PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزخرفترین کتاب فانتزی که تاحالا خوندین ؟

M.Mahdi
2013/12/21, 23:55
سلام
مزرخفترین کتاب فانتزی که خوندین چی بوده و چرا ؟

پ.ن : بچه ها یه چیزی خیلی منو نگران کرده این که چند وقته تاپیکای کتاب صرفا به معرفی و لینک دانلود محدود شده و تاپیکای تحلیلی خیلی کمتره ! میترسم به عاقبت پرشین بکس دچار بشیم که کلا فرومش از کتاب دور شد ((95)) نظرتون درباره اینم بگید ((86))

Paneer
2013/12/22, 00:00
اومممممم راستش منم تو این فکرم پس این نویسنده ها چه می کنن

راستی به نظر من ارتمیس خیلی مزخرفه بود

Hermion
2013/12/22, 00:04
آره،آرتميس تكليفش با خودشم مشخص نبود
نويسنده مى خواست خيلى داستانش قشنگ باشه ولى نمى شد

sylar
2013/12/22, 12:59
با عرض معذرت خدمت طرفداران نایت ساید، نایت ساید! خصوصا جلد های اخرش دیگه شورش رو درآورده بود! چراش هم به این علت که همش انگار تکراری بود، به نظرم داستان نایت ساید کشش 12 گانه شدن نداشت و نویسنده به داستان اب بسته بود! اگه فن فیکشن های هری پاتری هم نوعی کتاب فانتزی حساب بشه بعضی از این فن فیکشن ها رو ادم وقتی می خوند گریه اش می گرفت((227))

Galexy
2013/12/22, 14:30
عاقا من میگم مزخرف ترین کتاب فانتزی ،
تک جلدی جلاد لاغر بود ...

دلیلشم اینه که آخرش واقعا بد تموم شد ،
در طول داستان هم هیچ جذابیتی واسه خواننده وجود نداشت

argotlam
2013/12/22, 14:41
به نظر من هیچی مزخرف تر از آتش دزد وجود نداره!

majidking
2013/12/22, 15:54
بی شک مزخرفت ترین کتابی که خوندم سه گانه ی جوهری بود. مخصوصا جلد اولش قلب جوهری که اصلا کشش نداشت. فقط فیلمش خوب بود.
ولی بی شک نایت ساید واقعا یه شاهکاره از نظر من. درسته جلد اولش اون کششی رو که آدم برای ادامه ی خوندن باید داشته باشه رو حس نمی کنه ولی از جلد های بعدیش عالی میشه حالا نظره دیگه من که بخیل نیستم ((200))

Hermion
2013/12/22, 18:51
درسته
آتش دزد،يه سه جلدى پوچ و بى مصرفه،

astiyak
2013/12/22, 18:59
مجموعه دریای زمین خیلی داغون بود همینطورم اسپایدرویک
البته این نظره منه!!!

M.Mahdi
2013/12/22, 21:19
مجموعه دریای زمین خیلی داغون بود همینطورم اسپایدرویک

اسپایدرویک هم منم خوشم نیومد البته فک کنم دلیلش اینه بود که رده سنیش به ما نمیخوره ! اگه مثلا کلاس سوم ابتدایی میخوندیمش برامون یه شاهکار میشد !

آره انگار نویسنده سعی کرده بود با اساطیر یونان یه حماسه درست کنه اما به شدت شکست خورده !

Percy Jackson
2013/12/22, 21:32
بچه های بدشانس. افتضاح کمشه. فک کنم نویسنده هر چی عقده داشته رو سر او سه بدبخت کرده بود.
البته خوب بازم این نظر منه ممکنه برای یکی در حد حماسه باشه.

لرد ولدمورت
2014/12/17, 17:31
آقا اینا مسخرن که می گم.
بچه های بدشانس
نبرد هیولاها
گرگ و میش
خاطرات خون آشام

اون دوتای آخر به خاطر سلیقه ی بدمه که رمنس بدم میاد.

shery
2014/12/17, 17:50
وای موافقم....سه گانی جوهری با اتش دزد واقعا نتونستم ادامه بدم هیچ لذتی ازش نبردم با اینکه وقتی یه کتابو شروع کنم تا تهش میرم حتی اگه مزخرف باشه ولی این یکیو دیگه زیر خط فقر بود .

