PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بادبادک باز

Alaveh
2013/12/27, 19:05
سلام
دوستان یکی از بهترین رمان هایی که تا به حال خوندم...
حتما بخونین...
محشررررررره...

این کتاب توسط خالد حسینی، یک نویسنده ی افغان، نوشته شده.
و من جمله کتاب های پرفروش محصوب میشه و به زبان های زیادی ترجمه شده.
از این کتاب یک فیلم هم با همین عنوان ساخته شده.درواقع داستان از زبان فردی به نام امیر نوشته شده که بعد از جنگی که در افغانستان رخ می ده، اونجا رو ترک می کنه و حالا بنابه دلایلی به افغانستان برمی گرده.
دانلود رمان بادبادک باز:

10880

http://www.pioneer-life.ir/library/download/14-%D9%83%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%8A%D9%83-%D9%88-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C/847-%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%AF%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B2

M.Mahdi
2013/12/27, 20:17
خیلی ممنون ولی یه خلاصه ای کاوری چیزی ؟

suny
2013/12/28, 00:07
داستان خیلی خوبی داره
داستانش در مورد اوضاع افغانستان هست
نویسنده اش یه (اگه اشتباه نکنم) دندان پزشک افغان ـ آمریکایی هست که خودش آمریکا زندگی می کنه و برای نوشتن این کتاب انتقادهای زیادی بهش وارد شد
توصیه می کنم اگه وقت کردید حتما بخونیدش
خلاصه اش هم .... خوب نمی دونم چی بنویسم که داستان رو وقتی می خونید براتون همون لذتی رو داشته باشه که من وقتی خوندم از این کتاب بردم ؛ پس فقط می تونم توصیه خوندنش رو کنم

feel
2013/12/28, 07:44
خب این کتاب توسط خالد حسینی، یک نویسنده ی افغان، نوشته شده.
و من جمله کتاب های پرفروش محصوب میشه و به زبان های زیادی ترجمه شده.
از این کتاب یک فیلم هم با همین عنوان ساخته شده.

و درواقع داستان از زبان فردی به نام امیر نوشته شده که بعد از جنگی که در افغانستان رخ می ده، اونجا رو ترک می کنه و حالا بنابه دلایلی به افغانستان برمی گرده.

کتاب خیلی جالبیه و همون طور که دوستان گفتن به نظر من هم یکی از بهترین کتابهاییه که خوندم.
اما پیشنهاد می کنم که هر کسی این کتاب رو نخونه... چون خیلی تاثیر گذار و تا حد زیادی هم ناراحت کننده است. اول مطمئن بشید که می خواید بخونید.
:) :(

اگه می خواید کتاب رو بخونید امیدوارم که دوستش داشته باشید.

این هم عکسی از کتاب.
5316

haniyeh
2014/01/02, 02:06
بچه ها فایله رمز داره برای extract کردن و رمزش هم اینه:
www.iranromance.com
((72))