا چاهه؟؟
بهتره بهتون یاد آوری کنم که جمعیت دخترا دو- سه برابر پسراست.......
بیچاره پسرایی که گیر سه تا دختر می افتن....
چه دعوایی بشه......خخخخ.......

He$tiA
2014/01/10, 11:18
امکان نداره ازدواج کنم
اه اه اه
فککککک کن
سلاح هاتون خییییییییییلی خطرناکن هاااا((102))((102))((102))((102))((102))((102 ))((102))

هیشکی حریف من نمیشه

هیشکی حریف من نمیشه

اتفاقا یه مورد خوب سراغ دارم
دوست گلم درسا.......تکواندو کارم هست دان 3
حال میکنم بزنتت((102))((102))((102))((102))
شتر در خواب پنبه میبینه.....من نه!!!!!!!!!!!

Fateme
2014/01/10, 11:18

دادا بحثو نبر تو مبحث فمنیسم که بدجور میزنم به سیم آخر سایتو میدم هوا....
والا اون پسرایی که گیر سه تا دختر میفتن خودشون تنشون میخاریده که گیر سه تا افتادن...والا!

دوستان داریم از مبحث ازدواج کردن محمدحسین و اصلاح محمدحسین دور میشیما!!!!!!!!!

khas
2014/01/10, 11:20

مجید جان هر پسر معادل ده تا دختره

دادا بحثو نبر تو مبحث فمنیسم که بدجور میزنم به سیم آخر سایتو میدم هوا....
والا اون پسرایی که گیر سه تا دختر میفتن خودشون تنشون میخاریده که گیر سه تا افتادن...والا!

دختر جماعت خو باید جایگاهش رو بدونه دیگه والا بخدا

shiny
امکان نداره ازدواج کنم
اه اه اه
فککککک کن

هیشکی حریف من نمیشه

هیشکی حریف من نمیشه
تو اول یکیو پیدا کن خودتو تحمل کنه صادق بعد بیا ناز بیار
سلاحامونم خیلی خوبه

Fateme
مجید جان هر پسر معادل ده تا دختره
از نظر شکمی؟؟؟؟ بله هرپسر قدر ده تا دختر میتونه بخوره....ولی از نظر عقلی مث که امار غلط بهت دادن، هر یه دختر برابر 15 تا پسره...

khas
2014/01/10, 11:22
اتفاقا یه مورد خوب سراغ دارم
دوست گلم درسا.......تکواندو کارم هست دان 3
حال میکنم بزنتت((102))((102))((102))((102))
شتر در خواب پنبه میبینه.....من نه!!!!!!!!!!!

اتفاقا من پنج ساله کاراته کار می کنم
هیشکی حریف من نیست
هاااااا هاااااااا هاااااا
تازه محمد حسین جان نیازی به اصلاح نداره
تازه قصد ازدواج هم نداره

He$tiA
2014/01/10, 11:24
اتفاقا من پنج ساله کاراته کار می کنم
هیشکی حریف من نیست
هاااااا هاااااااا هاااااا
تازه محمد حسین جان نیازی به اصلاح نداره
تازه قصد ازدواج هم نداره
ممممم............بچه ها این پررو شده!!!!!!!!!!!!
که دوست منو رد میکنی اصلا برو به......لیاقتشو نداری

khas
2014/01/10, 11:25
از نظر شکمی؟؟؟؟ بله هرپسر قدر ده تا دختر میتونه بخوره....ولی از نظر عقلی مث که امار غلط بهت دادن، هر یه دختر برابر 15 تا پسره...

نخییییییییرم از نظر عقل و استدلال و معرفت و جوانمردی و مرام

ThundeR
2014/01/10, 11:26
ماشاا.... همه بچه های سایت ورزشکارن.......خخخخخخخ...........
فقط به خودشون می تونن فن بزنن.....((114))

khas
2014/01/10, 11:28

لیاقت من بیش از ایناست
آجی حانیه هم باهام موافقه
هیشکی توان مقابله با من رو نداره

لیاقت من بیش از ایناست
آجی حانیه هم باهام موافقه
هیشکی توان مقابله با من رو نداره

تو اول یکیو پیدا کن خودتو تحمل کنه صادق بعد بیا ناز بیار
سلاحامونم خیلی خوبه

اصلا هم خوب نستن صلاحاتون

He$tiA
2014/01/10, 11:31
ماشاا.... همه بچه های سایت ورزشکارن.......خخخخخخخ...........
فقط به خودشون می تونن فن بزنن.....((114))
من رو تو هم میتونم بزنم
میخوای؟؟؟((102))((102))((102))

shiny
2014/01/10, 11:33
حیف که دختر کج و کوله نداریم وگرنه مینداختیمش به همین خاص
خیلی هوا برش داشته میترسم بترکه یه وخ