اما خوب با اینکه بدم میاد یه هیچ کتاب فانتزی لقب مزخرف بدم ولی باید به لیست یه کتاب دیگه ارم اضافه کنم در واقع شش گانه ی افسانه ی نیکولاس فامل.......هر شش جلدشو دارم و هی به امید اینکه بهتر بشه
ادامه دادم ولی خدااااااا وکییییییلییییییییییییی داستانش چی بود ؟ اصلاااا ماجراش چی بود ؟سرو ته نداشت این کتاب هیچ ماجرایی نداشت .
فقط شخصیت پردازی جزابی داشت که مجبور شدم کتابارو خریداری کنم در غیر این صورت هیجوره نتونستم نویسنده رو درک بکنم .

smhmma
2014/12/17, 18:14
اوووووووم والا به نظر من خاطرات خوناشام خیلی مزخرف بود
امممممم یکی دوتا از فن فیکشن های هری پاتر هم بقدری زیر خط فقر بودن که واقعا نتونستم ادامه بدم
اممممم اتش دزد رو هم قبول دارم خیلی مسخره بود
مجموعه ی دریای زمین هم فقط کتاب اولش خوب بود بقیش نااااااااااابود بود
دیگه هرچی فکر می کنم چیزی به ذهنم نمیاد

لرد ولدمورت
2014/12/17, 18:16
آتش دزد اولین کتاب فانتزی بود که خوندم. برای همین دوستش دارم.

m_ali
2014/12/17, 20:21
مزخرف ترین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وایسا فکر کنم اممممممممممممممممممممم
اهوم مسابقات عطش جلد یکش عالی بود - جلد دوش حماسه بود
جلد سومشو بعد از 170 صفحه عملا انداختم تو سطل آشغال!
هر چقدر بگم لوس و بی مزه و جلف بود کم گفتم

tars15
2014/12/17, 20:45
به نظر منم خاطرات خون آشام چرت بود نه کشش داشت نه قشنگ بود . البته این سلیقه منه

sir m.h.e
2014/12/17, 22:20
یه چندتا از فن فیکشن های هری پاتری
امممم یه بار سعی کردم رومنس بخونم کلا از هرچی کتابه داشت حالم بهم میخورد
بعضی از جلد های آرتیمیس فاول
جلد هشتم الکس رایدر با این که بقیه جلداش قشنگ بود این جلد واقعا مزخرف بود اصلا به پای بقیه نمیرسید
امممممممممممم دیگه یادم نیست

trouble
2014/12/22, 08:24
خوب....
مزخرف؟؟؟؟
اصولا جلد دوم بیشتر رمانایی که خوندم مزخرف بودن((231))
البته بجز ارتمیس فاولو وقایع نگاری کین...
جلد هفتم ارتمیس واقعا مزخرف بود...
دریای زمینم موافقم جلد اولش خوب بود...
نشسم با هزار شوق جلد یکو خوندم کلی خوشم اومد...
اونوخ جلد دو.....
حیف شد که پی دی اف نبود نمیتونسم با انداختنشتو یه سطل اشغال واقعی لذت کافیو ببرم....اولین رمانی بود که نصفه رهاش کردم...
اوممم....دیگه....
اها خاطرات یک خون اشام زیادی رومنس بود(من کلا با رومنس خالفم((231)))
گرگو میشم.....جز همون دسته ایه که گفتم جلد دوماشون افتضاحه
خب دیه همینا بود فک کنم...

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

اها راسی شمشیر حقیقتو یادم رف....
والبته بازی تاج وتخت

نتنتنت
2015/04/03, 13:10
بچه های بدشانس. افتضاح کمشه. فک کنم نویسنده هر چی عقده داشته رو سر او سه بدبخت کرده بود.

:| برای من که در حد حماسه ـست! چیز خوبیه! واقعا نمیدونم شما معمولا چه کتابایی میخونی!((200))((200))

Araa M.C
2015/04/03, 13:45
.....والبته بازی تاج وتخت

وااااو...جدی که نگفتی؟؟؟
پسر نغمه یکی از ریزبینانه ترینو هیجان انگیز ترین داستان هست...یعنی اینقدر جالب هس که این همه طرفدار داشته باشه
البته این نظر شماس.
نسخه هایی که تو ایران چاپ شد واقعا جنایتی در حق بشریت بود.
در مورد بد ترین هم خوشبختانه انتخاب های من به دقت بالا انجام شده تاحالا(البته تففففف به ریا((200)))
البته من تالکینو تحسین میکنم ولی از ارباب حلقه ها متنفرم(شاید یکی از دلایلش ترجمه اینترنتی بد و ضعیف و بسیار پر اشکاله که ازش منتشر کردند)
به هر حال بعد از مدتی تونستم بخشی از کتابو خودم بخونم به زبان اصلی و حالا یکم امیدوار شدم.
به هر حال اگه ما سلیقه خودمونو بشناسیم هیچوقت به یه اثر بد بر نمیخوریم((21))

abramz
2015/04/03, 13:52
عماد اولا بچه های بدشانس فانتزی نبود
بلکه یه حماسه در سبک طبیعی بود
با اینکه هیچ کدومشون قدرت فانتزی نداشتن، اما واقعا عالی بود
این رو هم در نظر بگیر که شخصیت هاش واقعی بودن و v.f.d هم همینطور
تیرگی کنت الاف و سفیدی شخصیت های مثبت هم قال درک بود
از نظر من با اینکه فانتزی نبود، اما عالی بود((5))

ThundeR
2015/04/03, 14:12
دریای زمین و پادشاهی کهن! اصلا نتونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم! من تو زندگیم تنها دوتا رومنس خوندم که خوشم اومده؛ گناه ستارگانمان و گرگ و میش

H.A.M.I.D
2015/04/03, 14:23
چندتا از فنای هری پاتری که واقعا چرت بودن،بدترینش سنگ های شش گانه بود،اصلا پدیده ای به اسم شخصیت سازی توش وجود نداشت.
کل کتابای رومنس،
آقا یه بار یه بنده خدایی گفت کتاب اسطوره که توی نودوهشتیا است،خیلی خوبه و ...... منم رفتم دانلود کردم، بعد از پنج دقیقه خوندنش،لد می خواست هاردو کامل فرمت کنم،بدترین راه وقت تلف کردن نوشتن توی این سایته.
از مجموعه ی خون واقعی بدم میاد،مسابقات عطش هم کلا جذبم نکرد(شخصیت اولش زن بود)
گرفتار هم زیاد خوب نبود

Ajam
2015/04/03, 14:26
چندتا از فنای هری پاتری که واقعا چرت بودن،بدترینش سنگ های شش گانه بود،اصلا پدیده ای به اسم شخصیت سازی توش وجود نداشت.
کل کتابای رومنس،
آقا یه بار یه بنده خدایی گفت کتاب اسطوره که توی نودوهشتیا است،خیلی خوبه و ...... منم رفتم دانلود کردم، بعد از پنج دقیقه خوندنش،لد می خواست هاردو کامل فرمت کنم،بدترین راه وقت تلف کردن نوشتن توی این سایته.
از مجموعه ی خون واقعی بدم میاد،مسابقات عطش هم کلا جذبم نکرد(شخصیت اولش زن بود)
گرفتار هم زیاد خوب نبود
احتمالا کتاب اسطوره دیوید گمل بهت معرفی شده بوده نه اسطوره نود و هشتیا!

BOOKBL
2015/04/03, 14:27
دریای زمین جلد 2 گند زده بودن به کتاب نصفشم نخوندم.

H.A.M.I.D
2015/04/03, 14:33
احتمالا کتاب اسطوره دیوید گمل بهت معرفی شده بوده نه اسطوره نود و هشتیا!
من کتابای گملو همه ی ترجمه شده ها، با چند جلد انگلیسیش رو خوندم،به طوور واضح هم گفته بود نودوهشتیا،
اگه به سلامتی روح و روانتون اهمیت می دین، سمت اون سایتم نشید

smhmma
2015/04/03, 14:35
والا کتاب چرت زیاد خوندم ولی کتاب فانتزی چرت یه تعداد از فن های هری پاتر از چرت چرت تر بودن
مجموعه ی خاطرات خوناشام
دریای زمین جلد دو به بعد نابوده
بقیشو یادم نمیاد

اقا اینجا نوشته فقط درمورد کتابای مزخرف فانتزی بگیم ولی لطفا ویرایش کنه نویسنده بکنه برای همه کتاب ها

حمید اسطوره ی نودهشتیا نه به سبب رومنس بودنش بلکه یه خاطر چیزهای دیگه ای کتاب جالب توجهی هست
و اگر فرد کمی حوصله داشته باشه عاقانه رو هم بتونه تحمل کنه این کتاب قشنگی های زیادی داره h.a.m.i.d@

abramz
2015/04/03, 14:41
از مجموعه ی خون واقعی بدم میاد،مسابقات عطش هم کلا جذبم نکرد(شخصیت اولش زن بود)د

ببین من به نظرت اهمیت میزارم
ولی یه جوری میگی چون شخصیت اولش زن بود .... آدم فک میکنه فقط مذکر آمده و مونث ها فانی و بی ارزش
مجموعه هایی هم مثل دموناتا هستن که یکی از شخصیت هاش مونث هست
اما اصلا ( با احتساب نظرت ) گند نزده بود
همچنین هری پاتر بدون هرمیون هری پاتر نمی شد