Hermion
2014/01/10, 11:34
بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه دو ساعت من نبودماین پسرای چه پر رو شدن!!!
داداش صادق فقط از تو یکی انتظار نداشتم!!!
هر دختری از سر هر پسری هم زیاده!!!
حتی از نوع کور و کچلش...
دخترای فروم ما که دیگه یکی از یکی خوشگل تر!!
دخترا بیاین یک انقلابی به راه بیاندازیم!!
اینا خیلی پر رو شدن!

khas
2014/01/10, 11:35
من افتخار نمیدم اصلا واااه وااااه وااااه
فکرش هم ترسناکه((119))((119))
دخترها کلا حس می کنن قهرمانن در بین دخترا توهم زیبا بودن و پر زور بودن طبیعیه
خوش باشین((102))((102))((102))((102))((102))((102 ))

Hermion
2014/01/10, 11:37
می تونیم با یک حمله ی اساسی با خخخخخخخخخخخ ها تون محمد حسین و تیربارون کنید!!!
با این داداش ما چی کار کنیم بچه ها؟

He$tiA
بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی از نوع کور و کچلش...
اینا خیلی پر رو شدن!
مث همیشه پشتتم حانیه.......بزن بریم دختر

khas
بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی از نوع کور و کچلش...
اینا خیلی پر رو شدن!

آجی این یه توهم شایع هستش منظورم توهم زیبایی و خوب بودنه دختراست
انقلاب دخترونه خخخخخخخخخ((102))((102))((102))((102))((10 2))((102))((102))((102))
چه شووووود

بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حتی از نوع کور و کچلش...
اینا خیلی پر رو شدن!

آجی این یه توهم شایع هستش منظورم توهم زیبایی و خوب بودنه دختراست
انقلاب دخترونه خخخخخخخخخ((102))((102))((102))((102))((10 2))((102))((102))((102))
چه شووووود

shiny
2014/01/10, 11:38
پسرا که کلا در توهم زندگی میکنن

پسرا که کلا در توهم زندگی میکنن

Hermion
2014/01/10, 11:39
هستی!
می یای هیچ کدوم از پستای پسرا رو تسکر نزنیم از این به بعد؟

فاطمه تو چی؟
فقط پست دخترارو تشکر بزنیم.
پستم نزنیم تو تایپیکاشون؟

khas
2014/01/10, 11:39
آخیییی دلم میسوزه واسه دخترا
آخه تقصیر شما نیست که دخر شدین قسمت بوده
تووهم زدین شدیییییییید
حرکت انتحاری می زنینننن((102))((102))((102))((102))((102))( (102))

Hermion
2014/01/10, 11:40
واستا و تماشا کن!
دارم برات!!((102))((102))((102))

shiny
2014/01/10, 11:41
باشه حانیه فکر خوبیه

khas
2014/01/10, 11:41
واستا و تماشا کن!
دارم برات!!((102))((102))((102))

آجی شتر در خواب بیند پنبه دانه
خخخخخخ((102))((102))((102))((102))((102))((1 02))

ThundeR
2014/01/10, 11:42
وااا! این دخترا چقد خودشونو دست بالا می گیرن؟؟؟؟؟!!!!(حال ندارم پست بدم وگرنه یه چهل خطی از اعتماد به نفس دخترا می نوشتم)

Hermion
2014/01/10, 11:42
بریم تشکر هارو پس بگیرم بچه ها!!
داداش جان جسارتا شتر عمه بزرگته!!!

smhmma
2014/01/10, 11:43
پنج دقیقه همه سکوووووووووووت
هیچکس پست نده خوب؟؟ خیلی ججدی دارم می گم

khas
2014/01/10, 11:43
هستی!
می یای هیچ کدوم از پستای پسرا رو تسکر نزنیم از این به بعد؟

فاطمه تو چی؟
فقط پست دخترارو تشکر بزنیم.
پستم نزنیم تو تایپیکاشون؟

از دخترا این کارا بعید نیست
ولی پسرا پست های شما رو تشکر میزنن
چون با منطق و با مرام و نجیب هستن

Hermion
2014/01/10, 11:44
از دخترا این کارا بعید نیست
ولی پسرا پست های شما رو تشکر میزنن
چون با منطق و با مرام و نجیب هستن
سعی نکن مارو این جوری خر کنی!!اصلا آره ما نامردیم!حرفیه؟
بچه ها از همین الان شروع کنین!