ببخش که این رو میگم. اما قبول کن که نظریه ت احمقانه س

arataz
2015/04/03, 15:34
مسخره ترین کتابی که خوندم فن فیکشن هری پاتر و سنگ های شش گانه بود.کتاب ایده آل گرایی رو رد کرده بود آدم بالا میاورد.برای اونایی که از رمنس خوششون نمیاد یه دلیلش اینه که سانسور ها فوق العاده بد کتابای چاپی هست یعنی کلا داستانو خراب میکنن.((104))
بعدم لطفا به جای تخریب کتاب ها یکمم ازشون تجلیل کنیم!((207))((200))((58))

Sepehr.Dejavou
2015/04/03, 16:01
نمیدونم چرا همه از سنگ های شش گانه بدشون اومه بود ولی به نظره من نثر قویی داشت حالا جدا از یه سری مسایل به نظرم ایدهی خوبی هم داشت

rosalie
2015/04/03, 16:26
خاطرات خوناشام که کلا افتضاح ترین کتاب کل عمرم بود

Ginny
2015/04/03, 17:38
روون:| کل مجموعش
در حد مرگ لوس بود
انقددددر ازش بدم میاد. اه:|:|:|

neo
2015/04/03, 19:46
صفت مزخرف ترین یکم سنگینه ولی بنده با کمال میل مجموعه ی اتش دزد را نه تنها مزخرفترین بلکه عمر تلف کن ترین و سست عنصر ترین کتابی که باهاش برخورد کردم می نامم.
ولی خداییش Ginny جان روون بد بود؟یعنی تو داری میگی روون بد بود؟یعنی داری میگی امیلی رودا بد نوشته بود؟((119))

#mda#
2015/04/03, 20:43
محفل اسرار خاطرات خوناشام در کل خود اسمیت

Ginny
2015/04/03, 20:53
صفت مزخرف ترین یکم سنگینه ولی بنده با کمال میل مجموعه ی اتش دزد را نه تنها مزخرفترین بلکه عمر تلف کن ترین و سست عنصر ترین کتابی که باهاش برخورد کردم می نامم.
ولی خداییش @Ginny (http://forum.pioneer-life.ir/member.php?u=937) جان روون بد بود؟یعنی تو داری میگی روون بد بود؟یعنی داری میگی امیلی رودا بد نوشته بود؟((119))
امیلی رودا؟ ن اوا خدا ب سرم=))
اما خود ایده ی داستان مضخرف و تکراری بود. بله مث همیشه. یکی که هیشکی انتظارشو نداره میاد همرو نجات میده. پایان!
ایده بد بود من از امیلی رودا انتظار نداشتم:/

aramanesh
2015/04/03, 22:08
من عاشق سری دلتورای امیلی رودام و هر سه سریش را خوندم ولی از سری روون خیلی بدم میاد اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم ،همینطور از سری هیپتیموس هیپ ، 3 کتاب خوندم ولی رشته داستان دستم نیومد ، بیشتر فکر کردم میخواست یه دنیای جدید خلق کنه ولی نتونست ((225))
( البته آتش دزد را خوندم ... و دوستش داشتم ! )

+ الان هم پندراگن را تا اخر 8 خوندم و 9 و 10 را هم دارم ولی هنوز شروع نکردم ان شاء الله بعد کنکور ، تا الان یه جورایی حس میکنم هیچ اتفاقی نمیفته توی کتاباش و در 8 تا کتاب یک راز هم فاش نشده هیچی تازه همینطور معماها بیشتر میشن ، از دست کتابش ناراحتم (!!!) امیدوارم در دو کتاب اخر داستان خوب جمع بشه ((111))((111))

eliya1400
2015/04/04, 00:40
مزخرفترین کتابی که خوندم جلد دوم دریای زمینه هست و مجموعه سرزمین اشباح دارن شان که واقعا تو یکی دو جلد آخر گند میزنه ، رمانا فانتزی داخلی رو هم که اکثرشو نمی خونم چون واقعا بد نوشته شده بیشترشون اصلا شخصیت پردازی نداره طرف خواسته داستان قوی بنویسه همون اول داستان کلی معما میزاره و آدمو گیج میکنه

بهترین مجموعه هایی که خوندم یکی نبرد با شیاطین دارن شان هست یکی سری شمشیر حقیقت که واقعا عالی نوشته شده اکثر موجودات جادوییش کپی نیست و موارد جدیدی هم داره مثل "گار" ها که واقعا جالبه

کش دار ترین مجموعه ایی که خوندم چهارگانه وراثت که سه جلد اولش واقعا داستانش کش میاد ! ولی جلد چهارمش بد نبود

ولی هیجان انگیز ترین رمان ها متعلق به هیچ کسی نیست جز دن براون که واقعا عالی می نویسه تو کتاب نماد گمشده اش اوج هنرنماییش هست که تو قسمتی از داستان کاری میکنه که خواننده صد در صد مطمئن میشه شخصیت اصلی کشته شده ولی دوباره زنده اش میکنه یادمه وقتی کتابو می خوندم واقعا اون لحظه حس بدی داشتم که اصلا نمی خواستم ادامه شو بخونم

azam
2015/04/04, 20:15
موافقم! بچه های بدشانس خیلی خیلی خیلی مزخرف بود! البته از خیلی از کتابای دیگه قابل تحمل تره، ولی واقعا به نظرم مزخرفه

اممم کلا از سبک نوشتن دارن شان زیاد خوشم نمیاد، کتاباش هم زیاد جالب نیست
پادشاهی کهن و هم چن ساله هی میخوام شروع کنم، یه چند صفحه ی اولشو میخونم و بعد اصلا به نظرم کشش نداره و ولش میکنم! :دی شاید خوب باشه، نمیدونم! منکه هیچ وقت بیشتر از ده صفحه شو نتونستم بخونم! :دی
99 درصد فن فیکشن های هری پاتر!
نود و نه و نیم درصد کتابای نودهشتیا!:دی

.AvA.
2015/04/04, 20:47
بد ترین کتاب ...
کتاب خاطرات یک خوناشام
فیلمش هم ضایع بود دیگه چه برسه به کتاب...

panda
2015/04/04, 21:58
به نظرم آرتمیس که خیلی با حاله ولی اصلا از کار آموز رنجر خوشم نمیاد دیگه داستان کلا فلسفه شد همچنین آتش دزد خیلی الکی بود((206))

AVENJER
2015/04/04, 23:51
من از
اتش دزد حالم به هم خورد
از بیشتر رومنس ها بیزارم
از بین گرگ و میش و خاطرات یک خون اشام؛ گرگ و میش رده بالاتری از میزان تنفر منو به خودش اختصاص داده.
دریای زمین رو هم بعد از صرف 5 دقیقه وقت به این نتیجه رسیدم زبونشو به کلی نمیفهمم.

عزیزان
این ارتمیس فاول بدبخت رو که به توپ گرفتین اگر در سن پنجم دبستان میخوندینش میفهمیدین چیه.
اون موقع من کسایی رو دیدم که نه تنها ازش خوششون میومد بلکه ازش الگو برداری هم میکردن.
بعللههههههههههههههههه
چی فکر کردین

Ginny
2015/04/05, 15:38
نایت ساید رو هم اصن دوس نداشتم:/ خیلی چیزای قشنگ تری خونده بودم نسبت به اون!
میشه ترجمه رو هم بگم؟
ترجمه ی جلد 5 نگهبانان دروازه نابود بود. حجم کتاب زیاد بود و مترجم وای اینکه برگه کمتری بخواد هیچ پانویسی نزده بود! فقط یه بار تو پرانتز ی چیزو توضیح داد. البت خود کتابم اونقد عالی نبود. این همه که حرف زد رو اگه نصف میکرد و پایانو بهتر مینوشت خیلی بهتر بود. مترجم هم مارو زجر نمی داد.
دیگه چی؟
آتش دزد رو من خیلی سال پیش خوندم اصن یاد نمیاد فقط پرومتئوس یادم بود و اینکه شکنجش میداد و اینا

smhmma
2015/04/05, 16:15
نایت ساید رو هم اصن دوس نداشتم:/ خیلی چیزای قشنگ تری خونده بودم نسبت به اون!
میشه ترجمه رو هم بگم؟
ترجمه ی جلد 5 نگهبانان دروازه نابود بود. حجم کتاب زیاد بود و مترجم وای اینکه برگه کمتری بخواد هیچ پانویسی نزده بود! فقط یه بار تو پرانتز ی چیزو توضیح داد. البت خود کتابم اونقد عالی نبود. این همه که حرف زد رو اگه نصف میکرد و پایانو بهتر مینوشت خیلی بهتر بود. مترجم هم مارو زجر نمی داد.
دیگه چی؟
آتش دزد رو من خیلی سال پیش خوندم اصن یاد نمیاد فقط پرومتئوس یادم بود و اینکه شکنجش میداد و اینا