aftab
2014/01/10, 11:48
مهسان و فاطمه میدونم من عضو خانوادتون نیستم ولی میشه وقتی خواستین محمدحسینو بزنین منم به عنوان یه دوست کمکتون کنم؟؟؟لطفا؟
حانیه ما پشتتیم

smhmma
2014/01/10, 11:48
دیگه دارید زیاده روی می کنید
قرار نیست بهم به هر شکلی توهین کنید
به جنس مخالف توهین نکنید
هم دخترآ محترمن هم پسرا
هیچکس حق نداره به کس دیگری توهین کنه
درضمن نباید توی تاپیک مججادله پیش بیاد

aftab
2014/01/10, 11:49
مهسان و فاطمه میدونم من عضو خانوادتون نیستم ولی میشه وقتی خواستین محمدحسینو بزنین منم به عنوان یه دوست کمکتون کنم؟؟؟لطفا؟
حانیه ما پشتتیم

Hermion
2014/01/10, 11:50
من یکی که فعلا کوتاه بیا نیستم!!!

((221))مرسی دخترا....((221))

smhmma
2014/01/10, 11:51
پریسا فقط چون می دونم با گوشی اومدی و احتمالا حرف من رو ندیدی ...
من هنوز حرفام تموم نشد تا موقعی هم که تموم نشه کسی پست نمی ده

aftab
2014/01/10, 11:53
ببینین محمدحسینم تشکرزده یعنی راضیه من کمکتون کنم

شرمنده محمدحسین با گوشی پیغاماتون دیرمیاد.دیگ حرف نمیزنم

smhmma
2014/01/10, 11:59
دیگه نبینم کسی بیاد وسط بحث یا اگر از اول بحث هست و مجادله ایجاد کنه
باعث بشه بچه ها به جای این که با هم شوخی بکنن با هم جر و دعوا کنن یا حتی بحثشون شبیه جر و دعوای واقعی بشه و به اون سمت سوق پیدا کنه
چون تحمل نمی کنم و حال اون طرفا رو می گیرم
همه فهمیدید؟؟؟
حالا می تونید با رعایت ادب و احترام بهم هم با هم شوخی کنید
برگردید سر موضوع اصلی کسی نپره به شاخه های زن ذلیلی و فمنیسم و...

خخخخخخخ
فهمیدم پری
فاطی من که هنوز کتک نخوردم تبرءه شدم؟؟

خس یا صادق اتفاقا من علاقه ی فراوانی به امر ازدواج دارم ولی الان موقعش نیست
مهسان رفتی؟؟
به به دخترم حانیه تو هم اومدی؟؟

Galexy
2014/01/10, 12:01
اینم از جذبش!!!
دخترا دیدید داداشم هم خوش اخلاقه هم حواسش به همه چی هس!!!

محمد حسین من دوبار به همه پیشنهاد عفت ( عزت ، شوکت، فخری، مهسان،.... ) کلام دادم.
دوستان بیاید درمورد دختر مناسب محمد حسین صحبت کنیم! خخخخ!

aftab
2014/01/10, 12:01
اه.....کتک ماسید؟من داشتم چماقمو برمیداشتم بیام سراغ محمدحسین

smhmma
2014/01/10, 12:02
پریسا حاا پپست بده راحت باش
اقا زن مجید کو؟؟خود مجید کو؟؟من عاقد اوردم
خودمم اسم بچه ها رو انتخاب می کنم
اسم پسر غلام
اسم دختر .... نمی دونم یه اسم ضایعی پیشنهاد بدید

He$tiA
2014/01/10, 12:03
دیگه نبینم کسی بیاد وسط بحث یا اگر از اول بحث هست و مجادله ایجاد کنه
باعث بشه بچه ها به جای این که با هم شوخی بکنن با هم جر و دعوا کنن یا حتی بحثشون شبیه جر و دعوای واقعی بشه و به اون سمت سوق پیدا کنه
چون تحمل نمی کنم و حال اون طرفا رو می گیرم
همه فهمیدید؟؟؟
حالا می تونید با رعایت ادب و احترام بهم هم با هم شوخی کنید
برگردید سر موضوع اصلی کسی نپره به شاخه های زن ذلیلی و فمنیسم و...

خخخخخخخ
فهمیدم پری
فاطی من که هنوز کتک نخوردم تبرءه شدم؟؟

خس یا صادق اتفاقا من علاقه ی فراوانی به امر ازدواج دارم ولی الان موقعش نیست
مهسان رفتی؟؟
به به دخترم حانیه تو هم اومدی؟؟
نمیدونم چه مرضیه همه ی پسرادوس دارن زود ازدواج کنن(هری/لیام/لوییس/نایل/زین/محمدحسین و..)