اممم نایت ساید جلد یکش چندان خوب نیست از جلدای بعد هی بهتر و بهتر می شه
همچنین چاپیشو نخون چون خیلی بد
مجبور بودن خیلی سانسور کنن کتاب به فنا رفته
5 نگهبان دروازه من یه نگاه بهش کردم خیلی جذبم نکرد
اتش دزد چرت بود

کساندرا
2015/04/05, 18:41
به نظره من هیچ کتابی مثل جستجوی قهرمان مسخره نبود. به خاطر اینکه طنز مایه اصلا نداشت شخصیت ها خیلی نچسبو غیر جذاب بودن کلا بعد از خوندنش احساس کرد به شعورم توهین شدهhttp://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(232).gif اصلا احساسات شخصیتا رو نتونستم درک کنم.

- tina -
2015/04/07, 14:45
ارتمیس خیلی هم جالب بود

Celaena Sardothien
2017/07/22, 17:53
ارتمیس ...
یه جوری بود ، وسطاش حوصله ادمو سر میبرد ولی من بعد از یکی دوروز برمیگشتم پاش دوباره ، سیپتیموس هیپ هم واقعا مزخرف بود ، البته شاید دلیلش ترجمه ش بود . بدترین ترجمه ی مهرداد مهدویان همین بوده احتمالا . طرف سیرن بوده تو جزیرهه نوشته سایرن بعدم یه جوری گفته بود انگار سایرن یه ساحره س در حالی ک میدونیم سیرن یک نوع موجود باستانیه ، پرنده ای با صورت زن ک اوازش مرگ اوره (در این صورت منم سیرن محسوب میشم فقط پر و بالم ریخته XD ) . و اما یه فاجعه ی دیگه مجموعه کلیدهای پادشاهی بود . جلد اخرش گند زد !!! به معنای واقعی شت !!!
و اما جوهری ...
قبول دارم طولانیه اما یه زیبایی خاصی داره توصیفاتش فوق العاده س ، خیلی کتاب قشنگیه و من کلا کتابایی ک پر از پری و جادوی سفید هستن رو دوست دارم البته نه اینکه هیجانی دوست ندارما ولی خب من جوهری رو با اشیانه افسانه در یک رده قرار میدم و عاشق جفتشونم .
اتش دزد ؟
خب راستش نظری ندارم اتفاقا هر سه جلدش رو دارم و الان هم جلو چشمم هستن ولی خب خیلی وقته ک نخوندمشون (محض اطلاع من بعضی وقتا که کمبود کتاب پیدا میکنم تمام کتابای کتابخونه م رو بازخوانی میکنم ) . یکم بی رحمانه شخصیت ها رو به تصویر کشیده بود .
نظری راجع به کتابای دارن شان نمیدم چون از همشون متنفرم و بخاطر اینه که به نظرم ترسناک نیستن بلکه تهوع آورن ! در حالی که بعضی از کتابای آنتونی هوروویتس واقعا مو به تن آدم سیخ میکنن . چون که آنتونی با حقایق ترس خلق میکنه ولی دارن از خودش درمیاره . به هر حال آثار دارن طرفدارای خودشو داره و خیلیم از نظر اونا خوبه .
خب ...
نیکولاس فلامل ! خب تو نمایشگاه بودیم و یک نفر راجع بهشون توضیح میداد ، میگفت که هی بهتر و بهتر میشن و جلد آخر میترکونه ! خب من نخوندم کامل ولی اون دو جلد اول که به نظرم بد نبود .
سه گانه شهر طلا و سرب از جان کریستوفر جنایته ! تهش واقعا بیخوده ، کلا کتاباش بیخودن به غیر از جک جنگلی اون یکم اوضاع ش بهتره . تونل زمان از لستر دل ری ....
بی جذبه بود .
چند تا چیز دیگه م مزخرف بودنا ..... امممم .... اها دریای زمین چرت و پرت سر هم کرده بود . شاگرد جادوگر یا همچین چیزی که فیلمش رو به نام پسر هفتم ساختن ، اونم مزخرفه ، کشش نداره .
کتابای آر.ال.استاین برای وقت تلف کردن خوبه و شرط بندی ! چرا ؟ چون ادم میتونه پیش بینی کنه چی میشن .
اسپایدرویک هم برای کودکان شاهکاره و من دوستش دارم ولی خب الان از فکر کردن بهش لذت میبرم اما از خوندنش نه !
اهااااااا دونده هزار تو جلد سه . سر و ته نداشت ، خدایی چرت بود ، خیلی عصبانی شدم از دست نویسنده ، کی بود ؟ جیمز دشنر ؟ بدجور گند زده بود ، جلد یکش خوب بود البته .
عطش مبارزه هم خیلیم خوب بود ولی جلد سه و نخوندم فیلمش رو دیدم .
بارتیمیوس هم خوندم یکم البته بلافاصله گذاشتمش کنار اصلا جذبم نکرد .
نایت ساید جلد یک رو خوندم خوب بود حالا اگر پیدا کنم جلدای بعد رو هم میخونم چون دوست ندارم بخرمشون یه حسی بهم میگه فقط باید کتابایی رو بخرم که ارزش بیش از سه بار خوندن رو داشته باشن !
خب برای دومین پستم خیلی حرف زدم ولی به هر حال من سلینام و خوره ی کتاب !

.
.
.
خوندن اریکه شیشه ای ، خیزش خاک و چهار جلدی همدم ها رو به همه پیشنهاد میکنم . همدم ها مخصوصا عالی هستن :q

Lord_SaM@N
2017/07/23, 07:02
خوب بایستی بگم جلد اول اکثر فانتزیا مثل کاراموز رنجر و پرسی جکسون برام خسته کننده بود خدایی این نظر منه

س.ع.الف
2017/07/23, 17:05
نمیتونم بگم مزخرف ترینی که دیدم اما اگه منظور مزخرف ترینی که خوندین بوده باشه مسلما کتاب "آقای آدامسون" در صدر لیست قرار میگیره!
یعنی چشمم بهش میوفته با خودم فکر میکنم این چه حماقتی بود که با تعریف یه نفر دست به خریدش زدم
این قدر داغون بود که فقط منتظر بودم به عنوان کادو به یکی بندازم که مادر گرام لطف کرد و طوری دستمال گردگیری خیسش رو روش گذاشت که دیگه کتاب خونه هم با عنوان اهدائی قبول نمیکنه!
شاید آنچنان فانتزی نبوده باشه،اما بی شک مزخرف ترین بود!

BOOKBL
2017/07/23, 23:01
دریای زمین
هری پاتر و طلسم تقدیر

ghoghnous13
2017/07/24, 10:08
کتاب مزخرف فانتزی شاید بتونم به آرتمیس اشاره کنم که اصلاً برام جذاب نبود. نایت سایدم تقریباً همینجوری بود برام(اینا نظر منه ها)
اما ی کتابی به دستم رسید به اسم "انجمن اخوت ناقص‌العضوها" مثلاً پرفروش‌ترین کتاب وحشت آمریکا بود ولی واقعاً چرت بود. سانسوری هم نداشت که بگم داستان از دست رفتا؛ نه خود داستان چرت بود.((39))

Dark 3had0W
2017/07/27, 14:35
شاید لقب مزخرف ترین کتاب فانتزی رو بشه به جلد شش خاطرات یک خون آشام داد. انقدر که افتضاح بود..((39))

Amin_jalali_el
2017/07/27, 16:06
توی پستا دیدم چند نفری دریای زمینو مزخرف حساب کردن. بنظرم واقعا خییییییلی کم لطفی کردن. یکی از بهترین و غنی ترین فانتزیایی بود که خوندم تاحالا

bys
2017/07/27, 22:46
خب مزخرف ترین ها به نظرم محفل مخفی، بوسه های خون آشام و بچه های بدشانس بودن جلد اول هر کدومو خوندم ول کردم.

Magystic Reen
2017/08/05, 06:34
این رمنس دبیرستانیای امریکایی که یه کمم فانتزی قاطیش کردن محض فروش بیشتر بلااستثنا.:( برایم بمیر و بوسه های خون اشام و ملکه سرخ ( که خریدمشtt) و اکادمی خون اشام و یه جورایی هر کتابی که خون اشام داره غیر دارن شان و من خوندم((72))
و شاید خیلیا موافق نباشن ولی کتابای ار ال استاین. هیچ وقت درک نکردم چرا انقد محبوبن :(
پ.ن خدایی دریای زمین خیلی خوب بود من عاشقشم :(

amirrezaaa
2017/08/05, 09:10
مزخرف ترین داستانی که خوندم بوسه های خون اشام . ارباب حلقه ها :یاران حلقه خیلی مزخرف هستن

melis
2017/08/06, 00:29
هری پاتر و فرزند نفرین شده
دریای زمین

kianick
2017/08/06, 20:49
سلام.
خب این دریای زمینی که اینجا خیلیا بد گفتن و خیلیا خوب، به نظرم منطق قشنگی داشت. فقط نثرش قدیمی بود، و به سلیقه‌ی خیلی‌ها نمیخورد. ینی بچه‌های امروز حتما باید یه چیز اکشن و پر از خون جلوشون بذاری خوششون بیاد. البته منم خودم اینجوریم. در کل گفتم. یا مثلا تو داستانا حتما باید یه چیز شاخی باشه. به عنوان کلاسیک چون قدمیه دیگه، به نظرم خوب بود و اگه این کتابو بدیم مامان بابا هامون بخونن، سر ۲۰۰ امتیاز شرط میبندم میگن از اون آشغالایی که میخونی خیلی بهتره!
ولی به مزاج خیلیا خوش نمیاد.

sinaGhf
2017/08/07, 22:15
سلام
تاپیک خوبیه با تشکر
با تمام احترامی که برای استاد جان کریستوفر قائلم ولی سه گانه ی شمشیر ارواح چرت محض بود
و با قدرت هرچه تمام تر بدترین پایان کتاب های فانتزی به نظرم
کاری با متن یک نواخت و خسته کنندش ندارم یه راست براتون از پایانش میگم
شهر داره نابود میشه، توپ خونه آماده به شلیکه، دشمن سنگ دل ترین آدم روی زمینه، یه هو از تو شکاف دیوار یه گروه میان دست در دست هم دارن آواز می خونن اون دشمنه هم گریه کنان منقلب میشه، شهر و ول میکنه کمک می کنه دوباره بسازنش
چیه آخه برادر من؟

کاربر
2017/09/03, 15:51
خوب هر کسی نظر خودشو داره به نظر من آرتمیس و کتابای جان کریستو فر عالی بودن
ماجراهای بچه ها ی بد شانس هم خوب بود ولی مزخرف ترین کتاب از نظرم اسپایدرویک هستش

Envelope
2017/09/03, 16:24
دوستان فکر کنم اینکه یه یک کتاب بگیم مزخرف ناشایسته.هر اثر و هر نویسنده ای قابل احترامه.
پس بیاید به نوشته های دیگران احترام بذاریم.حداقل اگه از کتابی خوشمون نمیاد بگیم نخوندیمش.
مثلا من هری پاترو نخوندم.
ارباب حلقه هارو نخوندم.
نغمه یخ و آتش رو هم نخوندم ولی همه طرفدارا خودشونو دارن.پس نمیشه بیام و بگم اینا مزخرفن.سلیقه هرکسی یه جوره.

Ranger
2017/09/03, 21:22
من به شخصه سبک ار .ال .استاین و آنتونی هووریتس رو نمی پسندم.
به نظرم سبک وحشت کمی کلیشه ای شده و به ندرت موضوع و سوژه جدید توش پیدا میشه ولی از کتاب های دن پابلوکی خوشم اومد به خصوص که از ساعت 12 شب به بعد بخونی.
بیشتر از ژانر ماجراجویانه هایی که قهرمان داستان خیلی مهارت جادویی و خفنی نداشته باشه که همه ی دشمن هاش رو با به ضربه پودر کنه خوشم میاد.
با دلتورا به وادی ماجراجویانه و فانتزی اومدم که برای زمان اول راهنمایی من عالی بود.
به همین خاطر هم از پرسی و کارآموز هم خوشم اومد.

BOOKBL
2017/09/03, 23:25
دریای زمین از همه بدتره :|

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست‌ها ادغام شدند - - - - - - - - -

البته استاین هم مسخره ست. ولی دریای زمین خیلی غیر قابل تحمله

Nina-kh
2017/09/04, 14:12
هیچ کتاب فانتزی به نظرم مزخرف نبوده، به جز دوتا !
یکیش حماسه دارن شان و اون یکیم خاطرات خون اشام.
خاطرات خون اشامو که هیچی میذاریم کنار چون جدا ارزش بحث کردن نداره :دی
ولی حماسه دارن شان اخرشو به بدترین شکل ممکن تموم کرد که باعث شد فکر کنم بدتر از این کتاب نخوندم. وگرنه جلدای اولشو دوست داشتم.
اوناییم که میگن اتش دزد قشنگ نیست باید بگم تو سن بدی خوندن وگرنه یکی از بهترین فانتزیاییه که تاحالا خوندم :)

zkmk
2017/09/04, 19:04
به نظر من آرتمیس خیلی قشنگه و من خیلی دوسش دارم
ولی یه کتاب فانتزی دان کرده بودم به اسم جادوی چشمان آبی
من که نفهمیدم فانتزی کجای کتاب بود همش رومنس بود((119))((231))
یکی دیگه هم نور اژدها ود که به سلیقه من نمی خورد

Bulacku
2017/09/05, 01:10
جلد یک سه گانه شهر!